تکنولوژی و فناوری

10 تا از بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

خلاصه نوشته
 • این روزها روش های متعددی برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی وجود دارد. با پیشرفت دنیای اینترنت سایت های آموزش زبان بسیاری هم روی کار آمده اند، بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی از جدیدترین متدها و روش های یادگیری زبان استفاده می کنند و خدمات خود را به صورت آنلاین و حتی حضوری در شعب مختلف در سراسر کشور ارائه می دهند.

معرفی بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

فراگیری زبان انگلیسی آن هم به‌ شکل آنلاین و بسته به انتخاب صحیح منابع، یکی از ساده‌ ترین و مطمئن‌ ترین راه های فراگیری زبان می باشد. از سایت‌ های انگلیسی‌ زبان می توان به عنوان یک منبع جامع آموزش رایگان زبان انگلیسی نام برد.

یکی از مطمعن ترین راه های فراگیری زبان انگلیسی، استفاده صحیح از سایت‌ هایی است که به آموزش زبان انگلیسی پرداخته اند. معمولاً سایت های معتبر آموزش زبان انگلیسی، آموزش‌ خود را به‌ صورت رایگان در اختیار کاربرانشان قرار می دهند.

با تغییراتی که از گذشته تا به امروز اتفاق افتاده است، مشاهده می‌ کنیم که اهمیت روزافزون زبان انگلیسی بر هیچکس پوشیده نیست، چه برای دانشجویانی که می خواهند در درس زبان عمومی نمرهٔ خوبی بدست آورند و چه برای افرادی که می خواهند با افزایش مهارت‌ های خود در این زمینه، شغلشان را ارتقا دهند.

از همین رو با توجه به گرفتاری ها و هزینه‌ های زیاد زندگی، اکثر علاقمندان به زبان انگلیسی قادر به ثبت‌ نام در کلاس‌ های آموزشگاه زبان انگلیسی نیستند. بنابراین برای این افراد علاقمند روش‌ های رایگان یا نیمه رایگان و غیرحضوری از مزایای زیادی برخوردار می باشد، استفاده از این سایت ها را برای این گروه می توان از پرطرفدارترین سایت های آموزش زبان انگلیسی رایگان دانست.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی,اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی,بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی,

بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی

با وجود تعداد زیاد سایت‌ های آموزش زبان انگلیسی رایگان، آنچه مهم است، شناخت ویژگی‌ های هر کدام از سایت ها، خدماتی که ارائه می دهند، سطح آموزشی برای سنین مختلف، تمرکز آموزشی و موارد دیگر می باشد.

امروزه اکثر سایت‌ های آموزش رایگان زبان انگلیسی در کشور، آموزش‌ های سطوح پیشرفته مانند تافل و آیلتس را به کاربرانشان ارائه میدهند. لازم به ذکر است که زبان‌ آموزی که در مراحل ابتدایی یادگیری زبان انگلیسی است، قادر به کاربری صحیح و بهینه از سایت مذکور نمی باشد، بنابراین انتخاب درست منبع مطالعه مهمترین مسئله است، نه کارایی سایت مقصد.

بهترین سایت‌ آموزش رایگان زبان انگلیسی، بر اساس سطح آموزشی به 2 قسمت تقسیم می شوند.

اولین دسته:

سایت‌ هایی که آموزش‌ های خود را به صورت جداگانه و برای سطوح گوناگون به کاربرانشان ارائه می‌ دهند.

دومین دسته:

سایت‌ هایی که آموزش‌ های خود را برای دستهٔ خاصی از کاربران و زبان‌ آموزان خود ارائه می‌ دهند. واضح است که این سایت‌ ها شامل گروه خاصی از زبان‌ آموزان می باشد.

Bestfarsi در این مقاله به تحلیل و معرفی بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی در سال 99 خواهد پرداخت در ادامه همراه ما باشید.

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان,بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی,

وبسایت بیاموز یکی از بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان در ایران است که فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است. هدف این مجموعه “گسترش دانش به زبان فارسی” است و همه در این مجموعه منحصربفرد سعی میکنند تا با ایجاد یک محیط آموزشی منظم و موثر امکان گسترش علوم و فنون را برای فارسی زبانان دنیا ایجاد نمایند.

در حال حاضر مجموعه بیاموز زبان های انگلیسی و آلمانی، فرانسوی، ترکی استانبولی و روسی را آموزش می دهد و دارای برنامه هم برای اضافه کردن زبان هایی که دارای محبوبیت زیادی در میان مردم هستند می باشد، مانند اسپانیایی و عربی.

از محصولات گروه آموزشی بیاموز می توان به اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی و دیکشنری آموزشی بیاموز اشاره داشت. تمرکز اصلی اپلیکیشن بیاموز بر روی زبان انگلیسی است چرا که تمرکز ۹۵ درصد از بازار زبان به این زبان اختصاص داده شده است.

به طور کلی در اپلیکیشن بیاموز شما می‌ توانید اطلاعات و نکات دقیق که کارشناسان این مجموعه برای یادگیری زبان در اختیارتان قرار دادند استفاده کنید، اما این موضوع را به یاد داشته باشید که استفاده از تمامی گرامرها و دستورهای زبان و آموزش و نکات مهمی که این اپلیکیشن در اختیارتان قرار داده تنهایی به معنی شکل گیری ساختار زبان نیست اما اگر در کنار مدرس زبان از این اپلیکیشن استفاده کنید سرعت یادگیری تان افزایش پیدا خواهد کرد.

یکی دیگر از مهم ‌ترین پروژه‌ های سایت آموزش زبان انگلیسی بیاموز طراحی یک دیکشنری چند زبانه و آموزش زبان می باشد و در حال حاضر به صورت کاملاً رایگان در اختیار مردم قرار گرفته است. کارشناسان این مجموعه مدام در حال بهبود و گسترش این دیکشنری می باشند. دیکشنری بیاموز دارای امکانات بسیار پیشرفته ای است.

در این دیکشنری شما به دنبال هر کلمه یا واژه که بگردید علاوه بر معنی آن یک دسته بندی در خصوص نقش گرامری اش هم در اختیارتان قرار می گیرد. از دیگر امکانات دیکشنری بیاموز می ‌توانیم به قسمت تلفظ آن اشاره کنیم در این دیکشنری هر واژه ای را که جستجو کنید، در نتیجه شکل فونتینگ تلفظ و شنیدن صدای طرف از هم برایتان امکان پذیر می‌شود و از این طریق می توانید هر واژه را به به همراه تلفظ درستش یاد بگیرید.

یکی دیگر از برجسته ترین امکانات دیکشنری بیاموز جداسازی معانی است در این قسمت هر کلمه ای را که جستجو می‌کنید ممکن است معانی متفاوتی داشته باشد به همین خاطر علاوه بر کلمه اصلی کلمات به صورت جدا از هم قرار میگیرند تا معانی های دیگران را هم بیاموزید.

در بیاموز فلش کارت و لایتنر هم وجود دارد که با هدف مرور واژگان برای یادگیری آسان تر طراحی شده است. برای دسترسی به دیکشنری هم باید واژه مورد نظرتان را جستجو کرده من نتایج آن را تماشا کنید. دیکشنری بیاموز از زبان های آلمانی، فرانسوی و انگلیسی پشتیبانی می کند یکی از مهمترین و پررنگ ترین ویژگی های مثبت آن این است که شما می توانید جستجوی خود را به صورت آفلاین هم انجام دهید.

“زبان بیاموز” اپلیکیشن در نسخه اندروید می باشد که حدود 200 هزار نصب فعال داشته است.

سايت هاي آموزش زبان انگليسي,سایت آموزش زبان انگلیسی,سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، آبادیس، همیار زبان، wort.ir، reverso
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %36.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.2
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 8:47
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: آموزش زبان انگلیسی، آموزش زبان آلمانی، آموزش زبان، بیاموز، دیکشنری

امکانات سایت

 • دسته بندی سرگرمی آموزشی
 • دسته بندی تلفظ
 • دسته بندی لغت دانی
 • دسته بندی نوآموزان
 • دسته بندی گرامر

این سایت با کلمه کلیدی “آموزش زبان انگلیسی” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت های معتبر آموزش زبان انگلیسی,سایت های معروف آموزش زبان انگلیسی,آموزش آنلاین زبان انگلیسی,

مرجع آموزش زبان ایرانیان یکی از سایت های معروف آموزش زبان انگلیسی در ایران است که فعالیت های خود را در حوزه وب با هدف آموزش زبان های زنده ی دنیا از سال 1391 آغاز کرده است.

در حال حاظر مرجع اموزش زبان ایرانیان یکی از جامع ترین و پرطرفدارترین پایگاه های آموزش زبان ایران می باشد که بیش از 50 زبان را پشتیبانی می کند.

وب سایت مرجع آموزش زبان ایرانیان با تابعیت از قوانین جمهوری اسلامی، انواع زبان های زنده دنیا را به مردم آموزش می‌ دهد. در واقع این مجموعه یکی از پر بازدید ترین و بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی کشورمان است.

از آنجا که برای گسترش دانش در زمینه های مهمی همچون اقتصاد تجارت و مبادلات سالم فرهنگی نیاز به ارتباط و تعامل با مردم سراسر جهان داریم پس باید زبانشان را هم به خوبی بیاموزیم به همین دلیل است که به وب سایت مرجع آموزش زبان ایرانیان با هدف بهبود این گسترش فعالیت می‌ کند.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی,بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی,بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، زبان بوک، دیجی کالا، شاپرک، آموزشگاه زبان انگلیسی امید
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %43.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.9
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:30
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: irlanguage، مرجع زبان ایرانیان، رزتا استون اندروید، دانلود رزتا استون، tactics for listening

امکانات سایت

 • دسته بندی کتاب های چاپی
 • دسته بندی اساتید سایت
 • دسته بندی منابع منتخب (منابع رایگان، صوتی و تصویری، کتاب های دیجیتال)
 • دسته بندی آموزش سطح، بخش آموزش 50 زبان
 • تب مهارت های شنیداری، گفتاری، خواندن، نوشتن
 • تب آموزش گفتار، گرامر، تلفظ
 • تب منتخب منابع صوتی و تصویری مکالمه
 • تب منتخب تقویت مهارت شنیداری و گفتاری
 • تب منتخب تقویت مهارت خواندن و نوشتن
 • تب منتخب منابع تقویت واژگان
 • تب منتخب منابع تقویت گرامر
 • تب منتخب منابع تلفظ انگلیسی
 • تب منتخب مستند های زبان انگلیسی
 • تب جملات و اصطلاحات روزمره انگلیسی
این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های آموزش آنلاین جهان

این سایت با کلمه کلیدی “آموزش زبان انگلیسی” بیستمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی,سايت هاي آموزش زبان انگليسي,

سفیر گفتمان یکی از اولین ارائه دهنده های سیستم آموزش زبان ترکیبی به روش هایبرید می باشد. این مجموعه آموزش های خود را در کلاس به همراه آموزش آنلاین حضوری و مجازی ارائه می دهد.

مجموعه زبان سفیر گفتمان در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۷۸ اولین شعبه خود را در منطقه قلهک تهران افتتاح نمود. این مجموعه تا به اکنون دارای دو دهه سابقه بسیار درخشان بوده در کارنامه کاری موفقی در زمینه صنعت آموزش زبان در کشورمان داشته است.

سفیر گفتمان بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی در ایران بوده و دارای ۱۰۲ شعبه در تهران شهرستان های اطراف آن می باشد. این مجموعه موفق به دریافت پنج گواهینامه استاندارد جهانی ایزو ۹۰۰۱ در زمینه اداره و کیفیت مدیریت می باشد و همچنین موفق به دریافت گواهینامه ایزو ۱۰۰۰۲ در قسمت مدیریت شکایت مشتریان شده است.

دریافت گواهینامه مدیریت و آموزش، سیستم مدیریت یادگیری زبان همچنین سیستم کیفیت مراکز آموزشی از دیگر گواهینامه های استاندارد مجموعه زبان سفیر گفتمان می باشد.

این مجموعه دارای نمایندگی تربیت مدرسین بین المللی زبان از دانشگاه های معتبری همچون کمبریج و آکسفورد نیز می‌باشد. سفیر گفتمان دارای ۱۵ واحد خواهران و برادران است، علاوه بر آن دارای سه واحد آیتلس و یک واحد فرانسه و همچنین یک واحد ترجمه نیز می باشد. ۸۳ واحد هم در شهرستان های اطراف دارد در یکی از موسسات پیشرو در زمینه آموزش زبان به شمار می رود.

سفیر گفتمان از سایت های آموزش زبان انگلیسی است و با توجه به پشتیبانی که از طرف دانشگاه آکسفورد دارد در جهت تربیت مدرسان زبان قلم های بی شماری برداشته و در حال حاضر حدود ۱۲۰۰ مدرس در تمامی شعبه های آن مشغول هستند. مجموعه دوره های آموزشی بسیار جذاب و متفاوتی برای علاقمندان به آموزش زبان انگلیسی و فرانسوی وجود دارد. تمام این دوره ها با توجه به سطح یادگیری زبان آموز برگزار می گردد.

سایت آموزش زبان انگلیسی,سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,سایت های معتبر آموزش زبان انگلیسی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، سایبرتاک، ناتوس، سفیرمال، یکتانت
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %59.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.3
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:36
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کلاس زبان msrt، آموزش آنلاین زبان انگلیسی، سفیر، آموزشگاه آیلتس، کلاس آیلتس

امکانات سایت

 • دسته بندی واحدهای سفیر
 • دسته بندی خدمات آموزشی (دوره‌های آموزشی، الگوهای کلاسی، تقویم آموزشی سال 1399، شهریه دوره‌های آموزشی، کتاب زبان انگلیسی و فرانسه)
 • دسته بندی خدمات آنلاین (آزمون تعیین سطح آنلاین، کلاس‌های آنلاین سایبرتاک، آموزش آنلاین آیلتس، آموزش آنلاین فرانسه، آموزش آنلاین ترجمه، ثبت نام آنلاین)
 • دسته بندی خدمات جانبی (وبینارهای آموزشی، آموزش انگلیسی در سینما، تور تهران‌ گردی به زبان انگلیسی، مقاله‌ خوانی به زبان انگلیسی، باشگاه کتاب‌ خوانی سفیر، کارگاه‌ های آموزشی، سمینارهای آموزشی، کلاس آمادگی آزمون‌ های بین الملل)
 • دسته بندی آزمون‌ های زبان انگلیسی (آزمون‌ های بین‌ المللی و دکتری، آزمون‌ های آزمایشی)

این سایت با کلمه کلیدی “آموزش زبان انگلیسی” هفدهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت های معروف آموزش زبان انگلیسی,آموزش آنلاین زبان انگلیسی,اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی,

کانون زبان ایران یکی از بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی و یکی از باسابقه ترین موسسه های آموزش زبان‌ های خارجی در کشور و خاورمیانه است که فعالیتش را از سال ۱۳۰۴ با عنوان کانون زبان ایران و آمریکا و تحت عنوان انجمن روابط ایران و آمریکا در تهران آغاز کرده‌ است.

موسسه کانون زبان ایران مرکز آموزشی مستقلی را با عنوان “مرکز آموزش زبان” از دههٔ ۱۳۳۰ راه‌ اندازی کرده که پس از پیروزی انقلاب و در سال ۱۳۵۷ با حکم دادستانی آن زمان این مجموعه به “کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان” واگذار شد و به “کانون زبان ایران تغییر” نام داده شد.

سایت کانون زبان ایران فعالیت حرفه ای خود را در حوزه وب از سال 1388 آغاز کرده است و هم‌ اکنون در ۳۱ استان و ۱۰۰ شهر کشور با بیش از ۲۷۰ مرکز آموزشی زبان و بیش از یک میلیون زبان آموز در هر سال، در زمینهٔ آموزش زبان‌ انگلیسی، آموزش زبان فرانسه، آموزش زبان‌ آلمانی، آموزش زبان‌ عربی، آموزش زبان‌ اسپانیایی و آموزش زبان‌ روسی و همچنین تولید محصولات آموزشی و کمک‌ آموزشی در حوزه آموزش زبان‌ های خارجی و آموزش زبان فارسی به غیرفارسی‌ زبانان فعالیت میکند.

کانون زبان ایران و شرکت سروش دیتا فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان انگلیسی با متد یادگیری الکترونیکی از سال 1388 آغاز کرد. این نوع آموزش در مجموعه سروش دیتا تنها برای افرادی است که بالای 14 سال دارند. این دوره های آموزشی الکترونیکی از 18 سطح تشکیل شده اند و شامل سطح بیسیک 1 تا 3 می شوند.

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی,بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان,بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ilireg.ir، e-ili.ir، شاپرک، eili.ir
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %43.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.49
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 8:18
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کانون زبان ایران، کانون زبان، ili ،ilireg ،e-ili

بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی,سايت هاي آموزش زبان انگليسي,سایت آموزش زبان انگلیسی,

سایت آموزش زبان انگلیسی آیلتس آفرینش یکی از سایت های معتبر آموزش زبان انگلیسی و بهترین مراکز تخصصی دوره‌ های IELTS در ایران است که فعالیت های خود را از سال 1389 و با سایت ielts-house.com آغاز کرده است.

موسسه آموزش زبان آفرینش یکی از بهترین موسسات زبان تهران است که دارای 3 شعبه در جردن و شهرک غرب و شریعتی می باشد.

مجموعه ایران آموزشگاه فعالیت خود را در سال ۱۳۹۶ آغاز نمود. این مجموعه در همان سال ‌های ابتدایی فعالیتش با یک تیم طراحی با نام وب آزاد آغاز نمود. وب آزاد تصمیم به بررسی کمبودهای این حوزه گرفت تا بتواند یک مرجع جستجوی هوشمند و یک بانک اطلاعاتی آموزشگاهی برای شان طراحی کند تا مردم بتوانند بهتر با آموزشگاه های سراسر کشور آشنا شوند.

وب آزاد توانست تمامی اطلاعات را بر اساس دسته بندی های مختلف تفکیک کند و آموزشگاه ها و موسسات را بر اساس موقعیت مکانی و زمینه فعالیت شان برای کاربران مشخص نماید. البته تیم ایران آموزشگاه تنها به معرفی آموزشگاه های زبان نپرداخته! بلکه یک آمار و اطلاعات کامل جامع در خصوص تمامی آموزشگاه هایی که در زمینه آموزش بازیگری، موسیقی، هنرهای تزئینی و تجسمی و نقاشی، عکاسی، کامپیوتر و رانندگی و موتورسیکلت، آرایشگری و گریم و حتی باشگاه ها و آموزشگاه های تخصصی کنکوری جمع آوری کرده و در اختیار کاربران قرار داده است

. در مجموعه ایران آموزشگاه دوره های مهم زبان آموزی همچون کلاس های گروهی و خصوصی، و آزمون های مهمی همچون آیتلس پرمیوم، فاندامنتال، آیتلس بوت کم و همچنین دوره تربیت مدرس برای آیتلس را هم برگزار می نماید.

سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,سایت های معتبر آموزش زبان انگلیسی,سایت های معروف آموزش زبان انگلیسی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، دیجی کالا، بیان برتر
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %27.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 5.9
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 6:52
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: عصر دین و دانش، afarinesh، دین و دانش، آفرینش، موسسه زبان آفرینش

امکانات سایت

 • دسته بندی دوره‌های حضوری
 • دسته بندی تعیین سطح
 • دستته بندی آزمون آزمایشی
 • دسته بندی دوره‌های آنلاین
 • دسته بندی خدمات آموزشی
 • دسته بندی منابع IELTS
 • دسته بندی آزمون IELTS
 • دسته بندی آفرینش

آموزش آنلاین زبان انگلیسی,اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی,بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی,

آموزش زبان اُتیچر یکی دیگر از استارتاپ های آموزش زبان انگلیسی است که در سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود. شعار این مجموعه این است که همه تلاش شان را می کنند تا به هر کسی که علاقه دارد یک زبان جدید را بیاموزد کمک کنند. در حال حاضر این سایت از 12 زبان برای یادگیری پشتیبانی می کند.

یکی از مهمترین مزایای اُتیچر آموزش آنلاین زبان انگلیسی می باشد. یعنی شما می توانید در تمامی نقاط جهان با اساتید و مدرسین زبان این مجموعه ارتباط برقرار کرده و آموزش و کلاس های آنلاین خود را به صورت تماس تصویری بگذرانید.

آنهم به این صورت که شما می ‌توانید در ایران با یک معلم انگلیسی که در انگلستان زندگی می کند ارتباط برقرار کنید و آموزش آنلاین داشته باشید. شما می توانید در مجموعه اُتیچر که از بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی به یک جامعه بزرگ زبان ‌آموزی دسترسی پیدا کنید و با مردم مختلفی از تمامی نقاط جهان ارتباط برقرار نمایید. توجه داشته باشید که تا یادگیری تا 5 جلسه به صورت رایگان می باشد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های سئو ایران

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان,بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایلات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، ورزش سه، واتس آپ، لینکدین
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %16.2
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 8.2
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 12:13
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: oteacher، آموزش آنلاین زبان، اتیچر، آموزش آنلاین زبان انگلیسی، کلاس زبان آنلاین

امکانات سایت

 • دسته بندی دوره ها
 • دسته بندی آنلاین با اساتید آموزش زبان
 • وبلاگ

این سایت با کلمه کلیدی “آموزش زبان انگلیسی” پنجاه و یکمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سايت هاي آموزش زبان انگليسي,سایت آموزش زبان انگلیسی,سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,

وب سایت چرب زبان یکی از بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی رایگان در کشور است که فعالیت های خود را از سال 1397 آغاز کرده است. این سایت دارای مجموعه فروشگاه اینترنتی لوتوس می باشد که با سابقه حدود 15 سال فعالیت های اینترنتی و ۸ سال سابقه در بستر آموزش زبان های گوناگون، سابقه درخشانی را در این حوزه کسب کرده است.

هم اکنون در این سایت می توانید به فراگیری بیش از 10 زبان برتر از جمله: فرانسه، انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی و روسی و… بپردازید.

سایت های معتبر آموزش زبان انگلیسی,سایت های معروف آموزش زبان انگلیسی,آموزش آنلاین زبان انگلیسی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ترکیه
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، همیارزبان، سفیرگفتمان، بیاموز، 24Talk
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %67.8
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.0
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:25
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: آموزش زبان عربی، بهترین آموزشگاه آیلتس، آموزشگاه آیلتس، آدرس به انگلیسی، آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

این سایت با کلمه کلیدی “آموزش زبان انگلیسی” بیست و هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی,بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی,بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان,

یکی دیگر از مهم ترین مجموعه ها و سایت های معتبر آموزش زبان انگلیسی موسسه زبان ایران و اروپا است که فعالیت خود را در سال ۱۳۸۸ آغاز نمود. این مجموعه را به عنوان یکی از بزرگترین مراجع آموزش زبان در غرب تهران می شناسند. در موسسه زبان انگلیسی ایران و اروپا دوره های متفاوت آموزش زبان انگلیسی برگزار می‌ شود که تمام تمرکز و تاکید آن بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی بهترین آمادگی برای شرکت در امتحانات بین المللی به صورت گروهی و نیمه گروهی و خصوصی می باشد.

اگر بخواهیم به چند ویژگی مثبت و پررنگ این مجموعه اشاره کنیم باید بگویم که در وهله اول در این موسسه زبان سعی شده تا از بهترین و مجرب ترین کادر آموزشی استفاده شود. توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزش در سطح بالا، ایجاد یک محیط و بستر مناسب برای آموزش با امکانات منحصر به فرد، ارائه مدارک معتبر و رسمی در پایان هر دوره از جمله ویژگی ها و امکانات موسسه زبان انگلیسی ایران و اروپا است که در حال حاضر حدود ۱۴ هزار نفر در آن در حال آموزش زبان می باشند. با چنین آماری می‌ توان متوجه شد که این موسسه یکی از بزرگ‌ ترین موسسات زبان در کشور می باشد.

جالب است بدانید آماری که در خصوص زبان آموزان فعلی این مجموعه ارائه داد این تنها متعلق به دو شعبه ای هستند که در غرب تهران فعالیت دارند. مسئولین این مجموعه معتقدند که هیچگاه به خاطر افزایش شعب حاضر به افت کیفیت آموزشی شان نخواهند شد علت اینکه تنها دو شعبه دارند به این دلیل نیست که کارشان در زمینه آموزش زبان بی کیفیت است! موسسه ایران اروپا از بهترین اساتید با مدارک بین المللی و سابقه کار بسیار مفید همچنین تحصیلات دانشگاهی استفاده شده است.

افتخارات مجموعه آموزش زبان ایران اروپا

 • تندیس برند ملی موسسات آموزشی کشور
 • تندیس برند برتر آموزشگاه های زبان در سال 1394
 • دریافت تندیس برند برتر آموزشگاه های کشور
 • تندیس نشان عالی مدیر سال 1395
 • دریافت تندیس 3 ستاره رضایتمندی مشتری در سال 1395
 • دریافت تندیس 3 ستاره رضایتمندی مشتری در سال 1396
 • دریافت تندیس 3 ستاره رضایتمندی مشتری در سال 1397
 • واحد نمونه اقتصادی و ارزش آفرین
 • تقدیر نامه واحد نمونه از وزارت صنعت
 • دریافت تقدیرنامه از وزیر صمت به عنوان واحد نمونه اقتصادی و ارزش آفرین

بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی,سايت هاي آموزش زبان انگليسي,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، سفیرگفتمان، 24talk ،iranlms.org
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %37.0
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.2
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:46
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ایران اروپا ، آموزش آنلاین زبان انگلیسی ، آموزشگاه زبان ، کلاس آیلتس ، موسسه زبان ایران اروپا

امکانات سایت موسسه زبان ایران اروپا

 • دسته بندی دپارتمان‌ های آموزشی
 • دسته بندی دپارتمان آیلتس (IELTS)
 • دسته بندی تقویم آموزشی
 • دسته بندی افتخارات موسسه
 • وبلاگ

این سایت با کلمه کلیدی “آموزش زبان انگلیسی” بیست و نهمین سایت جستجو گوگل می باشد.

سایت آموزش زبان انگلیسی,سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,سایت های معتبر آموزش زبان انگلیسی,

موسسه ایرانمهر دارای سابقه ۱۷ سال سابقه می باشد و زبان هایی همچون انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ترکی و … را با بهترین و جدیدترین متد های آموزشی به زبان آموزان ارائه می دهد.

در هسته اصلی این موسسه اساسی بسیار مجرب که همگی اکثرا دارای مدارکی همچون دکترا و کارشناسی ارشد در زمینه آموزش زبان هستند قرار گرفتند. در واقع این مجموعه سال هاست که در زمینه آموزش به مقاطع سنی مختلف بر آن شده تا یک گام بسیار عظیم در زمینه گسترش سطح یادگیری و آموزش زبان بردارد.

در واقع موسسه ایرانمهر جزء اولین آموزشگاه های زبان زنجیره ای در کشور است که امکانات خود را در زمینه 5 زبان زنده دنیا (انگلیسی، فرانسه، آلمانی، و ترکی استانبولی) ارائه می دهد آن هم در قالب کلاس های گروهی و نیمه گروهی و خصوصی برای تمامی سنین.

سایت های معروف آموزش زبان انگلیسی,آموزش آنلاین زبان انگلیسی,اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، دیجی کالا، بیاموز، اینستاگرام، lingohut
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %59.9
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.07
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:53
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: آموزشگاه زبان، آموزش زبان انگلیسی، کلاس زبان، موسسه زبان، آموزش زبان آلمانی

امکانات سایت

 • دسته بندی سطح دوره ها (Basic، Elementary، Pre-Intermediate، Intermediate، Upper-Intermediate، Advanced)
 • دسته بندی ویژگی دوره ها (ویژه مهاجرت، ویژه آزمون، ویژه سفر، ویژه تربیت مدرس، دوره تخصصی، ویژه مکالمه، آنلاین)
 • برگزارکننده دوره های سازمانی
 • برگزار کننده آموزش زبان در تمام سطوح
 • وبلاگ

این سایت با کلمه کلیدی “آموزش زبان انگلیسی” هفتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی,بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی رایگان,بهترین سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,

میرسیم به سراغ آخرین و برترین موسسه آموزش زبان انگلیسی یعنی بیان برتر که تا دلتان بخواهد مدارک بین المللی دارد و اخیرا فعالیت های خود را در دنیای وب آغاز کرده است.

بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی,سايت هاي آموزش زبان انگليسي,سایت آموزش زبان انگلیسی,

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، هند
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، اینستاگرام، شاپرک، آفرینش
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %34.8
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 4.6
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 7:09
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: بیان برتر ، bayanebartar، آموزشگاه آیلتس، عصر دین و دانش، دین و دانش

امکانات سایت بیان برتر

 • دسته بندی ELTS
 • دسته بندی PTE
 • دسته بندی مهاجرت
 • زبان انگلیسی عمومی

این سایت با کلمه کلیدی ” آموزشگاه آیلتس ” هشتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی در ایران کدام است؟

مشاهده نتایج

سایت های آموزش آنلاین زبان انگلیسی,سایت های معتبر آموزش زبان انگلیسی,سایت های معروف آموزش زبان انگلیسی, Loading ...

3 واکنش کاربران به این مقاله

  1. درود بر شما

   بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی با کلیه خدماتشان در این پست معرفی شده اند.
   بررسی کرده و مناسب ترین را انتخاب کنید.

 1. عالی بود
  حتما با کسایی که دنبال این سایتا هستن به اشتراک میذارم این موضوع رو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا