کسب و کار

10 شغل برتر برای کسانی که از کار اداری متنفرند!

افزایش بازدید در گوگل

بهترین شغل های پر درآمد غیر اداری

همه ما می دانیم که ساعت ها پشت میز نشستن و پرداختن به کارهای مختلف اصلا از پس هر کسی بر نمی آید و علاوه بر آن وجود ساعت های مشخص و قوانین خاص اداری باعث می شود تا پس از مدتی افراد احساس سر زندگی شان را از دست بدهند.

خوشبختانه پیش از هر چیز باید بدانید که اصلا لازم نیست این شغل ها را انتخاب کنید، زیرا کارهای بسیاری وجود دارند که نیازی به پشت میز نشینی ندارند و دقیقا مطابق با خواسته های شما هستند.

در دنیای پیشرفته امروزی شما حتی نیازی ندارید تا در ساعت مشخصی سر کار بروید زیرا بسیاری از شغل ها را می توانید در خانه انجام دهید و هیچ نیازی به کارفرما یا رئیس نخواهید داشت.

در صورتی که شما هم برای کارهای خشک اداری ساخته نشده اید، پس به شما پیشنهاد می کنیم که شغل تان را با توجه به علاقه انتخاب کنید تا بعدها سرخورده و خسته نشوید و بتوانید آن را ادامه دهید.

اگر دوست دارید که اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید پس با ما همراه باشید تا شما را با ۱۰ تا از بهترین شغل ها برای کسانی که از کار اداری متنفر هستند آشنا کنیم.

شغل غیر اداری,شغل های پر درآمد,شغل پردرآمد

۱۰. ارائه خدمات پس از فروش

چنانچه به دورکاری علاقه دارید و ترجیح می دهید تا به جای اداره در منزل کار کنید، نمایندگی خدمات پس از فروش یکی از اولین پیشنهاداتی است که با آن رو به رو می شوید.

یکی از نقاط مثبت این شغل غیر اداری این است که شما به مهارت خاصی نیاز ندارید و تنها لازم است تا بتوانید در ارتباط با مشتریان خوب عمل کنید. البته معمولا سر و کار داشتن با افراد زیادی در طول روز برای بسیاری از افراد خسته کننده است بنابراین این شغل برای دوره ای کوتاه مدت می تواند برای تان عالی باشد.

طبق بررسی ها این شغل تا سال ۲۰۲۴ رشد ۱۰ درصدی خواهد داشت و پایین ترین مدرک مورد نیاز برای آن، دیپلم می باشد که با داشتن آن می توانید به راحتی وارد این شغل شوید و درآمد کسب کنید. در آمد این شغل در آمریکا چیزی در حدود ۳۶ هزار دلار در سال خواهد بود.

شغل پردرآمد خانگی,شغل غیر اداری,شغل های پر درآمد

۹. تخصص در پشتیبانی کامپیوتر

با توجه به پیشرفت های روز افزون تکنولوژی، تخصص در امور کامپیوتری در کنار کمی مهارت در برقراری ارتباطات، می تواند یکی از بهترین و مناسب ترین شغل ها را برای شما فراهم کند.

نیاز بالا به متخصص پشتیبانی کامپیوتر در اکثر شرکت ها و مشاغل باعث شده است تا شما شانس خوبی برای پیدا کردن کار داشته باشید، البته باید توجه کنید که بیشتر شرکت ها ترجیح می دهند که شما حضوری برای شان کار کنید اما با کمی جستجو می توانید به صورت دورکاری هم مشغول شوید و درآمد داشته باشید.

پیش بینی می شود که این شغل تا سال ۲۰۲۴ رشدی ۱۲ درصدی خواهد داشت و بیشترین چیزی که برای این شغل نیاز دارید، مهارت کافی در آن است اما اگر در این زمینه مدرک دانشگاهی داشته باشید شانس بسیار بیشتری خواهید داشت.

بد نیست بدانید که یک متخصص پشتیبانی کامپیوتر در آمریکا، چیزی در حدود ۴۱ هزار دلار در سال درآمد دارد.

شغل غیر اداری,شغل های پر درآمد,شغل پردرآمد

۸. سیم کشی دکل های برقی

این شغل پردرآمد از دسته مشاغلی به شمار می رود که شاید کمی خطرناک باشد اما در صورتی که شما با ارتفاع مشکلی نداشته باشید، می تواند یکی از انتخاب های مناسب برای تان به شمار رود.

برای کار در این زمینه شما باید از دکل های برقی بالا بروید و در ارتفاعات به نصب و رفع مشکل های مربوط به سیم ها و یا خطوط ارتباطی بپردازید.

طبق بررسی ها، سیم کشی دکل و تیرهای برق تا سال ۲۰۲۴ رشد ۶ درصدی خواهد داشت و در آمریکا درآمدی معادل با ۵۱ هزار دلار در سال را داراست.

برای اینکه بتوانید وارد این شغل شوید، شما نیاز دارید تا مهارت های لازم را به خوبی کسب کنید و با شرکت در دوره های تخصصی بتوانید به اندازه کافی حرفه ای شوید.

شغل غیر اداری,شغل های پر درآمد,شغل پردرآمد

۷. تکنسین در زمینه فوریت های پزشکی

چنانچه شما هم از دسته افرادی هستید که به پشت میز نشینی و کارهای اداری علاقه ندارید، تکنسین در زمینه فوریت های پزشکی و پیراپزشکی می تواند برای تان شغلی جذاب و تازه باشد.

در این شغل شما باید به افراد آسیب دیده و کسانی که به شما نیاز دارند و در شرایط بحرانی هستند کمک کنید و در واقع همیشه در حال تکاپو و جنب و جوش هستید.

البته فراموش نکنید که این شغل به پایداری بالا در صبر و کنترل اعصاب نیاز دارد، زیرا گاهی با صحنه هایی مواجه خواهید شد که تسلط بر خودتان اثری مهم در کنترل کردن آن ها خواهد داشت.

این شغل در آمریکا به طور متوسط در آمدی در حدود ۳۷ هزار دلار در سال دارد و پیش بینی می شود که تا سال ۲۰۲۴ رشدی ۲۴ درصدی را تجربه کند. برای ورود به این شغل شما نیاز به مدرک معتبر دانشگاهی در زمینه فوریت های پزشکی و یا رشته های پیراپزشکی خواهید داشت.

شغل غیر اداری,شغل های پر درآمد,شغل پردرآمد

۶. تکنسین در زمینه توربین های بادی

تکنسین توربین های بادی یکی از مشاغلی است که شاید به چشم تان نیاید اما با توجه به تخمین ها این شغل در چهارسال آینده چیزی در حدود ۱۰۸ درصد رشد خواهد داشت و بنابراین می تواند یکی از زمینه هایی باشد که راه پیشرفت در آن برای تان بسیار باز است.

دلیل این رشد بالا این است که اکثر منابع مهم مانند نفت، گاز و زغال سنگ، رو به پایان هستند و احتمال می دهند که تا چندسال آینده دیگر قابل استفاده نباشند، بنابراین جهان به سمتی حرکت می کند تا بتواند از انرژی های تجدید پذیر مانند انرژی باد استفاده کند.

بنابراین این شغل می تواند یکی از مناسب ترین گزینه های پیش روی شما باشد اما باید توجه کنید که در این شغل شما باید در ارتفاعات کار کنید، پس حتما مطمئن شوید که برای این کار مناسب هستید.

یک تکنسین توربین های بادی در آمریکا به طور متوسط حدود ۴۸ هزار دلار در سال در آمد خواهد داشت و چنانچه قصد دارید تا وارد این شغل شوید باید بدانید که با داشتن مدرک دانشگاهی شانس بسیار بالاتری برای پذیرفته شدن خواهید داشت اما در کل کیفیت کار و مهارت شما تعیین کننده نتیجه است.

شغل غیر اداری,شغل های پر درآمد,شغل پردرآمد

۵. توسعه دهنده های وب

یکی از مشاغل بسیار مناسبی که می توانید برای دورکاری انتخاب کنید، توسعه دهنده وب می باشد که آمارها نشان می دهند از هر هفت نفری که در این شغل فعالیت دارد، حداقل یکی از آن ها به صورت دورکاری در این زمینه فعالیت می کند.

بهتر است بدانید که موفقیت و پذیرش در این شغل، پیش از هر چیز به خلاقیت و توانایی تان در توجه به جزئیات بستگی دارد. علاوه بر آن شما باید با دنیای تکنولوژی هم به خوبی آشنا باشید تا بتوانید در این زمینه فعالیت کنید.

یک توسعه دهنده وب در آمریکا به طور میانگین، ۵۷ هزار دلار در سال درآمد خواهد داشت و اگر شما هم به این شغل علاقه مند شده اید، داشتن مدرک دانشگاهی می تواند برگ برنده ای برای تان باشد اما در هر صورت اگر به اندازه کافی ماهر باشید و دوره های مربوطه را گذرانده باشید، می توانید به راحتی فعالیت تان را آغاز کنید.

شغل غیر اداری,شغل های پر درآمد,شغل پردرآمد

۴. مدیر پرستاری

اگر از افرادی هستید که به زمینه سلامت و درمان علاقه مندید اما از کار در محیط های بیمارستانی خوش تان نمی آید، مدیریت پرستاری یکی از مناسب ترین شغل ها با توجه به وضعیت شماست که با توجه به رشد ۱۶ درصدی اش در چهار سال آینده، می تواند قابل سرمایه گذاری باشد.

در این شغل شما می توانید به صورت دورکاری هم مشغول باشید و وظیفه اصلی شما کمک به طراحی برنامه های درمانی مناسب، با توجه به وضعیت بیماران است. برای وارد شدن به این شغل شما باید در زمینه پرستاری دارای مدرک دانشگاهی باشید و علاوه بر آن تا حد زیادی از تکنولوژی نیز سر در بیاورید.

طبق بررسی ها یک مدیر پرستاری در آمریکا چیزی در حدود ۶۹ هزار دلار در سال درآمد دارد.

شغل غیر اداری,شغل های پر درآمد,شغل پردرآمد

۳. تعمیرات و نصب آسانسور

چنانچه شما هم ترجیح می دهید تا به جای پشت میز نشینی به کارهای فیزیکی و مکانیکی بپردازید، تعمیرکار آسانسور می تواند شغل مناسبی باشد و با توجه به آمار ها این شغل تا سال ۲۰۲۴ رشدی ۱۳ درصدی خواهد داشت.

بنابراین می توانید روی وضعیت رو به رشد آن حساب کرده و درآمد کسب کنید. در این زمینه شما کارهای مربوط به نصب و تعمیرات آسانسورها را انجام خواهید داد و برای وارد شدن به آن باید حداقل دیپلم داشته باشید و دوره های مربوطه را به خوبی گذرانده باشید.

به طور طبیعی هر چقدر که مهارت بیشتری کسب کنید و مدرک های معتبری در این زمینه داشته باشید، شانس تان بالاتر خواهد بود. این شغل در آمریکا به طور میانگین ۷۶ هزار دلار در سال درآمد دارد.

شغل غیر اداری,شغل های پر درآمد,شغل پردرآمد

۲. خلبانی

هر چند که خلبانی از دسته مشاغلی به شمار می رود که به فاکتورهای مهم و استانداردهای بالای جسمی نیاز دارد اما همچنان از شغل های پردرآمد و پر طرفداری محسوب می شود که می توانید از آن کسب درآمد کنید.

یک خلبان در آمریکا به طور متوسط ۹۹ هزار دلار در سال درآمد کسب می کند اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که خلبانی با پیش بینی رشد ۵ درصدی در چهارسال آینده، چندان شغل رو به رشدی به حساب نمی آید.

با این حال اگر به پرواز علاقه دارید و می توانید از پس فشارها و استرس های مداوم آن بر بیایید، برای فعالیت در این شغل باید مدرک دانشگاهی داشته باشید و علاوه بر آن تمامی تست ها و دوره های داخلی و بین المللی را نیز با موفیت گذرانده باشید.

همانطور که می دانید در کنار مهارت و تجربه، شما باید فاکتورهای جسمی مورد نظر را نیز داشته باشید تا بتوانید وارد این شغل شوید.

شغل غیر اداری,شغل های پر درآمد,شغل پردرآمد

۱. دورکاری در زمینه پزشکی

شاید شنیدن این مورد برای تان کمی عجیب باشد اما باید بدانید که با توجه به پیشرفت های امروزی در زمینه ارتباطات، پزشکی از راه دور و یا Telemedicine یکی از مدرن ترین بخش های پزشکی به شمار می رود که با تخمین رشد ۱۴ درصدی اش، می تواند انتخاب بسیار مناسبی برای شما باشد.

همه ما می دانیم که خدمات حضوری علاوه بر صرف وقت فراوان، برای تامین کنندگان نیز هزینه زیادی را در بر خواهد داشت، بنابراین دورکاری می تواند یکی از راه های هوشمندانه برای رفع این مشکلات باشد.

در کنار همه این موارد، بیماران هم محیط آرام خانه را به بیمارستان ترجیح می دهند و این شغل برای افرادی که به پزشکی علاقه دارند اما ترجیح می دهند در منزل کار کنند هم انتخاب بسیار خوبی است.

بهتر است بدانید که یک پزشک راه دور در آمریکا، به طور میانگین چیزی در حدود ۱۳۶ تا ۱۴۰ هزار دلار در سال درآمد خواهد داشت و برای وارد شدن به این شغل شما باید مدرک پزشکی داشته باشید و علاوه بر آن مهارت بسیار بالایی هم در تکنولوژی و ابزارها و برنامه های مربوط به آن کسب کنید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا