اعزام دانشجو

مشاوره مهاجرت به ترکیه

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

متقاضیانی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند معمولا با شرایط و قوانینی که پیش روی آن ‌ها قرار می‌ گیرد هیچ‌ گونه آشنایی ندارند، به ‌همین علت ممکن است در حین انجام مراحل مهاجرت به ترکیه با اشتباهاتی مواجه شوند؛ بنابراین مشاوره مهاجرت به ترکیه به متقاضیان کمک می‌ کند که با تمامی فرآیند مربوط به اخذ اقامت ترکیه، شرایط، ویژگی‌ ها، هزینه‌ های زندگی در ترکیه و روش‌ های مهاجرت به این کشور آشنا شوند.

هر فردی هنگام مهاجرت به ترکیه می ‌تواند به موسسه های مهاجرتی مراجعه کند و  مشاوره‌ های تخصصی را با  وکلای آن موسسه داشته باشد تا بتواند بهترین راه مهاجرت به کانادا را برای خود انتخاب نماید. در ادامه مطالب  اطلاعات دقیقی را در مورد مشاوره و روش‌ های مهاجرت به ترکیه در اختیار شما قرار خواهیم داد.

مشاوره مهاجرت به ترکیه و شرایط آن

ترکیه از گذشته تا به امروز به عنوان  پل ارتباطی بین کشورهای آسیایی و اروپایی معرفی می شود، به‌ همین علت به مقصد بیشتر گردشگران و مهاجران تبدیل شده است  که هر سال متقاضیان بسیاری درخواست خود را برای مهاجرت به این کشور ارائه می‌ دهند.

در واقع روش ‌های متفاوتی برای اخذ اقامت ترکیه وجود دارد که هر کدام از آن ها از قاعده و قواعدی برخوردارند، بنابراین با انتخاب بهترین مشاوره مهاجرت به ترکیه می‌ توانید اطلاعات مناسبی را در این خصوص به دست آورد.

مهاجرت تحصیلی به ترکیه، مهاجرت کاری به ترکیه، مهاجرت از طریق ازدواج، مهاجرت از طریق سرمایه ‌گذاری، مهاجرت به وسیله پناهندگی و … از روش‌ هایی می‌ باشد که شما می ‌توانید یکی از آن‌ ها را برای مهاجرت خود انتخاب نمایید.

مهاجرت به ترکیه از طریق تولد فرزندان

کشور ترکیه با توجه به این ‌که از اصل خون پیروی می‌ کند از قوانین خاصی برای تولد نوزادان برخوردار است، یعنی اگر کودکی در خاک ترکیه متولد شود هیچ‌ گاه تابعیت این کشور را بدست نمی‌ آورد، چرا که تنها در صورتی دولت ترکیه تابعیت نوزادان را تایید می‌ کند که یکی از والدین کودک شهروند ترکیه باشد.

زوجینی که قبل از تولد فرزندان خود در خاک ترکیه اقامت داشته باشند و شهروندی این کشور را به دست آورده باشند، می توانند اقامت دائم را برای فرزند خود بدست آورند‌، تمامی قوانین مربوط به فرزند آوری را مشاوره مهاجرت به ترکیه برای سما شرح خواهد داد.

مشاور مهاجرت به ترکیه,مشاوره مهاجرت به ترکیه,مهاجرت به ترکیه

مشاوره مهاجرت به ترکیه از طریق کار

در حال حاضر نیروی کار بسیاری برای پیدا کردن شغل مناسب به کشور ترکیه مهاجرت می ‌کنند، بنابراین با توجه به این ‌که این کشور روز به‌ روز در حال پیشرفت است نیاز بیشتری به جذب نیروی کار متخصص  دارد، به‌ همین علت متقاضیان می‌ توانند از روش ‌های مختلفی مهاجرت کاری خود را به کشور ترکیه انجام دهند.

از طرفی دانشجویانی که در این کشور تحصیلات خود را به اتمام رسانده باشند، می ‌توانند برای پیدا کردن کار در این کشور اقدامات لازم را انجام دهند. برای مهاجرت به ترکیه نیازی به اخذ ویزا ندارید، اما برای کار در این کشور باید مجوزهای لازم را از وزارت کار دریافت کنید.

مشاوره مهاجرت به ترکیه این اطلاعات را در اختیار شما قرار می ‌دهد، ابتدا باید از وزارت کار و رفاه اجتماعی ترکیه مجوزی را دریافت کنید که این مجوز متناسب با رشته شما اعطا می ‌شود. از طرفی اگر مصاحبه شما با کارفرما با موفقیت خاتمه شود، می ‌توانید قرارداد کاری خود امضا کنید.

به این نکته دقت داشته باشید که یاد گرفتن زبان رسمی کشور ترکیه می ‌تواند به پیدا کردن کار مناسب به شما کمک زیادی کند، همچنین دانشجویان در حال تحصیل می ‌توانند مجوز کار پاره‌ وقت را دریافت نمایند و با توجه به آن در تایم خالی خود به فعالیت مشغول شود.

مشاوره مهاجرت از طریق تحصیل به ترکیه

یکی از روش‌ های مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل می‌ باشد، چرا که با توجه به مسافت کمی که با کشور ایران دارد متقاضیان بسیاری برای ادامه تحصیلات خود این کشور را انتخاب می ‌کنند.

تحصیل در کشور ترکیه در مقاطع مختلف دانشگاهی برای متقاضیان امکان‌ پذیر می‌ باشد، همچنین دانش ‌آموزان زیر ۱۸ سال هم می‌ توانند در مدارس این کشور به ادامه تحصیل مشغول شوند، در واقع با تحصیل در مدارس ترکیه می‌ توانید به‌ صورت کاملا رایگان مقاطع دبستان و دبیرستان خود را به اتمام برسانید.

هنگام مهاجرت تحصیلی زمانی‌ که به مشاوره مهاجرت به ترکیه مراجعه می ‌کنید اطلاعات در اختیار شما قرار می گیرد که طبق آن ها متوجه خواهید شد که دانشگاه‌ های انگلیسی و ترکی زبان بسیاری در این کشور پذیرای دانشجویان بین ‌المللی هستند.

اگر شما قصد دارید در دانشگاه‌ های دولتی این کشور تحصیلات خود را ادامه دهید باید حتما زبان ترکی استانبولی را بلد باشید، چرا که تمام دروس شما به این زبان ارائه می ‌شود؛ اما در دانشگاهای خصوصی دروس تحصیلی را به زبان انگلیسی هم تدریس می ‌کنند.

مشاور مهاجرت به ترکیه,مشاوره مهاجرت به ترکیه,مهاجرت به ترکیه

مهاجرت از طریق سرمایه ‌گذاری به ترکیه

همان ‌طوری‌ که گفته شد روش ‌های بسیاری پیش روی متقاضیان قرار می ‌گیرد که می‌ توانند یکی از آن ‌ها را با توجه به شرایط خود برای مهاجرت به ترکیه انتخاب نمایند، در واقع یکی از بهترین روش ‌های مهاجرت به ترکیه از طریق سرمایه ‌گذاری می ‌باشد که اقامت دائم را برای کل خانواده کسب می ‌کند.

متقاضیان می ‌توانند از روش‌ های مختلفی چون خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی، نو آفرینی و … در این کشور سرمایه ‌گذاری کنند که هر کدام از این روش ‌ها شرایط بخصوصی دارند. مهاجران با توجه به سرمایه‌ ای که دارند، می ‌توانند یکی از روش ‌های گفته شده را برای اخذ اقامت خود انتخاب نمایید.

شما با تهیه پاسپورت ترکیه می ‌توانید بدون داشتن ویزا به ۱۴۸ کشور دنیا سفر کنید و به ‌راحتی به ۲۶ کشور تحت اتحادیه اروپا و شینگن رفت ‌و آمد داشته باشید، همچنین اگر شهروندی کشور ترکیه را بدست آورید می ‌توانید به ‌صورت رایگان از خدمات درمانی این کشور استفاده نمایید.

مهاجرت از طریق ازدواج به ترکیه

هنگام مراجعه به مشاوره مهاجرت به ترکیه طبق اطلاعاتی که به شما ارائه می دهند  می‌ توانید از طریق ازدواج هم اقامت ترکیه را بدست آورید، اما دقت داشته باشید که ازدواج شما باید به‌ صورت رسمی باشد؛ بنابراین برای انجام این روش حتما باید با فردی که تابعیت کشور ترکیه را دارد ازدواج کنید.

ازدواج با شهروند ترک به‌ صورت خودکار اقامت ترکیه را برای شما کسب خواهد کرد، بنابراین فردی که با شهروند ترکیه ازدواج کند و به مدت سه سال در خاک ترکیه اقامت داشته باشد، اگه بتواند واقعی بودن ازدواج خود را به دولت ثابت کند، می‌ تواند برای اقامت دائم خود در این کشور تقاضا دهد.

بهترین مشاوره مهاجرت به ترکیه اطلاعات مناسبی را در خصوص دریافت تابعیت از طریق ازدواج در اختیار شما قرار می دهد، در واقع ازدواجی که با شهروند ترکیه انجام می‌ شود باید طبق قانون اقامت دائم و قوانین مربوط به کشور ترکیه انجام شود، بنابراین مدارکی باید ارائه شود که نشان ‌دهنده ازدواج زوجین می‌ باشد.

همچنین در صورتی ‌که یکی از این دو در گذشته از همسر خود جدا شده باشند باید مدارکی را در خصوص طلاق خود ارائه دهند، اما به این نکته دقت داشته باشید که اگر ازدواج سوری انجام شود و دولت ترکیه این را تشخیص دهد بلافاصله تابعیت شما از بین خواهد رفت.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا