اعزام دانشجو

لیست موسسات اعزام دانشجو

خلاصه نوشته
  • دسترسی به لیستی از معتبرترین موسسات اعزام دانشجو، برای افرادی که قصد دارند از خدمات آن ها استفاده کنند، یکی از مهم ترین دغدغه های ممکن می باشد.

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

بهترین موسسات اعزام دانشجو کدامند؟

پیش از هر چیز موسسات فعال در این زمینه باید دارای اعتبار کافی بوده و همچنین سابقه و تجربه بالایی در زمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور داشته باشند. بنابراین اگر شما هم قصد دارید که برای مهاجرت از این موسسات کمک بگیرید، ابتدا باید اعتبار آن ها را بررسی کنید.

موسسات معتبر اعزام دانشجو چه‌خصوصیاتی دارند؟

داشتن مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیات و فناوری

زمانی که در گوگل درباره موسسات معتبر اعزام دانشجو سرچ کنید، بدون شک یکی از اولین نتایجی که با آن مواجه خواهید شد سایت سازمان امور دانشجویان می باشد.

به خاطر داشته باشید که تمامی موسسات معتبر باید زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان امور دانشجویی فعالیت کرده و مجوزهای لازمه را داشته باشند.

بهترین راه برای این که بتوانید یک موسسه را از نظر دارا بودن مجوز های لازم بررسی کنید، مراجعه به سایت سازمان امور دانشجویان و بررسی لیستی است که از موسسات معتبر و نام آن ها منتشر شده است.

این لیست به طور معمول هر ساله در شهریور ماه به روز رسانی می شود و نام موسسات جدید به آن اضافه شده یا از آن حذف می گردد. بنابراین پیش از شروع هر گونه پروسه مهاجرتی توسط موسسات اعزام دانشجو به این لیست مراجعه کنید.

اعتبار و تاریخ مجوزها

شاید در ابتدا فکر کنید که موسسات اعزام دانشجو به خارج در صورت داشتن مجوز کاملا معتبر خواهند بود، اما باید بدانید که تاریخ اعتبار مجوز آن ها بسیار مهم می باشد.

معمولا مجوزهای اعطا شده یک سال اعتبار دارند و پس از آن ارزش شان را از دست می دهند. بنابراین پیش از مراجعه، حتما تاریخ اعتبار مجوز را چک کرده و یا از آن ها بخواهید که مجوز را به طور کامل به شما نشان دهند.

بهتر است بدانید که برخی موسسات برخلاف آن که اعتبار مجوز شان به پایان رسیده، همچنان مشغول به فعالیت می باشند. در صورتی که چنین موسساتی دیگر تحت نظارت وزارت علوم، فنون و تحقیقات نبوده و ضمانتی برای معتبر بودن شان وجود ندارد.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,لیست موسسات اعزام دانشجو,موسسات اعزام دانشجو به خارج

فعالیت تخصصی موسسه

ممکن است تصور کنید که یک موسسه مهاجرتی می تواند در زمینه اعزام دانشجو به تمام کشورهای جهان فعالیت کند، اما اینطور نیست و مجوزهای صادر شده برای هر موسسه، امکان اعزام دانشجو به دو کشور را فراهم می کند. بنابراین می توان گفت که موسسات دارای مجوز، بر قوانین و تبصره های موجود در این زمینه تسلط زیادی داشته و قابل اعتماد خواهند بود.

در طرف دیگر موسسات غیرمجاز و وکیل های مهاجرتی قرار گرفته اند که ارتباط مستقیمی با دانشگاه ندارند و به همین دلیل تنها می توانند برای اخذ ویزای کالج اقدام کنند. به همین دلیل است که در صورت مراجعه به چنین موسساتی، آن ها صلاحیت های شمارا بی ارزش جلوه داده و تلاش می کنند تا به این نتیجه برسید که کالج برای تان مناسب خواهد بود.

در حقیقت باید بدانید که مراحل اخذ پذیرش از کالج بسیار ساده تر از دانشگاه ها می باشد.

داشتن وکیل دادگستری

همانطور که خودتان هم آگاهید، مهاجرت از دسته اموری است که کاملا بر پایه قانون بنا شده که تنها در تخصص وکلای دادگستری می باشد. بنابراین یک دفتر مهاجرتی باید دارای یک وکیل دادگستری رسمی همراه با پروانه وکالت دادگستری و کد فعالیت باشد. در غیر این صورت نمی توان آن را مرجع معتبری برای مهاجرت به شمار اورد.

واضح بودن قرار داد

قراردادهایی که در موسسات اعزام دانشجو تنظیم می شوند، باید با ادبیاتی کاملا واضح و روان نوشته شده باشند و هیچ شک و شبهه ای در آن ها وجود نداشته باشد.

فراموش نکنید که هر موسسه هنگام قرارداد بستن باید نهایت دقت را داشته و چنانچه میان خدمات ارائه شده آن ها و موارد ذکر شده در قرارداد تناقضی باشد، می توانید به سازمان امور دانشجویان مراجعه کرده و شکایت کنید.

معمولا یکی از بارزترین ویژگی های موسسات غیرمجاز، عقد قراردادهای ناعادلانه و مبهم می باشد. حتی در برخی از آن ها ممکن است حق اعتراض و شکایت از دانشجویان گرفته شود. در چنین شرایطی حتی مراجعه به مراجع قضایی نیز نمی تواند به شما در گرفتن حق تان کمک کند.

هزینه های مناسب و منطقی

یکی از مهم ترین ویژگی های موسسات مجاز اعزام دانشجو آن است که آن ها باید هزینه‌هایی طبق تعرفه وزارت علوم و یا حتی پایین تر را دریافت کنند.

موسسات غیرمجاز یا افرادی که در این زمینه سابقه ندارند، معمولا برای سوء استفاده از شما قیمت‌های بالاتر و غیرواقعی پیشنهاد می کنند و این در حالی است که تعرفه ها توسط وزارت علوم از قبل تعیین می شود.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,لیست موسسات اعزام دانشجو,موسسات اعزام دانشجو به خارج

استفاده از موسسات اعزام دانشجو چه فایده ای دارد؟

استفاده از موسسات اعزام دانشجو به خارج، در صورتی که دارای مجوزهای لازمه باشند می تواند پروسه مهاجرت را برای تان آسان تر کند.

زمانی که شما می خواهید برای تحصیل در مقاطع مختلف در کشورهای مدنظرتان اقدام کنید، معمولا برخی رشته های تحصیلی وجود دارد که مشابه آن ها در دانشگاه های داخل کشور ارائه نمی‌شود و این موضوع ممکن است برای تان گیج کننده باشد. علاوه بر آن، رتبه بندی و شرایط پذیرش دانشگاه ها نیز متفاوت است. در این شرایط استفاده از موسسات معتبر ومجاز می تواند شما را یاری کند.

یک موسسه قابل اطمینان نه تنها در زمینه انتخاب رشته و دانشگاه، بلکه در مورد اخذ ویزا و چالش های آن نیز به شما کمک کرده و با آگاهی و تسلط به قوانین کشورهای دیگر می تواند این پروسه را به درستی پیش ببرد. بنابراین در صورتی که خودتان نمی توانید تحقیقات لازم برای مهاجرت را انجام داده و برای آن اقدام کنید، بهتر است از موسسات معتبر در این زمینه کمک بگیرید.

بهترین موسسات اعزام دانشجو,لیست موسسات اعزام دانشجو,موسسات اعزام دانشجو به خارج

لیست بهترین موسسات اعزام دانشجو

چنانچه شما هم به دنبال لیستی از بهترین موسسات اعزام دانشجو هستید، ما در لیست زیر ده مورد از برترین های شان را معرفی کرده ایم:

موسسه مهاجرتی حلوی (ایرانتو سابق)

یکی از با سابقه ترین و بهترین موسسات اعزام دانشجو در زمینه مهاجرت به کانادا، موسسه حلوی بوده که شرکت اصلی آن در کشور کانادا واقع شده است.

این موسسه در کشور کانادا با عنوان UNICAN IMMIGRATION ثبت گردیده و دفتر اصلی آن نیز در ونکوور می باشد.

تمام فعالیت های انجام گرفته در شعبه ایرانی این موسسه نیز زیر نظر شرکت آن ها در کانادا بوده و طبق قوانین هر دو کشور می باشد.

از مهم ترین خدمات ارائه شده در این موسسه می توانیم به اخذ ویزاهای مهاجرتی از طریق سرمایه گذاری و خرید بیزینس آفرها، کارآفرینی، اسپانسرشیپ همسر یا والدین، روش های شغلی استانی، ویزای مولتی و.. اشاره کنیم.

موسسه دانش پژوهان اورانوس

یکی از اولین موسسه ها در زمینه اعزام دانشجو به اتریش، موسسه دانش پژوهان اورانوس بوده که از مهم ترین ویژگی های آن می توانیم خدمات مربوط به انتخاب دانشگاه، رشته و همچنین برنامه ریزی های دقیق برای امور مهاجرتی اشاره کنیم.

کارشناسان این مجموعه بر قوانین اعزام دانشجو تسلط داشته و همچنین مترجمان آن به زبان آلمانی و انگلیسی مسلط می باشند، که این موضوع باعث می شود تا ارتباط با دانشگاه ها راحت تر شده و پرونده ها سریع تر در جریان باشد.

در صورتی که سطح زبانی متقاضی برای اخذ پذیرش به اندازه کافی نباشد، این موسسه کلاس های زبان برگزار کرده و یا او را برای دوره های زبان آکادمی های معتبر خارجی معرفی می کند.

موسسه GotoTR

یکی دیگر از محبوب ترین موسسات اعزام دانشجو در این زمینه، موسسه مهاجرتی GotoTR می باشد که با خدمات خوبش توانسته توجه متقاضیان را به خودش جلب کند.

موضوعاتی مانند تحصیل در خارج از کشور، سرمایه گذاری و مهاجرت از دسته مباحثی هستند که این روزها فکر افراد زیادی را به خودشان مشغول کرده اند.

این موسسه با دارا بودن سابقه چندین ساله می تواند امور مهاجرتی را تسهیل کرده یا در زمینه های مختلف به شما مشاوره دهد.

موسسه دانش گستر کوه نور

این موسسه فعالیتش را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرد و فعالیت های مداوم در زمینه مشاوره تحصیلی و اخذ پذیرش باعث شد تا به سرعت بتواند به یک موسسه محبوب تبدیل شود.

جالب است بدانید که این موسسه تنها مرکز تخصصی برای اعزام دانشجو به کشورهای اسپانیا و پرتغال به شمار می رود و مشتری مداری را در راس امورش قرار داده است.

موسسه دانش گستر کوه نور دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بوده و می تواند در پروسه های مهاجرتی همراه تان باشد.

موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

چنانچه شما هم از دسته افرادی هستید که با توجه به شرایط اقتصادی و خانوادگی تان نمی دانید که کدام کشورها برای سفر یا مهاجرت مناسب خواهد بود، با پر کردن فرم ارزیابی این مجموعه و بررسی آن توسط کارشناسان از بهترین انتخاب‌های ممکن آگاه خواهید شد.

موسسه آرتا علم چیستا

این موسسه در سال ۱۳۹۲ با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به ثبت رسیده و فعالیتش را آغاز کرد.

کارشناسان حاضر در این مجموعه از قوانین اعزام دانشجو آگاه بوده و می توانند با انتخاب های مناسب در ارتقا سطح علمی و فرهنگی متقاضیان نقش زیادی داشته باشند.

موسسه مهاجرتی هرمس اپلای

همانطور که می دانید، مهاجرت پروسه ای سخت و طولانی مدت می باشد که در آن افراد تمام برنامه ریزی های زندگی و مالی شان را بر اساس آن تنظیم می کنند. بنابراین استفاده از یک موسسه مهاجرتی معتبر که بتواند آن ها را در این مسیر یاری کند بسیار ارزشمند خواهد بود.

موسسه مهاجرتی هرمس از دسته موسساتی است که زیر نظر مستقیم وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی فعالیت کرده و با رعایت تمام قوانین وزارتخانه تلاش می کند تا شما بتوانید این مسیر را با اطمینان خاطر شروع کنید.

این موسسه از جمله موسساتی به شمار می رود که با بیمه ایران همکاری داشته و تمامی قراردادهای تنظیم شده توسط آن ها بیمه شده است. هرمس اپلای در صورت بروز هرگونه مشکل، تمام هزینه ها را از بیمه دریافت می کند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا