سرگرمی

10 تا از گران ترین خانه های جهان

افزایش بازدید در گوگل

گران قیمت ترین خانه ها شخصی جهان کدامند؟

ممکن است فکر کنید که گران قیمت ترین و مجلل ترین عمارت ها متعلق به سلبریتی های هالیوودی است.

اما در حقیقت منظور ما خانه هایی است که ثروتمندترین افراد روی کره زمین صاحب شان هستند و ثروتی فراتر از چیزی که ما تصور می کنیم دارند.

اگر شما هم به خانه های لاکچری علاقه داشته باشید، احتمالا برای تان سوال شده است که بهترین آن ها متعلق به چه کسی است و یا چه قیمتی دارد؟

همانطور که خودتان هم می دانید، یکی از گران ترین خانه های دنیا قصر باکینگهام می باشد که محل سکونت خانواده سلطنتی بریتانیا به شمار می رود.

اما از آن جایی که این خانواده برای این قصر هزینه ای پرداخت نکرده اند، نمی توانیم آن ها را در لیست زیر جای دهیم.

چنانچه شما هم علاقه مندید تا درباره این خانه های گران اطلاعات بیشتری کسب کنید، با ما همراه باشید تا شما را با ۱۰ تا از گرانترین عمارت های جهان آشنا کنیم.

گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان ۲۰۲۱

۱۰. عمارت Fleur de Lys، بورلی هیلز، کالیفرنیا به ارزش ۱۲۵ میلیون دلار

یکی از بنیانگذاران سبک “junk bond” مایکل میلکن نام دارد که این عمارت ۱۲ خوابه به همراه ۱۵ سرویس بهداشتی، به ارزش ۱۲۵ میلیون دلار را به صورت نقد خریداری کرده است.

این عمارت قبلا متعلق به دیوید و سوزان سپرستین بود که در سال ۲۰۰۲ ساخته شد و الهام بخش ساخت آن قلعه ای واقع در فرانسه، به نام Vaux le Vicomte بود.

این خانه بعدها مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت، اما پس از جدایی مالکانش برای فروش گذاشته شد.

عمارت Fleur de Lys دارای یک زیر زمین ۳۰۰۰ فوت مربعی برای شراب، کتاب خانه دو طبقه، اتاق مخصوص نگهداری کارد و چنگال، اتاق مخصوص باله، چند زمین تنیس، استخر، مرکز آب درمانی و همچنین یک آشپزخانه تجاری می باشد.

جالب است بدانید که بخشی از فیلم های “The Green Hornet” و “Big Shots” در این عمارت فیلم برداری شد و کمپانی آئودی نیز برای برای آگهی تبلیغاتیSuper Bowl در سال ۲۰۰۸ از آن استفاده کرد.

گران قیمت ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان

۹. عمارت Seven the Pinnacle، بیگ اسکای، مونتانا به ارزش ۱۵۵ میلیون دلار

در این منطقه مجموعه گلف و اسکی لاکچری و خصوصی ای برای افراد بسیار ثروتمند به نام کلوب یلو استون وجود دارد که عمارت Seven the Pinnacle، بزرگ ترین ملک در آن اطراف به شمار می رود.

از امکانات این خانه جذاب می توانیم به سالن ورزشی، سیستم گرمایش از کف، تله کابین به سمت مناطق برفی، چند استخر و همچنین زیرزمین اشاره کنیم.

این مورد یکی از گران ترین خانه های جهان به شمار می رود که تیم بلیکسث، توسعه دهنده املاک و تاجر الوار صاحب آن می باشد.

او همراه با همسرش ادرا در این خانه زندگی کرده و کلوب یلو استون را به همراه یکدیگر پایه گذاری کردند.

متاسفانه در سال های اخیر او از همسرش جدا شده و همچنینی کلوب شان نیز دچار ورشکستگی شده است. بنابراین ثروت این شخص میلیاردر تا حد زیادی کاهش داشته است.

گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان ۲۰۲۱

۸. عمارت Palazzo di Amore، بورلی هیلز، کالیفرنیا به ارزش ۱۹۵ میلیون دلار

یکی از کارآفرینان مشهور در زمینه املاک، جف گرین می باشد که صاحب این عمارت مجلل به وسعت ۵۳.۰۰۰ فوت است.

این خانه به سبک خانه های مدیترانه ای ساخته شده و دارای ۱۲ اتاق خواب و همچنین ۲۳ سرویس بهداشتی می باشد.

عمارت Palazzo di Amore همچنین دارای چند استخر شنا، سالن نمایش، سالن رقص باله، استخرهای آینه ای، سالن بولینگ، چند زمین تنیس، یک گاراژ با ظرفیت ۱۷ خودرو و چند آبشار می باشد.

سالن رقص عمومی و سالن رقص باله این عمارت در یک مجموعه تفریحی و سرگرمی به وسعت ۱۵.۰۰۰ فوت مربع با گنجایش ۱.۰۰۰ مهمان قرار گرفته است. این خانه دارای یک تاکستان بزرگ و جذاب نیز می باشد.

گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان ۲۰۲۱

۷. عمارت Manalapan، مانالاپان، فلوریدا به ارزش ۱۹۵ میلیون دلار

مانالاپان یکی از گرانترین عمارت های جهان به شمار می رود که در سال ۱۹۴۰ ساخته شده و برای اولین بار توسط خانواده Ziff در سال ۲۰۱۶ برای فروش گذاشته شد.

این عمارت در قرن بیستم متعلق به گلوریا گینس بود که در بخش پایانی فلوریدا و در جزیره ای میان دلری بیچ و پالم بیچ قرار گرفته است.

مانالاپان با وسعت ۶۳.۰۰۰ فوتی اش دارای ۳۳ اتاق و ۴۷ سرویس بهداشتی می باشد که در زمینی با مساحت ۱۵ هکتار، در کنار ۱.۲۰۰ فوت خط ساحلی ساخته شده است.

جالب است بدانید که این عمارت یک سال و نیم پیش برای فروش گذاشته شد، اما هنوز کسی برای خریداری آن پیدا نشده است.

گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان ۲۰۲۱

۶. عمارت Holmby Hills، لس آنجلس، کالیفرنیا به ارزش ۲۰۰ میلیون دلار

این عمارت جذاب و مجلل برای اولین بار در سال ۱۹۸۸، برای تهیه کننده معروف تلویزیونی به نام آرون اسپلینگ و همسرش کندی ساخته شد.

هولمبی هیلزمانور دارای ۱۲۲ اتاق می باشد و امروزه به پترا استانت که فرزند برنی اکلستون، یکی از میلیاردرها در زمینه فرمول یک می باشد، تعلق دارد.

استانت این خانه را در سال ۲۰۱۱ به مبلغ ۸۵ میلیون دلار نقد خریداری کرد، اما در سال ۲۰۱۴ با قیمت ۱۵۰ میلیون دلار آن را برای فروش گذاشت.

این در حالی است که ارزش تقریبی این ملک در سال ۲۰۱۶، حدود ۲۰۰ میلیون دلار تعیین شده است.

این عمارت جذاب با مساحت ۵۷.۰۰۰ فوت مربعی اش دارای ۱۴ اتاق خواب و ۲۷ سرویس بهداشتی می باشد.

سایر امکانات این عمارت شامل سالن ورزشی، زمین تنیس، پارکینگ با ظرفیت ۱۰۰ خودرو، استخر و سالن بولینگ می شود.

بد نیست بدانید که کندی اسپلینگ یکی از اتاق های این عمارت را برای نگهداری کلکسیون عروسک هایی که متشکل از بیش از ۴۰۰ عروسک با ارزش بودند، استفاده می کرد.

گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان ۲۰۲۱

۵. عمارت Ellison Estate، وود ساید، کالیفرنیا به ارزش ۲۰۰ میلیون دلار

یکی دیگر از گران ترین خانه های جهان متعلق به موسس کمپانی اوراکل، لری الیسون می باشد که در واقع یک مجموعه به وسعت ۲۳ هکتار و به سبک ژاپنی است.

این عمارت دارای ۱۰ ساختمان بوده و همچنین یک سونا، قهوه خانه، دریاچه مصنوعی و استخر ماهی کوی نیز از سایر امکانات آن می باشند.

خانه اصلی در این مجموعه دارای ۶ سرویس بهداشتی و ۴ اتاق خواب می باشد و همچنین یک آشپزخانه در فضای باز و چند محل برای درست کردن آتش نیز دارد.

جالب است بدانید که الیسون ساخت این عمارت را با الهام از قصری متعلق به امپراطوری ژاپن در قرن ۱۶ میلادی انجام داد.

الیسون با ثروت خالص ۵۳ میلیارد دلاری اش سومین مرد ثروتمند آمریکا و هشتمین فرد ثروتمند در دنیا به شمار می رود.

معمولا الیسون به علت داشتن عمارت های مجلل و همچنین خریدن جزایر خصوصی و کوچک، با عنوان مشتاق ترین خریدار در دنیا شناخته می شود.

گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان ۲۰۲۱

۴. باغ های Kensington Palace، لندن، انگلستان به ارزش ۲۲۲ میلیون دلار

این عمارت جذاب با مساحت ۵۵.۰۰۰ فوت مربعی اش دارای ۱۲ اتاق خواب، حمام ترکی، استخر داخلی و پارکینگی با ظرفیت ۲۰ خودرو می باشد.

بزرگ ترین تولید کننده فولاد در جهان، به نام لاکشمی میتال که رئیس و مدیر عامل کمپانی Arcelor Mittal می باشد، مالک این عمارت مجلل است و با عنوان یکی از ۱۰۰ مرد ثروتمند هند شناخته می شود.

این عمارت که یکی از گرانترین عمارت های جهان می باشد، به علت عدم اجازه دسترسی، اطلاعات واضحی از امکانات داخلی و یا مالکان قبلی آن در دسترس نیست.

اما گفته می شود که میتال این عمارت را برای پسرش آدیتا، خریده است.

گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان ۲۰۲۱

۳. عمارت Bel-Air Spec، بل ایر، کالیفرنیا به ارزش ۲۵۰ میلیون دلار

این عمارت جذاب با مساحت ۳۸.۰۰۰ فوت مربع در ۴ طبقه ساخته شده و دارای ۲۱ سرویس بهداشتی، ۳ آَشپزخانه، یک سالن نمایش با تم جیمز باند، یک سالن بولینگ ۴ بخشی و ۱۲ اتاق خواب می باشد.

این خانه لوکس توسط بروس ماکوفسکی که در عرصه طراحی خانه های لاکچری فعال است، طراحی شده و هنوز خریداری برای آن پیدا نشده است.

از دیگر امکانات جذاب این عمارت می توانیم به یک خودرو مخصوص، یک هلی کوپتر، ۷ خدمتکار تمام وقت و مجموعه های هنری ارزشمند و نفیس اشاره کنیم.

گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان ۲۰۲۱

۲. عمارت Villa Leopolda، کوت دی آزور، فرانسه به ارزش ۷۵۰ میلیون دلار

یکی دیگر از گران ترین خانه های جهان این عمارت جذاب می باشد که متعلق به لیلی سافرا از خیران برزیلی و بیوه ادموند سافا، بانکدار لبنانی، می باشد.

Villa Leopolda مساحتی بالغ بر ۵۰ هکتار دارد و همچنین دارای آشپزخانه در فضای باز، گلخانه ای در مقیاس تجاری، مهمان خانه ای بسیار بزرگ، و استخر شنا می باشد.

این عمارت برای اولین بار در سال ۱۹۰۲ توسط پادشاه دوم بلژیک، لئوپولد دوم، ساخته شده و به یکی از معشوقه های او هدیه داد شد.

جالب است بدانید که از بخش اصلی این خانه در سال ۱۹۵۵ در فیلم “To Catch a Thief”، ساخته آلفرد هیچکاک استفاده شد.

این خانه مجلل دارای ۱۱ اتاق خواب و ۱۴ سرویس بهداشتی می باشد که در سال ۱۹۸۸ توسط ادموند سافرا خریداری شد و در نهایت پس از مرگش در سال ۱۹۹۹ آن را برای همسرش باقی گذاشت.

گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان,گران ترین خانه های جهان ۲۰۲۱

۱. عمارت The Antilia، واقع در بمبوی، هند به ارزش ۱ میلیارد دلار

در لیست گرانترین عمارت های جهان، در رتبه یک عمارت آنتیلیا با ارزش ۱ میلیارد دلاری اش قرار دارد که به موکش آمبانی، یکی از ثروتمندترین مردان هند با ثروتی بالغ بر ۶.۲۳ میلیارد دلار تعلق دارد.

این خانه مدرن و ۲۷ طبقه مساحتی ۴۰۰.۰۰۰ فوت مربعی دارد که از امکانات فوق العاده اش می توانیم به ۶ پارکینگ زیر زمینی با ظرفیت ۱۶۸ خودرو و ۳ مکان برای فرود هلی کوپتر اشاره کرد.

جالب است بدانید این عمارت به قدری بزرگ است که برای نگهداری آن به ۶۰۰ پرسنل و خدمتکار نیاز است!

آنتیلیا در واقع یک آسمانخراش ۵۵۰ فوتی می باشد که دارای ۹ آسانسور، ۱.۷۸۸ اتاق و ۲۵۵ اتاق خواب می باشد!

از دیگر امکانات جذاب این عمارت می توانیم به یک مقبره، سالن رقص باله، یک سینمای خانگی با ظرفیت ۵۰ نفر و چندین باغ اشاره کنیم.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا