سرگرمی

10 گرانترین سگ جهان که باورنکردنی جذاب هستند

گرانترین سگ های دنیا کدامند؟

گفته می شود که یک سگ بهترین دوست مرد است. و اگر می خواهید دوست شما نژاد، خط خون یا رنگ خاصی باشد، در نهایت می توانید مبلغ هنگفتی پرداخت کنید. سگ های زیادی وجود دارد که فقط افراد ثروتمند توانایی خرید آن را دارند و Bestfarsi لیستی از گرانترین سگهای دنیا تهیه کرده است، با ما همراه باشید.

گرانترين سگ دنيا,گرانترين سگ هاي دنيا,گرانترین سگ دنیا,

10. اسپیتز پومرانیا | Pomeranian Spitz

800 دلار – 2500 دلار

پومرانیا در استان Pomerania از نژادهای باستانی اسپیتز توسعه یافته است. آنها عاشق ملاقات با افراد جدید هستند، با بچه ها خوب هستند و با حیوانات دیگر کنار می آیند. این سگهای ریز در فضای بسته بسیار فعال هستند و از گرانترین سگ های خانگی هستند. اگرچه وزن آنها فقط از 3 تا 7 پوند است، اما قیمت آنها بیش از حد بالا است.

گرانترین سگ ها,گرانترین سگ های جهان,گرانترین سگ های خانگی,

9. داگو آرژانتینو | Dogo Argentino

1000 دلار – 4000 دلار

این نژاد ترسناک به نظر می رسد و یکی از گرانترین سگ های جهان است که به عنوان نژادی شکارچی و نگهبان می تواند کاملا تهاجمی باشد. برای این کار باید یک مربی حرفه ای استخدام کنید زیرا اگر داگو آرژانتینو به درستی آموزش نبیند می تواند واقعاً خطرناک باشد. برای تهیه این نگهبان مناسب برای خانه و خانواده خود، باید تا 4000 دلار برای یک توله سگ بپردازید.

گرانترین سگهای دنیا,گرانترين سگ دنيا,گرانترين سگ هاي دنيا,

8. آکیتا | Akita

800 دلار – 4500 دلار

آکیتا از ژاپن منشأ گرفت، اما امروزه 2 نوع جداگانه وجود دارد: سویه ژاپنی و سویه آمریکایی. این سگ ها بسیار وفادار هستند، اما همچنین می توانند لجباز و مسلط باشند و به آموزش زیادی نیاز دارند. نژاد خالص ژاپنی گرانتر است و می تواند به قیمت 4500 دلار برسد.

گرانترین سگ دنیا,گرانترین سگ ها,گرانترین سگ های جهان,

7. روتوایلر | Rottweiler

1000 دلار – 6000 دلار

از نظر تاریخی، این یک نژاد گله بود. اکنون این سگ ها نگهبان خوبی هستند و از خانواده خود بسیار محافظت می کنند. آنها اغلب به عنوان سگ های جستجو و نجات، سگ های پلیس و سگ های راهنما استفاده می شوند. اگرچه این نژاد امروزه بسیار رایج و شناخته شده است، بسته به خط خون ممکن است هزینه ای برای شما تا 6000 دلار باشد.

گرانترین سگ های خانگی,گرانترین سگهای دنیا,گرانترين سگ دنيا,

6. سگ شکاری فرعون | Pharaoh Hound

1200 دلار – 6500 دلار

گرچه دقیقاً شبیه سگهای مصر باستان هستند، اما هیچ نسب مصری ندارند. منشا آنها یک معما است. آنها باهوش، فعال و دوستانه هستند. و این سگها وقتی هیجان زده می شوند «سرخ می شوند»: بینی و گوش هایشان به رنگ گل رز عمیق در می آید.

گرانترين سگ هاي دنيا,گرانترین سگ دنیا,گرانترین سگ ها,

5. آزاواخ | Azawakh

3000 دلار – 6500 دلار

آزاواخ یکی از گرانترین سگ های دنیا و معدود نژادهای آفریقایی است که می توانید خریداری کنید. آنها شکارچی هستند و می توانند به سرعت 40 مایل در ساعت برسند. بدیهی است که آنها به فعالیت بدنی زیادی نیاز دارند. این سگ ها بسیار دوستانه هستند و انسان و دیگر سگهای خود را دوست دارند.

این مطلب را از دست ندهید
10 مورد از کهن سال ترین حیوانات دنیا

گرانترین سگ های جهان,گرانترین سگ های خانگی,گرانترین سگهای دنیا,

4. ماستیف تبت | Tibetan Mastiff

2500 دلار – 7000 دلار

قبایل کوچ نشین باستانی چین، نپال و تبت از این سگها برای محافظت از گوسفندان در برابر شکارچیان استفاده می کردند. نژاد ماستیف تبت یکی از بزرگترین و محافظ ترین نژادهای جهان است. قد این سگها می تواند به 33 اینچ و وزن 160 پوند برسد. در سال 2014 گزارش شد که یک نفر پس از فروش با رکورد 1.9 میلیون دلار گرانترین سگ دنیا شد.

گرانترين سگ دنيا,گرانترين سگ هاي دنيا,گرانترین سگ دنیا,

3. چائو چائو | Chow Chow

900 دلار – 8500 دلار

این نژاد چینی یکی از قدیمی ترین نژادهای سگ است که امروزه وجود دارد و قبلاً در گله داری، شکار، نگهبانی و کشیدن مهارت داشتند. اکنون آنها همراهان خوبی هستند و در چندین رنگ از جمله قرمز، سیاه، آبی، دارچین و کرم ارائه می شوند. و آنها یک زبان سیاه منحصر به فرد دارند. قیمت توله سگ های نژاد خالص تا 8500 دلار است.

گرانترین سگ ها,گرانترین سگ های جهان,گرانترین سگ های خانگی,

2. لوچنز | Löwchens

4800 دلار – 10 هزار دلار

لوچنز در آلمانی به معنی “شیر کوچک” است و به این نژاد نیز اغلب اصلاح “شیر” داده می شود. آنها از زمان رنسانس به عنوان یک نژاد شناخته شده اند و حتی در برخی از نقاشی های دوره رنسانس مورد توجه قرار می گیرند. قبلاً برای نجیب زادگان سگ بود و امروزه بسیار نادر است، که آنها را بسیار گران می کند.

گرانترین سگهای دنیا,گرانترين سگ دنيا,گرانترين سگ هاي دنيا,

1. ساموید | Samoyed

4000 دلار – 11000 دلار

این زیبایی کرکی در سیبری برای کمک به گله گوزن های شمالی و کشیدن سورتمه پرورش داده شده است. خز سفید و شگفت انگیز آنها دارای چنان بافت نرمی است که حتی برخی افراد از آن برای بافتن نیز استفاده می کنند. و دهان واژگون آنها مانند لبخند به نظر می رسد. یک دوست و همراه واقعا جذاب و مفید … و همچنین بسیار گران قیمت.

آیا نژاد سگهای گران قیمت دیگری را می شناسید که به آنها اشاره ای نکرده باشیم؟ یا شاید شما حتی مالک برخی از آنها باشید؟ ما می خواهیم در مورد حیوانات خانگی شما در نظرات بشنویم!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا