اعزام دانشجو

بهترین رشته‌ های انسانی برای مهاجرت

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

رشته های انسانی مناسب برای مهاجرت

رشته های علوم انسانی امروزه برای پذیرش در دانشگاه‌ های خارج از کشور از محبوبیت بسیاری برخوردار هستند، در واقع یکی از مهم‌ ترین مزایایی که گرایش های علوم انسانی در خارج از کشور دارد این است که هزینه‌ های تحصیل آن نسبت‌ به رشته‌ های پزشکی بسیار پایین ‌تر است.

از طرفی داوطلبان کنکور سراسری و آزاد همواره در پی این هستند که بدانند بهترین رشته‌ های انسانی برای مهاجرت کدام یک می ‌باشد و چه گرایش ‌هایی از رشته علوم انسانی در دانشگاه‌ های خارج از کشور پذیرش دارند.

از دیگر ویژگی‌ هایی که برای رشته‌ های علوم انسانی می ‌توان نام برد به دست آوردن بازار کار مناسب می ‌باشد، همچنین دانشجویان به‌ راحتی می ‌توانند بورسیه تحصیلی رشته انسانی را در خارج از کشور کسب کنند. در ادامه مطالب قصد داریم شما را با بهترین رشته‌ های انسانی برای مهاجرت آشنا کنیم.

بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت ایرانیان

زمانی ‌که به انتخاب رشته علوم انسانی می ‌پردازید بهتر است ذهنیت بازی داشته باشید، به این معنی که جایگاه رشته خود را در دنیا بسنجید و ببینید بهترین رتبه و بهترین بازار کار را در سراسر دنیا کدام یک از گرایش‌ های علوم انسانی دارد و برای کدام یک از آن‌ ها می ‌توانید درخواست بورسیه دهید، بنابراین برای انتخاب رشته دانشگاهی باید علاوه‌ بر علاقه و توجه خود بازار کار و دیگر شرایط آن را هم مورد بررسی قرار دهید.

هنگام معرفی بهترین رشته‌ ی انسانی برای مهاجرت که می‌ توانید درخواست بورسیه تحصیلی را برای آن ‌ها ارائه دهید، می‌ توان رشته حقوق، روان‌ شناسی، رشته جامعه‌ شناسی، رشته اقتصاد، علوم سیاسی و حسابداری را نام برد که به‌ عنوان بهترین رشته ‌ها در سراسر دنیا آن‌ ها را معرفی می‌ کنند.

رشته روانشناسی از بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت

یکی از بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت که در خارج از کشور متقاضیان بسیار زیادی دارد رشته روانشناسی بالینی می‌ باشد. این رشته گرایش های مختلفی دارد اما از میان آن ‌ها می ‌توان به روانشناسی رشد، روانشناسی سلامت، روانشناسی عمومی، روانسنجی و گرایش‌ های دیگر اشاره کرد، اما از میان آن‌ ها روانشناسی بالینی پر تقاضا تر می‌ باشد که برای دریافت بورسیه تحصیلی به‌ راحتی می‌ توانید کشورهایی چون آلمان، اتریش، ایتالیا، اسپانیا و … را انتخاب کنید.

رشته حقوق از پرطرفدارترین رشته های انسانی برای مهاجرت

حقوق از جمله رشته‌ هایی می ‌باشد که در صورت قبولی در دانشگاه به‌ راحتی می ‌توانید به رتبه‌ های بالاتر آن دسترسی پیدا کنید. این رشته یکی از پر متقاضی ترین رشته‌ های علوم انسانی در خارج از کشور به شمار می ‌رود که می‌ توانید در خصوص داشتن شرایط، بورسیه تحصیلی آن را دریافت کنید.

بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی مناسب برای مهاجرت

گرایش اقتصاد از رشته های انسانی برای مهاجرت

گرایش اقتصاد یکی از زیر شاخه های و بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت می‌ باشد، چرا که علاوه ‌بر ایران در کشورهای خارجی هم از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و دانشجویانی که مدارک خود را در خارج از کشور به دست آورند به‌ راحتی می‌ توانند همان ‌جا وارد بازار کار شوند.

به ‌عنوان مثال در کشور انگلستان بیشترین رشته‌ های پر متقاضی رشته اقتصاد و پزشکی می‌ باشد، همچنین به‌ علت هزینه پایین و کیفیت بالای آموزش در کشورهای دیگر متقاضیان زیادی برای ادامه تحصیل خود در رشته اقتصاد به فکر مهاجرت می‌ افتند.

رشته جامعه ‌شناسی از تقاضا ترین رشته های خوب انسانی برای مهاجرت

از دیگر رشته‌ های پر متقاضی در میان رشته‌ های علوم انسانی می ‌توان جامعه‌ شناسی را نام برد که در کشور ایران طرفدار خاصی ندارد ، اما در کشورهای خارجی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و دانشجویان می ‌توانند درخواست دریافت ویزای خود را برای مقاطع لیسانس و ارشد و دکترا ارائه دهند.

بورسیه رشته علوم سیاسی

رشته علوم سیاسی یکی از بهترین رشته‌ ی انسانی برای مهاجرت به شمار می ‌رود که طرفداران بسیار زیادی در کشورهای اروپایی دارد، بنابراین به ‌راحتی می‌ توانید بورسیه تحصیلی خود را در کشورهایی چون فرانسه و ایتالیا به دست آورید.

تحصیل در رشته حسابداری از رشته های خوب انسانی برای مهاجرت

داوطلبانی که قصد دارند در رشته حسابداری خارج از کشور به تحصیل بپردازد باید ابتدا مقصد خود را انتخاب کنند، با توجه به اطلاعاتی که وجود دارد می‌ توان گفت کشورهایی چون هلند، نروژ، اتریش و فرانسه به‌ عنوان بهترین کشورها برای پذیرش این رشته معرفی می‌ شوند.

دانشگاه‌ های مناسب برای بورسیه بهترین رشته‌ های علوم انسانی

متقاضیان می‌ توانند با دریافت بورسیه علوم انسانی از شرایط ویژه‌ ای برخوردار شوند و هزینه‌ های تحصیل آن ‌ها بسیار کمتر می ‌شود، بنابراین به‌ راحتی از پس مخارج خود بر می‌ آیند.

دانشگاه‌ های مطرحی در دنیا وجود دارد که دانشجویان بین‌ المللی را بورسیه می‌ کنند، بنابراین اگر شما هم قصد دارید بورسیه تحصیلی را در بهترین رشته ‌های علوم انسانی برای مهاجرت دریافت کنید بهتر است با دانشگاه‌ های زیر آشنا شوید.

رشته های خوب انسانی برای مهاجرت,بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی برای مهاجرت

دانشگاه آکسفورد

دانشگاه آکسفورد یکی از بهترین دانشگاه‌ های کشور انگلستان به شمار می ‌رود که از قدمت بسیار زیادی برخوردار است و به‌ عنوان یکی از بهترین دانشگاه ‌ها برای تحصیل در بهترین رشته‌ های انسانی معرفی می شود.

دانشگاه آکسفورد برای تدریس رشته‌ های علوم انسانی جایگاه اول را بدست ‌آورده است و به‌ عنوان یکی از دانشگاه‌ های دولتی معرفی می‌ شود که کمک هزینه ‌های تحصیل را به دانشجویان ارائه خواهد داد.

بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی مناسب برای مهاجرت

دانشگاه کمبریج

یکی از بهترین مراکز علمی که به تدریس رشته ‌های علوم انسانی می ‌پردازد دانشگاه کمبریج می ‌باشد که هر ساله متقاضیان بسیار زیادی برای پذیرش در رشته ‌های علوم انسانی درخواست خود را به دانشگاه کمبریج ارسال می ‌کنند.

بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی مناسب برای مهاجرت

دانشگاه هاروارد آمریکا

از دیگر دانشگاه‌ های برتر رشته علوم انسانی می ‌توان دانشگاه هاروارد آمریکا را نام برد که جایگاه دوم را در رتبه ‌بندی ‌ها به دست آورده و از آن به‌ عنوان قدیمی ‌ترین موسسه تحصیلاتی در کشور آمریکا یاد می ‌شود که در حال ‌حاضر دانشجویان بین‌ المللی بسیاری را پذیرا است.

بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی مناسب برای مهاجرت

دانشگاه برکلی کالیفرنیا

هنگام انتخاب برترین رشته‌ انسانی برای مهاجرت باید به بررسی بهترین دانشگاه‌ های سراسر دنیا هم بپردازید، چرا که بسیاری از دانشگاه‌ ها بورسیه تحصیلی را در اختیار دانشجویان قرار خواهند داد.

یکی از دانشگاه‌ هایی که در جایگاه چهارم فهرست بهترین دانشگاه‌ های علوم انسانی قرار دارد دانشگاه برکلی می‌ باشد که دانشجویان مقطع کارشناسی ‌ارشد را مورد پذیرش قرار می ‌دهد.

بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی مناسب برای مهاجرت

دانشگاه ییل

دانشگاه ییل به عنوان یکی از برترین دانشگاه های رشته علوم انسانی در دنیا معرفی می‌ شود که توانسته‌ رتبه پنجم را از آن خود کنند و هر ساله پذیرای دانشجویان بسیاری از سراسر کشورهای دنیا می ‌باشد.

بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی مناسب برای مهاجرت

دانشگاه استنفورد

یکی از بهترین دانشگاه‌ های ایالت کالیفرنیا دانشگاه استنفورد می‌ باشد که نزدیک  شرکت ‌های یاهو و گوگل قرار دارد و توانسته‌ ششمین جایگاه برترین دانشگاه‌ های رشته علوم انسانی را در سراسر دنیا به دست آورد، به‌ همین‌ علت می‌ توانید زمان انتخاب برترین رشته علوم انسانی برای مهاجرت این دانشگاه را هم مدنظر قرار دهید.

بهترین رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی برای مهاجرت,رشته های انسانی مناسب برای مهاجرت

دانشگاه نیویورک

در لیست بهترین دانشگاه‌ های رشته علوم انسانی می ‌توان دانشگاه نیویورک را معرفی کرد که در رتبه‌ هفتم قرار دارد و در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ‌ارشد در رشته های مختلف علوم انسانی پذیرای دانشجویان می ‌باشد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا