عجیب ترین ها

10 کودک عجیب دنیا از کودک هرکول گرفته تا پری دریایی + عکس

خلاصه نوشته
  • عوامل مختلفی سبب می شود برخی از کودکان به عنوان عجیب ترین کودکان جهان معروف شوند! برخی از این عوامل از همان بدو تولد با این کودکان خاص همراه است و برخی دیگر هم بنابر ویژگی و استعداد ذاتی شان محبوب و معروف شده اند.

عجیب ترین کودکان در دنیا

امروزه گونه های نادری از جهش ژنتیکی در دنیا دیده می شود، که در نوع خود عجیب و غیر قابل باور می باشند. برخی از کودکان در چالشی سخت و طاقت فرسا قرار می گیرند، که گاها سرنوشت و آینده آنان را در زندگی دچار تغییرات اساسی خواهد کرد. در دنیا 1 درصد از کودکان به انواع متفاوت سندروم های منحصر به فرد مبتلا می باشند. با Bestfarsi همراه شوید تا با عجیب ترین کودکان دنیا و داستان اسرارآمیز زندگی شان آشنا شوید.

عجیب ترین کودکان در دنیا,عجیب ترین کودکانه دنیا,عکس کودکان عجیب دنیا,

10. بایزید حسین بنجامین باتن واقعی | Bayezid Hossain

بایزید حسین یکی از عجیب ترین کودکان در دنیا می باشد که در سال 2012 به دنیا آمد. این کودک با بیماری پیری زودرس دست و پنجه نرم می کند، پوست چروکیده ، ضعف بدن، درد مفاصل، چشم های گود رفته همگی از نشانه های این سندروم بوده و بایزید با ظاهری شبیه به پیرمردها، اما ضریب هوشی بالاتر از متوسط از بسیاری فعالیت های روزمره دور مانده است. تمام بیمارانی که با این اختلال متولد می شوند؛ در سن 13 سالگی بر اثر بیماری های قلبی فوت می کنند.

کودکان عجیب در دنیا,کودکان عجیب دنیا,عجیب ترین کودکان در دنیا,

9. شین هیومیونگ پیترپن کره ای | Shin Hyomyung

شین هیومیونگ سال 1989 در کره جنوبی متولد شده که می توان گفت نقطه مقابل بایزید حین به شمار می رود. سندروم هایلندر موجب شده تا او به بیماری نادر” همیشه کودک” دچار شود. از آن جا که هورمون های بلوغ در بدن شین تولید و ترشح نمی گردد؛ او به صورت دائم از چهره ای شبیه به یک کودک برخوردار می باشد. او اکنون 30 ساله است، اما برای انجام فعالیت های اجتماعی خاص خود؛ باید کارت شناسایی ارائه دهد. به لحاظ سلامتی نیز در وضعیت خیلی خوبی به سر می برد.

عجیب ترین کودکانه دنیا,عکس کودکان عجیب دنیا,کودکان عجیب در دنیا,

8. شیلو پپین پری دریایی واقعی | Shiloh Pepin

سندروم پری دریایی نیز یکی دیگر از کودکان عجیب جهان را بوجود آورده است. سال 1999 شیلو پپین با پاهایی به هم چسبیده و شبیه به پری دریایی متولد شد. در زمان ولادتش پزشکان به والدینش اعلام کردند، که بیش از یک هفته زنده نخواهد ماند، اما در شیلو تا سن 10 سالگی توانست با بیماری نادرش زندگی کند و نهایتا در سال 2009 بر اثر ذات الریه و عفونت ناشی از عمل های متعدد جراحی بر کلیه و کبد، چشم از جهان فرو بست. چسبندگی پاهای شیلو به حدی بود که هردو ساق و نواحی مچ از یک شریان مشترک بهره می گرفتند و جداسازی پاها امکان پذیر نبود.

کودکان عجیب دنیا,عجیب ترین کودکان در دنیا,عجیب ترین کودکانه دنیا,

7. تسا ایوانز | Tessa Evans

تسا ایوانز یکی دیگر از کودکان عجیب در دنیا می باشد که با بیماری نادر که به چسبندگی بینی شهرت دارد متولد شد. حفره های بینی و سینوس های کاملا مسدود، که قدرت بویایی را از او سلب نموده است. طی سال های اخیر با موافقت والدینش پزشکان موفق به پیوند نوعی ایمپلت، به بافت بینی تسا شدند، که با موفقیت انجام پذیرفت. تیم پزشکی قصد دارند طی عمل های مکرر صورت تسا را به حالت طبیعی برگردانند.

این کودک در دو سال اول زندگی با نی یا لوله غذا می خورد و مادرش تنها قادر بود برایش خوراکی های آبکی درست کند. تنفس از راه دهان او را به خصوص هنگام غذاخوردن یا خوابیدن به شدت با مشکل رو به رو می کرد.

عکس کودکان عجیب دنیا,کودکان عجیب در دنیا,کودکان عجیب دنیا,

6. پان شیانهنگ پسر ماهی چینی | Pan Xianhang

این کودک چینی با پوستی شبیه به فلس ماهی به دنیا آمد، که یک بیماری لاعلاج و آزار دهنده می باشد. خارش شدید پوست و عدم انعطاف پذیری آن، کیفیت زندگی او را به شدت تحت تاثیر قرار داده است. هرقدر پان بزرگ تر می شود، ضخامت فلس ها نیز افزایش می یابد. در جهان 16 هزار کودک با این مشخصات به دنیا می آیند، که به ندرت اتفاق می افتد، از مادر به فرزند انتقال پیدا کند. آب گرم کمی پسر چینی را در شرایط بدنی بهتری نگه می دارد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از عجیب ترین سندرم های دنیا - سندرم مرد درختی تا گرگینه

عجیب ترین کودکان در دنیا,عجیب ترین کودکانه دنیا,عکس کودکان عجیب دنیا,

5. ریچارد ساندراک هرکول کوچولو | Richard Sandrak

ریچارد ساندراک از کودکان عجیب دنیاست که در یکی از شهرهای اوکراین به سال 1992 متولد شد، و دو سال بعد به دنبال دست یافتن به زندگی بهتر به پنسلوانیا مهاجرت نمودند. والدین ریچارد هر دو ورزشکاران حرفه ای بودند که در رشته های وزنه برداری و رزمی فعالیت می کردند.

او در سن 3 سالگی بازی با وزنه های ورزشی را شروع نمود و در ابتدا تنها به صورت کاملا کودکانه و غیر حرفه ای به تمرین با آن ها می پرداخت، همین روند موجب شد که ریچارد در سن 7 سالگی بدنی کاملا عضلانی و خوش تراش پیدا کند. بدن وی کمترین میزان چربی را نسبت به سایر انسان ها داشته که موجب می گردد، پروسه رشدش را با مشکل مواجه نماید.

کودکان عجیب در دنیا,کودکان عجیب دنیا,عجیب ترین کودکان در دنیا,

4. بن اندروود موقعیت یاب حرفه ای | Ben Underwood

بن اندروود پسر گوش خفاشی جهان نام دارد، که قادر است مانند یک خفاش فرکانس صدا را دریافت کرده و از هم تفکیک کند. بن در سه سالگی به سرطان شبکیه دچار شد و به سرعت بینایی خود را از دست داد. او ساکن کالیفرنیا می باشد. به مرور زمان توانست با تولید صداهای ریز و با فرکانس پایین، انعکاس و بازخورد به اشیا اطرافش را به خوبی بشناسد، تا حدی که بدون کمک دیگران بتواند مسیر خود را پیدا نموده و به مقصد مورد نظرش برسد.

جالب ترین نکته در مورد اواین بود که  بسکتبال و اسکیت را به صورت حرفه ای بازی می کرد، به نحوی که دیگران به نابینا بودنش شک می کردند. بن مسیر خانه تا مدرسه را با دوچرخه می رفت. نهایتا او در سال 2009 بر اثر ابتلا به سرطان ستون فقرات در گذشت.

عجیب ترین کودکانه دنیا,عکس کودکان عجیب دنیا,کودکان عجیب در دنیا,

3. جان کریس کارل کوئیرانته با 300 دندان | Johncris Carl Quirante

جان کریس کارل کوئیرانته کودکی با 300 دندان، که به نوعی اختلال ژنتیکی نادر در بافت دندان ها مبتلا بود در سال 2006 متولد شد، او اهل کوباست و چون خانواده اش از عهده مخارج دندانپزشکی بر نمی آمدند، تا مدت ها از نوع بیماریش اطلاع نداشتند.

بعد ها با اضافه شدن دندان های بیشمار پدر و مادرش تصمیم گرفتند جان را برای مداوا به اروپا ببرند. پزشکان با جراحی های متعدد بر لثه او، موفق شدند پس از 8 سال تمام دندان های اضافی را خارج کنند. هم اکنون جان همچون سایر کودکان به زندگی عادی برگشته و در مدرسه جزو باهوش ترین شاگردان به شمار می رود.

کودکان عجیب دنیا,عجیب ترین کودکان در دنیا,عجیب ترین کودکانه دنیا,

2. شارلوت گارساید کوچکترین بچه دنیا | Charlotte Garside

شارلوت کوچولو  هم از عجیب ترین کودکانه جهان است که در هنگام تولدوزنی کمتر از 500 گرم داشت، به طوری که پزشکان از زنده ماندنش قطع امید کرده بودند. قد حدود 25 سانتی از او یک عروسک ظریف ساخته بود، که باید با دقت بالا و یا با استفاده از یک ملحفه او را در آغوش کشید. لباس هایی که والدینش برای پوشاندن او استفاده می کردند، غالبا البسه ای بود که برای عروسک ها دوخته می شد.

او اکنون 8 ساله است و با کمک پدرو مادرش به مدرسه می رود، البته به لحاظ ذهنی از سایر همسالانش عقب تر بوده، و به زمان بیشتری برای آموزش نیاز دارد.

عکس کودکان عجیب دنیا,کودکان عجیب در دنیا,کودکان عجیب دنیا,

1. جکسون استرانگ کودکی با نصف مغز | Jaxon Strong

این پسر کوچک که فقط با نیمی از مغز متولد شده است، قرار نبود زنده بماند و با این وجود همچنان به مخالفت با شانس ادامه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا