اعزام دانشجو

بهترین کشور برای مهاجرت معلمان

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

بهترین کشورها برای مهاجرت معلمان ایرانی کجاست؟

آیا تا به حال به دریافت ویزای کاری و اقامت در بهترین کشورها برای معلمان و فرهگیان اندیشیده اید؟

از قدیم الایام تا کنون، شغل معلمی همواره یکی از مشاغل شریف و  بسیار مهم در امر پرورش کودکان و نوجوانان در تمامی جوامع به شمار می رود. با توجه به ارتقا و پیشرفت علم و افزایش تعداد دانش آموختگان و علاقه مندان به تحصیل و کسب دانش و مهارت های لازم، معلمان گرامی جایگاهی بسیار ویژه تر و احترامی قابل توجه در میان مردم کسب نموده اند. یا می توان این گونه بیان نمود که معلمان و فرهنگیان در جوامع مختلف از ارج و قرب بالایی برخوردار می باشند.

در کشور ایران از زمان شیوع ویروس کرونا، نقش بسیار مهم و ارزشمند این بزرگواران، به شکل دیگری از جانب مردم و والدین درک شد و می توان گفت پس از دوران شیوع ویروس کرونا، قدردانی مردم شریف ایران در قبال زحمات فراوان این قشر زحمتکش، به اوج خود رسید.

با توجه به حجم کاری و زحمات بسیار زیادی که معلمان برای تربیت، آموزش و پرورش دانش آموزان عزیز ایران می کشند، گاها مشاهده شده که مورد کم لطفی یا بی احترامی از سوی گروهی خاص قرار گرفته اند اما همچنان با شرافت تمام به انجام وظایف خود می پردازند و حس مسئولیت پذیری فوق العاده بالای این قشر شریف، مانع هر گونه کوتاهی و کم کاری می گردد.

برخی از معلمان عزیز، به دلایل مختلف اعم از ارتقا سطح علمی خود، داشتن رفاه بیشتر در زندگی، هموار نمودن مسیر زندگی و امرار معاش، آینده فرزندان خود، تامین امنیت، شرایط ایده آل مالی و . . . به دنبال راهی هوشمندانه و معقول هستن. یکی از این روش ها انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت معلمان ایرانی می باشد. اما به دلیل عدم دریافت اطلاعات موثق و کامل در رابطه با انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت معلمان ایرانی، صرف نظر کرده یا موفق به اخذ پذیرش کاری نشده و به عبارتی دیگر درخواست و مدارک شان از سوی کشور مقصد، ریجکت می گردد.

ما اینجاییم تا این مسیر پیچیده را برای شما راحت و آسان نموده و با قرار دادن توضیحات کامل در این رابطه در اختیار شما عزیزان، شما را در انتخاب نهایی تان، یاری نماییم.

برای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت معلمان ایرانی، شما باید چند آیتم را برای خود در نظر گرفته و الویت بندی نمایید. به عنوان مثال ممکن است در کشور مقصد برای شما عواملی همچون نوع سیستم آموزشی، زبان تدریس در آن کشور، فرهنگ جا افتاده میان مردمان بومی آن منطقه، کیفیت و کمیت زندگی، میزان اهمیت به معلمان و میانگین دستمزد متعارف در آن کشور اهمیت ویژه ای داشته باشد و با کسب اطلاعات و آگاهی، تمامی این عوامل مورد بررسی قرار داده و در نهایت بهترین کشور برای مهاجرت معلمان ایرانی را بیابید.

مهاجرت معلمان به کانادا

اکسپرس اینتری، یکی از روش های قابل قبول جهت دریافت ویزای کاری کانادا برای فرهنگیان عزیز می باشد. در کشور کانادا، تمامی مشاغل دارای کد منحصر به فرد می باشند. متقاضی موظف است که از سایت ICCRC کد این شغل را از میان سایر مشاغل بیابد. از آنجایی که کانادا یکی از بهترین و راحت ترین مقاصد برای ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری به شمار می رود، تنها داشتن حداقل یک سال تدریس در امر اخذ ویزای کاری و موفقیت در مهاجرت معلمان به کانادا بسیار موثر است.

باید به این نکته نیز توجه نمود که یکی دیگر از مراحل بالابردن شرایط مهاجرت معلمان به کانادا، تناسب میان رشته تحصیلی فرد متقاضی و رشته درخواستی وی جهت تدریس می باشد که حداقل مدرک برای قرار گرفتن درخواست شما در صف بررسی توسط آفیسر محترم، مدرک کارشناسی می باشد.

برای اخذ پذیزش کاری برای معلمان در کانادا، شرایط کمی متفاوت نسبت به کانادا است. به این صورت که برای فرد متقاضی، داشتن حداقل ۲ سال سابقه تدریس در مدارس خصوصی و دولتی در مقاطع ابتدایی و متوسطه جزو ملزومات محاسبه شده و امتیاز بسیار بالایی را به خود اختصاص می دهد.

مهاجرت معلمان به آمریکا

زبان رایج در کشور آمریکا، زبان انگلیسی است، داشتن مدرک زبان یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در اخذ ویزای کاری می باشد تا معلمان بتوانند به بهترین شکل ممکن با مدیران، همکاران، داشن آموزان و والدین محترم آن ها ارتباط موثر برقرار نمایند.

افراد متقاضی تدریس در ایالت متحده آمریکا، بایستی حداقل یک سال قبل، درخواست اخذ ویزای کاری خود را برای سفارت آمریکا ارسال نموده تا در دست برری قرار گیرد. توصیه می شود با ارسال رزومه و سوابق کاری، تحصیلی، علمی و پژوهشی بسیار قوی، مدرک آیلتس زبان انگلیسی با حداقل نمره ۶.۵، انگیزه نامه و معرفی نامه معتبر، نسبت به دریافت پذیرش کاری در کشور آمریکا اقدام نمایید.فرم در خواست در پرتال مربوطه به صورت آنلاین تکمیل نماییدو منتظر مصاحبه مجازی باشید. دریافت تاییدیه و اخذ ویزای کاری در آمریکا چه به صورت دائمی و چه به صورت موقت، جزو قوانین این کشور برای متقاضیان تدریس در ایالت متحده آمریکا، به شمار می رود.

حداقل درآمد معلمان در آمریکا متناسب با شرایط شغلی آن ها متفاوت است. به عنوان مثال یک معلم پیش دبستانی ۱۸.۰۰ دلار در ساعت، یک دستیار معلم ۲۲.۵۰ دلار در ساعت، یک معلم مهد کودک ۲۵.۰۰ دلار در ساعت، یک معلم متوسطه ۳۷.۲۸ دلار در ساعت و در نهایت یک معلم ابتدایی ۳۳.۶۳ دلار در ساعت دریافت می نمایند.

بهترین کشورها برای مهاجرت معلمان,شرایط مهاجرت معلمان,مهاجرت معلمان به استرالیا

مهاجرت معلمان به امارات

در کشور امارات نیز مانند سایر کشور های مهاجر پذیر، در صورت ارسال مدارک لازم، تکمیل فرم های ثبت درخواست، نداشتن سابقه کیفری، داشتن حداقل مدرک کارشناسی در رشته مربوطه و مورد نیاز، تاییدیه پزشکی مبنی بر سلامت کامل فرد متقاضی و . . . شانس خود را برای اخذ ویزای کاری امارات بسیار بالا برده و تاثیر به سزایی دارد.

متقاضیان شغل معلمی در امارات باید شخصا به مدیر مدرسه مراجعه نموده مدارک لازم را برای آزمون هایی نهایی تحویل داده تا به دست وزارت آموزش و پرورش امارات رسیده و مورد بررسی قرار گیرد. یکی از مزایای شغل معلمی در امارات، مزایای داخل قرارداد کاری می باشد به این صورت که قرارداد کاری معلمان اغلب شامل پرواز و اقامت رایگان برای سفر و پاداش در انتهای هر قرارداد می‌شود.

حداقل درآمد معلمان در امارات معادل ۳۲,۰۰۰ دلار آمریکا در سال می باشد.

مهاجرت معلمان به ترکیه

از شرایط مهاجرت معلمان به ترکیه می توان به موارد مهمی از قبیل:

اخذ مجوز های اولیه از وزارت آموزش و پرورش ترکیه، داشتن حداقل مدرک لیسانس، عدم سوء پیشینه و سابقه کیفری، معادل سازی مدرک، مدرک زبان ترکی و انگلیسی و داشتن حداقل ۵ سال سابقه کاری اشاره نمود.

ترکیه به دلیل مسافت و فاصله کم فیزیکی و همسایه بودن با کشور ایران، جزو یکی از بهترین کشور برای مهاجرت معلمان ایرانی به شمار می رود.

مهاجرت معلمان به استرالیا

با توجه به کیفیت بالای زندگی در کشور استرالیا، مهاجرت معلمان به استرالیا را می توان یکی از بهترین و هوشمندانه ترین انتخاب ها در نظر گرفت.

شرایط مهاجرت معلمان به استرالیا: داشتن مدارک لازم و ارسال به موقع آن ها، داشتن مدرک زبان انگلیسی، داشتن حداقل ۲ سال سابقه تدریس و . . . شانس افراد متقاضی را در اخذ پذیرش کاری استرالیا، افزایش می دهد.

دسته بندی معلمین در استرالیا به شرح ذیل می باشد:

معلم پیش دبستانی، دبستان، راهنمایی، دبیرستان، نیاز های ویژه، کم شنوا، بینایی و آموزش ویژه.

کشور استرالیا یکی از بهترین مقاصد جهت مهاجرت کاری شناخته شده است به عنوان بهترین کشور برای مهاجرت پزشکان نامی بلند آوازه در دنیا دارد.

سخن آخر

در این مطلب سعی نمودیم بهترین کشور ها برای مهاجرت معلمان را معرفی نموده و اطلاعاتی در رابطه با شرایط و ضوابط هرگشور در اختیار شما متقاضیان عزیز، قرار دهیم. قابل ذکر است که بهترین مقصد برای هر فرد با توجه به شرایط شخصی، تحصیلی، مالی، خانوادگی و . . . خود متفاوت می باشد و افراد باید با بررسی دقیق احتمال خطا در این انتخاب مهم را به حداقل برسانند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا