کسب و کار

10 شغل که نیاز به تسلط زبان انگلیسی دارد

افزایش بازدید در گوگل

لیست مشاغلی که نیازمند به افراد مسلط به زبان انگلیسی هستند

در برخی از کشور ها کارکنانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند آخر هر ماه حقوق بیش تری نسبت به کارکنانی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند دریافت می کنند. برای مثال حقوق کارمندان و کارکنان مسلط به زبان انگلیسی ۳۴ درصد و در کشور برزیل این کارکنان ۵۱ درصد حقوقشان بیش تر از بقیه کارمندان می باشد.

بدانید و آگاه باشید که تسلط بر زبان انگلیسی می تواند باعث افزایش درآمد شما شود. همچنین با استفاده از این زبان بین المللی می توانید برای کسب و کار خود تبلیغات گسترده تری را انجام دهید. چنانچه در فضایی مشغول به کار هستید که افراد کمی به زبان مسلط هستند توصیه می کنیم که به ارتقا تسلط خود برای زبان انگلیسی اقدام کنید. این کار کمک می کند تا شما جزو کارمندان با ارزش شرکت باشید و افزایش حقوق برای شما در نظر گرفته شود.

اگر قصد یادگیری و یا افزایش مهارت خود را برای زبان انگلیسی دارید باید بدانید که به خوبی می توانید در زمان هایی که بیکار هستید این کار را انجام دهید و نگران لطمه خوردن به کارتان نباشید. تسلط بر زبان انگلیسی در بعضی از مشاغل ضروری بوده و در صورتی که در هنگام استخدام متوجه ضعف شما در زبان انگلیسی شوند شما را رد خواهند نمود. در ادامه این مطلب قصد داریم به شرح مشاغلی بپردازیم که برای مشغول شدن در آن لازم است که تا حد خوبی زبان انگلیسی را آموخته باشید. حتما بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی را هم مشاهده نمایید.

تسلط زبان انگلیسی,تسلط زبان انگلیسی,تسلط زبان انگلیسی

۱. مدیران امور مالی

اکثر شرکت های امور مالی در سراسر دنیا در کشور های آمریکا، ژاپن، کانادا و… قرار دارد که برای برقراری ارتباط با آن ها باید به زبان انگلیسی مسلط بود البته برخی از آن ها نیز نیازمند یادگیری زبان های آلمانی و فرانسوی می باشند. اکثر کارمندانی که در این شرکت های امور مالی برتر مشغول به کار هستند به زبان انگلیسی کار می کنند و با یکدیگر سخن می گویند.

اگر رؤیای کار کردن در یکی از این شرکت ها را دارید اولین چیزی که باید بدانید این است که شما می بایست به خوبی بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشید. زبان انگلیسی چنان در سطح جهان گسترش یافته است که گمان نمی کنیم که زمانی از میان برود. پس قبل از هر اقدامی باید در ابتدا به فکر این باشید که زبان خود را قوی نمایید.

۲. ارائه مشاوره به مدیران

یکی از مشاغل پر کاربرد و پر درآمد در سراسر دنیا مشاوره مدیریت است که اکثر مدیران از قابلیت ها و توصیه های او استفاده می کنند. اگر قصد دارید درآمد بالایی را به زودی پس از شروع کارتان به دست آورید باید به روابط گسترده تری در سطح بین الملل فکر کنید. برای این که بتوانید به مدیران شرکت های برتر در سطح جهان مشاوره دهید باید به زبان انگلیسی که یک زبان بین المللی است تسلط پیدا کنید.

معمولاً شرکت های بزرگ تجاری که دارای سرمایه هنگفتی هستند برای این که از سرمایه خود حفاظت کنند قبل از هر کاری از یک مشاوره خبره مشورت می گیرند. شاید لازم باشد برای ارائه مشاوره به این شرکت ها به کشور های مختلفی سفر کرده و از این زبان بین المللی باید به خوبی استفاده کنید.

تسلط زبان انگلیسی,تسلط زبان انگلیسی,تسلط زبان انگلیسی

۳. سیاستمداران و دیپلماسی

افرادی که در سیاست کشور ها دست دارند و در این زمینه مشغول هستند ممکن است نیاز باشد تا برای مذاکرات و جلسات به کشور های مختلف سفر کنند و با افراد مختلف ارتباط برقرار کنند. معمولاً زیبا انگلیسی در بین سیاستمداران زبان واحدی است که از آن استفاده می کنند. البته برخی از افراد معتقدند که زبان فرانسوی نیز برای این مشاغل نیاز می شود و بهتر است بر زبان فرانسه نیز تسلط داشته باشند.

اما انگلیسی در بین افراد رواج بیش تری دارد و هر فردی با توجه به میزان توانایی خود زبان انگلیسی و فرانسه را برای ورود به شغل های دیپلماسی باید به خوبی بیاموزد. این افراد باید بسیار ساده و روان بتوانند با سیاستمداران کشور های دیگر گفتگو کرده و در مباحث مهم شرکت کنند. در صورتی که در زبان انگلیسی ضعف داشته باشید هیچ‌گاه نمی توانید در این شغل موفق شوید.

۴. مشاورین املاک گردشگری

این روز ها افراد زیادی تصمیم به سفر های خارجی در تعطیلات می گیرند. برخی افراد برای این که سفر های زیادی را به کشور خارجی انجام می دهند ممکن است اقدام به خرید محلی برای اقامت خود نمایند. ارگان های زیادی در کشور های مختلف به گردشگرانی که به این کشور ها سفر می کنند اطلاعات خانه ها را می دهند. مشاورین املاک زیادی مشغول این کار هستند و با توجه به سرمایه گردشگر ملک مناسبی را از صاحب آن برای گردشگرانی که قصد مهاجرت یا سفر به مکان مورد نظر دارند را انجام می دهند.

برای تأسیس مشاوره املاک در کشور های مختلف نیز شما نیاز به تسلط بر زبان انگلیسی دارید تا بتوانید با پرسنل و افراد مختلف ارتباط برقرار نمایید. در این شغل نیاز است که شما لیست کاملی را جهت ارائه نمودن به مشتری داشته باشید. به همین دلیل نیاز است که با افراد زیادی معاشرت و گفتگو داشته باشید تا بتوانید گزینه های خوب و جدیدی را به لیست خود اضافه نمایید. تسلط بر زبان انگلیسی کمک می کند تا شما بتوانید هر توضیحی که لازم است را به مشتری یا صاحب ملک ارائه دهید و آن ها را به خوبی مجاب کنید.

تسلط زبان انگلیسی,تسلط زبان انگلیسی,تسلط زبان انگلیسی

۵. فعالیت در کسب و کار های اینترنتی

کسب و کار ها زمانی به درامد بسیار عالی می رسند که در سطح جهان شناخته شده شوند. اینترنت امروز در اختیار عموم مردم در هر جای جهان قرار دارد. افراد اکثر چیز هایی که نیاز دارند را می توانند با مراجعه به سایت ها و صفحات مجازی آنلاین به دست آورند. تجارت آنلاین یکی از پر درآمد ترین شغل های امروزی است.

با تسلط بر زبان های رایج بین المللی می توانید با برقرار ارتباط با تمام مردم دنیا به صورت آنلاین محصول یا خدمات خود را در اختیار آن ها قرار دهید. یادگیری حداقل زبان انگلیسی که یک زبان بین المللی در جهان است می تواند به شما کمک کند تا با افراد زیادی آشنا شده و نیاز آن ها را رفع یا کسب و کار خود را به آن ها معرفی کنید. شما باید به گونه ای بر این زبان مسلط باشید که به صورت آنلاین با تمام افراد با هر میزان تسلط بر زبان انگلیسی بتوانید ارتباط برقرار کرده و منظور آن ها را متوجه شوید.

۶. لیدر گروه های گردشگری

اگر علاقه دارید تا در مشاغلی مانند لیدر یا راهنمای گروه های گردشگری مشغول شوید باید بگوییم که یادگیری چندین زبان خارجی که در جهان رواج بیش تری دارد می تواند به موفقیت شما کمک کند. علاوه بر این که باید بر چند زبان رایج تسلط داشته باشید باید به خوبی بتوانید با افراد ارتباط برقرار کرده و برای گفتگو در جمع از مهارت لازم برخوردار باشید.

در بین تمام زبان های خارجی زبان انگلیسی مهم ترین آن ها است. اگر زبان انگلیسی شما در حد معمولی است باید بگوییم که شاید نتوانید چندان در این شغل موفق باشید. زیرا برای موفقیت در این شغل شما باید مهارت زیادی در این زمینه داشته باشید زیرا به کار بردن برخی از کلمات تخصصی در گفتگو با افراد بسیار مهم است. شما باید تمام واژگانی که افراد در تاریخ، فرهنگ و مذاهب خود به کار می برند را بدانید.

تسلط زبان انگلیسی,تسلط زبان انگلیسی,تسلط زبان انگلیسی

۷. شغل های آموزشی

اگر قصد دارید به مشاغل آموزشی در مدارس و دانشگاه های مختلف در سراسر جهان مشغول شوید بهتر است حداقل به زبان انگلیسی به صورت حرفه ای مسلط باشید. در بیش تر دانشگاه ها و مدارس کشور های مختلف برای افراد مهاجر و یا علاقه مندان دروس به زبان انگلیسی تدریس می شود. شاید شما علاقه مند باشید تا ی استاد دانشگاه در لندن باشید برای این کار نیاز ضروری به تسلط بر زبان انگلیسی دارید. شما باید قادر باشید تا به خوبی با افراد مختلفی که به دانشگاه می آیند ارتباط برقرار نمایید و گفتگوی آن ها را درک کنید. حتی افرادی که برای تحصیل نیز می خواهند به دانشگاه های خارجی بروند و تحصیل نمایند باید به میزان کافی به انگلیسی تسلط داشته باشند. بعد از اتمام تحصیلات آکادمیک در این دانشگاه ها با داشتن شرایط لازم به شما کمک می شود تا در کشور مورد نظر شغل مناسبی را برای خود بیابید.

۸. مربی های اسکی

هر ورزشی دارای مربی متخصص خود است ما در این جا درباره مربی های اسکی صحبت می کنیم. طبق آمار ها مشخص شده است که مربیان اسکی بیش تر از دیگر مربیان نیاز به تسلط بر زبان انگلیسی دارند. زیرا این ورزش نوعی ورزش فصلی است که در پیست های اسکی توسط مردم همان کشور و یا توسط توریستی که به این کشور ها سفر کرده اند استفاده می شود. خیلی از کشور ها مانند دبی دارای پیست های اسکی می باشند که در سطح جهان معروف هستند. علاقه مندان به اسکی از کشور های مختلفی به پیست های بزرگ برای گذراندن اوقات خود در سفر مراجعه می کنند. خیلی از این افراد ممکن است نیاز به مربی نداشته باشند اما خیلی از آن ها نیز برای یاد گیری بیش تر نیاز به گفتگو به یک مربی اسکی هستند. ممکن است مربی و شاگرد از کشور های مختلف باشند اما تسلط مربی اسکی به زبان شاگرد می تواند کمک شایانی در برقراری ارتباط با او نماید.

تسلط زبان انگلیسی,تسلط زبان انگلیسی,تسلط زبان انگلیسی

۹. مشاغل مربوط به علوم مختلف

دانشمندان زیادی در سراسر جهان وجود دارند که هر کدام در زمینه ای تلاش می کنند تا حقایقی را کشف کنند. این دانشمندان به علوم جدیدی دست پیدا می کنند و برای انتشار آن نیاز است تا به زبان بین المللی انگلیسی مقالات و یا کتاب هایی را منتشر نمایند. برای نوشتن این مطالب علمی آن ها نیاز دارند تا به خوبی به زبان انگلیسی مسلط باشند تا بتوانند به خوبی یافته ها و تجربیان خود را در مقاله برای دیگران بنویسند. طبق آمار ها مقالات زیادی در جهان به زبان انگلیسی وجود دارد که افراد در صورت نیاز می توانند آن ها را بخوانند. همچنین فعالیت در مجلات علمی بین المللی نیز باعث می شود تا علاقه مندان به این مشاغل بر زبان انگلیسی تسلط یابند و یا مهارت خود را ارتقا دهند. سال های زیادی است که این زبان در جهان به یک زبان بین المللی تبدیل شده است. زبان انگلیسی امروزه حتی از زبان آلمانی و فرانسوی نیز پیشی گرفته و دارای اهمیت بیش تری است این زبان در کشور های زیادی به دانش آموزان و علاقه مندان تدریس می شود.

۱۰. مشاغل مربوط به صنعت گردشگری

در صنعت گردشگری مشاغل مختلفی وجود دارد که می توانید به آن بپردازید. بیش تر این مشاغل نیاز به تسلط بر زبان های خارجی دارد. زیرا گردشگران ممکن است به کشور های مختلفی سفر کنند و همین موضوع باعث می شود تا نیاز به یادگیری زبان کشور های مختل پیدا کنند. البته زبان انگلیسی در سطح بین الملل شناخته شده است و به یک میزان به آن اهمیت می دهند به همین دلیل یادگیری آن می تواند در کشور ها کمک شایانی به شما کند. علاوه بر زبان انگلیسی زبان عربی نیز می تواند در سفر به کشور های عربی به شما کمک کند تا امور مختلفی را انجام داده و سفری لذت بخش برای همراهان خود به وجود آورید. امروزه صنعت گردشگری پیشرفت زیادی داشته و اهمیت بیش تری به آ داده می شود. پیدا کردن شغل مناسب در این صنعت می تواند درآمد خوبی را برای شما داشته باشد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا