رپورتاژ آگهی رایگان

اخبار و مطالب هوش مصنوعی

احتمالا به تازگی نام واژه هوش مصنوعی را  زیاد شنیده اید و  تمایل دارید بیشتر با این صنعت آشنا شده و در مورد آن اطلاعات کسب کرده و دانش خود را بالا ببرید. ما در وب سایت متاریتور جمعی از متخصصان هوش مصنوعی و آی تی هستیم که علاقه زیادی به این حوزه داریم و خوشحال میشیم تا دانش و اطلاعات خود در رابطه با این فناوری منحصر به فرد را با شما به اشتراک بگذاریم. گروه ما به صورت مداوم در حال آموزش و کسب دانش و اطلاع در مورد هوش مصنوعی و تکنولوژی های پیرامون این صنعت می باشند و سعی میکنیم مطالب به روز، ساده و به دور از پیچیدگی فنی که برای همه ی افراد قابل درک و فهم باشد آماده و در وب سایت برای مطالعه همگان قرار دهیم ما مطالب را دو دسته اخبار و مقالات تقسیم بندی کرده و سعی داریم تا اخبار هوش مصنوعی را در اولین فرصت به اطلاع کاربران برسانیم همچنین مقالات کاربردی در حوزه مفاهیم هوش مصنوعی و یادگیری ماشین و تکنولوژیهای آن نوشته و منتشر میکنیم

شبکه های عصبی,هوش مصنوعی,یادگیری ماشین

هوش مصنوعی

هوش مصنوعی، هوشی و ادراکی است که به ماشین قابلیت انجام کارها و وظایفی که توسط موجودات هوشمند انجام میشوند را خواهد داد. هوش به معنای توانایی یادگیری میباشد به این معنی که موجودی هوشمند است، که توانایی یادگیری و کسب تجربه و بکارگیری آنها را در آینده داشته باشد. بس در هوش مصنوعی تکنیک های مورد مطالعه و توسعه قرار میگیرد تا ماشین بتوانند آموزش دیده و یاد بگیرد و از آنها در جهت انجام وظایف و کارهای مهوله استفاده کنند به همین دلیل است که در برخی موارد واژه یادگیری ماشین در کنار هوش مصنوعی به چشم میخورد به تعبیری دیگر رشته هوش مصنوعی علمی است که در آن روش های مختلف اعطای توانایی یادگیری به ماشین ها مورد بررسی قرار میگیرد. همکاران ما در بخش تحریریه سعی میکنند مطالب آموزشی مربوط به هوش مصنوعی را به صورت ساده و روان آماده کرده و در اختیار مخاطبان قرار دهند هدف ما فراهم آوردن فرصت آموزشی رایگان در این رشته جذاب و رو به رشد است تا همه افراد بتوانند در این زمینه کسب دانش کرده و خود را برای دنیای آینده آماده سازند.

شبکه های عصبی,هوش مصنوعی,یادگیری ماشین

کاربرد هوش مصنوعی

به طور کلی و در نهایت همه ی کارهایی که برای انجام نیاز به هوش و ذکاوت دارند توسط هوش منصوعی انجام خواهند گرفت مانند سخن گفتن؛ خلق آثار هنری، رانندگی کردن، کنترل هواپیما، مدیریت منابع و غیره. هدف نهایی خلق چیزی به هوش مندی انسان نیست بلکه ساخت موجودی است که از انسان هوشمندتر باشد و توانایی های بیشتری نسبت به هوش انسانی داشته باشد.

از موارد استفاده از هوش مصنوعی که احتمالا با آن برخورد کرده اید میتوان از موارد زیر نام برد، نتایج جست و جو های اینترنتی، طراحی گرافیک، اکسپلور اینستاگرام (هوش مصنوعی آن یاد گرفته که شما چه محتوی را دوست دارید)، خودرو های خودران، نرم افزار های تجزیه و تحلیل تصاویر پزشکی، دیپ فیک.

شبکه های عصبی,هوش مصنوعی,یادگیری ماشین

آینده هوش مصنوعی

هوش مصنوعی و تکنولوژی های پیرامون آن در ابتدای راه هستند و چند سالی است که به دلیل پیشرفت سخت افزار ها و قدرت پردازشی قابل استفاده شده اند و با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت و ورود به همه ی صنعت ها و حوزه های می باشد. در آینده نه چندان دور بسیاری از مشاغل و خدمات تحت تاثیر توانایی های هوش مصنوعی قرار خواهند گرفت و فضای کسب و کار متحول خواهد شد به صورتی که بسیاری از عناوین شغلی مانند مترجمین، رانندگان، تحلیل گران، از بین خواهد رفت اما شاید عنوانی شغلی دیگری به وجود خواهند آمد که در حال حاضر از آنها بی خبریم.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دکمه بازگشت به بالا