سرگرمی

10 نقطه اسرار آمیز جهان که مانند مثل برمودا هستند

افزایش بازدید در گوگل

اسرارآمیز ترین مکانهای دنیا

شاید تا به حال چیزی راجع به مثلث اسرارآمیز برمودا شنیده باشید. برمودا که به مثلث شیطان شهرت دارد، در قسمت غربی اقیانوس اطلس شمالی قرار گرفته، و به شکل عجیبی امواج و جاذبه ای بسیار قوی در کشش هواپیما، زیر دریایی و کشتی ها به درون خود داشته و متاسفانه تاکنون هیچ اطلاعاتی از گم شده ها به دست نیامده است.

برخی از دانشمندان معتقدند این انرژی از امواج فرا زمینی متصاعد شده و گویی هجوم بشر به طبیعت را با بدترین شکل ممکن پاسخ می دهد. حال تصور کنید در دنیا مکان یا نقاطی باشند؛ که به مراتب از برمودا خطرناک ترند و یا یک مقوله ناشناخته باقی مانده اند. اگر با بست فارسی همراه شوید، ۱۰ تا از مکان های اسرار آمیز جهان را به شما نشان می دهیم.

اسرارآمیز ترین مکانهای دنیا,جاهای اسرارآمیز دنیا,مکان های اسرار آمیز جهان

۱۰. دریاچه آنجیکنی | Lake Anjikuni

دریاچه آنجیکنی در کانادا یکی از نقاط اسرارآمیز جهان می باشد، که روستایی به نام نوئیت را در ساحل بندری خود دارد. سال ۱۹۳۰ ماهیگیری به نام جرج لابل در حالیکه از ماهیگیری بر میگشت، هیچ اثری از ساکنان روستا ندید، اما تمام وسایل، غذاها و اساسیه بدون هیچ تغییری به جا مانده بودند.

در بررسی هایی که از سوی پلیس کانادا صورت پذیرفت جسد چند سگ، که از گرسنگی تلف شده اند، یافتند در صورتی که حجم زیادی از خوراکی و غذا در روستا وجود داشت. وجود یک نور عجیب بر فراز دریاچه نیز بر ابهام قضیه می افزود.

مکان های اسرار آمیز در جهان,مکان های اسرارآمیز دنیا,اسرارآمیز ترین مکانهای دنیا

۹. مزرعه بیگلو | Bigelow Skinwalker Ranch

منطقه ای به نام یوتا در شمال غربی آمریکا مکان قرار گرفتن مزرعه ای به نام بیگلو یکی از جاهای اسرارآمیز دنیا می باشد، که اشیا ناشناخته ای را در آن رویت نموده اند. شی های اسرارآمیز شبیه به بشقاب پرنده، هر زمان که در آسمان منطقه دیده می شدند، مزارع پر از حیواناتی با بدن های تکه تکه می گردید. خانواده ای به اسم شرمن در این مزرعه سکونت گزیدند.

آن ها در اطراف خانه جسم نیمه جان گرگی را دیدند، و مدت ها به مراقبت از او پرداختند. گرگ با جثه ای بزرگ و وهم آور در یک اقدام عجیب شروع به حمله و دریدن گاوهای مزرعه می کرد. نکته جالب قضیه بدن ضد گلوله گرگ بود، که هیچکدام از شلیک های شرمن در آن اثر ننمود.

اسرارآمیز ترین مکانهای دنیا,جاهای اسرارآمیز دنیا,مکان های اسرار آمیز جهان

۸. مثلث میشیگان | Michigan Triangle

مثلث میشیگان در دریاچه میشیگان یکی از مکان های اسرار آمیز در جهان قرار دارد و افراد بیشماری به شکلی اسرارآمیز در این محدوده ناپدید شده اند. برای مثال یک کشتی تجاری به محض ورود به منطقه ، کاپیتانش هیچ اثری از دستیارش نیافت.

در اتفاقی دیگر یکی از هواپیماهای خطوط شمالی میشیگان در سال ۱۹۵۰ به محدوده مورد نظر رسیده اما بعد از آخرین تماس رادیویی به شکلی ترسناک و غیرعادی مفقود می گردند. با وجود تحقیقات بسیار موشکافانه از سوی سازمان فضایی ناسا هیچ نشانی از هواپیما به دست نیامد. و تنها نظریه قابل استناد صحت خبر سقوط می باشد.

اسرارآمیز ترین مکانهای دنیا,جاهای اسرارآمیز دنیا,مکان های اسرار آمیز جهان

۷. مثلث بنینگتون | Bennington Triangle

ناحیه جنوب غربی ورمونت، نیز یکی دیگر از مناطق اسرارآمیز جهان می باشد، که در طی سال های ۱۹۴۵ تا ۱۹۵۰، ۵ مورد مفقودی عجیب را شاهد بوده.

شکارچی ۷۲ ساله ای به نام میدی ریورز، دانشجویی به اسم پائولا ولدن، جیمز تتفورد بازنشسته ارتش، پاول جپسون کودکی ۸ ساله و فریدا لنگر از قهرمانان اسکی، همگی قربانی این مثلث اعجاب انگیز هستند.

هیچکدام از افراد نام برده هرگز باز نگشتند و تنها قسمتی لباس، چند قطره خون و یا شی مربوط به آن ها پس از ماه ها تحقیق و بررسی به دست آمد.

اسرارآمیز ترین مکانهای دنیا,جاهای اسرارآمیز دنیا,مکان های اسرار آمیز جهان

۶. نقطه ی خوشایند | Point Pleasant

در یکی از بخش های ساحلی ویرجینیا محدوده ای تفریحی به نام نقطه ی خوشایند وجود دارد، که محل سکونت موجودی ناشناخته به اسم موتمن می باشد، و طی سال های زیادی جمعیتی بالغ بر ۱۰۰ نفر از ساکنان ویرجینیا را مورد آزار و شکنجه قرار می داد.

افرادی که او را مشاهده نموده اند مشخصاتی همچون قدی تقریبا ۱۰/۲ سانتی متر، شانه هایی بسیار عریض، بال هایی حدود ۳ متر و چشمانی به خون نشسته را بیان کرده اند، که گویی حاصل ترس و تخیل آن ها است.

در یکی از بررسی های به عمل آمده دی ان ای اسرارآمیزی کشف گردید، که احتمالا به موجود ناشناخته تعلق داشته و دانشمندان معتقدند، شاید او حاصل یک جهش ژنتیکی یا تحقیقات غیرقانونی سازمان فضایی باشد.

اسرارآمیز ترین مکانهای دنیا,جاهای اسرارآمیز دنیا,مکان های اسرار آمیز جهان

۵. دریای شیطان | Devil’s Sea

دریای شیطان و مثلث اژدها بخشی از اقیانوس آرام شمالی می باشد. برخی دانشمندان آن را خواهر دو قلوی مثلث برمودا می دانند، که میدان مغناطیسی بسیار قوی و غیر قابل کنترلی دارد.

کشور ژاپن در سال ۱۹۵۲ برای کشف اسرار دریای شیطان زیردریایی تحقیقاتی را به مثلث اژدها فرستاد تا از راز این محدوده ی مرگبار پرده بردارد. اما متاسفانه زیردریایی برای همیشه ناپدید گردید و هیچ نشان یا اثری از آن به دست نیامد.

در تاریخ کهن چین نیز مطلبی تحت عنوان ناپدید شدن سپاه گوبلای خان در این دریا به ثبت رسیده و گویی این حوادث ریشه در دل باستان داشته است. مفقود شدن هواپیما، کشتی، قایق های ماهیگیری، زیردریایی و سایر اشیا این منطقه را به وحشتی بزرگ بدل ساخته.

اسرارآمیز ترین مکانهای دنیا,جاهای اسرارآمیز دنیا,مکان های اسرار آمیز جهان

۴. آتلانتیک جنوبی نامتعارف | South Atlantic Magnetic Anomaly

کمربندی مغناطیسی با نزدیک ترین فاصله به هسته زمین در سواحل برزیل قرار گرفته که به آتلانتیک جنوبی نا متعارف معروف گردیده. هر زمان که تلسکوپ فضایی هابل از این محدوده می گذرد به طرز عجیبی غیر فعال شده و پس از قطع امواج دوباره روشن می شود.

در رادارهای تحقیقاتی سازمان فضایی وجود اشیا ناشناخته ای در مدار آتلانتیک جنوبی به ثبت رسیده، که یک سری طول موج های رادیویی را به فضا ارسال می دارد. تا به حال محققان هیچ توجیه علمی و قابل درکی از این پدیده ارائه ننموده اند.

اسرارآمیز ترین مکانهای دنیا,جاهای اسرارآمیز دنیا,مکان های اسرار آمیز جهان

۳. مثلث بریج واتر | Triângulo De Bridgewater

جنوب ماساچوست مکان قرار گرفتن مثلثی به نام بریج واتر یکی از مکان های اسرار آمیز جهان می باشد، علاوه بر ناپدید شدن اشیا و انسان ها، نمونه ای غول پیکر و خونخوار از انواع موجودات ناشناخته نیز در آن یافته اند.

در سال ۱۹۷۶ یک شکارچی محلی خبر از رویت سگی عظیم الجثه داد، که اسبش را به بدترین شکل تکه پاره کرده بودند. افراد بومی، گروه های شیطان پرستی ساکن ماساچوست را مقصر به وجود آمدن انرژی های سیاه و پلید می دانند.

اسرارآمیز ترین مکانهای دنیا,جاهای اسرارآمیز دنیا,مکان های اسرار آمیز جهان

۲. کوه خرافات | Superstition Mountains

شرق منطقه فونیکس در آریزونای آمریکا، کوهی به نام خرافات دارد، که معدنی اسرارآمیز را در دل خود جای داده. مردم بومی می گویند، این معدن توسط فردی آلمانی کشف گردیده و پس از آن دیگر نه اثری از صاحب معدن به دست آمده و نه کسی می تواند به این محدوده نزدیک شود.

آن ها معدن را متعلق به نیروهای فرا بشری دانسته و دست زدن به گنجینه نهفته در کوه را علت خشم نگهبانان آن می دانند.

اسرارآمیز ترین مکانهای دنیا,جاهای اسرارآمیز دنیا,مکان های اسرار آمیز جهان

۱. دره ی سن لوئیس | San Luis Valley

جنوب کولورادو، دره ای به نام سن لوئیس واقع گردیده، که بارها اشیا پرنده ناشناخته ی زیادی را در آسمانش یافته اند. جودی ماسولاین، یکی از ساکنان منطقه، مکانی برای رصد کردن این اجسام مرموز ساخته و تا کنون بیش از ۵۰ مورد از آن ها را به چشم خود دیده.

وجود عکس ها موجی از ابهام و ترس را در بین ساکنان کولورادو ایجاد نمود. نمونه هایی از قطع عضو بدن انسان یا حیوانات و یا اجسادی که مغزشان کاملا تخلیه شده، مهر تاییدی بر حقیقت موضوع می زنند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا