خبری های شگفت انگیز

10 تا از پولدار ترین کودکان و نوجوانان جهان

افزایش بازدید در گوگل

معرفی ثروتمندترین کودکان جهان

کودکان بسیاری هستند که ثروت زیادی دارند و هر کدام از طریقی مانند شهرت، خانواده، استعداد و.. این ثروت را به دست اورده آورده اند.

ثروت این کودکان بسیار بیشتر از افراد بزرگ سال می باشد که ما میشناسیم با چند نفر از پولدار ترین کودکان و نوجوانان جهان آشنا می شویم با ما همراه باشید.

ثروتمندترین کودک دنیا,ثروتمندترین کودکان جهان,ثروتمندترین کودکان و نوجوانان جهان

۱۰. جیدن کریستوفر سیر اسمیت | Jaden Christopher Syre Smith

جیدن کریستوفر در شهر میلیبو در نزدیکی لس آنجلس کالیفرنیا به دنیا آمد. وی فرزند ویل اسمیت و جادا پینکت اسمیت است.

جیدن بازیگر رقصنده و رپر آمریکایی است که در سال ۲۰۰۸ با بازی در فیلم روزی که زمین ایستاد و در سال ۲۰۰۶ با بازی در فیلم در جستجوی خوشبختی شناخته شد و بعدها با بازی در فیلم بچه کاراته باز در سال ۲۰۱۰ به شهرت بیشتری دست یافت.

او توانست با همخوانی خواننده مشهور کانادایی یعنی جاستین بیبر به شهرت بسیاری دست یابد. به طوری که این آهنگ ( هرگز نگو هرگز) در یوتیوب به بیش از۸۰۰ ملیون بازدید رسید.

موفقیت های او در کارهای متعدد  و همچنین ثروت خوانندگی وی که به او وخواهرش می رسد و حدود ۵۵۴ ملیون دلار می باشد باعث شده که این بازیگر و رپر سیاه پوست یکی از  کودکان  ثروت مند جهان باشد و ثروت خود جیدن حدود ۹ میلیون دلار تخمین زده می شود.

عکس پولدار ترین کودک جهان,پولدار ترین کودک جهان,پولدار ترین کودک دنیا

۹. دانیلین هوپ برکهد مارشال | Dannielynn Hope Marshall Birkhead

دانیلین هوپ برکهد مارشال فرزند آنا نیکول اسمیت می باشد که در سال ۲۰۰۷ جان خود را از دست داد و دختر او مانند مادرش که بازیگر و مدل آمریکایی تبار بود از بچگی به عنوان مدل لباس کودک مشغول به کار شد.

دانیلین پولدار ترین کودک جهان است و به دلیل زیبایی و همچنین پشتوانه مادرش توانست در این مسیر بسیار موفق بوده و دارای ثروت حدود ۱۰ میلیون دلاری می باشد.

ثروتمندترین کودک دنیا,ثروتمندترین کودکان جهان,ثروتمندترین کودکان و نوجوانان جهان

۸. سوری کروز | Suri Cruise

سوری کروز یکی دیگر از کودکانی است که به دلیل موقعیت پدر و مادرش توانسته به ثروت زیادی دست یابد.

سوری کروز فرزند تام کروز هنر پیشه و تهیه کننده آمریکایی و دختر کیتی هلمز بازیگر آمریکایی است که ثروت پدر او ۵۰۰ ملیون دلار و ثروت مادر ۲۶ ملیون دلار برآورد شده است.

البته خود سوری راه پدر مادرش را ادامه می دهد و در کارهایی مانند بازیگری و مدلینگ مشغول می باشد.

ثروتمندترین کودک دنیا,ثروتمندترین کودکان جهان,ثروتمندترین کودکان و نوجوانان جهان

۷. والنتینا پالوما پینو | Valentina Paloma Pinault

والنتینا پالوما پینو از پولدار ترین کودکان دنیا است که تا به حال مشغول به کاری نبوده ولی خانه ای به ارزش ۱۲ ملیون دلار دارد که این به دلیل ثروت خانوادگی است زیرا پدر وی فرانسو هانری پینو مدیر ارشد و مدیر عامل شرکت کریتنگ می باشد و ثروت او ۲۴ ملیون دلار است.

همچنین مادر والنتینا، سالما هایک بازیگر و مدل مکزیکی آمریکایی است که ۸۸ ملیون دلار ثروت دارد می باشد. ثروت خود والنتینا حدود ۲۵ ملیون دلار است که به او ارث خانوادگی زیادی هم می رسد.

ثروتمندترین کودک دنیا,ثروتمندترین کودکان جهان,ثروتمندترین کودکان و نوجوانان جهان

۶. فیبی جنیفری و روری گیتس (فرزندان گیتس) | Jennifer Phoebe and Rory Gates

فیبی، جنیفر و روری سه فرزند بیل گیتس و ملینا گیتس می باشند که به ترتیب ۱۴ و ۲۰ و ۱۷ ساله هستند که ثروت پدرشان ۸۵ میلیارد و ثروت مادرشان هم ۵۱ میلیارد می باشد.

پدر مادر آن ها حساب های ۵۰ ملیون دلاری برای فرزندان خود باز کردند و بر اساس قانون اجازه دارند تا ۲۱ سالگی از آن استفاده کنند.

پیش بینی می شود که پس از مرگ بیل ثروت زیادی به فرزندانش برسد که او در مصاحبه ای اعلام کرده است بعد از مرگش ثروت خود را صرف کار های خیریه و فقیر ترین قشر جامعه خواهد کرد و این پول به فرزندانش نمی رسد.

هم اکنون بیل و همسرش اکثر دارایی خود را صرف کار های خیریه می کنند اما طبق اخبار جدید بیل گیتس و همسرش در حال پایان زندگی مشترک شان هستند و این یعنی ثروت شان به دو قسمت تقسیم می شود!

ثروتمندترین کودک دنیا,ثروتمندترین کودکان جهان,ثروتمندترین کودکان و نوجوانان جهان

۵. رید ، اوه ، ارین جابز ( فرزندان استیو جابز) | Reed ،Eve، Erin Jobs

رید، اوه و ارین جابز فرزندان استیو جابز و لورن پاول می باشند. استیو قبل از مرگش سه حساب برای فرزندانش باز کرد که مبلغ آن نا مشخص بود.

همچنین استیو بعد از مرگش ثروتی ۲۵ ملیون دلاری داشت که به همسر او رسید و ثروت همسرش بعد از مرگش به فرزندانش می رسد به همین دلیل سه فرزند او جزو ثروتمندترین کودکان جهان به حساب می آیند.

ثروتمندترین کودک دنیا,ثروتمندترین کودکان جهان,ثروتمندترین کودکان و نوجوانان جهان

۴. جرج الکساندر لوئی | George Alexander Louis

شاهزاده جرج کمبریج پولدار ترین کودک جهان و اولین فرزند پرنس ویلیام و دوک کاترین می باشد. او نفر سوم سلطنت بریتانیاست که بعد از پدر بزرگش شاهزاده چارلز و پدرش شاهزاده ویلیام قرار دارد.

و هنگام تولد وی چون انتظار می رود روزی پادشاه شود در قملروهای مشترک باعث جشن های بزرگی شد و وقایع مربوط او معمولا از پر بحث ترین و پر بیننده ترین وقایع بریتانیا می باشد.

ثروتمندترین کودک دنیا,ثروتمندترین کودکان جهان,ثروتمندترین کودکان و نوجوانان جهان

۳. ابیگیل کسلین برسلین | Abigail Breslin

ابیگیل کسلین برسلین بازیگر آمریکایی و ثروتمندترین کودک دنیا است که برای اولین بار در سه سالگی در تبلیغ تلویزیونی ظاهر شد و اولین فیلم خود را در ۵ سالگی به اسم نشانه ها بازی کرد .

ابیگیل کسلین برسلین در فیلم هایی مانند میس ساین شاین کوچولو، جزیره نیم، قطعا شاید، نگهبان خواهرم، و سرزمین زامبی ها بازی کرده است و فیلمی که بسیار باعث شهرت محبوبیت او شد فیلم میس ساین شاین کوچولو بود که با درخشش در این فیلم نامزد جایزه اسکار در سن ده سالگی شد.

ابیگیل کسلین برسلین با بازی در فیلم هایی که خیلی مربوط به زمینه کودک و نوجوان نیستند توانست مرزهای جدیدی از توانایی های نسل نوجوان را در هالوود ترسیم کند. ثروت او ۱۲ ملیون دلار تخمین زده می شود که او هم اکنون با خانواده اش درنیویورک زندگی می کند.

ثروتمندترین کودک دنیا,ثروتمندترین کودکان جهان,ثروتمندترین کودکان و نوجوانان جهان

۲. نیک دآلوسیو | Nick D’aloisio

یکی از کودکانی که بر خلاف اغلب موارد بالا تمام ثروتش را خودش به دست آورده است نیک دالوسیو است.

او درحال حاضر دانشجوی رشته فلسفه کامپیوتر در دانشگاه اکسفورد می باشد که شهرت اولیه وی به دلیل ساخت اپلیکیشن ساملی است که این نرم افزار از الگوریتمی تبعیت می کرد که متن هایی مثل ایمیل را خلاصه می کرد و به ۱۰۰۰ یا ۱۴۰۰ کارکتر می رساند.

این نرم افزار توجه بسیار زیادی از سرمایه گذاران را به خود جلب کرد که نیک توانست در سن ۱۶ سالگی به ثروت بسیاری دست پیدا کند و همچنین وی توانست برنده جایزه طراحی اپل در سال ۲۰۱۴ شود.

ثروتمندترین کودک دنیا,ثروتمندترین کودکان جهان,ثروتمندترین کودکان و نوجوانان جهان

۱. ناکس و ویوین جولی پیت | Knox and Vivienne Jolie Pitt

دوقلوهای دو بازیگر هالیوودی برد پیت و آنجلیناجولی که زمانی در شهر نیس فرانسه به دنیا آمدند اولین تصویری از آن ها منتشر شد گران ترین تصویر خرید فروش شده به قیمت ۱۴ ملیون دلار بود.

به دلیل بالا بودن در آمد این زوج هالیوودی تعجب آور نیست که این دو کودک در لیست ثروتمندترین کودکان جهان رتبه اول را به دست آورند!

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا