سرگرمی

خرید بهترین فرفره انفجاری | انواع فرفره انفجاری با اسم

لیست بهترین فرفره های انفجاری

این اسباب ‌بازی به وسیله ای هیجان ‌انگیز برای کودکان تبدیل شده‌ است که برای آشنایی بیشتر شما در ادامه مطالب قصد داریم شما را با فرفره ‌های انفجاری و انواع آن برای بهترین خرید فرفره انفجاری آشنا کنیم.

برای خرید فرفره های انفجاری و قیمت انواع فرفره به پایین مقاله مراجعه کنید

✴️✴️فروشگاه اسباب بازی و بازی فکری فرشته✴️✴️
✳️فروشگاه تخصصی فروش فرفره انفجاری در ایران✳️

✨️ آدرس: مشهد – بعد از چهار راه صیاد / بین پیروزی ۶۷ و ۶۹
جنب قهوه ریوا / شماره تماس: ۰۹۱۵۷۶۱۲۴۲۶

بگید از بست فارسی تماس میگیرید تا شامل تخفیف % بشید

فرفره انفجاری چیست؟

فرفره‌ های انفجاری ابزاری برای مبارزه به شمار می‌ روند که می‌ توانند لحظات شادی را برای کودکان رقم بزنند. لازم به ذکر است که بگوییم فرفره‌ های انفجاری با توجه به یک انیمیشن جذاب و ژاپنی ساخته ‌شده که ردپایی از انیمیشن بی بلید که شخصیتی قهرمانی و زیبا دارد را به نمایش می‌ گذارد.

تاریخچه‌ بازی فرفره انفجاری

از زمانی ‌که انیمیشن بی بلید در کشور ژاپن ساخته شد اسباب بازی فرفره های انفجاری هم در دست تولید قرار گرفت. در واقع فرفره های انفجاری بازی جدیدی بشمار نمی‌ روند، چرا که قدمت آن ‌ها به سال ۱۹۹۹ بر می ‌گردد و تا به امروز برای کودکان و نوجوانان سرگرمی هیجان ‌انگیزی بوده‌ است.

در سال ۲۰۱۸ مسابقه جهانی را در رابطه با فرفره های انفجاری برگزار کردند که باعث شد محبوبیت آن بین کودکان و نوجوانان بیشتر شود. کمپانی تاراکو تومی و هاسبرو که شرکتی ژاپنی و آمریکایی هستند به ساخت و تولید و فروش فرفره ‌های انفجاری می‌ پردازند و از استقامت بسیار بالایی هم برخوردار می باشند.

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

انواع فرفره انفجاری

طبق داستانی که انیمیشن بی بلید دارد هر کدام از فرفره‌ ها برای مبارزه ‌ای طراحی شده‌ اند به طور کلی این بازی هیجان بسیار زیادی دارد، چرا که لوازم جانبی مختلفی را برای این نوع اسباب‌ بازی تولید کرده اند.

شما می‌ توانید انواع فرفره انفجاری تهاجمی، تدافعی، استقامتی و تعادلی که در بازار وجود دارد را خریداری کنید‌.

فرفره های انفجاری استقامتی

فرفره ‌های انفجاری استقامتی که در بازار وجود دارند از لحاظ استقامت نسبت ‌به فرفره‌ های دیگر برتری دارند به این صورت که به‌ قدری می ‌چرخند تا بتوانند انرژی حریف خود را تحلیل کنند و پیروز مسابقه شوند.

این نوع از فرفره‌ ها در برابر فرفره‌ های دیگر استقامت طولانی ‌تری را دارا هستند، لازم به ذکر است که بگوییم فرفره‌ های قدرتمندی چون ایر نایت، هرکول تیرانداز، کراش راکتاوور و … را در بازار می‌ توانید خریداری کنید.

فرفره های انفجاری تدافعی

فرفره‌ های انفجاری تدافعی برای انجام فنون دفاعی مورد استفاده قرار می‌ گیرند، این نوع از فرفره ‌ها در برابر حملات دفاع می‌ کنند که در بازار بیش از ده ‌ها نوع از آن ها که شامل فرفره‌ های فرفره دد فینیکس،  کنتیک ساتون و … می ‌شود وجود دارد.

فرفره های انفجاری تهاجمی

فرفره ‌های انفجاری تهاجمی به فرفره ‌های دیگر حمله می ‌کنند به این معنی که آن‌ ها می‌ توانند بشدت بجنگند و تا جایی‌ که فرفره‌ های دیگر را از بازی بیرون کنند کار خود را ادامه می ‌دهند، از جمله انواع برای خرید فرفره انفجاری تهاجمی می ‌توان نایتمر لویی نور، باستر اکس کالیپس، جنسیس والتریک و … را نام برد.

فرفره های انفجاری تعادلی

از میان انواع فرفره های انفجاری می توان فرفره انفجاری تعادل را نام برد که این نوع از فرفره ها در واقع ترکیبی از سه فرفره دیگر هستند که می ‌توانند حمله خوبی را انجام دهند و در مقابل حملات هم دفاع مناسبی را بکار ببرند، در نهایت از استقامت خوبی هم برخوردار هستند. از انواع خرید فرفره های انفجاری تعادلی می‌ توان آشیل متحد، حاجمنت جوکر، پادشاه هلیوس و … را نام برد.

فرفره انفجاری فصل ۷,قیمت فرفره انفجاری,بهترین فرفره انفجاری

وسایل مورد نیاز بازی فرفره انفجاری

بچه‌ هایی که انیمیشن فرفره انفجاری را مشاهده کرده باشند هنگام خرید وسیله‌ های بازی می ‌توانند شما را راهنمایی کنند، اما بطور کلی برای بهره بردن از این نوع اسباب ‌بازی باید وسایلی چون دو عدد فرفره انفجاری، یک عدد زمین بازی و دو عدد لانچر را داشته باشید.

نحوه بازی فرفره انفجاری

اگر هنگام بازی فرفره انفجاری با مشکل مواجه شدید باید بگوییم که برای شروع بازی هر دو بازیکن هم ‌زمان فرفره ‌های بازی خود را به زمین پرتاب می کنند، دقت داشته باشید که در هر نبرد تنها یک پرتاب انجام می‌ شود و مبارزه زمانی به اتمام می‌ رسد که فرفره از چرخش بیفتد.

اگر فرفره‌ شما از فرفره حریف بیشتر بچرخد یک امتیاز کسب خواهید کرد، اما اگر فرفره از زمین بازی خارج شود حریف شما امتیاز را دریافت می ‌کند که به معنی خروج از رینگ می ‌باشد.

گاهی ممکن است فرفره حریف خود را بشکنید که در این‌ جا ۲ امتیاز کسب می کنید، دقت داشته باشید که برای پیروزی باید چندین نبرد را انجام دهید تا زمانی ‌که امتیاز بیشتری را نسبت ‌به حریف بدست آورید.

مزایای بازی فرفره انفجاری

خرید هر نوع اسباب‌ بازی می تواند بر روی روح و روان و تربیت فرزندان تاثیر گذار باشد، بنابراین باید بتوان خرید درستی را برای آن ‌ها انجام داد. لازم به ذکر است که بگوییم خرید فرفره انفجاری برای بچه‌ ها با مزایایی همراه است که در ادامه بیان می‌ کنیم.

با انجام بازی فرفره‌ های انفجاری بازیکنان تمرکز خود را می‌ توانند تقویت کنند، از مزایای دیگر خرید فرفره‌ های انفجاری می‌ توان نحوه درست استفاده از دست‌ ها را نام برد، همچنین به‌ راحتی آن را می ‌توان در هر محیطی انجام داد، چرا که  هیجان و رقابت خاصی را برای بازیکنان به‌ همراه دارد.

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

نکات ایمنی حائز اهمیت به هنگام استفاده از اسباب بازی فرفره انفجاری

همانطور که تا به الان متوجه شده اید، فرفره های انفجاری یک اسباب بازی پر طرفدار در میان کودکان و نوجوانان محسوب می شود که می تواند تا ساعت ها شخص را به خود سرگرم کند. اسباب بازی فرفره انفجاری را می توان به صورت انفرادی و گروهی مورد استفاده قرار داد. برای اینکه بتوانید یک بازی رقابتی داشته باشید باید نکات زیر را به هنگام استفاده از فرفره انفجاری حائز اهمیت قرار دهید:

 • اولین قانونی که به هنگام بازی کردن با فرفره های انفجاری باید تعیین کنید، کشیدن همزمان لانچر فرفره است. هنگامی که لانچر را می کشید، صاحب فرفره ای که دیرتر منفجر شود برنده این رقابت خواهد شد. بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند ایا فرفره پس از انفجار دیگر قابل استفاده نخواهد بود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم با اتصال مجدد قطعات فرفره می توانید بارها آن را مورد استفاده تان قرار دهید و لحظات خوشی را در کنار دوستان تان داشته باشید.
 • به شما پیشنهاد می دهیم قبل از کشیدن لانچر مطمئن شوید کسی در پشت شما قرار نگرفته باشد. چرا که به هنگام کشیدن لانچر نیروی زیادی لازم است و ممکن است آرنج بازیکن با فرد برخورد داشته باشد و اسیب جدی به طرفین وارد گردد.
 • سعی کنید تا حد الامکان به هنگام استفاده از فرفره انفجاری، کودکان را از محیط بازی دور کنید. چرا که این اسباب بازی دارای قطعات متعدد کوچکی است که کودکان به اشتباه آن ها را می بلعند و مشکلات بسیار نگران کننده ای به وجود خواهد آمد.
 • پس از اتمام بازی به شما پیشنهاد می دهیم از ثابت بودن فرفره های انفجاری اطمینان حاصل کرده و سپس محیط بازی را ترک کنید.
 • به هنگام بازی سعی کنید خم نشوید، چرا که در این صورت تیغه های فرفره انفجاری با شما اصابت خواهند کرد و باعث اسیب دیدگی تان خواهند شد.
 • دقت داشته باشید فرفره های انفجاری در مدل های کامپیوتری و اندروید نیز وجود دارند که نوجوانان می توانند آن ها را بر روی کامپیوتر یا تلفن همراه خود نصب کرده و به بازی کردن بپردازند. اما فرفره انفجاری اصلی از جذابیت بیش تری برخوردار بوده و باعث کم سو شدن چشم ها نخواهند شد. به همین خاطر توصیه می شود تا حد امکان از ورژن های کامپیوتری دوری بفرمایید.

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

علت علاقه کودکان و نوجوانان به فرفره های انفجاری

آیا برایتان اتفاق افتاده است پس از پایان یک فیلم سینمایی یا سریال و انیمیشن مورد علاقه تان احساس وابستگی به شخصیت های بازیگر در آن شوید؟ این موضوع در تمامی افراد به خصوص کودکان و نوجوانان رخ می دهد. اگر می خواهید پس از پایان یک فیلم سینمایی فرزند خود را با شخصیت مورد علاقه اش سرگرم کنید، می توانید به خرید فرفره انفجاری آن شخصیت بپردازید. برای اشنایی هر چه بیش تر با فرفره های انفجاری به شما پیشنهاد می دهیم تا در ادامه مطلب با ما همراه بمانید و مطالب را مورد بررسی تان قرار دهید.

گروه سنی فرفره‌ های انفجاری

فرفره‌ های انفجاری معمولا متناسب با سن کودکان است، چرا که برای آن‌ ها از لذت و هیجان خاصی برخوردار می باشد، اما دقت داشته باشید که این وسیله بازی محدودیت سنی خاصی ندارد شما می ‌توانید آن را برای کودکان ۳ سال به بالا و نوجوانان و بزرگسالان خریداری کنید.

نکته دیگری که باید هنگام خرید فرفره انفجاری به آن توجه داشته باشید این است که استفاده از فرفره ‌های انفجاری مخصوص به یک جنسیت خاص نیست بلکه می‌ توان آن ‌ها را برای کودکان دختر یا پسر خریداری کرد، چرا مه به ‌قدری هیجان ‌انگیز است که هر فردی هنگام بازی کردن با آن لذت خاصی را تجربه خواهد کرد.

تخلیه هیجانات کودک با فرفره‌ های انفجاری

امروزه بچه‌ ها مدت‌ زمان زیادی از وقت خود را در فضای بسته به سر می‌ برند، بنابراین فرصتی برای تخلیه هیجانات خود ندارند که به مرور زمان هم می تواند مشکلات زیادی را برای آن‌ ها به وجود آورد، به همین علت می ‌توانید با استفاده از بازی‌ های هیجان‌ انگیزی چون فرفره‌ های انفجاری حس و حال خاصی را به بچه ‌های خود ببخشید.

فرفره‌ های انفجاری را با توجه به این‌ که برگرفته از انیمیشن بی بلید ساخته اند روحیه مبارزه آمیز و هیجان ‌انگیزی برای بچه‌ ها ایجاد می‌ کند، بنابراین بهتر است به‌ جای استفاده از بازی‌ های کامپیوتری که تاثیرات منفی بر روی روحیه کودکان دارد از این این نوع اسباب ‌بازی‌ ها استفاده نمایید.

تقویت مهارت‌ های کودک با فرفره انفجاری

زمانی‌ که کودکان به بازی با فرفره های انفجاری می ‌پردازند ابتدا باید قطعات آن را به‌ هم وصل کنند و با استفاده از لانچر و پایه، فرفره را بر روی زمین به حرکت در بیاورند که این مسیر می‌ تواند بر روی مهارت‌ های کودک تاثیر بی‌ شماری داشته باشد، بنابراین کودکان با بازی فرفره‌ های انفجاری می ‌توانند مهارت خود را بالا ببرند.

تقویت تمرکز کودک با فرفره‌ های انفجاری

زمانی ‌که کودکان شما توجه خود را به‌ صورت کامل به موضوعی اختصاص می ‌دهند می‌ توانند تمرکز خود را تقویت کنند به‌ همین علت با خرید بازی‌ هایی چون فرفره‌ های انفجاری می‌ توانید تاثیر زیادی بر روی بهبود تمرکز آن ‌ها بر جای بگذارید، چرا که کودکان برای برنده شدن از توانایی‌ های خود استفاده می ‌کنند و به ‌طور ناخودآگاه بر روی دقت و تمرکز آن ‌ها افزوده می ‌شود.

قیمت فرفره انفجاری

فرفره‌ های انفجاری تنوع زیادی دارند که با هر بودجه‌ ای می‌ توانید نوعی از آن را خریداری کنید، اما دقت داشته باشید که هر چه تعداد بیشتر باشد قیمت فرفره انفجاری هم بیشتر می‌ شود، به عنوان مثال اگر قصد دارید چمدانی از فرفره را خریداری نمایید باید بودجه بیشتری را برای آن کنار بگذارید.

سرگرمی‌ های گروهی از گذشته تا امروز

در گذشته فرفره‌ های چوبی کوچکی را می‌ ساختند که در بازی‌ های گروهی مورد استفاده قرار می‌ گرفت و بازیکنان با هم مسابقه می دادند، اما امروزه فرفره های متنوعی در بازار وجود دارد که جای فرفره‌ های چوبی را گرفته‌ اند.

کودکان زمانی‌ که در حال مسابقه دادن با یکدیگر باشند هیچگاه خسته نمی‌ شوند، بنابراین به ‌راحتی می‌ توانید به خرید فرفره ‌های انفجاری بپردازید تا در جمع ‌های دوستانه از آن‌ ها استفاده نمایید.

قسمت ‌های مختلف فرفره های انفجاری

تا این قسمت از مطالب با انواع فرفره انفجاری و نحوه‌ بازی با آن آشنا شده اید، حال باید بگوییم که این نوع از اسباب ‌بازی ‌ها از ۳ جزء اصلی لایه انرژی، دیسک برج و کنترل ‌کننده عملکرد برخوردار هستند.

اصلی‌ ترین قسمت یک فرفره را لایه انرژی تشکیل می ‌دهد، زیرا زمانی ‌که دو فرفره به‌ هم برخورد کنند لایه انرژی می ‌تواند دشمن خود را شناسایی کند و آن را مورد حمله قرار دهد.

دیسک برج از دیگر قسمت‌ هایی است که بر روی وزن فرفره تاثیر می ‌گذارد و حرکت آن را تغییر می ‌دهد که این قطعه را در شکل ‌ها و وزن‌ های مختلفی تولید می‌ کنند.

اندازه‌ های کنترل‌ کننده عملکرد می تواند بر روی سرعت و استقامت فرفره انفجاری تاثیر بگذارد، بنابراین با صفحه هدف تماس مستقیم دارند و با آن‌ ها برخورد می ‌کنند.

قوانین بازی تجاری

اسباب بازی فرفره انفجاری میدان نبردی را در اختیار کودکان و نوجوانان قرار می ‌دهد که می‌ توانند به‌ صورت گروهی یا انفرادی آن را انجام دهند، بنابراین باید برای ایمنی و رعایت حقوق دیگر بازیکنان نکاتی را مد نظر قرار دهید.

در این بازی شرکت‌ کنندگان باید هم ‌زمان باهم لانچر را پرتاپ کنند و در نهایت فردی برنده بازی می ‌شود که فرفره او دوام بیشتری بیاورد، اما دقت داشته باشید که با منفجر شدن فرفره می ‌توانید دوباره آن را به‌ هم متصل کنید و دور جدیدی را آماده بازی شوید.

زمانی ‌که قصد دارید لانچر را بکشید باید مطمئن باشید که هیچ ‌گونه اشیایی در نزدیکی فرفره قرار نداشته باشد، چرا که ممکن است زمان کشیدن آرنج بازیکن به فرفره برخورد داشته باشند و آسیب‌ های جدی را به وی وارد کند.

چرا باید فرفره انفجاری اصل را خریداری کرد؟

همان گونه که تا به الان متوجه شده اید، فرفره های انفجاری معمولا مورد استفاده کودکان و نوجوانان قرار می گیرند. گاهی ممکن است کودکان ناخواسته قطعاتی از این اسباب بازی را به دهان خود وارد کنند که این موضوع خطرات بسیاری را به همراه دارد. فرفره انفجاری اصل از هیچ گونه مواد شیمیایی و سمی برخوردار نبوده و می توان گفت برای سلامتی کودکان کامل بی خطر محسوب می شوند. به همین خاطر توصیه می شود تا به هنگام خریداری این اسباب بازی، حتما از اصالت آن آگاه شوید.

 

✴️✴️فروشگاه اسباب بازی و بازی فکری فرشته✴️✴️
✳️فروشگاه تخصصی فرفره انفجاری در ایران✳️

✨️ آدرس: مشهد – بعد از چهار راه صیاد / بین پیروزی ۶۷ و ۶۹
جنب قهوه ریوا /شماره تماس: ۰۹۱۵۷۶۱۲۴۲۶

بگید از بست فارسی تماس میگیرید تا شامل تخفیف % بشید

بهترین فرفره انفجاری برای خرید

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری لوسیوس فصل ۷

 • فرفره انفجاری لوسیون | Barricade Lucifer
 • فرفره گردان : لاین والهالا
 • جهت چرخش : راست گرد
 • سبک مبارزه : تدافعی
 • پرتابگر شمشیری دوجهته مخصوص
 • نوک خاص هرزگردی با بلبرینگ

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید پک فرفره انفجاری اولتیمیت والتریک با اسپرایزن فصل ۷

 • پک دو عددی بهترین فرفره فصل هفت
 • فرفره اسپرایزن فصل ۷ | Spriggan
 • فرفره اولتیمیت والتریک فصل ۷ | Ultimate Valkyrie
 • سبک مبارزه : تهاجمی
 • پرتابگر شمشیری مخصوص
 • به همراه تیغه جانبی برای فرفره دینامیت

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری زیفوید اکس کلیوس با پرتابگر فصل ۷

 • فرفره انفجاری اکس کلیوس فصل هفت | Xiphoid x Clear
 • فرفره کاملا تهاجمی با نوک آهنی
 • شمشیر آهنی قابل تنظیم مانند انیمه
 • زیره و نوک فرفره اصلی و دارای تیغه
 • جهت چرخش راست گرد
 • پرتابگر مخصوص دو جهته!!!!!

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری ویند نایت طوفانی فصل ۷

 • فرفره انفجاری ایر نایت فصل هفت | Wind Knight Moon
 • فرفره استقامتی فصل هفت Stamina
 • پرتابگر شمشیری خاص زیفوید اکس کلیوس
 • تنظیم دو حالت عبور هوا برای تعادل بهتر در چرخش
 • رویه فرفره کاملا مطابق انیمه
 • زیره و نوک فرفره اصلی

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری پادشاه کربیوس زنجیره ای فصل ۷

 • فرفره پادشاه کربیس زنجیره ای فصل هفت | King Kerbeus
 • فرفره گردان : کایل حکیم
 • جهت چرخش : راست گرد
 • سبک مبارزه : تدافعی/تعادلی
 • پرتابگر دینامیتی دوجهته
 • برند اصل و اورجینال فلیم Flame
 • زیره اصلی و ساچمه ای شکل از جنس فلز

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری گاتلینگ دراگون فصل ۷

 • فرفره گاتلینگ دراگون فصل هفت | Gatling Dragon
 • فرفره گردان : دانته
 • جهت چرخش : راست گرد
 • سبک مبارزه : تهاجمی
 • پرتابگر دینامیتی دوجهته
 • برند اصل و اورجینال فلیم Flame
 • زیره اصلی مطابق انیمه و تمام فلزی
 • یک عدد گادلایر برای دیوین بلیال

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

فرفره انفجاری زست اشیل فصل ۷

 • غول مرحله اخر خفن ترین فرفره بازار
 • فرفره زست اشیل فصل هفت | Zest Achilles
 • تولید کننده برند MQ
 • فرفره اول زست اشیل
 • امکان چرخش به هردوجهت چپگرد و راستگرد
 • نوک چهار حالته برگرفته از استرال اسپرایزن
 • (دفاعی حمله ای تعادلی استقامتی )

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری زست اشیل پک سه عدد اصلی فصل ۷

 • غول مرحله اخر خفن ترین فرفره بازار
 • فرفره زست اشیل فصل هفت Zest Achilles
 • تولید کننده برند اورجینال و با کیفیت Flame
 • فرفره زست اشیل به کمک قطعاتی که داخل

این پک هست و میتواند ترکیب شده و ۴۸ حالت مختلف ایجاد کند‼️‼️

 • فرفره اول زست اشیل : امکان چرخش به هردوجهت چپگرد و راستگرد، نوک چهار حالته برگرفته از استرال اسپرایزن ، (دفاعی حمله ای تعادلی استقامتی )
 • فرفره دوم فینیکس زنجیره ای فصل هفت
 • فرفره سوم رویه داس مرگبار
 • تمام قطعات اصلی و مطابق انیمه هستند
 • پرتابگر دینامیتی یا پرتابگر هندلی جرقه ای

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری دو عددی آپالو و آرتمیس با پرتابگر فصل ۷

 • فرفره آپالو فصل هفت Apollo
 • فرفره آرتمیس فصل هفت Artemis
 • پک دو عددی فرفره های انفجاری تیغه فلزی
 • همراه یک دسته و پرتابگر سیمی برند بی بلید Beyblade اصلی که پایان انفجاری هم دارند

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

فرفره انفجاری راکتاور طوفانی (سایکلون راکتاوور) فصل ۶

 • فرفره انفجاری راکتاور طوفانی فصل شش | Roktavor
 • فرفره گردان : رانزو کیاما
 • جهت چرخش : راست گرد
 • سبک مبارزه : استقامتی
 • پرتابگر تسمه ای دوجهته
 • نوک فرفره اصلی مطابق انیمه

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

فرفره انفجاری دینامیت بلیال فصل ۶ با پرتابگرجرقه ای

 • فرفره دینامیت بلیال فصل شش | Belial
 • فرفره گردان بل دایزورا
 • جهت چرخش راست گرد
 • سبک مبارزه تهاجمی
 • برند اورجینال فلیم Flame
 • زیره و رویه فرفره اصلی

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری گیلتی لویی نور با پرتابگر دینامیتی فصل ۶

 • فرفره گیلتی لویی نور فصل شش | Guilty Longinus
 • فرفره گردان : لویی شیروساکی
 • جهت چرخش : چپ گرد
 • سبک مبارزه : تهاجمی
 • پرتابگر دینامیتی دوجهته
 • نوک اصلی دارای هرزگرد

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری رافاعل فصل ۶ (رافائل بزرگ)

 • فرفره رافائل بزرگ فصل شش (برترین رافاعل) | Raphael
 • فرفره گردان : رشاد گودمن
 • جهت چرخش : راست گرد
 • سبک مبارزه : تعادلی
 • پرتابگر دینامیتی دوجهته
 • دارای سپرهای محافظ بازشونده!

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری استرال اسپرایزن فصل ۶

 • فرفره اسپرایزن فصل شش | Astral Spryzen
 • فرفره گردان : شو کرونای Shu Kurenai
 • رویه دوجهته با امکان چرخش به راست و چپ
 • نوک فرفره فلزی و چهار حالته
 • دیسک بسیار سنگین
 • دسته پرتابگر دوجهته
 • سبک مبارزه : تهاجمی،دفاعی،تعادلی،استقامتی

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری فرفره ترایامف دراگون فصل ۵

 • فرفره دراگون پیروز فصل پنج | Triumph Dragon
 • فرفره گردان : دانته کوریو
 • جهت چرخش : راست گرد
 • سبک مبارزه : تهاجمی
 • نوک فرفره تمام فلزی

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری آشیل بی نهایت فصل ۵

 • فرفره انفجاری آشیل بی نهایت فصل پنج | Infinite Achilles
 • فرفره گردان : آیگر آکابانا
 • سبک مبارزه : تعادلی
 • جهت چرخش : راست گرد

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری والتریک شجاع (بریو والتریک) زیره سوزنی فصل ۵

 • فرفره انفجاری والتریک شجاع فصل پنچ | Brave Valtryek
 • فرفره گردان : والت آوویی
 • جهت چرخش : راست گرد
 • سبک مبارزه : تهاجمی
 • پرتابگر تسمه ای دوجهته
 • نوک درایور فرفره سوزنی اصلی

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری میراش فاینیر قدرت جذب کن بازیره اصلی فصل ۵

 • فرفره میراش فاینیر فصل پنج | Mirage Fafnir
 • فرفره گردان : فیری دلایاهو
 • جهت چرخش : چپ گرد
 • سبک مبارزه : استقامتی
 • پرتابگر تسمه ای دوجهته
 • نوک درایور فرفره مطابق انیمه اصلی

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری سوپرهایپرین فصل ۵ (هایپرین سوزان)

 • فرفره سوپرهایپرین فصل پنج | beyblade
 • فرفره گردان : هیوگا هیساشی
 • جهت چرخش : راست گرد
 • سبک مبارزه : تهاجمی
 • پرتابگر تسمه ای دوجهته

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری والتریک طلایی فصل ۴

 • فرفره انفجاری والتریک طلایی Voltric is golden
 • تیغه فلزی اهنی

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری جاجمنت جوکر فصل ۴

 • فرفره انفجاری جاجمنت جوکر judgement joker
 • تیغه فلزی اهنی

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری لئوپارد فصل ۳

 • فرفره انفجاری لئوپارد فصل سه | Leopard
 • جهت چرخش : راست گرد
 • سبک مبارزه : تهاجمی (اتکر)
 • زیره مشابه انیمه اصلی

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری باستر اکس کلیوس فصل ۳

 • فرفره انفجاری باستر اکس کلیوس فصل سه | XCalius
 • جهت چرخش : راست گرد
 • سبک مبارزه : تهاجمی (اتک)
 • تیغه فلزی اصلی
 • زیره اهنی اصلی مشابه انیمه

بهترین فرفره انفجاری,خرید فرفره انفجاری,فرفره انفجاری فصل ۶

خرید فرفره انفجاری ریوایو فینیکس فصل ۳

 • فرفره انفجاری ریوایو فینیکس فصل سه | Revive Phoenix
 • جهت چرخش : راست گرد
 • سبک مبارزه : دفاعی(دیفنس)
 • زیره گرد مشابه انیمه اصلی
دکمه بازگشت به بالا