خبری های شگفت انگیز

10 کشور برتر جهان برای تشکیل خانواده و بزرگ کردن فرزند

افزایش بازدید در گوگل

معرفی کشور های برتر جهان برای تشکیل خانواده و تربیت فرزندان

ما در این مقاله قصد داریم شما عزیزان را با ۱۰ کشور برتر جهان برای تربیت کودکان و تشکیل خانواده به شما معرفی کنیم پس تا آخر مقاله همراه ما باشید.

10 کشور برتر جهان,کشور های برتر جهان,کشور های برتر جهان برای خانواده

اولین کشور منتخب ایرانیان(کانادا) :

با رفتن سلبریتی های زیادی به این کشور برای به دنیا آوردن کودکان خود ایرانیان زیادی برای تحصیل، کار و یا گردش به این کشور واقع در قاره آمریکا مهاجرت کردند. امروزه با پرداخت حداقل ۵۰ هزار دلار می توانید به راحتی به کانادا مهاجرت کنید و گذر نامه کانادایی دریافت کنید و با به دنیا آمدن کودک والدین نیز می توانند گذر نامه کانادایی دریافت نمایند. نکته ای که در این میان وجود دارد این است که با گرفتن ویزای گردشگری مولتی پل پنج ساله کانادا شما قادر هستید در هر سفر به مدت شش ماه در کانادا اقامت کنید اگر قصد زایمان در این کشور را دارید این نکته ایست که باید قبل از سفر به آن توجه کنید.

دومین کشور انتخابی نروژ می باشد:

یکی دیگر از ۱۰ کشور برتر جهان برای تشکیل خانواده و تربیت فرزند نروژ است. تحصیل در تمامی رشته ها، کلیه گرایش ها و همه دانشگاه ها به زبان انگلیسی برای تمامی دانشجویان خارجی رایگان می باشد.

پروش کودکان در هلند:

کشور هلند کشوری است دانش بنیان و یکی از بهترین ها برای تحصیل و مهاجرت ایرانیان می باشد. اگر قصد دارید کودک خود را در کشوری آرام و محیط سر سبز و زیبا بزرگ کنید انتخاب هلند برای زندگی یکی از بهترین گزینه ها می باشد.

تربیت و بزرگ کردن فرزندان در ایرلند جنوبی:

یکی دیگر از ۱۰ کشور برتر جهان که دارای محیط سر سبز می باشد و ظرفیت رفاهی خوبی را نیز در خود گنجانده است ایرلند جنوبی نام دارد. در این کشور هزینه ای برای پوشش دهی فرزندان به والدین داده می شود و این هزینه تا سن هجده سالگی تمامی فرزندان را پوشش می دهد.

پرورش کودکان در سوئیس:

اگر می خواهید تحصیل شما رایگان باشد و زبان فرانسه و آلمان را نیز یاد بگیرید مهاجرت به کشور سوئیس را به شما پیشنهاد می دهیم. به دنیا آمد کودکانی که تبعه سوئیسی نمی باشند منجر به گذرنامه سوئیسی نخواهند شد اما می توانند از تحصیلات رایگان، خدمات بهداشتی و درمانی تا سن هجده سال که به فرزندان والدینی که در این کشور مشغول کار هستند و به آن ها تعلق می گیرد بهره ببرند.

تربیت و بزرگ کردن فرزندان در کشور ایسلند:

ایسلند یکی از کشور های شمالی با آب و هوای نسبتا سرد می باشد که این کشور توانسته در لیست ۱۰کشور برتر جهان برای پرورش کودکان و تشکیل خانواده قرار بگیرد . این کشور به دلیل کوچک بودن گزینه مناسبی برای مهاجرت به حساب نمی آید اما مردم ایسلند حدود ۸۵ درصدشان توانسته اند تحصیلات آکادمیک داشته باشند و به زبان انگلیسی تسلط کامل نیز دارند.

فنلاند کشوری است که گزینه درجه یک برای بزرگ کردن فرزندان به حساب می آید:

مردم فنلاند خلاق ترین سیستم آموزشی جهان را در اختیار دارند. این کشور تمامی خدمات از قبیل بیمه درمانی و آموزشی فرزندان تا هجده سال را تامین می کند.

تربیت و بزرگ کردن کودکان در اسلونی:

اگر در میان کشور ها به دنبال کشوری ارزان قیمت برای مهاجرت هستید می توانید اسلونی را انتخاب کنید جز ۱۰ کشور برتر جهان شناخته شده است. این کشور دارای کم ترین آمار جنایت را به خود اختصاص داده است و همین امر موجب شده تا برای پرورش کودکان گزینه مناسبی به نظر بیاید.

بزرگ کردن کودکان در سوئد:

در این کشور بهترین خدمات برای کودکان زیر هجده سال در نظر گرفته شده است. نکته مهمی که در این میان وجود دارد این است که می توانید تحصیلات در دانشگاه های سوئد را به زبان انگلیسی به صورت رایگان به پایان برسانید.

بزرگ کردن فرزندان در ژاپن:

۱۰ کشور برتر جهان برای زندگی ژاپن است اما گذران زندگی در این کشور گران است و داشتن خانه های کوچک از معضلات مهم این کشور می باشد.

اما با این وجود توانسته بهترین مقصد برای تحصیل و آموزش و همچنین مکان بهداشتی برای کودکان به حساب آید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا