خبری

پایان برند بامیلو یکی از بهترین های دیجیتال مارکتینگ

مدتی است که از بامیلو یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی ایران اسمی در میان نیست و به خاطره ها پیوسته. در تاریخ 21 اردیبهشت ماه سال 1398 بامیلو به طور رسمی پایان کار خود را اعلام کرد، با وارد شدن به وب سایت بامیلو اسنپ مارکت برای شما باز خواهد شد. قبل از هر توضیحی باید گفت که گروه اینترنت ایران، به طور رسمی به فعالیت بامیلو پایان داده و به فکر توسعه اسنپ مارکت است.

در 30 بهمن ماه سال 1397 در مورد تعدیل نیرو بامیلو حرف هایی شنیده می شد. برخی از کارمند این شرکت در گفتگو با برخی از سایت ها این تصمیم را مبنی بر کم شدن تعداد سفارشات از بامیلو اعلام کرده بودند. در روز یکم اسفند ماه، بامیلو به طور رسمی با انتشار خبری، این خبرها را تکذیب کرد و گفت ممکن است بامیلو کوچکتر شود اما قصد دارد در بازار کالاهای پر مصرف تمرکز و فعالیتش را ادامه دهد. اما چند روزی است که این سایت به اسنپ مارکت وارد می شود و در این حوزه شروع به فعالیت جدیدی نموده است.

درست است در آن زمان خبرهای دقیقی داده نشده اما کلیات حاکی از این است که بخش بزرگی از کارمندان این شرکت حذف شده و به ساختمان گروه اینترنت ایران و سایر منتقل شده اند، یا به عبارتی تعدیل شده اند. اکنون به نظر می رسد که گروه اینترنت ایران، با تصمیم جدیدی که گرفته، قصد دارد شکست باملیو را از یاد مردم ببرد، با اینکه تغییر دادن نام استارتاپ هایی که این گروه با آن ها کار می کند، اتفاق عجیب و تازه ای نیست. قبل از این ها هم مواردی چون زودفود به اسنپ فود، پین تاپین به اسنپ تریپ نام هایشان تغییر پیدا کرده بود.

اما با تمام اوصاف مسئله ای که در مورد بامیلو پیش آمد خیلی غیرمنتظره بود. بامیلو در اوایل دی ماه سال گذشته، در گزارش های حراجمعه خود اعلام نموده بود که، در رقابت با رقیب شماره یک خود یعنی دیجی کالا، در یلدا، رشد 5000 درصدی داشته است.
چند روز پیش از شروع حراجمعه سال 1396، مدیر عامل شرکت بامیلو گفته بود که، 30 درصد از سهم بازار خرده فروشی آنلاین کشور را در اختیارخود دارد. بامیلو از روز اول به شکل جدی، در یک بازی سخت به نام “مارکت پلیس” وارد شده بود، درصورتی که دیجی کالا 10 سال بعد از فعالیتش در این عرصه پا نهاد و شروع به فعالیت کرد.

پیشنهاد می کنم همین حالا از خدمات سایت دیجی فالوور استفاده کنید. اگر به دنبال فالوور ایرانی اینستاگرام هستید برای ورود به این سایت روی “خرید فالوور اینستاگرام” کلیک نمایید

برای خرید فالوور اینجا کلیک کنید

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا