سرگرمی

10 ورزشکار برتر پردرآمد جهان در سال 2020

خلاصه نوشته
  • ورزشکاران در ابن لیست پردرآمدترین ورزشکاران جهان هستند زیرا ویژگی های منحصر به فردی دارند و این باعث می شود آنها از سایر ورزشکاران متفاوت باشند. به همین دلیل است که آنها در لیست پردرآمدترین ورزشکاران قرار گرفته اند.

پردرآمدترین ورزشکار جهان در سال 2020 کدام است؟

ورزش به دلیل جمع کردن مردم و ملت ها شناخته شده است. بنابراین ورزشی مانند المپیک و جام جهانی جمعیت زیادی را به همراه دارد و مردم برای حمایت از تیم ها و ورزشکاران مورد علاقه خود جمع می شوند. ورزشکاران برتر اکثراً ورزشکاران پردرآمد هستند.

این ورزشکاران توسط هواداران، جوامع و کشورها به عنوان قهرمانان پیروزی خود شناخته می شوند. این ورزشکاران مبلغ زیادی را به عنوان بخشی از قراردادها و معاملات تجاری خود انجام می دهند. بیشتر ورزشکاران پردرآمد جهان نه تنها درآمد زیادی کسب می کردند بلکه احترام ملت خود را نیز به دست می آورند.

ورزشکاران پردرآمد جهان,پردرآمدترین ورزشکار تاریخ,پردرآمدترین ورزشکار جهان,

10. لوئیس همیلتون | Lewis Hamilton (ارزش خالص – 400 میلیون دلار)

لویی همیلتون ممکن است مهمترین نام در این لیست نباشد، اما او بزرگترین ستاره مسابقه در فرمول یک است. او دائماً در طول حرفه خود مسابقات بزرگ کسب می کند. وی با 84 برد در ده سال گذشته 5 قهرمانی در فرمول یک کسب کرده است.

از طریق مرسدس، تامی هیلفیگر، هیولای انرژی و سایر معاملات وی سالانه بیش از 50 میلیون دلار جمع آوری کرده است. در آمریکا گرچه دارای پوشش مسابقه ای فرمول 1 نیست، اما او یک ستاره بین المللی است و درآمد وی نشانگر این امر است.

پردرآمدترین ورزشکار جهان 2020,پردرآمدترین ورزشکار دنیا,پردرآمدترین ورزشکاران جهان,

9. کوین دورانت | Kevin Durant (ارزش خالص – 425 میلیون دلار)

کوین دورانت بازیکن بسکتبال یکی از جوانترین ورزشکاران این لیست است که حقوق و پیشنهادات خود را طی چند سال 400 درصد افزایش داده است.

او همیشه یک بازیکن سطح نخبه بوده است، اما بعد از ورود به Warriors مشخص شد که وی آن را به سطح دیگری می برد. دورانت بیش از 35 میلیون دلار مصوب در هر فصل دربافت می کند و برای پرداخت 30 میلیون دلار در هر فصل قرارداد بسته و آخرین قرارداد 164 میلیون دلاری با نت است. او یک قرارداد 10 ساله نایک به ارزش 275 میلیون دلار در منطقه خود دارد. دورانت در حال طی کردن مسیر LeBron به عنوان یکی از پردرآمدترین ورزشکاران جهان است.

ورزشکاران پردرآمد جهان,پردرآمدترین ورزشکار تاریخ,پردرآمدترین ورزشکار جهان,

8. مانی پاکیو | Manny Pacquiao (ارزش خالص – 435 میلیون دلار)

در پشت فلوید مای واتر، مانی پاکیو بهترین و شناخته شده ترین بوکسور است. بعد از سال 2010، او در یک مبارزه کمتر از 20 میلیون دلار درآمد نداشته است، از جمله دعواهای قابل توجهی مانند بازی او مقابل فلوید مایواتر که در سال 2015 انجام شد 130 میلیون دلار درآمد داشته است. پاکیو در بازار آسیا به موفقیت های چشمگیری رسیده که باعث سودآوری او می شود.

پردرآمدترین ورزشکار جهان 2020,پردرآمدترین ورزشکار دنیا,پردرآمدترین ورزشکاران جهان,

7. فیل میکلسون | Phil Mickelson (ارزش خالص – 480 میلیون دلار)

فیل میکلسون یکی دیگر از ورزشکاران پردرآمد جهان است که در پشت مسابقات تایگر وودز موفق به کسب جایزه در مسابقات حرفه ای شد. میکلسون نیز مانند وودز، بررسی های خود را از معاملات بزرگ با KPMG ، ExxonMobil ، عنوان و سایر موارد دیگر انجام می دهد.

این مطلب را از دست ندهید
10 مورد از گران ترین حیوانات جهان

در یک مرحله گفتگویی انجام شد که وی مایل به خرید سن دیگو پادرس بود. وی در حال حاضر 50 میلیون دلار در سال از این دوره درآمد کسب می کند، اما بزرگترین پرداخت او در رویداد PPV ممکن است مربوط به یک مسابقه ویژه با Tiger Woods باشد. آنها در قالب 1v1 جنگیدند، جایی که میکلسون وودز را شکست داد و جایزه 9 میلیون دلاری را از آن خود کرد.

ورزشکاران پردرآمد جهان,پردرآمدترین ورزشکار تاریخ,پردرآمدترین ورزشکار جهان,

6. تایگر وودز | Tiger Woods (ارزش خالص – 615 میلیون دلار)

تایگر وودز به اندازه قبل از سال 2010 مسلط نیست، اما این بدان معنا نیست که او پول زیادی کسب نکرده باشد. اگرچه این دوره بی اثر بود، اما او دهه خود را به عنوان پردرآمدترین ورزشکار دنیا تمام کرد. با توجه به مضراتی که وی با بیش از 1.5 میلیارد شغل مواجه شده است، این یک دستاورد خارق العاده است.

وودز همچنین یک قرارداد بزرگ با نایک، یک شرکت طراحی زمین گلف و بسیاری از قراردادهای کوچکتر بسته است. وودز یک مرکز بالقوه در جهان گلف و یکی از چهره های قابل توجه در ورزش های ایالات متحده است. جای تعجب نیست که وقتی حرفه اش به پایان رسید درآمد زیادی کسب کرده باشد.

پردرآمدترین ورزشکار جهان 2020,پردرآمدترین ورزشکار دنیا,پردرآمدترین ورزشکاران جهان,

5. راجر فدرر | Roger Federer (ارزش خالص – 640 میلیون دلار)

تنیس یکی از قابل تشخیص ترین بازی ها در دنیاست است. راجر فدرر یکی از سخت ترین بازیکنان تاریخ تنیس است. او با پایان کار خود پول زیادی میگیرد و در سطح بالایی رقابت می کند.

مانند گلف، با برنده شدن در مسابقات تنیس می توانید پول زیادی بدست آورید. پس از عقد قرارداد 10 ساله و 300 میلیون دلاری، فدرر شاهد معامله بلند مدت با نایک بود و همچنین از یونیکلو قرارداد خوبی گرفت.

ورزشکاران پردرآمد جهان,پردرآمدترین ورزشکار تاریخ,پردرآمدترین ورزشکار جهان,

4. لبرون جیمز | LeBron James (ارزش خالص – 680 میلیون دلار)

بسکتبال نیز در زمره پردرآمدترین ورزش ها جهان قرار دارد. در بین بازیکنان فعلی بسکتبال، لبرون جیمز یکی از ورزشکارانی با درآمد بالا است. گفته می شود که وی 680 میلیون دلار و 200 میلیون دلار بیشتر از بهترین بازیکن NBA دریافت کرده است.

بسیاری از قراردادهای او نقشی داشته اند تا جیمز را در دنیای تجارت غرق کند. او تجارت فیلمسازی خود و زنجیره ورزشی دیجیتال را تأسیس کرد و همچنین در پیتزا Blaze سرمایه گذاری کرد. لبرون نیز مانند دو ورزشکار فوق در این لیست، با یک اسپانسر اصلی خود نایک که قرار بود میلیاردها دلار ارزش قرارداد داشته باشد، شاهد تغییر بزرگی در زندگی اش بود. لبرن برجسته ترین چهره بسکتبال است و نام او در این لیست آن را اثبات می کند.

پردرآمدترین ورزشکار جهان 2020,پردرآمدترین ورزشکار دنیا,پردرآمدترین ورزشکاران جهان,

3. لیونل مسی | Lionel Messi (ارزش خالص – 750 میلیون دلار)

لیونل مسی همچنین یکی از پردرآمدترین ورزشکاران جهان است. مسی یکی از پردرآمدترین ورزشکاران در تیمش بود و حدود 80 میلیون دلار حقوق و پاداش کسب کرد.

این مطلب را از دست ندهید
10 روش چیدمان سفره هفت سین برای انرژی گرفتن بیشتر

چند سال پیش با بارسلونا یک قرارداد به مبلغ 59.6 میلیون دلار پاداش و 667 هزار دلار دستمزد در یک هفته امضا کرد. مسی همچنین قراردادی مادام العمر با آدیداس امضا کرده است و در هر فصل 30 میلیون درآمد دارد. اگرچه او مشخصات رونالدو را ندارد، اما مسی به دلیل سهم خود در این ورزش در این لیست جایگاه بالایی دارد.

ورزشکاران پردرآمد جهان,پردرآمدترین ورزشکار تاریخ,پردرآمدترین ورزشکار جهان,

2. کریستیانو رونالدو | Cristiano Ronaldo (ارزش خالص – 800 میلیون دلار)

فوتبال مشهورترین و پردرآمدترین بازی جهان است. کریستیانو رونالدو یک بازیکن معروف طرفداران فوتبال در جهان است. وی در حال حاضر برای باشگاه ایتالیایی یوونتوس بازی می کند و کاپیتان تیم ملی پرتغال است.

او در حرفه خود 28 جام کسب کرد و به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان شناخته شده است. کریستیانو رونالدو پردرآمدترین ورزشکار جهان در رشته خود است. وی در طول دوران حرفه ای خود چندین میلیون دلار قرارداد امضا کرد. یکی از بزرگترین معامله ها قرارداد وی با نایک بوده است، جایی که او یک قرارداد یک میلیارد دلاری را امضا کرد. رونالدو نه تنها در این زمینه درآمدزایی کرده، بلکه به دلیل وضعیت اجتماعی اش از جامعه نیز تقدیر زیادی می کند. او با بیش از 166 میلیون دنبال کننده یکی از ورزشکاران بسیار پیگیر اینستاگرام می باشد.

پردرآمدترین ورزشکار جهان 2020,پردرآمدترین ورزشکار دنیا,پردرآمدترین ورزشکاران جهان,

1. فلوید مای واتر | Floyd Mayweather (ارزش خالص – 915 میلیون دلار)

بوکس یکی از پردرآمدترین ورزش های جهان است. فلوید مای واتر یک بوکسور حرفه ای بازنشسته آمریکاست. او یک ورزشکار بی نظیر است که 50 پیروزی در بوکس بدست آورده. بوکس شاید مشهورترین ورزش نباشد، اما بدین معنی نیست که نمی توانید از این طریق درآمد عظیمی کسب کنید.

Floyd Mayweather پردرآمدترین ورزشکار جهان 2020 است که در طول دهه قبل، بیش از 915 میلیون دلار درآمد داشته است. مایو واتر بزرگترین شخصیت ورزشی است و با رکوردهای زیادی که دارد به یک بازیکن چند میلیون دلاری در تمام دوران تبدیل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا