کسب و کار

10 تا از بهترین کشورها برای گرفتن تابعیت با سرمایه گذاری در سال 2020

افزایش بازدید در گوگل

راحت ترین کشور برای گرفتن تابعیت کدام است؟

یکی از ساده ترین راهها تا به امروز، برای به دست آوردن شهروندی قانونی بدون نیاز به استرس زیاد، سرمایه گذاری است. به دست آوردن قانونی شهروندی کشور دیگر این روزها کار چندان آسانی نیست و هرگز چنین نبوده است، زیرا اگر کشور زادگاه شما نباشد، یا والدین، ​​مادربزرگ ها یا پدربزرگ های شما اهل آن کشور نباشند، ممکن است خیلی وقت شما را بگیرد. تا در نهایت تابعیت خود را به دست آورید و این مستلزم یک مدت زمان طولانی است.

تابعیت با سرمایه گذاری ممکن است گرانترین راه برای گرفتن تابعیت یک کشور باشد، اما از بین همه نشانه ها، در نهایت ارزش آن را دارد زیرا تقریباً ۱۰۰٪ مطمئن است که اگر از طریق کانال سرمایه گذاری جلو بروید، تابع آن کشور خواهید شد.

این یک گزینه بسیار معمول و پرطرفدار برای بسیاری از افراد بویژه ثروتمندان و سرمایه داران است، زیرا دسترسی آسان به چندین کشور دیگر را در اختیار آنها قرار می دهد، و حتی فرصتی به آنها می دهد تا مشاغل چند ملیتی را اداره کنند. به چند دلیل دیگر به آنها کمک می کند تا از پرداخت مالیات گاه سنگین در کشور خود جلوگیری کنند.

با بیان این مطلب ، در این مقاله ۱۰ کشور برتر هستند که به راحتی با سرمایه گذاری در سال ۲۰۲۰ می توانند تابعیت و گذرنامه از آنها دریافت کنید.

اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,بهترین کشور برای گرفتن تابعیت

۱۰. مولداوی | Moldova

مولداوی تابعیت خود را با طرح سرمایه گذاری در سال ۲۰۱۸ راه اندازی کرد و تا به امروز ارزان ترین کشور در اروپا است. اگرچه این برنامه از سال ۲۰۱۹ به حالت تعلیق درآمد، اما انتظار می رود که امسال دوباره از سر گرفته شود و وقتی این کار انجام بگیرد، برای یک متقاضی تنها یک کمک هزینه ۱۴۷،۰۰۰ یورویی لازم خواهد بود که این امکان را به شما می دهد که گذرنامه کشور را در اختیار داشته باشید. مولداوی از بهترین کشورها برای گرفتن تابعیت با سرمایه گذاری است که دسترسی به ۱۰۶ کشور جهان از جمله ویزای شینگن را برایتان مهیا می کند.

بهترین کشورها برای گرفتن تابعیت,راحت ترین کشور برای اخذ تابعیت,راحت ترین کشور برای تابعیت

۹. مونته نگرو | Montenegro

برای تابعیت با سرمایه گذاری در مونته نگرو حداقل مبلغ ۱۰۰۰۰۰ یورو برای یک صندوق دولتی اجباری است، پس از آن، مبلغ ۲۵۰،۰۰۰ یورو به عنوان بخشی از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در کشور پرداخت می شود. این مبلغ باعث می شود یکی از ارزان ترین موارد موجود در لیست ما باشد و گذرنامه این کشور به شما امکان دسترسی به ۱۱۱ کشور را خواهد داد، به استثنای انگلیس، ایالات متحده، چین، کانادا و ژاپن.

گرفتن تابعیت کدام کشور اسان است,اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت

۸. بلغارستان | Bulgaria

تابعیت از طریق سرمایه گذاری در بلغارستان باعث می شود که شهروندان غیر اتحادیه اروپا حداقل مبلغ ۱۰۰۰،۰۰۰ یارانه بلغارستان را به سبد اوراق قرضه دولتی بپردازند که پس از پنج سال بدون بهره به سرمایه گذاران بازگردانده می شود و پس از آن کشور اقامت دائم سرمایه گذار را خواهد داد. اکنون می توانید با سرمایه گذاری هزار دلار دیگر در بلغارستان، پیگیری تابعیت این کشور را شروع کنید، اگرچه ممکن است تا ۲ سال طول بکشد تا نهایتا بتوانید گذرنامه بلغارستان را بدست آورید، اما با پایان این مدت زمان و با گرفتن گذرنامه از این کشور امکان دسترسی به ۱۵۰ کشور از جمله ژاپن و کانادا را خواهید داشت.

اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,بهترین کشور برای گرفتن تابعیت

۷. قبرس | Cyprus

برای شروع در قبرس، ابتدا باید اقامتگاهی خریداری کنید که ۵۰۰ یورو ارزش داشته باشد، پس از آن شما باید بیش از ۲،۰۰۰،۰۰۰ سرمایه گذاری کلی بپردازید تا واجد شرایط تابعیت کشور باشید که پس از شش ماه دوره اجباری اقامت به شما داده می شود. گذرنامه قبرس به شما امکان دسترسی به ۱۵۲ کشور را خواهد داد.

اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,بهترین کشور برای گرفتن تابعیت

۶. مالت | Malta

از طرفی مالت در سطح جهان شناخته شده است که بهترین برنامه در اروپا را برای شهروندی با برنامه سرمایه گذاری دارد. برای یک خانواده چهار نفره، پیش بینی می شود مبلغ ۶۵۰،۰۰۰ یورو به صندوق توسعه ملی و اجتماعی کشور اهدا کنند، حداقل ۳۵۰،۰۰۰ یورو در تجارت املاک و مستغلات کشور سرمایه گذاری کرده و حداقل ۱۵۰،۰۰۰ یورو را در تأیید مالی دولت سرمایه گذاری کنید. ابزارهایی مانند سهام، اوراق قرضه و غیره، در حالی که حداقل ۵ سال تمام آنها را نگه می دارد. درمجموع ، احتمالاً مبلغی بالغ بر یک میلیون یورو هزینه خواهید کرد تا اقامت کشور، گذرنامه و سپس شهروندی کشور را بدست آورید.

اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,بهترین کشور برای گرفتن تابعیت

۵. گرنادا | Grenada

کمک مالی به صندوق تحول ملی کشور گرانادا برای خرید ملک در املاک و مستغلات، تابعیت این کشور یا حداقل گذرنامه را به شما منتقل می کند. در حالی که کمک مالی برای یک متقاضی تنها بیش از ۱۵۰،۰۰۰ دلار هزینه خواهد داشت، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با ۳۵۰،۰۰۰ دلار هزینه بیشتری دارد که به طور خودکار شما را برای دریافت گذرنامه دوم واجد شرایط می کند. گذرنامه این کشور به شما امکان دسترسی به ۱۳۱ کشور از جمله چین را می دهد.

اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,بهترین کشور برای گرفتن تابعیت

۴. دومینیکا | Dominica

دومینیکا (با جمهوری دومینیکن اشتباه گرفته نشود) مانند سایر کشورهایی که تاکنون در این لیست قرار گرفته بهترین کشور برای گرفتن تابعیت می باشد، همچنین می توانید با کمک مالی و سرمایه گذاری تابعیت این کشور را بدست آورید. یک متقاضی مجبور است به عنوان کمک مالی به کشور مبلغی را با مبلغ ۱۰۹،۶۰۰ دلار تقسیم کند تا بتواند تابعیت کشور و از نظر سرمایه گذاری را بدست آورد. شما ملزم به خرید ملک ۲۰۰،۰۰۰ دلاری هستید که بعضاً به دلیل برخی از هزینه های پردازش می تواند به ۲۳۳.۵۰۰ دلار افزایش یابد. در هر دو صورت ، سرمایه گذاری و کمک مالی شما می توانید گذرنامه کشور را بدست آورید و دسترسی به ویزا به ۱۲۲ کشور از جمله منطقه شینگن ، انگلیس و برزیل را می دهد.

اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,بهترین کشور برای گرفتن تابعیت

۳. سنت کیتس و نوویس | Saint Kitts and Nevis

سنت کیتس و نوویس یک کشور کارائیب است که دارای تابعیت اقتصادی است که کاملاً آن را به یک اقتصاد پایدار بدل کرده است و ساکنان این کشور را راحت می کند. شما می توانید با کمک مالی و سرمایه گذاری در املاک از پیش تصویب شده دولتی مانند هتل ها، ویلا ها و واحدهای مسکونی، تابعیت را در این کشور به دست آورید که احتمالاً برای شما به عنوان متقاضی تنها ۲۴۲ هزار و ۸۰۰ دلار یا برای خانواده چهار نفره ۲۸۷.۹۰۰ دلار هزینه دارد. این موضوع به طور خودکار گذرنامه این کشور را برای شما به دست می آورد که با این ویزا به ۱۳۱ کشور می توانید دسترسی داشته باشید.

اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,بهترین کشور برای گرفتن تابعیت

۲. آنتیگوا و باربودا | Antigua and Barbuda

برای به دست آوردن تابعیت این کشور با سرمایه گذاری، می توانید تصمیم به اهدا یک صندوق توسعه ملی بگیرید که هنوز ارزان ترین گزینه برای اخذ گذرنامه و شهروندی این کشور می باشد، گرچه بسیار بعید است که پول خود را پس بگیرید. این کشور همچنین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و مشاغل محلی ارائه می دهد و می توانید با حداقل ۲۰۰۰۰۰ دلار املاک و مستغلات مصوب دولتی دریافت کنید و این امکان را به شما می دهد که تابعیت کشور را به عنوان سرمایه گذار در اختیار داشته باشید.

اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,بهترین کشور برای گرفتن تابعیت

۱. سنت لوسیا | Saint Lucia

سنت لوسیا یکی از محبوب ترین کشورهای منطقه کارائیب است و اگرچه این کشور عاری از مالیات نیست، دریافت تابعیت این کشور با سرمایه گذاری هنوز یک انتخاب عاقلانه محسوب میشود زیرا گذرنامه این کشور به شما امکان دسترسی به ۱۲۳ کشور بدون ویزا را می دهد. کمک مالی یکی از راههای سرمایه گذاری در این کشور است و این را نمی توان کاملاً سرمایه گذاری نامید زیرا بسیار بعید است پول خود را پس بگیرید، حداقل نه همه. انتخاب های بهتر همچنان برای سرمایه گذاری در مشاغل املاک و مستغلات این کشور تأمین شده و خرید اوراق قرضه دولتی است که ممکن است به ترتیب ۳۵۹.۵۰۰ دلار و ۵۰۹.۵۰۰ دلار برای شما هزینه بردارد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا