سلامت

10 روش اثبات شده برای بهبود بینایی که حتما باید بدانید

بهترین راه های بهبود بینایی چشم

یک اصل اساسی پزشکی این است که اگر از عضله استفاده نکنید، ضعیف می شود. دقیقاً مانند هر عضله دیگر، شما باید عضلات چشم خود را تمرین دهید و آنها را در نظم مناسب نگه دارید. ما در Bestfarsi می خواهیم 10 روش اثبات شده برای برای بهبود بینایی چشم را به شما معرفی کنیم.

10. در طول روز از زیاد خستگی چشم خود جلوگیری کنید. چشمان خود را برای چند دقیقه ببندید، و هر 2-3 ساعت یک بار از آرامش لذت ببرید.

9. برای بهبود بینایی اگر از عینک استفاده می کنید، اگر می توانید از زمان استفاده از آن استفاده کنید. مرتباً آنها را بر ندارید.

برای بهبود بینایی چشم,بهبود بینایی,بهبود بینایی بدون عینک,

8. در اینجا 16 تمرین شناخته شده اساسی وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها تمرینات چشم خود را انجام دهید. هر روز آنها را به ترتیب مشخص شده انجام دهید.

7. هنگامی که برای پیاده روی در هوای آزاد بیرون هستید، سعی کنید بیشتر از اینکه به پاهای خود یا به فاصله مقابل خود تمرکز کنید، به مسافت نگاه کنید.

بهبود بینایی در خانه,راه های بهبود بینایی,برای بهبود بینایی چشم,

6. با کمک حرکات دایره ای آرام چشم های خود را ماساژ دهید. همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است، از طریق نقاط 1 تا 6 حرکت کنید. از انگشتان میانی و اشاره خود برای فشار دادن چشم استفاده کنید. هنگام انجام این عمل، باید فشار جزئی داشته باشید، اما قطعاً درد نخواهید داشت.

5. آب هویج را هرچه بیشتر (ترجیحاً هر روز) بنوشید.

اگر می خواهید از این روش برای بهبود بینایی چشم حداکثر سود را ببرید، یک یا دو قطره روغن زیتون به آن اضافه کنید. این طعم را خراب نمی کند، اما به شما کمک می کند تا عناصر سالم موجود در آب هویج را به طور موثرتری جذب کنید.

بهبود بینایی,بهبود بینایی بدون عینک,بهبود بینایی در خانه,

4. اگر غروب چشم هایتان تحریک شده است می توانید به جای قطره چشم منظم از آب آلوئه ورا استفاده کنید. با این حال  قبل از استفاده از این داروی طبیعی ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

3. وقتی چشمهایتان احساس خستگی کرد، آنها را با آب گرم بشویید.

2. سعی کنید حداقل 2 ساعت قبل از خواب به صفحه رایانه، تلویزیون یا تلفن هوشمند خیره نشوید.

1. ورزش Trataka هند را برای چشم امتحان کنید. این به چشم و ذهن شما کمک می کند تا تمرکز خود را حفظ کنید.

راه های بهبود بینایی,برای بهبود بینایی چشم,بهبود بینایی,

رو به روی یک شی ثابت کوچک که در یک فضای باز قرار گرفته است بنشینید (به عنوان مثال یک شمع). چشم ها و تمام توجه خود را بر روی آن متمرکز کنید. سعی کنید پلک نزنید. شما باید هدف خود را داشته باشید تا تصویری دقیق و دقیق از آن شی در ذهن و حافظه خود داشته باشید.

سپس چشمان خود را ببندید، و توجه خود را بر روی فضای بین ابروهای خود متمرکز کنید، سعی کنید تصویر جسم را در ذهن خود تا جایی که می توانید نگه دارید. این کار را حدود 10 دقیقه انجام دهید.

این مطلب را از دست ندهید
10 دلیل علمی اثبات خواص و فواید درمانی قهوه

هدف از این تمرین دستیابی به تصویر واضحی از چیزی است که قبل از خستگی چشمان شما ایجاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا