بیوگرافی

زندگینامه ایسکو مهاجم اسپانیایی تیم رئال مادرید

افزایش بازدید در گوگل

بیوگرافی ایسکو ( زندگینامه ورزشکاران)

فرانسیسکو رومن آلارکون سوارز، ملقب به ایسکو بازیکنی اهل اسپانیا می باشد که به علت بازی فوق العاده اش در تیم فوتبال رئال مادرید، بارها نامش را شنیده ایم.

ایسکو با قد ۱۷۶ سانتی متر و وزن ۷۴ کیلوگرم، در پست هافبک هجومی بازی می کند و در طی سال های فعالیتش در رئال مادرید توانسته به موفقیت های زیادی دست پیدا کند.

این موفقیت ها در نهایت باعث شد تا ایسکو به جزئی جدایی ناپذیر از این تیم تبدیل شده و نامش همواره به عنوان ستاره ای تکرار نشدنی بر سر زبان ها باشد.

بدون شک رسیدن ایسکو به چنین جایگاهی حاصل سال ها تلاش و ممارست در راه هدفش بوده است.

ما قصد داریم تا در این مطلب به معرفی زندگینامه کامل ایسکو، بازیکن فوتبال اسپانیایی بپردازیم.

عکس ایسکو

بیوگرافی ایسکو,زندگینامه ایسکو,زندگینامه ایسکو فوتبالیست

ایسکو کیست؟ همانطور که پیش از این گفتیم، ایسکو بازیکن فوتبال اهل اسپانیا می باشد که در پست هافبک هجومی در تیم رئال مادرید بازی می کند.

او زمانی که ۱۴ ساله بود توسط استعدادیابان والنسیا در تورنمنتی با تیم منتخب آندلس شناسایی و کشف شد و بعد از آن به عنوان عضو ذخیره در این تیم پذیرفته شد.

پدر ایسکو همواره به فوتبال علاقه مند بود، به همین دلیل ایسکو این حرفه را از سنین پایین شروع کرد و توسط پدرش در ۷ سالگی در مدرسه فوتبال ثبت نام شد.

هر چند که ایسکو در ابتدای راه و در ۱۴ سالگی به عنوان بازیکن ذخیره بازی می کرد، اما در همان مدت زمان کوتاه هم توانست بر نتیجه بازی های این تیم اثر گذار باشد.

شاید کمی عجیب باشد که بدانید در دور پایانی بازی های انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه، ۶ تن از تماشاگران اسرائیل در بازی مقابل اسپانیا به سمت ایسکو حمله کردند، اما خوشبختانه توسط پلیس متوقف و دستگیر شدند.

برخی منابع احتمال حمله با سلاح سرد به این بازیکن را مطرح کرده بودند که این خبرها روز بعد توسط پلیس اسرائیل، مارکا و اتحادیه فوتبال اسرائیل به طور کامل تکذیب شدند.

او تا کنون سه بار ازدواج کرده و از ازدواج اولش صاحب یک پسر به نام آلارکان آلدرون، و از ازدواج سومش صاحب پسری به نام تئو شده است.

ایسکو در حرفه فوتبال با عنوان هافبک هجومی شناخته می شود، اما توانایی بازی در پست های هافبک میانی، هافبک کناری، وینگر و هافبک دفاعی را نیز دارد.

زندگینامه کامل ایسکو,بیوگرافی ایسکو,زندگینامه ایسکو

دوران کودکی ایسکو

در زندگینامه ایسکو آمده است که: ایسکو با نام کامل “فرانسیسکو رومن آلارکون سوارز” در ۲۱ آوریل سال ۱۹۹۲ و در محله آریو دلا مایل واقع در بنالمادنا مالاگا متولد شده است.

مادر وی، جنی سوارز، خانه دارد بوده و پدرش پاکو آلارکون کارگر سابق یک هتل بوده است.

او تنها یک برادر بزرگ تر از خودش به نام آنتونیو کارلوس دارد و فرزند کوچک خانواده است. آنتونیو نیز در جوانی یک فوتبالیست بود که در نهایت به علت مصدومیت این حرفه را کنار گذاشت.

پدر وی همواره به حرفه فوتبال علاقه مند بود و به همین علت این علاقه را نیز از سنین کودکی در ایسکو به وجود آورده بود.

از همین رو پدرش او را در سن ۷ سالگی در مدرسه فوتبال ثبت نام کرد تا بتواند حرفه ای تر در این عرصه پیشرفت کند.

بد نیست بدانید که ایسکو به طور مادرزادی با پاهایی پرانتزی به دنیا آمده بود و درمان این مشکل به علت اضافه وزنی که در کودکی داشت، بسیار کند پیش می رفت، اما او بالاخره با اراده قوی اش توانست بر اضافه وزنش غلبه کند.

وجود این مشکل در پاهای ایسکو باعث شده است تا او سبک دریبل زنی و دوییدن متفاوتی با دیگران داشته باشد.

بیوگرافی ایسکو,زندگینامه ایسکو,زندگینامه ایسکو فوتبالیست

در واقع وجود این عارضه نه تنها برای او محدودیتی ایجاد نکرد، بلکه به یکی از نقاط قوت او تبدیل شده که او را با از دیگران متمایز کرده است.

در ادامه تلاش های ایسکو در سال های کودکی اش به خوبی نتیجه داد و او توانست در تورنومنتی با تیم منتخب آندلس، آن هم زمانی که تنها ۱۴ سال داشت توسط استعدادیابان والنسیا شناخته و کشف شود.

هر چند که در این تیم به عنوان یک بازیکن ذخیره پذیرفته شد، اما با این حال در همان مدت کوتاه حضورش توانست بر نتیجه بازی های مختلف به خوبی اثر گذار باشد.

ایسکو در ۱۷ سالگی به تیم ملی اسپانیا دعوت شد و همواره از این اتفاق به عنوان سکوی پرتابی به سمت موفقیت یاد می کند که او را به سمت آرزوهایش سوق داد.

او زمانی که ۱۸ ساله شد تصمیم گرفت تا تیم باشگاهی اش را تغییر دهد و از همین جهت تمریناتش را در لاروسالدا و زیر نظر پلگرینی از سر گرفت.

نقطه عطف این بازیکن زمان حضورش در تیم ملی و بازی مقابل اروگوئه در قطر بود که با بازی خیره کنده اش توانست توجه مدیران تیم رئال مادرید را جلب کرده و آن ها را قانع کند که او را در تیم شان بپذیرند.

بیوگرافی ایسکو,زندگینامه ایسکو,زندگینامه ایسکو فوتبالیست

زندگی حرفه ای ایسکو

همناطور که اشاره شد، ایسکو بازیکن پرتوان و با استعدادی بود که در سال های اول فعالیتش توانست تا بازی در تیم باشگاهی رئال مادرید را تجربه کند.

بدون شک در این تیم ستاره های زیادی حضور داشته اند، اما مربی وقت رئال مادرید به او فرصت داد تا بتواند بدرخشد و شانسش را برای به دست آوردن دل هواداران امتحان کند.

اگر نظرات افرادی که با او بازی کرده اند را جویا شوید، متوجه می شوید که همه آن ها همواره از او با عنوان فردی سخت کوش و پرتلاش یاد می کنند.

ایسکو همیشه زیدان را بهترین مربی اش معرفی کرده است، زیرا فرصت بازی کردن در پست اختصاصی اش را به ایسکو داده بود. این در حالی بود که تاکنون چنین فرصت ارزشمندی به او داده نشده بود.

در نهایت همین مسئله تاثیر زیادی بر درخشش ایسکو در دنیای فوتبال گذاشت و طبیعیست که او همیشه قدردان زیدان باشد.

بیوگرافی ایسکو,زندگینامه ایسکو,زندگینامه ایسکو فوتبالیست

جالب است بدانید که او از طرف بازیکنان تیم رئال مادرید با القاب دیگری نیز شناخته می شود.

در سال های اولیه حضور وی در این تیم، کاسیاس و راموس او را به خاطر کارهایی که با توپ انجام می داد با لقب ماخیا صدا می زدند که این امر باعث خوشحالی ایسکو شده بود.

این بازیکن پرتوان اسپانیایی در فصل جدید نیز نمایشی فوق العاده در تیم ملی و رئال مادرید داشته و گویا قراردادش را نیز تا سال ۲۰۲۲ تمدید کرده است.

همین موارد کافی است تا دو غول صنعت پوشاک برای جذب ایسکو و بستن قرارداد با او، با یکدیگر به رقابت بپردازند.

ایسکو پیش از این با کمپانی نایک قرار داد داشت که در پایان سال ۲۰۱۸ به اتمام رسید.

گفته می شود که کمپانی آلمانی آدیداس برای جلب توجه وی قصد دارد تا کفش هایی با ارزش ۲ میلیون یورویی را به او پیشنهاد کند!

بیوگرافی ایسکو,زندگینامه ایسکو,زندگینامه ایسکو فوتبالیست

زندگی خصوص ایسکو

ایسکو زمانی که ۱۸ ساله بود با ویکتوریا کالدرون ازدواج ناموفقی را تجربه کرد که حاصل آن، فرزند پسری به نام آلارکان کالدرون می باشد.

او پس از این تجربه ازدواج دومش را با مدلی اسپانیایی به نام کارمن مونز در سال ۲۰۱۶ تجربه کرد که باز هم دوام چندانی نداشت.

در نهایت او در سال ۲۰۱۸ با سارا سالامو آشنا شد. سارا یکی از برترین مدل های اسپانیا می باشد و جالب است بدانید که به طور کاملا اتفاقی با ایسکو آشنا شد.

ایسکو در رابطه با نخستین دیدارشان گفته بود: “همه چیز خیلی سریع و اتفاقی رخ داد. من با تماشاگران در حال خوش و بش کردن بودم که سارا سالامو دسته گلی به من هدیه داد و من زمانی که او را برای اولین بار دیدم احساس کردم همه چیز متوقف شده است.

بیوگرافی ایسکو,زندگینامه ایسکو,زندگینامه ایسکو فوتبالیست

در آن لحظه انگار فقط من و او حضور داشتیم و پس از آن بود که تصمیم گرفتم بیشتر با او آشنا شوم.”

سارا و ایسکو در نهایت با یکدیگر ازدواج کردند و حاصل ازدواج آنان فرزند پسری به نام تئو می باشد.

حقیقت جالبی که بد نیست بدانید آن است که سارا سالامو یکی از مدل های تبلیغاتی برای فیلم “همه می دانند” به کارگردانی اصغر فرهادی بود که در جشنواره کن نیز حضور داشت.

بیوگرافی ایسکو,زندگینامه ایسکو,زندگینامه ایسکو فوتبالیست

عناوین و افتخارات ایسکو

 • کسب عنوان بهترین بازیکن جوان اروپا ۲۰۱۲
 • کسب عنوان قهرمانی با رئال مادرید در لیگ قهرمان اروپا ۲۰۱۴- ۲۰۱۳
 • کسب عنوان قهرمانی با رئال مادرید در جام حذفی اسپانیا ۲۰۱۴- ۲۰۱۳
 • کسب عنوان قهرمانی با رئال مادرید در سوپر کاپ اروپا ۲۰۱۴
 • کسب عنوان قهرمانی با رئال مادرید در لیگ قهرمان اروپا ۲۰۱۶- ۲۰۱۵
 • کسب عنوان قهرمانی با رئال مادرید در سوپر کاپ اروپا ۲۰۱۶
 • کسب عنوان قهرمانی با رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۸- ۲۰۱۷- ۲۰۱۶
 • کسب عنوان قهرمانی با رئال مادرید در لالیگا ۲۰۱۷- ۲۰۱۶
 • کسب عنوان قهرمانی با رئال مادرید در سوپر کاپ اروپا ۲۰۱۷
 • کسب عنوان قهرمانی با رئال مادرید در سوپر کاپ اسپانیا ۲۰۱۷
 • جام باشگاه های جهان ۲۰۱۴- ۲۰۱۶- ۲۰۱۷
شبکه اجتماعی
Isco InstagramIsco TwitterIsco Facebook

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا