رپورتاژ آگهی رایگان

ای سنج بهترین سایت تست روانشناسی

سایت تست روانشناسی ای سنج، تخصصی ترین و جامع ترین سایت آزمون های روانشناسی آنلاین در ایران است که با تعدادی از سامانه های تست بین المللی در حال همکاری است و از سال ۱۳۹۷ شروع به فعالیت کرده است.

تست های روانی ای سنج دارای تفسیرهای منحصربه فردی است که می تواند مسیر مناسبی را برای خودشناسی فراهم سازد. در ادامه بیشتر در مورد این سایت صحبت خواهیم کرد:

تست روانشناسی,خودشناسی,مجله روانشناسی

ای سنج چیست؟

ای سنج سایت یا سامانه ای است که از آن برای ارزیابی روانی آنلاین استفاده می کنند. ای سنج (Esanj) بر گرفته از دو واژه ای (E) و سنج (sanj) است که نشان از سنجش الکترونیک یا تحت وب دارد.

ای سنج برند تجاری شرکتی به نام سنجشگران نسل جوان است که اعضای آن پیش از این در حوزه کانون های ارزیابی، پژوهش و توسعه آزمون های بین المللی فعالیت می کردند. این شرکت متشکل از افرادی با تخصص های زیر است:

 • روانشناسی بالینی
 • روانشناسی شخصیت
 • روانسنجی
 • علوم اجتماعی و پژوهشگری
 • مدیریت و توسعه کسب و کار
 • مدیریت منابع انسانی
 • مهندس کامپیوتر و برنامه نویسی
 • آماریست و تحلیل گر داده
 • حسابدار

تست روانشناسی,خودشناسی,مجله روانشناسی

خدمات ای سنج

سایت ای سنج به طور کلی کلیه خدمات ارزیابی آنلاین را تحت پوشش قرار می دهد. تست های روانشناسی در این سایت دارای اعتبار بین المللی می باشد که نسخه های اصلی آن توسط این مجموعه مورد استفاده قرار می گیرید.

همچنین این سایت خدمات مختلفی در حوزه های توسعه دانش روانشناسی ارائه می دهد. مهمترین خدمات ای سنج عبارتند از:

 • تست های روانشناسی با تفسیر اختصاصی و منحصر به فرد
 • مجله روانشناسی جهت افزایش خودشناسی و توسعه مهارت ها
 • محصولات کاربردی و دوره های آموزشی
 • پنل های تخصصی برای مراکز درمانی، مدارس و سازمان ها

ویژگی تست های روانشناسی ای سنج چیست؟

مهمترین ویژگی تست های روانشناسی ای سنج تخصصی بودن و حرفه ای بودن آن است. در این سایت شما در تفسیر آزمون خود با مطالبی رو به رو می شوید که متناسب با شما نوشته شده اند! بنابراین این سایت سعی کرده است تا دقت محصولات و آزمون های خود را افزایش دهد. مهمترین ویژگی های تست های ای سنج عبارتند از:

 • سیستم تخصصی تفسیرهای جامع مبتنی بر پیماشی و پژوهش موردی
 • سیستم افزایش دقت پذیری از طریق تحلیل های مداوم روانسنجی
 • سیستم داده کاوی و ایجاد تغییرات در ارزیابی ها
 • سیستم تشخیص حالت های تست با ساختار شرط دهی پویا
 • سیستم تطبیق با دیتا سنترهای و بانک های اطلاعاتی مشاغل

ای سنج در چه حوزه هایی شما را ارزیابی می کند؟

تست های روانشناسی ای سنج در دوازده حوزه قرار گرفته اند. هر کدام از این حوزه ها آزمون های تخصصی مختص به خود را دارد که می توان از طریق آن مهمترین جنبه های ارزیابی را پوشش داد. در تصویر زیر ۱۲ بخش ارزیابی ای سنج آمده است:

تست روانشناسی,خودشناسی,مجله روانشناسی

مهمترین تست های روانشناسی در سایت ای سنج

همانطور که گفتیم آزمون های ای سنج از استاندارد های بالایی برخوردار است. چرخه و سازوکار تولید هر آزمون در این تیم متخصص، ممکن است ماه ها و سال ها به طول بینجامد.

همچنین این آزمون ها به طور مداوم در حال توسعه هستند. در ادامه مهمترین تست هایی که در سایت ای سنج می توانید از آن ها استفاده کنید را برایتان بیشتر توضیح خواهیم داد:

تست دیسک ای سنج (Esanj-DISC-Test)

تست دیسک ای سنج نسخه ۲۰۲۰ می باشد که در آن ۵۳ تیپ رفتاری مورد نظر قرار گرفته است. بعلاوه این تست بسیار دقیق طراحی شده و می تواند آینه ای از رفتار شما باشد.

ای سنج در این آزمون از نمره گذاری چندمحوری استفاده کرده و سعی نموده است تا علاوه بر رفتارها، لایه های شخصیت را موشکافانه تر بررسی نماید. تست دیسک ای سنج به سیستم انطباقی شاخص ها با بانک جهانی مشاغل مجهز است.

تست شخصیت ام بی تی آی (Esanj-MBTI-Test)

تست MBTI ای سنج آزمونی برای تیپ شناسی یا شخصیت شناسی است. این تست ۱۶ تیپ شخصیتی را مورد سنجش قرار می دهد. در این آزمون توضیحات کاملی در رابطه با نقاط قوت، نقاط ضعف، انگیزه ها، افراد مکمل، متضاد، شخصیت های مشابه و … ارائه می دهد.

تست شخصیت شناسی نئو (Esanj-NEO-Test)

تست شخصیت شناسی نئو در سایت ای سنج نسخه توسعه یافته این آزمون است که طی یک فرایند پیچیده، استاندارد و بومی سازی شده است. این آزمون که ۵ ویژگی شخصیتی اصلی و ۳۰ ویژگی فرعی را می سنجد در سایت ای سنج با تفسیر جامعی نوشته شده است.

تست هوش ریون (Esanj-Raven-Test)

این تست یکی از آزمون های هوش غیرکلامی است که نسخه اصلی آن در دو فرم کودکان و بزرگسالان در سایت ای سنج به صورت آنلاین قرار گرفته است. مدارس زیادی از این آزمون برای غربال گری استفاده می کنند.

تست هوش کتل (Esanj-Cattell-Test)

آزمون هوش کتل که نخستین بار توسط تیم ای سنج به صورت آنلاین درآمده است، یک تست غیرکلامی هوش است که دارای چهار فرم می باشد. دو فرم آن برای بزرگسالان و دو فرم نیز برای کودکان است.

تست هوش گاردنر (Esanj-Gardner-Test)

تست هوش گاردنر بر اساس نظریه هوارد گاردنر ۹ جنبه از هوش را می سنجد. این آزمون در سایت ای سنج به صورت پیشرفته و دارای تمرین های عملی و کاربردی است.

تست طرحواره های ناسازگار ای سنج (Esanj- Schema-Test)

این تست ۱۸ طرحواره ناسازگار بر اساس نظریه یانگ را مورد سنجش قرار می دهد. در سایت ای سنج تست طرحواره ها مجهز به سیستم تطابق اختلال شخصیت است.

تست افسردگی ای سنج (Esanj-BDI-Test)

آزمون افسردگی ای سنج که مربوط به معروف ترین نظریه پرداز این حوزه یعنی بک می باشد؛ تستی رایگان است که با تفسیر کامل و منحصر به فرد مهمترین علائم این اختلال را بررسی می نماید.

تست اختلالات روانی ای سنج (Esanj-SCL-Test)

این آزمون نیز که به SCL-90 مشهور است مهمترین اختلالات روانی را مورد بررسی قرار می دهد. این تست نیز با تفسیر کامل در این سایت طراحی شده است.

تست عشق (Esanj-Love-Test)

آزمون عشق سنج یا تست عشق در سایت ای سنج بر اساس نظریه استرنبرگ طراحی شده است. این آزمون هشت عشق را مدنظر قرار داده و مطابق آن سبک یا روش عشق ورزی را در مثلث عشق تعیین می کند.

تست روانشناسی,خودشناسی,مجله روانشناسی

جمع بندی

به طور کلی با توجه به فرایند تولید آزمون ها، تیم تخصصی، زیرساخت ها و امکانات ارائه شده توسط ای سنج، این سایت را می توان یکی از بهترین سامانه های آنلاین تست روانشناسی دانست. سایت ای سنج (Esanj) به سرعت در حال رشد و توسعه می باشد و امکانات آن روز به روز فرایند ارزیابی را تسهیل می کند. برای بازدید از این سایت می توانید واژه “ای سنج” را در گوگل سرچ کنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا