سبک زندگیفرهنگ و هنر

10 فیلم انگیزشی برتر دنیا تاکنون برای رسیدن به موفقیت

بهترین فیلم های انگیزشی دنیا

باور کنید گاهی اوقات دیدن یک‌ فیلم دو ساعته بیشتر از صدها ساعت وقت گذاشتن پای سخنرانی های انگیزشی و خواندن کتاب های تکراری، انرژی بخش و مفید است! به این می گویند جادوی سینما! موسیقی، فیلم برداری، هنر کارگردان و نویسنده و حضور بازیگران باعث می شود تا ما بهتر از هرچیز دیگری با آن ارتباط برقرار کنیم.

برای بسیاری از افراد فیلم دیدن یعنی همه چیز! اگر شما هم از آن دسته هستید و همیشه دنبال لیست جدیدی می گردید یا اینکه اوضاع زندگی و کسب و کارتان خوب پیش نمی رود و روحیه تان چندان تعریفی ندارد، این مطلب را از دست ندهید. آثاری که اینجا درباره شان نوشته شده همگی جزء برترین و البته بهترین فیلم های انگیزشی برتر جهان هستند و با وسواس تمام انتخاب شده اند تا مورد توجه شما قرار‌ بگیرند. شما می توانید با دانلود این مجموعه از بهترین سایت های دانلود فیلم به تماشای آنها بپردازید و مشاهده کنید که چگونهاراده تان قوی تر و حال تان بهتر می شود.

10 فیلم انگیزشی برتر,بهترین فیلم های انگیزشی دنیا,ده فیلم انگیزشی برتر,

10. سخنرانی پادشاه | The King’s Speech

یک درام تاریخی انگیزه بخش! سخنرانی پادشاه از 10 فیلم انگیزشی برتر تاریخ سینماست که روایتگر پیروزی پادشاه جرج ششم پدر ملکه الیزابت دوم، بر مشکل خود، یعنی لکنت زبان است. پادشاه باید این مسئله را حل کند تا بتواند برای مردمش مطمئن و حامی به نظر بیاید! تا اینجا که هم مسئله مشخص است هم تنها راه حل یعنی رهایی از لکنت! اما پادشاه بد خلق تر و یا شاید ناامید تر از این حرف هاست… ادامه ماجرا را خودتان ببینید. البته فراموش نکنید یکی از به یاد ماندنی ترین و مهم ترین سخنرانی های تاریخ را همین جرج ششم انجام داده.

ده فیلم انگیزشی برتر جهان,فیلم انگیزشی برتر دنیا,فیلم انگیزشی سینمایی,

9. زوتوپیا | Zootopia

فکر می کنید انمیشین فقط برای بچه هاست؟ این تصور غلط را دور بریزید و بعد از اتمام این مطلب، حتما زوتوپیا از ده فیلم انگیزشی برتر جهان را ببینید! داستان جذاب و البته نمادین شهر حیوانات،  شهری که در آن هر کس می تواند تبدیل به هرچیزی که خودش خواست بشود! اگر همه آیه یاس می خوانند و فقط صدای نمی شود و نمی توانی از اطراف به گوش تان می رسد، این اثر دوست داشتنی را از دست ندهید و مطمئن باشید که بعد از ساعتی که صرف تماشای زوتوپیا کردید انرژی و پشتکارتان چند برابر شده!

فیلم های انگیزشی برتر جهان,فیلم های انگیزشی برتر دنیا,10 فیلم انگیزشی برتر,

8. شبکه اجتماعی | The Social Network

مارک زاکربرگ را که حتما می شناسید؟ شبکه اجتماعی از فیلم های انگیزشی برتر جهان ساخته تحسین شده دیگری از دیوید فنیچر، اعجوبه ای که علاقه مندان حرفه ای سینما بهتر می دانند که تا به حال اثر بد در رزومه اش نداشته، حالا فیلمی ساخته درباره مالک فیسبوک که الان واتساپ و اینستاگرام هم متعلق به اوست! مردی که در زندگی اش بی شک قهرمان است و شنیدن و دیدن داستان موفقیت هایش، برای همه جذاب. ‌نجات دهنده گیشه ها در سال 2010 به شما می گوید که چطور وقتی دنیا پوست تان را قلفتی کند باز هم زنده بمانید و ادامه بدهید! اگر در همین لحظه فکر می کنید دیگر کارتان تمام است، لطفا اول این فیلم را ببینید شاید تجدید نظر کردید!

بهترین فیلم های انگیزشی دنیا,ده فیلم انگیزشی برتر,ده فیلم انگیزشی برتر جهان,

7. راکی | Rocky

سیلور استالونه قطعا با نوشتن راکی یکی از بهترین و درست ترین تصمیمات زندگی اش را گرفت و این افتخار زمانی اوج گرفت که نقش اول را خودش بازی کرد. اصلا چه کسی به خوبی او از پس این نقش بر می آمد؟ مسابقه بوکس بین قهرمان بوکس دنیا و راکی، حریف ریز جثه ای که می خواهد به هر قیمتی برنده از رینگ بیرون برود. بگذارید زندگی هر چه مشت می خواهد بزند، شما نباید پا پس بکشید! فکر می کنید این تنها یک شعار بی ارزش است؟ پس این فیلم که از بهترین فیلم های انگیزشی دنیاست را از دست ندهید. حداقل شاهد یک مبارزه بی نظیر خواهید بود. اهمیتی ندارد حتی اگر حریف را برنده اعلام کنند یا نه مهم این است که همه از حضور شما حرف می زنند و از این به بعد نماد استقامت در مثال ها خواهید شد. درست مثل راکی!

این مطلب را از دست ندهید
10 چهره سرشناسی که بیماری افسردگی داشتند

فیلم انگیزشی برتر دنیا,فیلم انگیزشی سینمایی,فیلم های انگیزشی برتر جهان,

6. در جست و جوی خوشبختی | The Pursuit Of Happiness

معتقدید آدم هایی که می گویند یک فیلم زندگی شان را دگرگون کرده آدم های سرخوشی هستند؟ فیلم ها را زیادی ایده آل ساخته اند و زندگی واقعی خیلی سخت تر از این حرف هاست؟ خب حالا نظرتان درباره دیدن داستان واقعی زندگی یک آدمی که همه چیزش را از دست داده چیست؟ توجه شما را در جست و جوی خوشبختی جلب می کنم! ویل اسمیت در نقش کریس گادنر مردی که همسرش ترکش کرده، خانه ای ندارد که بعد از اتمام کار به آنجا برود. کار! کریس گادنر حتی کاری هم ندارد! او تنها پسری دارد که به عنوان پدر باید حمایتش کند…این کاراکتر ویل اسمیت را نامزد دریافت جایزه اسکار کرد. این اثر یک فیلم انگیزشی برتر دنیا بوده و به شما می گوید شک‌ نکن، خسته هم نشو، فقط ادامه بده!

فیلم های انگیزشی برتر دنیا,10 فیلم انگیزشی برتر,بهترین فیلم های انگیزشی دنیا,

5. باشگاه مشت زنی | Fight club

فنیچر نابغه است. قبول ندارید؟ پس یکی از آثار مهم‌ او یعنی یکی از فیلم های انگیزشی برتر دنیا “باشگاه مشت زنی” را از دست ندهید. این فیلم آنقدر سیر عجیب و جذابی دارد که طی مدت زمانی که آن را می بینید پلک هم نمی زنید، پایان آن هم قطعا شوکه تان می کند. ادوارد نورتون مردی عادی است شبیه به خیلی از آدم هایی که در طول روز می بینید، اما یک روز این مرد عادی با آدمی شگفت انگیز به نام دردن تایلر که برد پیت نقش آن را به عهده دارد، آشنا می شود و زندگی اش را 360 درجه تغیر می کند! ماجرای بی خوابی و روزمرگی ادوارد، سوختن خانه اش و هم خانگی با تایلر با کارگردانی نابغه و بازی های عالی و هرچیز دیگری که برای درخشان بودن به آن نیاز است؛ فیلمی عجیب درست مثل اسمش!

ده فیلم انگیزشی برتر,ده فیلم انگیزشی برتر جهان,فیلم انگیزشی برتر دنیا,

4. قوی سیاه | Black Swan

برای موفق شدن باید بی نقص باشید! یک دروغ محض و تکراری! چه کسی تعیین می کند چه چیزی ایراد محسوب می شود و چه چیزی نه؟ مرز ها را بشکنید و نخواهید که همیشه ایده آل باشید. شاید همین ایده آل نبودن موفق تان کرد! می گویید نه؟ قوی سیاه را ببینید. آرنوفسکی کارگردان دارای شیر طلایی ونیز در پنجمین اثر بلند خود، شاهکاری خلق کرده که به این سادگی ها فراموشش نمی کنید. ونسان کسل، میلا کونیس و ناتالی پورتمن نقش های اصلی را بازی می کنند و پورتمن آنقدر بی نظیر و عالی ظاهر شده که بالاخره اسکار بهترین نقش اول زن را در سال 2011 را بدست آورد.

اثر تحسین شده منتقدان و محبوب تماشاگران درباره بالرین جوانی ست که می خواهد نقش اول نمایش قوی سیاه را بازی کند و البته بی نقص! این فیلم انگیزشی برتر می تواند داستان زندگی هر یک از ما باشد، دیدن آن را به تعویق نیندازید.

این مطلب را از دست ندهید
10 تمرین روانشناسی برای بالا بردن خلاقیت

فیلم انگیزشی سینمایی,فیلم های انگیزشی برتر جهان,فیلم های انگیزشی برتر دنیا,

3. شلاق | Whiplash

شلاق، درامی تاثیر گذار با سیر و پایانی که شوکه تان می کند طوری که تا چند لحظه زبان تان بند می آید! اگر تصور می کنید تعریفی اغراقی آمیز است فقط فیلم را پلی کنید. اثری به معنای واقعی کلمه دیوانه وار که به شما می گوید شما می توانید! اگر به خود سخت بگیرید کار نشد ندارد. مایلز تلر نوازنده درامی است که سعی دارد فلچر استاد کمال گرای خود را متاثر توانمندی خود کند! دیمین شزل فیلمی ساخته که توانست اسکار بهترین فیلم، بهترین فیلنامه غیر اقتباسی، جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، بهترین صدابرداری و تدوین را بدست آورد.  فیلمی که همه بدون استثنا باید ببینید. شخصیت فلچر مردی که در طول فیلم از آن متنفر می شویم اما در آخر آرزو می کنیم کاش همه مان یک فلچر در زندگی داشتیم… قطعا این سینمایی حسابی اعصاب تان را بهم می ریزد اما همزمان بی اندازه لذت می برید و در پایان انگیزه تان هزار برابر می شود. یکی از درخشان ترین آثار سینمایی پیش روی شماست، بی معطلی تماشایش کنید.

10 فیلم انگیزشی برتر,بهترین فیلم های انگیزشی دنیا,ده فیلم انگیزشی برتر,

2. فارست گامپ | Forrest Gump

لطفا همیشه فارست گامپ باشید! اسم تام هنکس عزیز را که می شنوید یاد کدام فیلم می افتید؟ مسیر سبز یا دور افتاده یا…؟ یا فارست گامپ؟ فیلنامه ای قدرتمند که در همان اوایل اکرانش معلوم بود قرار است حسابی بدرخشد و همه بعد از اتمامش با رضایت از سالن سینما بیرون بروند و هرگز فراموش نکنند. فارست چطور هیچوقت کم نیاورد!  بعد از تماشای این فیلم انگیزشی برتر جهان، متوجه می شوید گاهی اوقات ممکن است نقاط قوت شما همان ضعف های شما باشد! فکر می کنید این یک جمله بی معنی است؟ خب دعوت می کنیم تا این اثر هنری را ببینید. آنوقت هربار که شکست خوردید و فکر کردید آخر خط است، فقط بلند شوید و رو به جلو بدوید؛ مثل فارست گامپ!

ده فیلم انگیزشی برتر جهان,فیلم انگیزشی برتر دنیا,فیلم انگیزشی سینمایی,

1. رستگاری در شاوشنک | The Shawshank Redemption

بیخود نیست که مدت هاست رستگاری در شاوشنک رتبه اول را در بهترین فیلمهای تاریخ سینمای جهان تصاحب کرده یعنی بالاتر از پدرخوانده و فهرست شنیدلر دو اثر فوق العاده تاریخ سینما! یک شاهکار هنری درباره زندگی مردی عادی که صبح ها سرکار می رود و شب ها مستقیم به خانه برمی گردد! مردی که ناگهان به جرم قتل، محکوم به حبس ابد در شائوشنگ می شود… فیلمی درباره امید! امیدی که از دل سیاهی و تاریکی مطلق بیرون می آید. بازی  بی نقص و درخشان مورگان فریمن همراه با تیم رابینز در نقش اصلی چشم تان را خیره می کند. دارابونت کارگردان فیلم، داستان ظاهرا ساده اما باطنا عمیق استفان کینگ را آنقدر بی نظیر هدایت می کند که در نهایت تنها شما می مانید و یک سوال که اگر رسیدن به رستگاری در این جهنم و با این آدم ها ممکن است، در زندگی شما چطور است؟

اگر این سینمایی از یاد نبردنی را که جزء ده فیلم انگیزشی برتر دنیا محسوب می شود ندیده اید در اولین فرصت به تماشای آن بنشینید و حتی اگر قبلا تماشایش کرده اید، قول می دهیم با انجام دوباره اش همان احساس خوشایند اولیه را تجربه کنید.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا