خبری های شگفت انگیزمد و زیبایی

10 کشوری که دارای زیباترین زنان هستند!

افزایش بازدید در گوگل

کشورهایی که زیباترین زنان را دارند

زیبایی حقیقی بدون شک تنها به اجزای چهره شما بستگی ندارد و فاکتورهای دیگری نیز وجود دارند که در صورت نداشتن شان شاید چهره زیبا هم زیاد به کارتان نیاید اما از هر کسی که در مورد زیبایی بپرسید، معمولا اولین چیزی که به ذهنش می رسد، چهره یک فرد می باشد.

اما آیا تا حالا در این مورد کنجکاو شده اید که در جهانی با وجود ملیت ها و نژاد های متفاوت، زیبایی دقیقا چه فاکتورهایی دارد؟ بدون شک تمامی انسان ها زیبایی خاص خودشان را دارند اما در این بین برخی کشورها هستند که شهرت بیشتری به زیبایی پیدا کرده اند و زیبایی زنان شان زبان زد مردم شده است.

اگر شما هم علاقه دارید که در مورد این کشورها بیشتر بدانید، با بست فارسی همراه باشید تا شما را با ده کشوری که زنان زیبا دارند آشنا کنیم.

ده کشوری که زنان زیبا دارند,زیباترین زنان,زیباترین زنان اهل کدام کشورند

۱۰. زنان فیلیپین | Philippines Women

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که مسابقه های مربوط به انتخاب ملکه زیبایی سال را دنبال می کنید، باید بدانید که بیشترین آمار برنده های این مسابقه مربوط به زیباترین زنان و دختران فلیپینی می باشد.

زنان فیلیپین علاوه بر داشتن اخلاق و رفتار دوست داشتنی، دارای چهره های زیبایی نیز هستند که باعث شده است تا فلیپین یکی از کشورهایی باشد که با زنان زیبایش شناخته می شود.

زیباترین زنان کشورهای جهان,کشورهایی که زنان زیبا دارند,ده کشوری که زنان زیبا دارند

۹. زنان بریتانیا | United Kingdom Women

دختران بریتانیایی علاوه برآن که دارای تحصیلات و اخلاق خوب هستند، به زیبایی هم مشهور اند و دارای ویژگی های ظاهری هستند که از نظر بیشتر مردم دنیا، زیبا محسوب می شوند.

امروزه نژادهای متفاوتی در بریتانیا وجود دارد که هر کدام ویژگی های ظاهری خاص خودشان را دارند اما با این حال این کشور هنوز هم یکی از کشورهایی با زنان زیبا به شمار می رود و جایگاه نهم کشورهایی که زنان زیبا دارند را به خودش اختصاص داده است.

ده کشوری که زنان زیبا دارند,زیباترین زنان,زیباترین زنان اهل کدام کشورند

۸. زنان آمریکا و کانادا | Canada and United States Women

معمولا ما آمریکایی ها را افراد خوش مشربی می دانیم که در کنارشان می توان راحت بود و اوقات بسیار خوبی را سپری کرد اما بهتر است بدانید که این کشورهای دارای زنان زیبا نیز هستند و اگر در خیابان های شهرهای بزرگ آن قدم بزنید به راحتی می توانید این حقیقت را متوجه شوید.

زنان و دختران آمریکایی به خوبی می دانند که چطور به خودشان برسند و ظاهر بهتری داشته باشند، بنابراین آمریکا توانسته است تا با عنوان یکی از کشورهایی که زنان زیبا دارند در این لیست قرار بگیرد.

در مورد کانادایی ها هم باید بگوییم که آن ها نیز تقریبا مانند آمریکایی ها هستند و شباهت های زیادی دارند، بنابراین می توانند در یک جایگاه و در کنار هم قرار بگیرند.

ده کشوری که زنان زیبا دارند,زیباترین زنان,زیباترین زنان اهل کدام کشورند

۷. زنان هلند | Netherlands Women

همه ما می دانیم که یکی از فاکتورهای جذابیت علاوه بر چهره زیبا، قد بلند نیز می باشد، زنان هلندی علاوه بر چهره های زیبای شان با میانگین قد ۱۷۰ سانتی متر، از زیباترین زنان دنیا به شمار می روند که دست کمی از مدل های جهانی ندارند.

ده کشوری که زنان زیبا دارند,زیباترین زنان,زیباترین زنان اهل کدام کشورند

۶. زنان ایتالیا | Italy Women

قطعا هرجایی که بحث از لباس و مدهای روز باشد، ایتالیا با عنوان مهد مد و فشن حضور دارد.

به طور کلی زنان ایتالیایی از دسته افرادی به شمار می روند که به با کلاس بودن و رفتاری خاص شان معروف اند و علاوه بر آن پیشرو بودن کشورشان در صنعت مد باعث شده است که آنها به خوبی بدانند که باید چطور به خودشان برسند و لباس بپوشند.

ایتالیایی ها معمولا با چشمان قهوه ای و گیرای شان شناخته می شوند که با استفاده از ترندهای روز آرایشی، زیبایی شان را چند برابر می کنند و همین امر درکنار زیبایی طبیعی شان باعث شده است تا ایتالیا بتواند جایگاه ششم این لیست را به خودش اختصاص دهد.

ده کشوری که زنان زیبا دارند,زیباترین زنان,زیباترین زنان اهل کدام کشورند

۵. زنان ونزوئلا | Venezuela Women

ونزوئلا از آن دسته کشورهایی است که شاید انتظار دیدنش را نداشته باشید اما باید بدانید که در این کشور زنان علاوه بر چهره های خاص و زیبا، با اندام های کشیده و روی فرم شان هم حسابی معروف هستند و معمولا جایگاه های بالایی را در مسابقات زیباترین زنان کشورهای جهان کسب می کنند.

ده کشوری که زنان زیبا دارند,زیباترین زنان,زیباترین زنان اهل کدام کشورند

۴. زنان ترکیه | Turkey Women

با وجود محبوبیت بالای فیلم و سریال های ترکی، کمتر کسی را می توانید پیدا کنید که با زیبایی زنان ترک موافق نباشد. کشور ترکیه دارای دختران و زنان زیبایی است که همگی دارای چهره های خاص با نگاهی گیرا و جذاب هستند که حسابی توجه ها را به خودشان جلب می کنند.

علاوه بر آن زنان این کشور دارای وقار و اعتماد به نفس بالایی در رفتارشان هستند که شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، بنابراین ترکیه کاملا لیاقت جایگاه چهارم را در کشورهایی که زنان زیبا دارند می باشند.

ده کشوری که زنان زیبا دارند,زیباترین زنان,زیباترین زنان اهل کدام کشورند

۳. زنان روسیه | Russia Women

بدون شک شما هم بارها از زیبایی دختران روسی شنیده اید و می دانید که زنان این کشور به زیبایی و داشتن اندام های کشیده و روی فرم شان حسابی معروف هستند.

چهره های مردم این کشور غالبا ترکیب بسیار زیبایی از نژادهای شرقی و اروپایی است که باعث شده است تا بیشتر آن ها دارای زیبایی خیره کننده باشند.

از مهم ترین ویژگی های ظاهری دختران روس می توانیم به گونه های برجسته و لب های خوش فرم شان اشاره کنیم که امروزه از برترین ترندهای زیبایی به شمار می روند.

علاوه بر آن، روسی ها با رنگ چشم های روشن و همینطور موهای بلوندشان نیز از زیباترین زنان حاضر در این لیست به حساب می آیند.

ده کشوری که زنان زیبا دارند,زیباترین زنان,زیباترین زنان اهل کدام کشورند

۲. زنان اکراین | Ukraine Women

به طور کلی می توانیم بگوییم که زنان اکراینی هم شبیه روسی ها هستند و در زیبایی تقریبا فاکتورهای یکسانی دارند اما اگر بخواهیم وارد جزئیات شویم باید بگوییم که اوکراینی ها در جایگاه بالاتری نسبت به دختران روسی قرار خواهند گرفت.

زنان و دختران اوکراینی اغلب دارای چهره های خاص و یونیک هستند که از نظر بیشتر مردم تمامی فاکتورهای لازم برای زیبایی را دارند، بنابراین تعجبی ندارد که نام این کشور را در جایگاه دوم لیست ده کشوری که زنان زیبا دارند ببینیم.

ده کشوری که زنان زیبا دارند,زیباترین زنان,زیباترین زنان اهل کدام کشورند

۱. زنان برزیل | Brazil Women

همه ما برزیل را با جشنواره ها و کارناوال های شلوغ و پر شور و هیجانش می شناسیم و بهتر است بدانید که زنان این کشور هم دارای اعتماد به نفس و جذابیت خاصی هستند که باعث شده است تا برزیل در جایگاه اول بین سایر کشورها قرار بگیرد.

زنان برزیلی علاوه بر فرم صورت، دارای نگاه و چشمانی نافذ نیز هستند که در کنار رنگ پوست های خاص و جذاب شان باعث شده است تا تقریبا تمامی مردم جهان آن ها را با عنوان زیباترین زنان بشناسند.

بنابراین بدون شک برزیل لیاقت اول بودن در این عرصه را دارد و جام زیباترین زنان جهان را از آن خودش کرده است.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا