بیوگرافی

زندگینامه دارن هاردی برترین مرد انگیزشی موفقیت

افزایش بازدید در گوگل

بیوگرافی دارن هاردی اثر مرکب (زندگینامه بزرگان)

دارن هاردی از مشهور ترین افراد جهان و بهترین سخنران انگیزشی و موفقیت است. او یک نویسنده، مشاور، سخنران انگیزشی و ناشر آمریکایی می باشد که آثار و آوازه اش جهانی است. کتاب ها و آثار دارن هاردی تاکنون توانسته تحولات اساسی را در زندگی بسیاری از افراد جهان ایجاد نماید. از مشهورترین آثار این نویسنده معروف می توان به کتاب اثر مرکب و قطار کارآفرینی اشاره نمود. او درطی سالیان عمر خود فعالیت های ارزشمند بسیاری انجام داده ومدتی در مجله مشهور نیویورک تایمز به عنوان نویسنده مشغول به فعالیت بود. ما قصد داریم در این مطلب به معرفی زندگی نامه دارن هاردی بزرگ مرد دنیای موفقیت بپردازیم.

عکس دارن هاردی

اثر مرکب دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی اثر مرکب

دارن هاردی کیست؟ دارن هاردی از برترین ستاره های صنعت موفقیت محسوب می شود و زندگی بسیار پر ماجرا و هیجان انگیزی دارد. در بیوگرافی دارن هاردی این نویسنده مشهور و مربی برجسته موفقیت آمده است که وی در تاریخ ۱ فوریه سال ۱۹۷۱ در کالیفرنیا آمریکا به دنیا آمد. او دارای کتاب های مشهوری است که نام آن ها به عنوان پرفروش ترین کتاب سال در مجله نیویورک تایمز قرار گرفته است. دارن هاردی در طی سال های فعالیت حرفه ای خود توانست ۳ شبکه تلویزیونی موفق و بالغ بر هزاران برنامه تلویزیونی را تهیه و تولید کند. علاوه بر این به مدت ۸ سال نیز سردبیر و ناشر مجله موفقیت بود.

این روند موجب شد که دارن از نزدیک با زندگی مشهور ترین افراد جهان در زمینه موفقیت و کارآفرینی آشنا شود. از جمله این افراد برجسته می توان به استیو جابز، ریچارد برانسون، جف بروز، الون ماسک، هاوارد شولتز و .. اشاره نمود. دارن هاردی پس از آشنایی با این افراد و روش هایی که داشتند تصمیم گرفت که آن ها را با تجربه های شخصی خود ادغام نماید تا بتواند به این ترتیب به سایر مردم جهان کمک کند و مشاوره دهد تا بتوانند زندگی بهتری داشته باشند.

زندگی نامه دارن هاردی,زندگینامه دارن هاردی,عکس دارن هاردی

دوران کودکی دارن هاردی

دارن هاردی که هم اکنون در کالیفرنیا زندگی می کند و در سال ۱۹۷۱ دیده به جهان گشود و از همان اوایل زندگی با ناملایمات بسیاری روبرو گردید. او تنها ۱۸ ماه داشت که پدر و مادرش از یکدیگر جدا شدند و متاسفانه مادرش نیز دارن را طرد کرد و مجبور شد ادامه زندگی اش را با پدر سپری کند.

او هرگز از شرایط زندگی خود خجالت نمی کشید و قصد پنهان کردن آن را نداشت، به همین دلیل به راحتی  دیگران را در جریان این موضوع قرار می داد. در واقع هدف دارن از این کار این بود که تمامی مردم متوجه شوند افراد فقیر و شکست خورده نیز می توانند زندگی موفق و پر افتخاری داشته باشند و کارهای بی نظیری انجام دهند. داران هاردی تنها توانست یک ترم در کالج درس بخواند اما پس از آن به دلیل مشکلات و مسئولیت هایی که داشت از ادامه تحصیل صرف نظر نمود.

پدر وی فردی بسیار منضبط و دقیق بود که مخارج زندگی را از طریق فعالیت به عنوان مربی ورزشی تامین می کرد و همیشه به دلیل مشغله هایی که داشت کارهایی را به دارن می سپارد. او همواره پدر را سرلوحه و الگو خود قرار می داد و سعی می کرد همانند او زندگی کند. دارن از پدرش آموخته بود که با انتخابات خود می تواند زندگی بی نظیری را برای خودش بسازد.

اثر مرکب دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی اثر مرکب

جمله ای که زندگی دارن هاردی را متحول ساخت

دارن همیشه صحبت های ارزشمند پدرش را به یاد داشت و به آن ها توجه می کرد. او زمانی که شش سال داشت برای اسکی به همراه پدر به خارج از شهر رفته بود و توانست تمام مدت را بدون آنکه  زمین بخورد اسکی بازی انجام دهد. هنگامی که با خوشحالی این موضوع را برای پدر بازگو کرد پدر به جای آنکه او را تشویق کند به دارن گفت ” اگر خودمان را در معرض فشار قرار ندهیم و از محدوده توانایی های خود خارج نشویم قطعا نمی توانیم پیشرفت چندانی داشته باشیم”.

چنین جملات تاثیر گذاری از پدر موجب شد که دارن همیشه دیدگاهی متفاوت نسبت به زندگی و پیشرفت داشته باشد و همواره برای رسیدن به موفقیت تلاش نماید. در کتاب هایی که دارن هاردی منتشر نموده رد پایی از دیدگاه های او به خوبی قابل مشاهده است.

اثر مرکب دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی اثر مرکب

کسب و کار دارن هاردی

دارن در سن ۱۸ سالگی توانست تجارت و کسب و کار خود را راه اندازی نماید و با کسب ثروتی یک میلیون دلاری به استقلال برسد. تلاش های فراوانی که او انجام داد باعث شد که بسیاری از افراد  او را به عنوان یک ثروت آفرین بشناسند، زیرا او نه تنها خودش به ثروت عظیمی دست یافت بلکه راهکارهایی ارائه داد که مردم نیز بتوانند ثروتمند شوند.

دارن هاردی در سن ۲۰ سالگی موفق شد یکی از با شکوه ترین و زیبا ترین خانه های کالیفرنیا را به قیمت یک میلیون دلار خریداری نماید. مهم ترین نکته در خصوص او این است که تمامی پیشرفت و موفقیت خود را بدون آنکه در حوزه خاصی به تحصیل پرداخته باشد کسب نموده و با تکیه به تجربیات خود به این جایگاه رسیده است. وی با آغاز زندگی حرفه ای خود سه شبکه تلویزیونی با موضوع موفقیت راه اندازی نمود و به این طریق دانسته های خود را با دیگران به اشتراک گذاشت.

او در سن ۲۷ سالگی با تاسیس یک شرکت به یکی از ثروتمند ترین مردان جهان تبدیل شد. دارن از طریق شرکت سرمایه ای ۵۰ میلیون دلاری کسب کرد و تصمیم گرفت فعالیت خود را در زمینه مشاوره و سخنرانی آغاز نماید. دارن هاردی تهیه کننده اصلی شبکه TPN  بود و فعالیت های بسیاری در رابطه با موفقیت در شبکه TSTN  داشت. وی در این دوره از زندگی خود با افراد موفق و مشهور بسیاری در ارتباط بود و در شرکت های فراوانی نیز به عنوان مشاورمشغول به کار بود.

اثر مرکب دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی اثر مرکب

ثروت دارن هاردی

دارن فردی بسیار فعال و با انگیزه بود و فعالیت های او تنها به شبکه ها، مجلات و انتشار کتاب منتهی نمی شد. وی کلیپ هایی در زمینه موفقیت در شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب منتشر می کرد. این کلیپ ها روزانه بالغ بر میلیون ها بازدید داشتند و موجب کسب ثروت برای دارن شده بودند. آمار نشان می دهد که ثروت دارن حدود ۴.۵ میلیون دلار می باشد.

اثر مرکب دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی اثر مرکب

زندگی شخصی دارن هاردی

بزرگ مرد صنعت موفقیت در سال ۲۰۰۱ با دختری به نام جورجیا ازدواج کرد. او بخشی از کتاب اثر مرکب خود را به نحوه آشنایی با همسرش اختصاص داده و به این طریق قصد دارد که به دیگران انگیزه دهد. دارن و همسرش تا کنون زندگی موفقی داشته اند و دارای فعالیت های اقتصادی مشترکی با یکدیگر هستند.

دارن معتقد است که شادی مقدمه ای برای پیروزی خواهد بود و در کتاب های خود نیز به این موضوع اشاره نموده است. وجود چنین جملاتی در کتاب های او باعث شد که مردم با خواندن آن ها احساس خوبی داشته باشند و در سال ۲۰۱۶ نیز به عنوان برترین سخنران سال توسط انجمن ملی سخنرانان انتخاب گردید.

دارن هاردی با روش ها و تکنیک های خود آثاری خلق نموده که بسیار تاثیر گذار هستند به طوری که نظر سیاستمداران متعددی را به خود جلب نموده است. او معتقد است که نقاط ضعف هر فردی می تواند به او قدرت بخشد و از آن در جهت رسیدن به قدرت استفاده نماید. او در برنامه های تلویزیونی که برگزار می کرد میزبان افراد معروف و محبوب بسیاری مانند کارآفرینان برتر، مدیران موفق، هنرمندان محبوب و … بود و موفق شد با الهام گرفتن از رازهای موفقیت آنان نکات آموزنده ای را در اختیار مردم قرار دهد تا بتوانند تحولی عظیم در زندگی خود ایجاد نمایند.

اثر مرکب دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی اثر مرکب

افتخارات دارن هاردی

دارن هاردی به عنوان یکی از موفق ترین و ثروتمند ترین افراد جهان اقدامات بسیاری در طول زندگی خود در جهت کمک به مردم انجام داد و توانست افتخارات بسیاری را کسب نماید که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

اثر مرکب دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی اثر مرکب

راه اندازی مجله موفقیت

دارن علاوه بر راه اندازی شبکه های تلویزیونی موفقیت در دفاتر مجله نیز فعالیت چشمگیری داشت. او در سال ۲۰۰۷ در مجله Media Success به عنوان ناشر و در مجله موفقیت به عنوان مدیر عامل و ناشر مشغول به فعالیت بود. فعالیت او در مجله موفقیت که از مجلات محبوب آمریکا محسوب می شد تا سال ۲۰۱۵ ادامه داشت اما پس از آن تصمیم گرفت به منظور آغاز فعالیت های جدید این مجله را ترک کند.

اثر مرکب دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی اثر مرکب

کتاب اثر مرکب دارن هاردی

کتاب معروف اثر مرکب در سال ۲۰۱۰ به عنوان مهم ترین و برترین اثر دارن هاردی منتشر گردید و تا کنون این اثر ارزشمند به ۲۰ زبان ترجمه شده است. کتاب اثر مرکب دارای طرفداران بسیاری در سراسر نقاط ایران و جهان می باشد. این کتاب به افراد فراوانی کمک کرده تا بتوانند راه رسیدن به اهداف خود را بیابند.

کتاب اثر مرکب با استقبال بسیار خوبی مواجه شد به طوری که طرفداران آن از دارن هاردی خواستند که طی برگزاری یک کنفرانس شخصا محتوای کتاب را آموزش دهد. این کنفرانس با عنوان فراتر از اثر مرکب برگزار شد و کلیپ های آن در شبکه های اجتماعی مختلف قابل مشاهده می باشد.

اثر مرکب دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی اثر مرکب

آثار و کتاب های دارن هاردی

 • اثر مرکب
 • بهترین سال های زندگی تو
 • دیوانه های پول آفرین
 • ترن کارآفرینی
 • گروه کار آفرینی
 • منحصر به فرد باش
 • سالی که در آن هستیم تکرار نمی شود
 • هنر خوب زندگی کردن
 • انتخابات سرنوشت ساز
 • رهبری در قرن ۲۱
 • عقاید یک زندگی موفق
 • اتصال فروش
 • افزایش فروش
 • پایانی بزرگ

اثر مرکب دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی,بیوگرافی دارن هاردی اثر مرکب

جملاتی قصار از دارن هاردی در خصوص موفقیت

 • هر چیزی که توجه شما را جلب کند زندگیتان را نیز کنترل می کند.
 • اگر نمی تواند اهداف و رویاهایتان را به دست آورید، بهانه نیاورید مقصر اصلی خود شما هستید.
 • هدف بی نیازی نیست هدف ثروتمند شدن است.
 • دانش شما را بی نیاز می کند اما تنها با عمل کردن به آن ثروتمند خواهید شد.
 • همه می توانند چیزی را شروع کنند اما کمتر کسی می تواند به پایان برساند.
 • رقیب اصلی شما دیگران نیستند، رقیب اصلی شما خودتان هستید.
شبکه اجتماعی
Darren Hardy InstagramDarren Hardy PinterestDarren Hardy YoutubeDarren Hardy Facebook

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا