اعزام دانشجو

10 تا از بهترین موسسات اعزام دانشجو

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

بهترین موسسات اعزام دانشجو به خارج

از بهترین راه ‌هایی که شما می ‌توانید به خارج از کشور مهاجرت کنید گرفتن ویزای تحصیلی می‌ باشد، بسیاری از دانشجویان بعد از این ‌که مقطع دبیرستان یا کارشناسی خود را به اتمام می ‌رسانند تصمیم به ادامه تحصیل در کشورهای دیگر خواهند گرفت.

در واقع یکی از دغدغه‌ های فردی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی دارد، انتخاب یک موسسه قابل ‌اعتماد است که بتواند تمامی مراحل اعزام را انجام دهد.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج,بهترین موسسات اعزام دانشجو

پیدا کردن دانشگاه و کشور مناسب برای ادامه تحصیل بسیار مهم می ‌باشد؛ چرا که بر روی آینده شغلی شما تاثیر بسیار زیادی می ‌گذارد، بنابراین پیدا کردن موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور از مراحل اولیه مهاجرت تحصیلی به شمار می ‌رود که در ادامه این مقاله قصد داریم موسسات معتبری را برای شما معرفی کنیم تا بهترین مسیرها را در اختیار شما قرار دهند.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج,بهترین موسسات اعزام دانشجو

۱۰. موسسه اعزام دانشجو ملک پور

اگر برای پیدا کردن لیست موسسات اعزام دانشجو به اینترنت مراجعه کنید با نتایج مختلفی مواجه خواهید شد که در بین این نتایج باید تمامی موسساتی را که زیر نظر وزارت علوم و تحقیقات مشغول به فعالیت هستند بیابید، چرا که مطمئن ‌ترین راه برای اعزام دانشجویان را پیش روی افراد قرار می ‌دهد.

یکی از موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور موسسه ملک پور می‌ باشد که خدمات ارزنده‌ ای را ارائه می ‌دهد. این موسسه در ابتدای فعالیت کار خود را زیر نظر امیر محمد ملک‌ پور وکیل پایه یک دادگستری شروع کرد و مجوزهایی را برای اعزام دانشجویان به سایر کشورها دریافت کرده ‌است.

در واقع موسسه ملک پور امور مختلفی چون تحقیقات دانشگاهی، مسائل قراردادی، مسائل مربوط به همکاری با کشور های دیگر و …  فعالیت دارد. با توجه به محبوبیتی که این موسسه در ایران پیدا کرده‌، افراد زیادی ویزای تحصیلی خود را از طریق آن انجام خواهند داد.

در واقع زمانی ‌که شما قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید باید موسساتی را انتخاب کنید که کیفیت مناسبی در خصوص ارائه خدمات داشته باشند و پارامترهای اصلی تحصیل در خارج از کشور را در اختیار شما قرار دهند، همچنین با مراجعه به موسسه می ‌توانید با شرایطی که دانشگاه ‌های مختلف برای پذیرش دارند آشنا شوید.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج,بهترین موسسات اعزام دانشجو

۹. موسسه اعزام دانشجو گو تو تی آر

هر روز بر متقاضیان تحصیل در خارج از کشور اضافه خواهد شد، بنابراین موسسات بسیار زیادی در سراسر کشور در حال فعالیت هستند که کارهای اعزام دانشجویان را به خارج از کشور انجام می ‌دهند.

از این‌ رو افرادی که قصد تحصیل در کشورهای خارجی را داشته باشند، می ‌توانند تمامی سوالات خود را از این موسسات بپرسند. یکی از موسسات مجاز برای اعزام دانشجو به خارج از کشور موسسه حقوقی گو تو تی آر می ‌باشد که دانشجویان علاقمند به تحصیل در دانشگاه‌ های خارج از کشور می ‌توانند از طریق این موسسه تمامی اقدامات لازم را به انجام برسانند.

در واقع اگر شما بررسی ‌هایی را در اینترنت برای یافتن بهترین موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور انجام دهید با موسسه گو تو تی آر مواجه خواهید شد که تمامی مراحل لازم را برای تحصیل در خارج از کشور به شما ارائه خواهد داد.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج,بهترین موسسات اعزام دانشجو

۸. موسسه اعزام دانشجو میرداماد

موسسه حقوقی میرداماد با وکلا و مشاورین بسیاری همکاری دارد که به‌ راحتی می ‌تواند خدمات مربوط به مهاجرت تحصیلی را انجام دهد، بنابراین افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی دارند، می ‌توانند از تمامی تجربیات این موسسه استفاده کنند.

موسسه میرداماد علاوه‌ بر کارهای مهاجرتی، خدمات مربوط به بورسیه و اعزام دانشجو به خارج از کشور را انجام خواهد داد و در طول فعالیت خود بیش‌ از هزاران دانشجو را در برای تحصیل در کشورهای دیگر راهنمایی می کند.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج,بهترین موسسات اعزام دانشجو

۷. موسسه اعزام دانشجو شمیم دانش

از دیگر موسساتی که در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور فعالیت دارد می‌ توان موسسه شمیم دانش را نام برد که از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را شروع کرده و مشاورات تحصیلی رایگانی را به‌ صورت حضوری و تلفنی در مورد اعزام دانشجو به خارج از کشور انجام خواهد داد، همچنین پذیرش تحصیل را در تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی رشته‌ ها انجام خواهد داد.

با استفاده از تجربیات موسسه شمیم دانش می ‌توانید با تمامی شرایط تحصیل در کشورهای دیگر آشنا شوید، از طرفی خدمات ترانسفور فرودگاهی را هم برای ورود دانشجویان به کشورهای موردنظر انجام می ‌دهد.

۶. موسسه اعزام دانشجو نیلوفر آبی یا لوتوس

همان‌ طور که متوجه هستید دانشجویان بسیاری در سطح کشور علاقه مند به ادامه تحصیل در کشورهای خارجی هستند، از این ‌رو موسسات بسیاری راه‌ اندازی شده‌ اند تا برای اعزام دانشجویان به خارج از کشور اقدامات لازم را انجام دهند.

از بین بهترین موسسات اعزام دانشجو به خارج می ‌توان موسسه نیلوفر آبی را نام برد که از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را شروع کرده و مجوز لازم را از وزارت علوم تحقیقات و فناوری کسب کرده‌ است.

این موسسه زیر نظر وزارت مربوطه، اعزام دانشجویان را به کشورهای مورد نظر انجام خواهد داد. موسسه لوتوس نمایندگی ‌هایی در کشورهای مختلف دارد و ارتباطات خود را در زمینه اعزام دانشجو  حفظ می ‌کند، بنابراین توانسته دانشجویان بسیاری را به کشورهای دیگر برای تحصیل اعزام کند.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج,بهترین موسسات اعزام دانشجو

۵. موسسه اعزام دانشجوی دانش ‌پژوهان اورانوس

در سال ۱۳۸۹ موسسه دانش ‌پژوهان اورانوس مجوز رسمی از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری کسب کرد و فعالیت خود را در زمینه اعزام دانشجویان به خارج از کشور شروع نمود.

در واقع کارشناسان بسیاری در موسسه دانش ‌پژوهان اورانوس مشغول به فعالیت هستند که بر تمامی مراحل اعزام دانشجو و اخذ پذیرش تسلط دارند، این ‌موضوع باعث می ‌شود که دانشجویان به‌ راحتی بتوانند در دانشگاه‌ ها پذیرش شوند و تمامی مراحل را به‌ درستی انجام دهند.

موسسه دانش ‌پژوهان اورانوس برای ادامه تحصیل،  ویزای تحصیلی، دوره‌ های کالج و … در تمامی سنین خدمات مناسبی را ارائه می ‌دهد.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج,بهترین موسسات اعزام دانشجو

۴. موسسه اعزام دانشجو توسعه‌ گران مهر

موسسات بسیاری در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند که در زمینه اعزام دانشجویان بین ‌المللی فعالیت دارند، یکی از موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور موسسه توسعه‌ گران مهر می باشد که به عنوان یک دفتر مهاجرتی در شهر شیراز به بررسی پرونده‌ های حقوقی و پرونده‌ های کیفری در زمینه‌ های خانوادگی، املاک، قراردادها و … فعالیت دارد.

این موسسه با مشاورین و وکلای مجربی همکاری دارد که دانشجویان می ‌توانند با مراجعه به آن‌ ها راهنمایی ‌های لازم را برای اعزام به کشورهای دیگر دریافت کنند، همچنین موسسه اعزام دانشجو توسعه گران مهر این امکان را برای متقاضیان فراهم می ‌آورد که به‌ صورت قانونی پیگیری اعزام دانشجویان به کشورهای مورد نظر انجام شود.

در واقع این موسسه حقوقی با توجه به همکاری با شرکت سپامیددانشج، اعزام دانشجو را به خارج از کشور انجام خواهد داد.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج,بهترین موسسات اعزام دانشجو

۳. موسسه اعزام دانشجو آرکا دانش پارسیان

موسسه آرکا دانش پارسیان یکی از موسساتی می باشد که در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور فعالیت دارد. این موسسه برای ارتقای سطح علمی جامعه تاسیس ‌شده و از کادر تحصیل‌ کرده و مجربی برخوردار است که در زمینه اخذ پذیرش مقاطع کارشناسی، کارشناسی ‌ارشد و دکترا فعالیت خود را انجام می ‌دهد.

موسسه آرکا دانش پارسیان ارتباطات گسترده ‌ای با مراکز علمی و معتبر کشورهای مختلف دارا است و موفق به کسب نمایندگی و همکاری با دانشگاه UAB  اسپانیا شده‌، همچنین باید به این نکته دقت داشته باشید که تنها نماینده رسمی زبان اسپانیایی در مدیترانه به شمار می ‌رود.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج,بهترین موسسات اعزام دانشجو

۲. موسسه اعزام دانشجو پیشگام

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی دارند با موسسات اعزام دانشجو بسیار زیادی آشنایی پیدا می‌ کنند که هر کدام راهنمایی‌ هایی را در مورد تحصیل در خارج از کشور به آن ‌ها ارائه می دهند.

از بین این موسسه ها می توان موسسه  پیشگام را نام برد که مجوز لازم را از وزارت علوم تحقیقات و فناوری کسب کرده است. این موسسه با بهترین مشاوران بین ‌المللی در اروپا و دانشگاه ‌های معتبر دیگر همکاری دارد، بر همین اساس اطلاعات مناسبی را برای ادامه تحصیل در کشورهای خارجی در اختیار متقاضیان قرار خواهد داد.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,بهترین موسسه اعزام دانشجو به خارج,بهترین موسسات اعزام دانشجو

۱. موسسه اعزام دانشجو دانش ‌گستر کوه نور

موسسه دانش‌ گستر کوه نور از دیگر موسساتی است که از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در خصوص اعزام دانشجو به خارج از کشور شروع کرده و مشاورات تحصیلی و اخذ پذیرش و ویزا را برای متقاضیان ادامه تحصیل انجام می ‌دهد.

امروزه با توجه به این ‌که سال های زیادی از فعالیت این موسسه می‌ گذرد، هنوز هم بالاترین سطح خدمات را به متقاضیان ارائه می‌ دهد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا