فرهنگ و هنر

10 تا از بدترین فیلم های تاریخ سینما از نگاه منتقدان

خلاصه نوشته
  • بدترین فیلم های تاریخ سینما، فیلم هایی هستند که نه تنها از نظر منتقدین برجسته سینما، بلکه از نظر بسیاری از مردم شناخته شده اند. معمولا برای اینکه بدانید یک سریال یا فیلم سینمایی از نظر محبوبیت در چه رتبه ای قرار دارد، می توانید سری به سایت IMDB بزنید.

معرفی بدترین فیلم های تاریخ جهان

از گذشته های دور تا کنون فیلم های بسیاری در جهان با موضوعات مختلف تولید شده اند که برخی از آن ها بسیار درخشان و جذاب بوده اند و برخی متاسفانه به دلیل نداشتن محتوای مناسب و یا انتخاب اشتباه بازیگران و … نتوانسته اند چندان موفق عمل نماید و بسیار ضعیف هستند.

همیشه فیلم هایی که تولید می شود معمولا توسط منتقدین فیلم مورد بررسی قرار می گیرد. منتقدین فیلم در واقع افرادی هستند که به نقد و انتقاد فیلم ها می پردازند. در میان تمامی فیلم هایی که تولید می شوند فیلم هایی وجود دارند که فوق العاده عالی و تحسین برانگیز هستند به طوری که نظر سخت گیرترین و دقیق ترین منتقدان نیز به خود جلب می نمایند. اما از آن طرف فیلم های نامناسبی نیز وجود دارد که با شکست مواجه می شوند که نتیجه آن پشیمانی بازیگران از ایفای نقش در آن فیلم و نارضایتی مردم از هزینه ای است که بابت تماشای آن فیلم پرداخته اند. اگر می خواهید با بدترین فیلم های تاریخ سینما از نظر منتقدین آشنا شوید پس تا پایان با ما همراه باشید.

بدترين فيلم هاي تاريخ سينما,بدترین فیلم های تاریخ,بدترین فیلم های تاریخ جهان,

10. فیلم پیچ خورده | 2000 SCREWED

این فیلم از بدترین فیلم های تاریخ سینما است که در سال 2000 به کارگردانی Scott Alexander ساخته شد و موفق به دریافت امتیاز 5.8 از 10 گردید. منتقدین پس از بررسی فیلم به آن نمره 13 از 100 را اختصاص دادند. از جمله بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند می توان به Norm MacDonald ,Dave Chappelle ,Elaine Stritch اشاره نمود. ماجرای فیلم SCREWED در رابطه با راننده ماشین قراردادی است که  برای باج گیری سگ رئیس پولدارش را می دزدد اما اتفاقات ناگواری برای او رخ می دهد.

بدترین فیلم های تاریخ سینما,بدترین فیلم های جهان,بدترین فیلم های دنیا,

9. فیلم این یک تفنگ است | 2016 IS THAT A GUN

این فیلم در سال 2016 به کارگردانی Matt Cooper ساخته شد و امتیاز 5.3 از 10 را دریافت نمود. منتقدین نیز پس از بررسی این فیلم نمره 7 از 100 را به آن دادند. بازدیگرانی مانند Cloris Leachman ،Andrea Anders ،Matt Passmore در این فیلم حضور دارند. فیلم IS THAT A GUN در رابطه با مادر خانه داری است تمامی زن های راکفورد تگزاس را قانع می کند از برقراری رابطه جنسی با همسران و دوست پسرانشان تا هنگامی که شهر به طور کامل از اسلحه خالی نشده است خودداری نمایند.

بدترين فيلم هاي تاريخ سينما,بدترین فیلم های تاریخ,بدترین فیلم های تاریخ جهان,

8. فیلم هیلاری آمریکا | 2016 HILLARY’S AMERICA

این فیلم از بدترین فیلم های تاریخ است که در سال 2016 به کارگردانی Dinesh D’Souza ،Bruce Schooley ساخته شد و امتیاز 5.3 از 10 را دریافت نمود. منتقدین به فیلم مذکور که بازیگرانی مثل Dinesh D’Souza ، Jonah Goldberg ، Andrea Cohen در آن حضور دارند نمره 4 از 100 را اختصاص دادند. ماجرای این مستند در رابطه با حزب دموکرات و کاندید ریاست جمهوری آمریکا، هیلاری کلینتون و انگیزه های اصلی او برای ریاست جمهوری می باشد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از مشهورترین پیانیست های جهان

بدترین فیلم های تاریخ سینما,بدترین فیلم های جهان,بدترین فیلم های دنیا,

7. فیلم خانم مارس | 2009 MISS MARCH

فیلم MISS MARCH به کارگردانی Trevor Moore, Zach Cregger از بدترین فیلم های تاریخ جهان است که در سال 2009 ساخته شد و بازیگرانی مثل Cloris Leachman, Andrea Anders, Matt Passmore در آن حضور دارند. این فیلم توانست امتیاز 5 از 10 را دریافت نماید و منتقدین نیز به آن نمره ی 5 از 100 را اختصاص دادند. ماجرای این فیلم در مورد پسری است که از کودکی عاشق دختری بوده است. این دختر اکنون یکی از خوشگلترین مدل ها است و پسر عکس او را در یکی از مجلات می بیند و …

بدترين فيلم هاي تاريخ سينما,بدترین فیلم های تاریخ,بدترین فیلم های تاریخ جهان,

6. فیلم بیو – گنبد | 1996 Bio-Dome

فیلم بیو-گنبد از بدترین فیلم های جهان است که در سال 1996 به کارگردانی Jason Bloom ساخته شد و توانست امتیاز 4.5 از 10 و نمره 4 از 100 را از منتقدین دریافت نماید. از بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند می توان به  Pauly Shore, Stephen Baldwin, William Atherton اشاره نمود. ماجرای فیلم در رابطه با دو دوست احمق است که خود را به همراه گروهی از دانشمندان در یک بایو دام یک آزمایش علمی زندانی می کنند و اتفاقی می افتد.

بدترین فیلم های تاریخ سینما,بدترین فیلم های جهان,بدترین فیلم های دنیا,

5. فیلم مرد سپتیک | 2013 SEPTIC MAN

این فیلم به کارگردانی Jesse Thomas Cook در سال 2014 ساخته شد و توانست امتیاز 4 از 10 را دریافت نماید، همچنین منتقدین نیز به آن نمره 16 از 100 دادند.  از جمله بازیگران این فیلم می توان به Jason David Brown ، Molly Dunsworth ، Robert Maillet اشاره نمود. ماجرای فیلم SEPTIC MAN در رابطه با کارگر فاضلابی است که در جریان بحران آلودگی آب در یک مخزن سپتیک به دام افتاده است و این اتفاق تحولات زشتی را برای او رقم می زند.

بدترين فيلم هاي تاريخ سينما,بدترین فیلم های تاریخ,بدترین فیلم های تاریخ جهان,

4. فیلم ترانسیلمانیا | TRANSYLMANIA 2009

فیلم TRANSYLMANIA هم از بدترین فیلم های دنیا است که در سال 2009 به کارگردانی David Hillenbrand, Scott Hillenbrand ساخته شد و موفق شد امتیاز 3.8 از 10 را دریافت نماید. این فیلم از دید منتقدین نمره 8 از 100 را کسب نمود و از جمله بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند می توان به Patrick Cavanaugh ،James DeBello ،Tony Denman اشاره نمود. ماجرای فیلم TRANSYLMANIA در رابطه با گروهی دوستانه است که می خواهند برای تعطیلات آخر هفته به ترنسیلمانیا و قلعه خون آشام بروند و از نزدیک با این محیط آشنا شوند اما مدت کوتاهی پس از رسیدن به آنجا متوجه می شوند که تصمیم اشتباهی گرفته اند.

بدترین فیلم های تاریخ سینما,بدترین فیلم های جهان,بدترین فیلم های دنیا,

3. فیلم مرکز انسان | 2015 THE HUMAN CENTIPEDE 3

این فیلم به کارگردان: Tom Six در سال 2015 ساخته شد و امتیاز 2.7 از 10 را دریافت نمود. منتقدین پس از بررسی این فیلم امتیاز 17 از 100 را به آن دادند. در این فیلم بازیگرانی مانند Laser ،Laurence R. Harvey ،Eric Roberts ،Robert LaSardo حضور دارند و این فیلم ایده گرفته از قسمت قبل می باشد که فردی بدنام پس از آزادی از زندان  می خواهد مشکلاتی را به وجود آورد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین آثار هنری جهان

بدترين فيلم هاي تاريخ سينما,بدترین فیلم های تاریخ,بدترین فیلم های تاریخ جهان,

2. فیلم نبوغ کودک | 1999 baby geniuses

این فیلم به کارگردانی Bob Clark در سال 1999 ساخته شد و امتیاز 2.6 از 10 را دریافت نمود. منتقدین نیز نمره 2 از 100 را به آن دادند. از بازیگرانی که در این فیلم حضور دارند می توان به Kathleen Turner ،Christopher Lloyd ،Kim Cattrall اشاره نمود.

بدترین فیلم های تاریخ سینما,بدترین فیلم های جهان,بدترین فیلم های دنیا,

1. فیلم احساسات متحد | 2014 UNITED PASSIONS

این فیلم به کارگردانی Frédéric Auburtin در سال 2014 ساخته شد و بازیگرانی مانندTim Roth, Sam Neill, Thomas Kretschmann, Fisher Stevens در آن حضور دارند. فیلم UNITED PASSIONS امتیاز 2.1 از 10 را دریافت نمود و منتقدین نیز به آن امتیاز 1 از 100 دادند. این فیلم در رابطه با مردان کوچکی است که فوتبال بازی می کنند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا