خبریعجیب ترین ها

10 تا از عجیب ترین طلاق های دنیا

خلاصه نوشته
  • در دنیا پیوندهای بسیاری صورت می گیرد که شاید سرانجامی نداشته باشند! در اصل بهتر است اینگونه بگوییم که این پایان شاید یا طلاق شاید حتی جنبه منفی هم نداشته باشد و موجب شود که شما وقتی که دلیلش را متوجه می شوید خنده تان بگیرد. پس برای سرگرمی هم که شده بد نیست با عجیب ترین طلاق های دنیا آشنا شوید!

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

آشنایی با طلاق های عجیب در دنیا

همانگونه که از شنیدن نام عروسی و ازدواج خوشحال می شویم و ناخودآگاه لبخند بر لب مان می نشیند، به همان اندازه نیز از اسم طلاق حس بد و منفی دریافت می کنیم. طلاق در معنای عام یعنی جدایی دو همسر از یکدیگر که به دلایل مختلف قادر به همزیستی مسالمت آمیز با هم نبوده اند.

آمار به دست آمده از طلاق در سراسر جهان رقمی باورنکردنی و فاجعه انگیز می باشد، که در برخی کشورها از شدت بیشتری نیز برخوردار است. هر فردی برای جدایی و فکر به طلاق قطعا دلایل خاصی را در ذهن و قلبش خواهد داشت، که ممکن است از دیدگاه فردی دیگر خنده دار، نابخردانه یا کودکانه به نظر برسد.

طلاق در گذشته قبح فراوانی داشته و خانواده ها برای فرار از بدنامی های پس از طلاق حاضر به ادامه زندگی در هر شرایطی بوده اند، اما امروزه با گسترش این مقوله نابهنجار اجتماعی افراد گاها بدون هیچ تلاشی برای بهبود بخشیدن به روابط آسیب دیده اولین گزینه خود یعنی طلاق را روی میز می گذارند.

حال صرف نظر از هر نوع قضاوتی قصد داریم 10 تا از عجیب ترین طلاق های جهان را به شما بشناسانیم، لطفا با Bestfardi همراهمان باشید.

طلاق های عجیب در دنیا,طلاق های عجیب دنیا,عجیب ترین طلاق های ایران,

10. طلاق به خاطر نامه های عاشقانه

یک مرد ایتالیایی در سن 99 سالگی تصمیم گرفت همسرش را طلاق دهد. او در دادگاه بیان کرد در حالیکه مشغول تمیز کردن انبار بوده تعدادی نامه عاشقانه مربوط به سال 1940 یافته که نشان می دهد همسرش در سال های اول ازدواجش به کسی دیگر علاقه داشته.

علیرغم تلاش های همسرش و دادگاه در نهایت به زندگی مشترک 77 ساله خود پایان داد و یکی از طلاق های عجیب در دنیا را رقم زد.

عجیب ترین طلاق های جهان,عجیب ترین طلاق های دنیا,عجیب ترین علت های طلاق,

9. طلاق به خاطر عشق زیاد

زن اماراتی به دلیل عشق فراوانی که به همسرش دارد تصمیم گرفت تا از او جدا شود. این زن جوان در دادگاه بیان نموده که بیش از حد عاشق شوهرش می باشد و حاضر است برای خوشحال نمودن او هر کاری انجام دهد.

بانوی عاشق اعلام کرد زمانی که فهمیدم همسرم از وزن زیاد خوشش نمی آید با ورزش و رژیم سخت سعی در متناسب نمودن هیکل خود کردم. رفتار بسیار خوب شوهر، کمک کردن در امور منزل و فراهم کردن زندگی مطلوب زن را در مرحله ای از عشق قرار داده که دیگر قادر به تحمل این حجم زیاد از دوست داشتن نیست و تصمیم می گیرد تا یکی از عجیب ترین طلاق های جهان را رقم بزند.

طلاق های عجیب در دنیا,طلاق های عجیب دنیا,عجیب ترین طلاق های ایران,

8. ترس از صاحب خانه شدن

یک از عجیب ترین طلاق های ایران به مرد ایرانی مربوط می شود که به دلیل ترس همسرش از صاحب خانه شدن تصمیم گرفت تا او را جدا شود. وی در دادگاه بیان نمود سال هاست قصد خرید خانه دارم تا از اجاره نشینی نجات پیدا کنم اما همسرم به شدت مخالف است و می گوید نباید پول را صرف خرید منزل کرد بلکه باید آن را در بانک نگه داشت.

این مطلب را از دست ندهید
10 اختراع برتر تمدن مایا

مرد اعلام کرد که دیگر خسته شده و توان تحمل این رفتار زنش را ندارد. زن که ترس از دست دادن پول ها رهایش نمی کرد، علیرغم تلاش دادگاه راضی به خرید خانه نشد و درخواست طلاق را پذیرفت.

عجیب ترین طلاق های جهان,عجیب ترین طلاق های دنیا,عجیب ترین علت های طلاق,

7. طلاق زنی که راننده تاکسی شد

در صبحگاه یکی از روزهای سرد زمستان مردی با طرح شکواییه از همسرش پا به راهروهای دادگاه نهاد. وی که کارگر ساختمانی است گفت همسرش تصمیم گرفته برای کمک کردن در کسب درآمد به شغل راننده تاکسی روی آورد.

مرد می گوید از روزی که زن در این پیشه مشغول به کار شده رفتارهایش تغییر کرده و هر زمان که چیزی را باب میل خود نبیند شروع به کتک زدن شوهرش می کند. او با بیان عدم تامین جانی از سوی همسرش به زندگی مشترکشان خاتمه داد.

طلاق های عجیب در دنیا,طلاق های عجیب دنیا,عجیب ترین طلاق های ایران,

6. طلاق به خاطر حضور مادر شوهر

زنی به دلیل حضور همیشگی مادر شوهرش در منزلشان تقاضای طلاق داد و به یکی از عجیب ترین طلاق های دنیا خبر ساز شد.

او می گوید از ابتدا به همسرم اعلام کردم که دوست ندارم مادرش زیاد به منزل ما رفت و آمد نماید، اما علیرغم تمام صحبت ها مادر شوهرم هر روز برای صرف ناهار به منزل ما می آید که برایم غیر قابل تحمل شده. زن که بسیار عصبانی و برافراخته بود گفت اگر طلاق نگیرم حتما دستم به خون شوهرم و مادرش آلوده خواهد شد!

عجیب ترین طلاق های جهان,عجیب ترین طلاق های دنیا,عجیب ترین علت های طلاق,

5. طلاق به خاطر عشق به فوتبال

یکی دیگر از عجیب ترین علت های طلاق مربوط به یک زن جوان است که به دلیل علاقه بیش از حد همسرش به تماشای فوتبال تقاضای طلاق داد.

زن جوان می گوید شوهرش در تمام مدتی که در منزل حضور دارد مدام در حال تماشای فوتبال می باشد و به هیچ عنوان به من و زندگی توجهی نشان نمی دهد. وی که دیگر تحمل چنین رفتاری از مردش را ندارد تصمیم می گیرد با طلاق به عذاب روحی خود پایان بخشد.

طلاق های عجیب در دنیا,طلاق های عجیب دنیا,عجیب ترین طلاق های ایران,

4. طلاق سه هوو با هم

مردی به نام محمد که از اولین ازدواجش صاحب فرزند نشده بود تصمیم به تجدید فراش می گیرید اما متاسفانه همسر دومش نیز نمی تواند او را صاحب فرزند نماید.

در ازدواج سومش زن و شوهر متوجه می شوند که علت اصلی بچه دار نشدن آن ها عقیم بودن مرد می باشد و این خبر به شدت زن ها را عصبانی کرده و پس از آنکه حسابی آقای همسر را مورد ضرب و شتم قرار می دهند، هر سه نفر با هم به دادگاه رفته و تقاضای طلاق می دهند.

عجیب ترین طلاق های جهان,عجیب ترین طلاق های دنیا,عجیب ترین علت های طلاق,

3. رفتار بد هنگام غذا خوردن

زنی کویتی وقتی که در اولین ناهار مشترک زندگیش با آقای شوهر او را مشغول غذا خوردن با دست دید، چنان شوکه شد که دیگر توان ادامه زندگی را برای خود غیرممکن دانست.

این مطلب را از دست ندهید
10 رفتار عجیب که باعث کم شدن جذابیت تان خواهد شد

او در دادگاه بیان کرد که همسرش رفتاری نا مناسب دارد و غذا خوردن با دست را نشانه بی احترامی به خودش می داند.

طلاق های عجیب در دنیا,طلاق های عجیب دنیا,عجیب ترین طلاق های ایران,

2. طلاق به خاطر آرایش

مردی تنها چند روز بعد از ازدواجش سراسیمه به دادگاه رفت و تقاضای یکی از عجیب ترین طلاق های جهان را داد.

او در حضور قاضی اعلام کرد که هیچوقت زنش را بدون آرایش ندیده بوده و از اینکه او را با آرایش فریب داده به شدت شاکی می باشد. مرد اعلام کرد که همسر نازیبا فرزندان زشتی را برایش به دنیا خواهد آورد و به همین دلیل زنش را طلاق داد.

عجیب ترین طلاق های جهان,عجیب ترین طلاق های دنیا,عجیب ترین علت های طلاق,

1. طلاق به دلیل بی پاسخ گذاشتن پیامک ها

زنی تایلندی در دادگاه همسرش را به بی توجهی و بی مسئولیتی در قبال خانه و خانواده اش محکوم نمود. او اعلام کرد که هر زمان به همسرش پیام داده مرد هیچ پاسخی به او نمی دهد.  پس از ارائه تمام پیام های بی جواب به محضر قاضی حکم را به نفع خود گرفته و از شوهرش جدا شد.

نظر شما در مورد عجیب ترین علت های طلاق دنیا چیست؟

پیشنهاد ویژه بست فارسی

یک سایت خوب و معروف جهت مشاوره مهاجرت تحصیلی و شرایط مهاجرت کاری میخوای بزن رو دکمه پایین

مهاجرت تحصیلیمهاجرت کاریتحصیل در انگلستانتحصیل در کانادا

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا