خبری های شگفت انگیز

10 مکان خالی از سکنه در جهان

افزایش بازدید در گوگل

مکان های روح زده در دنیا کدامند؟

در هر ایالت، شهری دارای یک مکان خالی از سکنه است که با آن ارتباط دارد. اگر از طرفداران فعالیت های ماوراء الطبیعه هستید حتما دوست دارید به طور واقعی از این مکانها دیدن کنید. حتی اگر طرفدار فعالیت های ماوراء الطبیعه یا مکانهای خالی از سکنه نباشید، بازهم می خواهید برای تفریح فقط ​​به این مکان ها مراجعه کنید اما…!

ما می توانیم از طریق شکارچیان ارواح با مکانهای خالی از سکنه آشنا شویم. شکارچیان ارواح افرادی هستند که شکار ارواح انجام می دهند. شکار ارواح در اصل فرایند تحقیق و یافتن مکانهایی است که دچرا روج زدگی شده است. اینگونه افراد گزارش می دهند که چه مکان هایی دارای ارواح هستند؟

تیم شکار ارواح سعی می کند شواهدی را جمع آوری کند که نشان دهند، مکانی واقعاً دارای ارواح است یا خیر. آنها سعی دارند اثبات کنند که مکان های پیرامون آنها ارواح دارد؟ مکانهای زیادی وجود دارند که در آن شکار ارواح انجام شده و تیم ها قادر به اثبات وجود ارواح در آنجا بوده اند. در ادامه ۱۰ مورد از مکان هایی که روح دارند را بررسی خواهیم کرد.

مکان های روح زده,مکان هایی که روح دارند,مکان های روح زده
Raynham Hall, Norfolk, England

۱۰. هال راینهام، نورفولک، انگلیس

این مکان یکی از قدیمی ترین سالن های انگلیس است که با معماری اروپایی شناخته می شود. این مکان دارای شبح بانویی به نام لیدی دوروتی است که همسر ویسکون دوم بوده است. می گویند که لیدی دوروتی در اتاقی در آن سالن محبوس شده بود و توسط همسرش بد رفتار می شد و به همین دلیل است که هنوز هم آن مکان را تعقیب می کند.

مکان های روح زده,مکان هایی که روح دارند,مکان های روح زده
Poveglia Island, Venice, Italy

۹. جزیره پوولگلیا، ونیز، ایتالیا

سالها قبل یک بیمارستان مستقر در جزیره پوولگلیا بود. اما به دلیل تمدن مردم تغییر کردد. اما مردمی که آنجا بودند از نظر روحی ناپایدار بودند یا به بیماری دیگری مبتلا می شدند. به همین دلیل این جزیره معمولاً با فعالیت های ماوراء طبیعی مواجه می شد. به دلیل کشته شدن بیش از ۱۰۰۰۰ نفر در این جزیره، این یکی از ارواح زده ترین مکان ها شناخته شده است.

مکان های روح زده,مکان هایی که روح دارند,مکان های روح زده
Bhangarh fort, India

۸. قلعه بهانگراه، هند

قلعه بهانگراه به عنوان یکی از خالی از سکنه ترین مکان های هند شناخته شده است. مردم مجاز به بازدید از این قلعه پس از غروب آفتاب نیستند زیرا گفته می شود کسی در حال تماشای آنهاست و چیزی در هوا نیز دیده می شود. افرادی که در اینجا با فعالیتهای ماوراء الطبیعه روبرو بودند یا درگذشتند و یا به هیچ وجه قادر به توضیح اوضاع نبودند.

مکان های روح زده,مکان هایی که روح دارند,مکان های روح زده
Ancient Ram inn, Wotton under- Edge

۷. مسافرخانه باستانی رام

این مکان داستانی دارد که یک جادوگر در اینجا سوزانده شده است. در این مکان اتاقی وجود دارد که مردم فکر می کنند روح زن هنوز در آنجاست. گفته می شود که ارواح راهبان این مکان را تعقیب می کنند. این مکان در اصل یک مسافرخانه بود، جایی که مردم اتاق های مختلفی داشتند. اکنون، اعتقاد بر این است که اتاق ها توسط ارواح افرادی که قبلاً در آنجا زندگی می کردند، تعقیب می شوند.

مکان های روح زده,مکان هایی که روح دارند,مکان های روح زده
Port Arthur, Australia

۶. بندر آرتور، استرالیا

در اینجا بیش از ۱۰۰۰ نفر در ۴۵ سال گذشته جان خود را از دست دادند و گفته می شود که روح آنها تاکنون آن مکان را ترک نکرده است. بسیاری از افراد با فعالیت های مختلف ماوراء الطبیعه با خود روبرو شده اند و از این رو حساب رسمی را تهیه کرده اند که گزارش می دهند ارواح موجود در آنجا وجود دارد. پس از بازدید از این مکان می توانید اسرار پورت آرتور را بدانید.

مکان های روح زده,مکان هایی که روح دارند,مکان های روح زده
Queen Mary, Long Beach, California

۵. ملکه مری، لانگ بیچ، کالیفرنیا

این یک کشتی عظیم است که حتی از تایتانیک نیز عظیم تر بود. مورخان دریافته اند که آنها واقعاً فعالیت های ماوراء الطبیعه روی کشتی در اتاقهای مختلف این کشتی را حس کرده اند. آنها شنیده اند که دختری در حال گریه و خندیدن در اتاقی است که در استخر غرق شده است، صدای گریه کودک شنیده شده می شود، یک تماس برای صبحانه روزانه مشاهده شده است در حالی که هیچ کس در آن مکان نبوده است.

مکان های روح زده,مکان هایی که روح دارند,مکان های روح زده
Burg Wolfsegg, Germany

۴. قلعه ولفسبورگ، آلمان

قلعه ولفسبورگ در روستایی در آلمان قرار دارد. حفره ای در اطراف این مکان وجود دارد که باید به آن توجه کرد و مردم این جمله را بیان کردند که از طریق آن سوراخ متوجه هیولاهای مختلف شده اند. این در اصل یک قلعه است که می توانید داخل آن بروید و به نظر می رسد همه ترسناک هستند.

مکان های روح زده,مکان هایی که روح دارند,مکان های روح زده
Lizzie Borden House, Fall River, Massachusetts

۳. خانه لیزی بوردن، فال ریور، ماساچوست

خانه ای که صاحبان آن به قتل رسیده اند. این خانه ای است که در واقع یک خانواده در آن زندگی می کردند، اما مشخص است مکانی است که ۲ قتل در آن رخ داده است. لیزی بوردن پدر و نامادری خود را در داخل خانه که با خدمتکار نیز زندگی می کردند، کشت. از آن زمان شناخته شده است که برخی فعالیت های ماوراء الطبیعه در داخل آن خانه انجام می شود.

مکان های روح زده,مکان هایی که روح دارند,مکان های روح زده
Casa Loma, Toronto, Canada

۲. کاسا لوما، تورنتو، کانادا

این مکان دارای ارواح است. مردم دست و چنگ زدن به دستها را کشف کرده اند و احساس کرده اند که صداهای داخل آن قلعه را شنیده اند. زنان لباس سفید بارها در آنجا یافت شده اند و ناپدید شده اند. نه تنها یک یا دو بار، بلکه این احساس بسیاری از اوقات توسط افراد مراجعه کننده به آن مکان گزارش شده است.

مکان های روح زده,مکان هایی که روح دارند,مکان های روح زده
Tower of London, London, England

۱. برج لندن، لندن، انگلیس

این برج توسط پادشاه ساخته شده است تا خود را از جنگ و مشکلات محافظت کنند. مردم این اظهارات را بیان کرده اند که ارواح را در آن مکان مشاهده کرده اند. آنها ارواح سلطنت های انگلیسی از جمله آن بولین و ماری و ملکه اسکاتلندی می باشند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا