کسب و کارگردشگری

10 تا از بهترین کشورها برای گرفتن تابعیت با سرمایه گذاری در سال 2020

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

راحت ترین کشور برای گرفتن تابعیت کدام است؟

یکی از ساده ترین راهها تا به امروز، برای به دست آوردن شهروندی قانونی بدون نیاز به استرس زیاد، سرمایه گذاری است. به دست آوردن قانونی شهروندی کشور دیگر این روزها کار چندان آسانی نیست و هرگز چنین نبوده است، زیرا اگر کشور زادگاه شما نباشد، یا والدین، ​​مادربزرگ ها یا پدربزرگ های شما اهل آن کشور نباشند، ممکن است خیلی وقت شما را بگیرد. تا در نهایت تابعیت خود را به دست آورید و این مستلزم یک مدت زمان طولانی است.

تابعیت با سرمایه گذاری ممکن است گرانترین راه برای گرفتن تابعیت یک کشور باشد، اما از بین همه نشانه ها، در نهایت ارزش آن را دارد زیرا تقریباً 100٪ مطمئن است که اگر از طریق کانال سرمایه گذاری جلو بروید، تابع آن کشور خواهید شد.

این یک گزینه بسیار معمول و پرطرفدار برای بسیاری از افراد بویژه ثروتمندان و سرمایه داران است، زیرا دسترسی آسان به چندین کشور دیگر را در اختیار آنها قرار می دهد، و حتی فرصتی به آنها می دهد تا مشاغل چند ملیتی را اداره کنند. به چند دلیل دیگر به آنها کمک می کند تا از پرداخت مالیات گاه سنگین در کشور خود جلوگیری کنند.

با بیان این مطلب ، در این مقاله 10 کشور برتر هستند که به راحتی با سرمایه گذاری در سال 2020 می توانند تابعیت و گذرنامه از آنها دریافت کنید.

اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,بهترین کشور برای گرفتن تابعیت,

10. مولداوی | Moldova

مولداوی تابعیت خود را با طرح سرمایه گذاری در سال 2018 راه اندازی کرد و تا به امروز ارزان ترین کشور در اروپا است. اگرچه این برنامه از سال 2019 به حالت تعلیق درآمد، اما انتظار می رود که امسال دوباره از سر گرفته شود و وقتی این کار انجام بگیرد، برای یک متقاضی تنها یک کمک هزینه 147،000 یورویی لازم خواهد بود که این امکان را به شما می دهد که گذرنامه کشور را در اختیار داشته باشید. مولداوی از بهترین کشورها برای گرفتن تابعیت با سرمایه گذاری است که دسترسی به 106 کشور جهان از جمله ویزای شینگن را برایتان مهیا می کند.

بهترین کشورها برای گرفتن تابعیت,راحت ترین کشور برای اخذ تابعیت,راحت ترین کشور برای تابعیت,

9. مونته نگرو | Montenegro

برای تابعیت با سرمایه گذاری در مونته نگرو حداقل مبلغ 100000 یورو برای یک صندوق دولتی اجباری است، پس از آن، مبلغ 250،000 یورو به عنوان بخشی از سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در کشور پرداخت می شود. این مبلغ باعث می شود یکی از ارزان ترین موارد موجود در لیست ما باشد و گذرنامه این کشور به شما امکان دسترسی به 111 کشور را خواهد داد، به استثنای انگلیس، ایالات متحده، چین، کانادا و ژاپن.

گرفتن تابعیت کدام کشور اسان است,اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,

8. بلغارستان | Bulgaria

تابعیت از طریق سرمایه گذاری در بلغارستان باعث می شود که شهروندان غیر اتحادیه اروپا حداقل مبلغ 1000،000 یارانه بلغارستان را به سبد اوراق قرضه دولتی بپردازند که پس از پنج سال بدون بهره به سرمایه گذاران بازگردانده می شود و پس از آن کشور اقامت دائم سرمایه گذار را خواهد داد. اکنون می توانید با سرمایه گذاری هزار دلار دیگر در بلغارستان، پیگیری تابعیت این کشور را شروع کنید، اگرچه ممکن است تا 2 سال طول بکشد تا نهایتا بتوانید گذرنامه بلغارستان را بدست آورید، اما با پایان این مدت زمان و با گرفتن گذرنامه از این کشور امکان دسترسی به 150 کشور از جمله ژاپن و کانادا را خواهید داشت.

این مطلب را از دست ندهید
۱۰ دریاچه یخی زیبای جهان

بهترین کشور برای گرفتن تابعیت,بهترین کشورها برای گرفتن تابعیت,راحت ترین کشور برای اخذ تابعیت,

7. قبرس | Cyprus

برای شروع در قبرس، ابتدا باید اقامتگاهی خریداری کنید که 500 یورو ارزش داشته باشد، پس از آن شما باید بیش از 2،000،000 سرمایه گذاری کلی بپردازید تا واجد شرایط تابعیت کشور باشید که پس از شش ماه دوره اجباری اقامت به شما داده می شود. گذرنامه قبرس به شما امکان دسترسی به 152 کشور را خواهد داد.

راحت ترین کشور برای تابعیت,گرفتن تابعیت کدام کشور اسان است,اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,

6. مالت | Malta

از طرفی مالت در سطح جهان شناخته شده است که بهترین برنامه در اروپا را برای شهروندی با برنامه سرمایه گذاری دارد. برای یک خانواده چهار نفره، پیش بینی می شود مبلغ 650،000 یورو به صندوق توسعه ملی و اجتماعی کشور اهدا کنند، حداقل 350،000 یورو در تجارت املاک و مستغلات کشور سرمایه گذاری کرده و حداقل 150،000 یورو را در تأیید مالی دولت سرمایه گذاری کنید. ابزارهایی مانند سهام، اوراق قرضه و غیره، در حالی که حداقل 5 سال تمام آنها را نگه می دارد. درمجموع ، احتمالاً مبلغی بالغ بر یک میلیون یورو هزینه خواهید کرد تا اقامت کشور، گذرنامه و سپس شهروندی کشور را بدست آورید.

بهترین کشور برای تابعیت,بهترین کشور برای گرفتن تابعیت,بهترین کشورها برای گرفتن تابعیت,

5. گرنادا | Grenada

کمک مالی به صندوق تحول ملی کشور گرانادا برای خرید ملک در املاک و مستغلات، تابعیت این کشور یا حداقل گذرنامه را به شما منتقل می کند. در حالی که کمک مالی برای یک متقاضی تنها بیش از 150،000 دلار هزینه خواهد داشت، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با 350،000 دلار هزینه بیشتری دارد که به طور خودکار شما را برای دریافت گذرنامه دوم واجد شرایط می کند. گذرنامه این کشور به شما امکان دسترسی به 131 کشور از جمله چین را می دهد.

راحت ترین کشور برای اخذ تابعیت,راحت ترین کشور برای تابعیت,گرفتن تابعیت کدام کشور اسان است,

4. دومینیکا | Dominica

دومینیکا (با جمهوری دومینیکن اشتباه گرفته نشود) مانند سایر کشورهایی که تاکنون در این لیست قرار گرفته بهترین کشور برای گرفتن تابعیت می باشد، همچنین می توانید با کمک مالی و سرمایه گذاری تابعیت این کشور را بدست آورید. یک متقاضی مجبور است به عنوان کمک مالی به کشور مبلغی را با مبلغ 109،600 دلار تقسیم کند تا بتواند تابعیت کشور و از نظر سرمایه گذاری را بدست آورد. شما ملزم به خرید ملک 200،000 دلاری هستید که بعضاً به دلیل برخی از هزینه های پردازش می تواند به 233.500 دلار افزایش یابد. در هر دو صورت ، سرمایه گذاری و کمک مالی شما می توانید گذرنامه کشور را بدست آورید و دسترسی به ویزا به 122 کشور از جمله منطقه شینگن ، انگلیس و برزیل را می دهد.

اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,بهترین کشور برای گرفتن تابعیت,

3. سنت کیتس و نوویس | Saint Kitts and Nevis

سنت کیتس و نوویس یک کشور کارائیب است که دارای تابعیت اقتصادی است که کاملاً آن را به یک اقتصاد پایدار بدل کرده است و ساکنان این کشور را راحت می کند. شما می توانید با کمک مالی و سرمایه گذاری در املاک از پیش تصویب شده دولتی مانند هتل ها، ویلا ها و واحدهای مسکونی، تابعیت را در این کشور به دست آورید که احتمالاً برای شما به عنوان متقاضی تنها 242 هزار و 800 دلار یا برای خانواده چهار نفره 287.900 دلار هزینه دارد. این موضوع به طور خودکار گذرنامه این کشور را برای شما به دست می آورد که با این ویزا به 131 کشور می توانید دسترسی داشته باشید.

این مطلب را از دست ندهید
 هوش مالی و تاثیر آن در ثروتمند شدن

بهترین کشورها برای گرفتن تابعیت,راحت ترین کشور برای اخذ تابعیت,راحت ترین کشور برای تابعیت,

2. آنتیگوا و باربودا | Antigua and Barbuda

برای به دست آوردن تابعیت این کشور با سرمایه گذاری، می توانید تصمیم به اهدا یک صندوق توسعه ملی بگیرید که هنوز ارزان ترین گزینه برای اخذ گذرنامه و شهروندی این کشور می باشد، گرچه بسیار بعید است که پول خود را پس بگیرید. این کشور همچنین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و مشاغل محلی ارائه می دهد و می توانید با حداقل 200000 دلار املاک و مستغلات مصوب دولتی دریافت کنید و این امکان را به شما می دهد که تابعیت کشور را به عنوان سرمایه گذار در اختیار داشته باشید.

گرفتن تابعیت کدام کشور اسان است,اخذ تابعیت با سرمایه گذاری,بهترین کشور برای تابعیت,

1. سنت لوسیا | Saint Lucia

سنت لوسیا یکی از محبوب ترین کشورهای منطقه کارائیب است و اگرچه این کشور عاری از مالیات نیست، دریافت تابعیت این کشور با سرمایه گذاری هنوز یک انتخاب عاقلانه محسوب میشود زیرا گذرنامه این کشور به شما امکان دسترسی به 123 کشور بدون ویزا را می دهد. کمک مالی یکی از راههای سرمایه گذاری در این کشور است و این را نمی توان کاملاً سرمایه گذاری نامید زیرا بسیار بعید است پول خود را پس بگیرید، حداقل نه همه. انتخاب های بهتر همچنان برای سرمایه گذاری در مشاغل املاک و مستغلات این کشور تأمین شده و خرید اوراق قرضه دولتی است که ممکن است به ترتیب 359.500 دلار و 509.500 دلار برای شما هزینه بردارد.

پیشنهاد ویژه بست فارسی

یک سایت خوب و معروف جهت مشاوره مهاجرت تحصیلی و شرایط مهاجرت کاری میخوای بزن رو دکمه پایین

مهاجرت تحصیلیمهاجرت کاریتحصیل در انگلستانتحصیل در کانادا

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا