خبری های شگفت انگیز

10 کلت کمری معروف دنیا

افزایش بازدید در گوگل

کلت های کمری معروف دنیا

سوال هایی که ممکن است ذهن افراد را درگیر کند این است که کدام تفنگ خوش دست بوده و به آسانی در دست قرار می گیرد، هزینه آن چقدر می باشد و آیا قدرت خرید آن را دارم، چه کسی اقدام به ساخت این تفنگ کرده است و غیره‌..

برای پاسخگویی به این گونه سوالات شما ما مطالبی را جمع آوری کرده ایم که می توانید با خواندن آن اطلاعات زیادی در این رابطه کسب نمایید.

به طور کل تفنگ ها دارای دو نوع می باشند که نوع اول آن نیمه اتوماتیک بوده، تفنگ نیمه اتوماتیک وزن کمی داشته و قابل حمل می باشد و برای استفاده شخصی مناسب تر می باشد.

نوع دوم آن هفت تر می باشد که وزنی سنگین تر داشته و به راحتی قابل استفاده نمی باشد و برای پر کردن آن نیاز به زمان بیشتری خواهید داشت اما مزیت آن نسبت به نیمه اتوماتیک قدرت بالای آن می باشد که برای بسیاری از مشاغل حائز اهمیت می باشد.

هفت تیر

اسم تفنگ های هفت تیر مسلما به گوش شما خورده است و یا آن را دیده اید، این نوع تفنگ ها به دلیل راحتی استفاده در نیروی انتظامی و پلیس کاربرد بسیاری داشته است.

هفت تیر دارای محفظه ای برای فشنگ بوده که با هر دفعه کشیدن چکش به عقب با گلوله پر می شود، این نوع اسلحه علاوه بر مزایایی که دارد ، دارای معایبی نیز می باشد که در ادامه برایتان توضیح خواهیم داد.

هفت تیر ها انواع مختلفی دارد که شامل موارد زیر می باشد:

بهترین کلت های کمری دنیا,معروف ترین کلت های جهان,معروف ترین کلت های دنیا

۱۰. کلت روگر | Ruger

روگر جی پی ۱۰۰ یکی از انواع کلت کمری می باشد که در کشور آمریکا تولید می شود، این نوع هفت تیر دارای قدرتی بالا بوده و بسیار ویران گر می بلشد، کالیبر این نوع تفنگ ۳۵۷ می باشد.

برای تولید روگر از هیچ گونه فلزی استفاده نشده است و با استفاده از روکش هایی خاص پوشیده شده است، از جمله مزیت های این نوع کلت قیمت مناسب آن می باشد که ۷۰۰ تا ۸۰۰ دلار خواهد بود.

کلت های کمری معروف دنیا,کلت کمری معروف دنیا,بهترین کلت های کمری دنیا

۹. کلت Rossi.38 special

این نوع هفت تیر یکی دیگر از بهترین کلت های کمری دنیا می باشد که با توجه به ویژگی های خاص خود توانسته افراد بسیاری را به خود جذب کند. هفت تیر ها عموما در فاصله های زیاد دقت زیادی نداشته اما این نوع کلت نسبت به دیگر مدل های هم نوع خود دقت بالایی در فاصله زیاد خواهد داشت.

برای تولید کلت روسی از فولاد یا استیل استفاده شده است که تقریبا مدل های آن شبیه به هم بوده و تفاوت کمی خواهد داشت. از ویژگی های مثبت این نوع کلت به خوش دست بودن آن است که برای هر دستی مناسب خواهد بود، در تولید دسته Rossi  از ماده چسبناک استفاده شده است که باعث سر نخوردن آن در دست می شود.

شرکتی به نام taurus  تولید کننده این نوع هفت تیر می باشد بنابرین در هنگام خرید به شرکت سازنده و فروشنده آن دقت کنید.

بهترین کلت های کمری دنیا,معروف ترین کلت های جهان,معروف ترین کلت های دنیا

۸. اسمیت و وسون مدل ۶۰ | Smith & Wesson Model 60

اسمیس لند وسن مدل ۶۰ از معروف ترین کلت های جهان است که جایگاه ویژه ای در نیروی انتظامی مدرن دارد. برای تولید این نوع کلت از استیل ضد زنگ استفاده شده است که بسیار خوش دست می باشد اما با توجه به ظاهری کوچیک و خوش دست بودن دارای قدرت ویران کننده ای خواهد بود.

طراحی و شکل این نوع کلت با دیگران متمایز بوده و به جای ۶ شلیک دارای ۵ شلیک در هفت تیر می باشد. کالیبر این نوع تفنگ .۳۵۷ و یا به صورت ویژه .۳۸ می باشد و قیمتی معادل ۷۰۰ تا ۹۰۰ دلار خواهد داشت.

بهترین کلت های کمری دنیا,معروف ترین کلت های جهان,معروف ترین کلت های دنیا

۷. اسمیت و وسون مدل ۱۰ | Smith & Wesson Model 10

ریشه و بنیاد این نوع کلت متعلق به قرن ۲۰ ام دارد و قبل از روی آوردن نیروی نظامی به شبه خودکار از جمله پر کاربردی‌ ترین اسلحه برای آن ها بوده است. اسمیت و وسون مدل ۱۰ با اکثر دست ها سازگار بوده و بسیار خوش دست می باشد، تولید کنندگان آن برای رضایت مشتریان دقت آن را افزایش داده اند.

پر کردن کلت شش شلیکه اسمیس اند وسن مدل ۱۰ بسیار راحت بوده و در کمترین زمان ممکن اجرا می شود، تولید این کلت کمری در آمریکا می باشد و قیمتی معادل ۶۵۰ تا ۸۰۰ دلار خواهد داشت.

بهترین کلت های کمری دنیا,معروف ترین کلت های جهان,معروف ترین کلت های دنیا

۶. کلت پایتون | Colt Python

کلت پایتون از معروف ترین کلت های کمری محسوب می شود که قدرتی بالا دارد، کالیبر این نوع کلت مگنوم .۳۵۷ می باشد که می تواند بسیار تخریب کننده محسوب شود.

کشور آمریکا تولید کننده این نوع هفت تیر می باشد، اما تولید این محصول در حال حاضر متوقف شده است و شما می توانید به صورت دست دوم آن را تهیه کنید، قیمت این نوع اسلحه بالای ۲۰۰۰ دلار می باشد.

بهترین کلت های کمری دنیا,معروف ترین کلت های جهان,معروف ترین کلت های دنیا

۵. گلاگ ۱۹ | Glock 19

گلاگ ۱۹ از خوش دست ترین و معروف ترین اسلحه های کمری موجود است که طرفداران بسیاری دارد، علت محبوبیت آن دسته کوچیک و لوله ای نازک تر نسبت به مدل های دیگر می باشد، گلاگ دستی ۹ میلی متری برای افرادی که دارای انگشتان بلند می باشند بسیار مناسب خواهد بود.

این نوع کلت کمری مقاوم بوده و طول عمر بالا خواهد داشت اما به شرط استفاده درست و نگهداری مناسب از آن، برای تمیز نمودن و نگهداری از این نوع کلت می توانید از ابزار های مناسب و تمیز کننده های مخصوص استفاده نمایید. قیمت این نوع کلت مناسب بوده و بین ۶۰۰ و ۷۰۰ دلار می باشد.

بهترین کلت های کمری دنیا,معروف ترین کلت های جهان,معروف ترین کلت های دنیا

۴. برتا ۹۲ | Beretta 92

برتا ۹۲ در سال ۱۹۷۰ روی کار آمده است که به دلیل خوش دستی و مقاومت بالایی که دارد محبوبیت بسیاری به دست آورده است. تولید کنندگان این محصول از موادی ضد زنگ برای تولید آن استفاده کرده اند که در تمامی شرایط آب و هوای مقاوم بوده و دچار آسیب نخواهد شد.

برتا ۹۲ انواع مختلفی دارد که هر کدام از آن ها می تواند برای فردی مناسب باشد اما قیمت حدودی آن بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ دلار بوده که به دلیل سبکی و مقاومت دارای هزینه بالا می باشد.

بهترین کلت های کمری دنیا,معروف ترین کلت های جهان,معروف ترین کلت های دنیا

۳. برتا ۸۰۰۰ | Beretta 8000

برتا ۸۰۰۰ پس از برتا ۹۲ به روی کار آمده است که برای افرادی که می خواهند تفنگی بسیار کوچک و قابل حمل داشته باشند گزینه ای مناسب می باشد، قیمت این محصول نسبت به دیگر مدل ها مناسب بوده و حدود ۵۰۰ دلار می باشد.

لوله های برتا ۸۰۰۰ متفاوت بوده و شما می بایست با توجه به کارایی آن انتخاب نمایید، لوله های ۹ میلی برای افرادی که کلت کمری با دقت بالا می خواهند مناسب می باشد و مدل .۳۵۷ آن مساوی با قدرت بالا می باشد.

بهترین کلت های کمری دنیا,معروف ترین کلت های جهان,معروف ترین کلت های دنیا

۲. اسپرینگ فیلد |  Springfield 1911A1

۱۹۱۱ یک نوع تپانچه نیمه اتوماتیک می باشد که تاریخچه آن به جنگ جهانی اول باز می گردد و تا سال ۱۹۸۰از آن استفاده می کردند، اما با توجه به سبکی آن درحال حاضر به روی کار آمده و توسط نیروی انتظامی مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت این نوع کار معادل ۳۰۰ تا ۷۰۰ دلار می باشد که قیمت کمی نسبت به دیگر مدل های موجود خواهد داشت.

بهترین کلت های کمری دنیا,معروف ترین کلت های جهان,معروف ترین کلت های دنیا

۱. زیگ زاور پی ۲۲۶ | SIG Sauer P226

سیگ ساور توسط  یک فردی آلمانی تولید شده است و در حال حاضر بسیار محبوب می باشد، سیگ ساور کالیبر های متفاوت دارد که در این مقاله در رابطه با ۹ میلی متری آن صحبت می کنیم.

یکی از معایب این نوع کلت کمری می توان به خوش دست نبودن آن اشاره کرد به طوری که با همه ی دست ها سازگار نخواهد بود و تنها افرادی که دستی بزرگ دارند و بسیار با تجربه می باشند می توانند از آن استفاده کنند.

اگر شما دارای دستی کوچک و متوسط هستید این گزینه برایتان مناسب نخواهد بود و می تواند با یک سهل انگاری شلیک انجام شود ، قیمت این محصول معادل ۹۰۰ تا ۱۲۰۰ می باشد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا