کسب و کار

10 گام مهم برای جذب شاگرد و کسب درآمد از تدریس خصوصی

افزایش بازدید در گوگل

راهکارهای موثر برای کسب درآمد از طریق تدریس خصوصی

تدریس خصوصی در حوزه فعالیت های تعلیم و تربیت از سال های بسیار دور همیشه جزو امور پرطرفدار به شمار می رفته و این روزها که همه دنیا با ویروس کرونا درگیرند، باب جدیدی از این کسب و کار را ایجاد نموده است.

معلمان با سابقه، بازنشسته یا اساتیدی که هنوز در این حرفه مشغولند می توانند با جذب شاگرد خصوصی منبع درآمد بیشتری را به دست آورند.

خیلی از ما طی سال های تحصیل با مشکلات زیادی در فراگیری مباحث سخت و آسان دروس رو به رو شده ایم و در این مواقع با کمک گرفتن از آموزگارانی که  ساعات خارج از کلاس به تدریس می پرداختند، کاستی ها را جبران می کردیم.

اگر به اشتغال در زمینه آموزش دروس به شیوه فوق برنامه علاقه مندید با بست فارسی همراه شوید تا نکات مهم تدریس خصوصی برای درآمد بیشتر را برای شما بررسی نماییم.

تدریس خصوصی در منزل,درآمد تدریس خصوصی,کسب درآمد از طریق آموزش

۱۰. تبلیغ در روزنامه و درج آگهی

یکی از اولین اقداماتی که در زمینه تدریس خصوصی مهم به شمار می رود؛ درج آگهی در روزنامه ها یا بخش نیازمندی های جراید کثیرالانتشار است.

معلمانی که در منطقه یا شهرشان از شهرتی خاص برخوردارند، با چاپ اطلاعیه به راحتی می توانند شاگردان زیادی را جذب نمایند.

اگر چه این روزها روزنامه نسبت به فضای مجازی بازدید کمتری را به خود اختصاص داده، اما باز هم خواهد توانست شما را در تبلیغ کلاس ها یاری کند.

۹. تبلیغ در سایت های عمومی

فضای اینترنت بدون شک قدرتمندترین ابزار برای تبلیغ و عرضه خدمات متفاوت به شمار می رود.

سایت های عمومی که با کوچکترین سرچ ها به صورت اتوماتیک صفحات را باز کرده و مورد بازدید افراد قرار می دهد، یکی از بهترین گزینه ها در تبلیغات و کسب درامد از طریق تدریس خصوصی محسوب می گردد.

با کمک گرفتن از افراد آگاه به محیط اینترنتی بهترین تبلیغ را طراحی نموده و از درآمد بالاتری برخوردار گردید.

کسب درآمد از طریق تدریس خصوصی,کسب درامد از طریق تدریس,تدریس خصوصی در منزل

۸. جذب شاگرد با همکاری سایر شاگردها

یکی دیگر از نکات مهم کسب درامد از طریق تدریس استفاده از امکانات موجودی است که به نظر پیش پا افتاده می رسند.

شاید گمان کنید شاگردان فعلی نمی توانند در جذب سایر همسالان شان تاثیری داشته باشند، اما باید بگوییم دانش آموزانی که هم اکنون از کلاس های شما بهره می برند، به راحتی قادرند نام و آوازه شیوه تدریس شما را در زمانی بسیار کوتاه در محیط مدرسه و دوستان خود رواج دهند.

زمانی که یک فرد متوجه پیشرفت و رضایت دوستش در زمینه تدریس خصوصی گردد، برای ثبت نام ترغیب شده و به جمع شاگردان می پیوندد.

۷. ایجاد سایت و وبلاگ

چنانچه می خواهید در زمینه تدریس به عنوان یک فرد موفق و فعال اشتغال داشته باشید، حتما در اولین اقدام سایت و وبلاگی را برای خود طراحی نمایید. که می توانید از بهترین سایت های ساخت وبلاگ ایرانی استفاده نمایید.

قدرت فضای مجازی و اینترنت را دست کم نگیرید، این روزها معلمانی که در رشته زبان خارجه یا دروس سخت مهارت آموزش دارند، با استفاده از سایت ها و صفحات تبلیغی که در در زمان سرچ کلمات کلیدی برای کاربران باز می شود، بیشترین تبلیغ را برای خود به کار خواهند برد.

تدریس خصوصی در منزل,درآمد تدریس خصوصی,کسب درآمد از طریق آموزش

۶. استفاده از شبکه های اجتماعی

این روزها با ایجاد شبکه های مجازی یا صفحات اجتماعی همچون اینستا، تلگرام، واتس اپ یا هر برنامه یا که از سوی کاربران بسیار مورد بازدید قرار می گیرند، برای تبلیغ بهترین گزینه محسوب می گردند.

شاید بارها به محض ورود به صفحات نامبرده نام خود را در گروه های عمومی آموزش و تدریس انواع دروس دیده اید.

این همان اپلیکیشن هایی است که با بهره گرفتن از ربات های تبلیغاتی می تواند مهارت و تبحر شما را در زمینه مختص به خودتان وبا محدوده ای گسترده به نمایش بگذارند.

۵. چاپ و تراکت در مدارس و دانشگاه ها

با توجه به نوع مهارتی که در تدریس دارید و یا دروسی را که به عنوان معلم در آن ها به آموزش اشتغال داشته اید را در قالب تراکت های تبلیغاتی چاپ نموده و در مدارس یا دانشگاه ها پخش کنید.

از شیوه های مختلفی مانند رساندن مستقیم یا دست به دست، چسباندن تراکت ها در نایلون ها و تقسیم در مغازه هایی که نزدیک محل های آموزشی هستند و از سوی دانش آموزان یا دانشجویان برای خرید مورد بازدید قرار می گیرند، بهره ببرید.

تراکت ها شاید از ابزار قدیمی تبلیغ به شمار بروند اما قادرند به عنوان یکی از نکات مهم تدریس خصوصی و معرفی استاد راهکاری مفید و مطمئن باشند.

تدریس خصوصی در منزل,درآمد تدریس خصوصی,کسب درآمد از طریق آموزش

۴. تبلیغ در مجلات

در خیلی از شهرهای بزرگ هر محله ای به صورت مستقل چاپ و نشر مجلات را در دستور کار خود می گذارند. این مقوله برای تبلیغ هر فردی که نیاز به جذب شاگرد برای تدریس خصوصی دارد؛ گزینه ای ایده آل به شمار می رود.

با یک تحقیق کوچک مجله ای که بیشترین فروش را در دکه های روزنامه فروشی به خود اختصاص داده را بیابید و کار تبلیغات کلاس ها را در صفحاتش برای مدت های مختلف خریداری نمایید. شاید این مورد کمی زمان بر به نظر برسد اما در طولانی مدت بازدهی بالایی خواهد داشت.

۳. تبلیغات پیامکی

از دیگر موارد کاربردی در شناخت نکات مهم درامد بیشتر از تدریس خصوصی و تبلیغ مفید، استفاده از پیامک می باشد.

پیام های تبلیغاتی از سوی دفاتر امور مشترکین برای محدوده های جفرافیایی خاص و یا شماره های مشترکان اپراتورها یک راه بسیار مطمئن و پربازده محسوب می گردد.

اشتراک گذاری ها در زمان های مختلف یک ماهه تا یکساله قابل اجرا بوده و می تواند در کوتاه ترین زمان بیشترین شاگرد را برای شما جذب نماید.

تدریس خصوصی در منزل,درآمد تدریس خصوصی,کسب درآمد از طریق آموزش

۲. همکاری با آموزشگاه ها

بدون شک بهترین راه برای جذب شاگرد خصوصی همکاری با آموزشگاه های مختلف می باشد.

خیلی از موسسات در سطح شهرها با معلمان بازنشسته یا افرادی که هنوز به فعالیت مشغولند، به همکاری پرداخته و در زمینه تدریس خصوصی قادرند شما را بدون هیچ مشکلی در امر آموزش شاگردان یاری رسانند.

۱. تبلیغ در سایت های مخصوص به تدریس خصوصی

آموزشگاه هایی که به تدریس دروس در مقاطع مختلف می پردازند؛ هر کدام سایت و وبلاک مختص به خود را در فضای اینترنت به راه انداخته اند.

شما با استفاده از خرید اشتراک تبلیغات در یکی از همین سایت ها می توانید به راحتی مهارت خودرا ارائه داده و ضمن جلب اعتماد شاگردان درآمد بالایی را برای خود به ارمغان بیاورید.

از مزیت های این شیوه امکان تبلیغ در سراسر ایران بوده و حتی با بهره گرفتن از فضای مجازی و آموزش آنلاین نیز به فعالیت بپردازید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا