خبری های شگفت انگیز

10 تکنیک باورنکردنی فروش سریع خانه در یک چشم بهم زدن

افزایش بازدید در گوگل

معرفی راه های فروش سریع خانه

مصلما این موضوع پیش آمده است که گاهی در شرایطی قرار گرفته اید که مجبور به فروش فوری منزل تان شده اید! ممکن است عوامل بسیار زیادی در زندگی از جمله نیاز مالی، جابجایی کاری از شهری به شهر دیگر و یا تعویض منزل با خانه ایی بزرگتر در فروش منزل تان دخیل باشد. همه می دانیم که خرید و فروش خانه نیاز به تلاش و دوندگی های زیادی دارد علاوه بر این باید به برخی نکات ریز اما مهم برای سهولت این امر توجه کنیم.

مثلا نیاز به فردی که صاحب تخصص باشد و یا مکانی که بتوان برای آگاهی از نحوه خرید و فروش به آنجا مراجعه کرد. شما با بررسی عوامل موثر در فروش و ارزیابی بودجه نهایی خود می توانید بهترین تصمیم را برای فروش سریع خانه تان بگیرید. البته فروش خانه نیازمند کمی صبر و حوصله و البته راهکارهایی است که صبرتان به طولانی مدت ختم نشود! ما راههای طلایی یک فروش سریع و بدون دردسر خانه را برای تان در این مقاله شرح می دهیم، در ادامه با ما همراه باشید.

راز فروش سریع خانه,راه های فروش سریع خانه,راه های فروش فوری خانه

۱۰. استفاده از سرویس های آنلاین برای فروش خانه

با پیشرفت ابزار ارتباطی در فضای مجازی به خصوص اپلیکیشن های مختص به بازار خرید و فروش انواع لوازم یا ملک، کار معاملات راحت تر و سریع تر انجام می شود. شما با مراجعه به بهترین سایت های درج آگهی املاک می توانید به راحتی عکس ها و مشخصات خانه تان را برای بازدید خریداران منتشر کنید، این کار باعث می شود که فرد خریدار اول به بررسی مشخصات منزل و یا منطقه محل سکونت تان پرداخته و در صورت پسندیدن مورد خاص برای بازدید حضوری و یا خرید اقدام نماید.

۹. انتخاب یک مشاور املاک خوب

مشاورین املاک در واقع متخصصین امر خرید و فروش ملک محسوب می گردند پس یک مشاور باید در زمینه کاری اش از تبحر و علم کافی برخوردار باشد. صرفا روابط فامیلی و دوستانه نمی تواند معیار درستی برای انتخاب یک مشاور املاک مناسب باشد! فرد مشاور باید از تمامی مزایا و معایب محل و کوچه ایی که منزل شما در آن قرار گرفته مطلع بوده، و با بررسی خانه ضمن ارزیابی نقاط ضعف و قوت اش، یک نرخ عادلانه و مناسب را برای ملک شما تعیین نماید.

سریع ترین راه فروش خانه,فروش سریع خانه,فروش فوری منزل

۸. از نمای بیرونی خانه غافل نشوید

نمای بیرونی و ورودی منزل بسیار در تصمیم گیری خریداران و فروش سریع خانه موثر است. درب های ورودی منزل را تمیز کنید و اگر از فضای حیاط یا باغچه برخوردارید، حتما به طراوت و شادابی آن ها توجه کنید. مثلا در باغچه با کاشت گل و نهال به حیاط جلوه زیباتری ببخشید، همچنین حتی می توانید در راه پله و راهروهای ورودی از گلدان های طبیعی استفاده کنید و از طرفی اگر راهروها باریک هستند از گذاشتن هر وسیله اضافی در آن خودداری کنید. روشنایی ورودی منزل و راه پله ها بسیار حائز اهمیت هستند راهروهای تاریک فرد متقاضی را از خرید ملک شما منصرف خواهد کرد!

۷. به روشنایی خانه تان اهمیت بدهید

یکی از راه های فروش فوری خانه بازتاب عالی نور در خانه است. اکثر خانواده ها به دنبال خانه هایی هستند که از روشنایی خوبی در طول شبانه روز برخوردار باشد. فضای تاریک خانه علاوه بر دلگیر بودن، محیط آن را نیز کوچک تر از حد معمول نشان می دهد. شما با افزودن چراغ ها و یا نصب آینه های قدی در سالن یا محوطه سالن پذیرایی می توانید انعکاس نور بیشتری ایجاد کنید. پیشنهاد می کنیم که حتما در زمان بازدید خریداران، پرده ها را کنار بزنید تا روشنایی منزل تان بیشتر شود.

راز فروش سریع خانه,راه های فروش سریع خانه,راه های فروش فوری خانه

۶. پیش از فروش قسمت های خراب خانه را بازسازی کنید!

بسیاری از خانواده ها برای ورود به خانه جدیدشان اکثر لوازم خانه را تعویض می کنند! پس چه بهتر قبل از فروش خانه با انجام این کار در تازه سازی فضای منزل مورد فروش عمل کنیم. مثل خرید گلدان هایی طبیعی، یا با تعویض بخشی از وسایل نمای بهتری به خانه ببخشیم مانند تعویض سینک ظرفشویی، آینه ی حمام، روکش کابینت ها و یا تعویض چراغ ها  که به نظر جزئی می آیند اما به طور قابل توجهی چشم گیر هستند. از طرف دیگر اگر قسمتی از خانه تخریب شده است، پیشنهاد می کنیم که حتما آن را تعمیر یا بازسازی کنید. برای مثال اگر ایزوبام خانه سوراخ شده و در زمستان سقف چکه کرده و رنگ آن تغییر کرده است، یک رنگ بر روی سقف و دیوارها بزنید. این کار باعث می شود تا بر قیمت خانه تان هم افزوده گردد.

۵. پیش از بازدید خریداران منزل، تمامی وسایل شخصی تان را بردارید

فردی که برای خرید به بازدید از منزل شما می آید در واقع در ذهنش وسایل و نحوه زندگی خود را تجسم می کند، پس با جمع کردن وسایل شخصی خود مثل قاب عکس ها و تزیینات مختلف به خریدار کمک می کنید تا در تصمیم گیری، راحت تر و سریع تر عمل کند.

راز فروش سریع خانه,راه های فروش سریع خانه,راه های فروش فوری خانه

۴. برای درج آگهی اینترنتی عکس های مناسب از منزل تان بگیرید

سریع ترین راه فروش خانه، درج آگهی در سایت ها و اپلیکیشن های مخصوص می باشد که این روزها بهتر و سریع تر هم جواب می دهند. بنابراین نیاز است که عکس هایی با کیفیت و مناسب از منزل تان در سایت های مذکور قرار دهید. استفاده از دوربینی با کیفیت و عکس برداری از نقاط مختلف منزل بسیار حائز اهمیت است پس برای این کار حتما از افراد متخصص کمک بگیرید. آن ها با نگاه خریدارانه به منزل شما می توانند عکس هایی حرفه ایی و کاربردی برای ارائه به سایت های فروش منزل تهیه کنند.

۳. پیش از بازدید خریدارها، خانه را کاملا آماده کنید

اولین برخوردها تعییین کننده ترین تصمیم ها را در بر دارد، مطمئنا زمانی که شما برای بازدید از یک خانه به نیت خرید می روید به مسائل زیادی از جمله متراژ، فضای استفاده شده برای بنا، نظم و چگونگی چینش اساسیه منزل و بسیاری موارد دیگر توجه می کنید. منزلی که مرتب تر باشد و وسایل را به گونه ایی چیده باشند که محیط داخل خانه بزرگتر به نظر برسد بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

راز فروش سریع خانه,راه های فروش سریع خانه,راه های فروش فوری خانه

۲. برای خانه تان یک قیمت دقیق تعیین نمایید

برای آگاهی از نرخ واقعی منزل تان با کارشناسان مربوط به این امر مشورت کنید. هرچه از نوسانات بازار ملک و ارزش واقعی منزل خود مطلع  شوید، با تعیین یک نرخ عادلانه و معقول در فروشش موفق تر عمل می کنید. توجه داشته باشید، چنانچه قیمتی پایین تر از نرخ واقعی ملک تان تعیین کنید، ممکن است به شما در فروش سریع تر خانه تان کمک بسزایی نماید.

۱. زمان مناسب را برای فروش انتخاب کنید

قبل از هر گونه اقدامی برای فروش یا چاپ آگهی حتما اوضاع بازار خرید و فروش مسکن در شهر و محل سکونت تان را بررسی کنید. شما اگر در زمان اوج معاملات ملکی وارد عرصه رقابت برای فروش شوید مطمئنا از گزینه های بهتر و بیشتری برای یک معامله پر سود بهره می گیرید!

همچنین به فصل انجام مبادلات نیز توجه داشته باشید. همیشه در بازار مسکن بهترین زمان برای فروش خانه، فصل بهار است که به دلیل طولانی بودن روزها امکان بازدید از خانه های مورد فروش قرار گرفته بیشتر بوده، و چون این زمان مصادف می شود با پایان سال تحصیلی بچه ها والدین با فراغ بال بیشتری به انجام جابجایی منزل می پردازند. از سویی دیگر تابستان فصل مسافرت های  دلپذیر است و معمولا خانواده ها ترجیح می دهند کار فروش خانه را به قبل یا بعد از این فصل موکول نمایند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا