اعزام دانشجو

بهترین شغل ها برای مهاجرت

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

بهترین شغل ها برای مهاجرت به کشور های مختلف

هنگامی که متقاضیان برای داشتن زندگی بهتر به مهاجرت  کاری روی می آورند این موضوع را باید از جهات مختلفی مورد ارزیابی قرار دهند، به عنوان مثال چه شغل هایی در کشورهای خارجی دارای اهمیت هستند و شانس بیشتری برای مهاجرت به کشورهای مشمول شرایط دارند.

معمولا افرادی که دارای تمکن مالی خوبی هستند و مهارت های مدیریتی آن ها مناسب است می توانند ویزای کاری خود را دریافت کنند، از طرفی ممکن است افراد واجد شرایط با سخت گیری های زیادی مواجه شوند و مراحل مهاجرتی برای آن ها کمی زمان بر و هزینه بر باشد.

با توجه به شرایطی که گفته شد می توانید هنگام انتخاب بهترین شغل ها برای مهاجرت، مشاغلی را انتخاب کنید که در سراسر جهان برای مهاجران تازه وارد قابل دسترسی هستند، در واقع این مشاغل  در دسته بهترین شغل ها برای مهاجرت قرار دارند، اما ممکن است در ابتدای راه درآمد آنچنانی نداشته باشند.

در ادامه مطالب برای آشنایی شما با مشاغلی که در کشورهای خارجی پذیرش دارند اطلاعاتی را ارائه خواهیم داد.

بهترین شغل ها برای مهاجرت به کشور آمریکا

اگر قصد دارید به ۷۲ ملت از کشور آمریکا برای کار مهاجرت کنید باید به فکر دریافت جاب آفر از یک کارفرمای مورد اعتماد آمریکایی باشید و بتوانید ویزای کاری H-1B  برای مهاجرت را دریافت کنید.

برای پذیرش در مشاغل تخصصی، این نوع از ویزای کاری آمریکا را در نظر گرفته اند و افراد متقاضی حداقل باید دارای یک مدرک کارشناسی مرتبط از دانشگاه معتبر باشند.

یعنی اگر شما حرفه و مدرک مهندسی عمران دارید و به فکر مهاجرت کاری به آمریکا هستید باید مدرک مهندسی عمران خود را هنگام درخواست دریافت ویزا ارائه دهید، بنابراین داشتن مدارک غیر مرتبط مانند حسابداری به مهاجرت شما کمک نمی کند.

در حال حاضر شغل هایی که دارای شرایط دریافت ویزای H-1B  آمریکا هستند و آن ها را می توان جز بهترین شغل ها برای مهاجرت به آمریکا در نظر گرفت شامل حسابداری، حسابرسی، کارشناس آمار و داده، نقشه بردار ،تحلیل گر سیستم و برنامه نویسی، مهندسی نرم افزار، تحلیل گر برنامه نویسی، زیست شناسی، مهندس برق و الکترونیک، مهندس صنایع، مکانیک، پزشک، مدیر فروش و … می شوند،

اما اگر شغلی غیر از شغل های بالا و مهارت دیگری دارید یا اینکه می خواهید به عنوان همسر یا همراه دانشجو به آمریکا مهاجرت کنید می توانید از میان بهترین شغل ها برای مهاجرت به آمریکا موارد زیر را انتخاب نمایید.

شغل هایی نظیر دسته بندی محصولات کشاورزی، فعالیت در صنعت آرایشگری، گچ بری، سنگ تراشی، اپراتور چرخ خیاطی، نصب کننده دیوار آماده، مزرعه داری، خیاطی و دوخت و دوز، خدمات خانه داری، پرس کار ، نساجی و مشاغل مرتبط و ….

بهترین شغل ها برای مهاجرت به امریکا,بهترین شغل ها برای مهاجرت به کانادا,مهاجرت به آلمان

بهترین شغل ها برای مهاجرت به کشور کانادا

کانادا به‌ عنوان یکی از مقاصد مهاجر پذیر کاری و تحصیلی در دنیا معرفی می ‌شود که هر ساله پذیرای مهاجران بسیاری است. با توجه به آماری که وجود دارد می‌ توان گفت که در این کشور  بالغ بر ۲۴۶ هزار موقعیت شغلی از سال۲۰۲۰  میلادی ایجاد شده‌ که همین امر باعث افزایش پذیرش مهاجران از سراسر کشورهای دیگر شده‌ است.

اگر شما به‌ دنبال پیدا کردن بهترین شغل ‌ها برای مهاجرت به کانادا هستید باید بگوییم که فرصت‌ های شغلی بسیار زیادی رو به روی شما قرار دارد که شامل مشاغل مدیریتی، تخصصی، فنی و حرفه‌ ای می ‌شود، بنابراین اگر از مهارت کارایی بالا و سابقه کاری مناسب، تمکن مالی، تسلط به زبان انگلیسی و … برخوردار باشید، می‌ توانید از طریق جاب آفر در یکی از این شغل ها استخدام شوید.

بهترین شغل‌ ها برای مهاجرت به استرالیا

استرالیا در حال ‌حاضر یکی از مناسب ترین کشورها برای ارائه بهترین شغل‌ ها برای مهاجرت به شمار می ‌رود که پذیرای مهاجران بسیاری می ‌باشد، بنابراین اگر شما هم قصد دارید که ویزای کاری خود را در این کشور دریافت کنید  باید با توجه به تخصص و مهارتی که دارید درخواست ویزای خود را ارسال نمایید، در نتیجه با توجه به فاکتورهایی چون سوابق و تجربه کاری، مدرک زبان، سن و … برای پذیرش شما اقدامات لازم انجام می ‌شود.

اگر قصد دارید بهترین شغل‌ را در کشور استرالیا برای خود انتخاب کنید، بهتر است سراغ مواردی چون مدیر اجرایی، مدیر ساختمانی، مهندس مکانیک، پزشک عمومی و … بروید.

بهترین شغل ها برای مهاجرت به امریکا,بهترین شغل ها برای مهاجرت به کانادا,مهاجرت به آلمان

بهترین شغل‌ ها برای مهاجرت به اروپا

زمانی‌ که بحث در مورد بهترین شغل‌ برای مهاجرت به میان می ‌آید بسیاری از افراد قاره اروپا را در نظر می ‌گیرند، چرا که مهاجران می ‌توانند با توجه به مهارت کاری و تخصص خود مقصد خود را برای مهاجرت به کشورهای اروپایی مشخص کنند، یعنی شما می‌ توانید درخواست مهاجرت خود را برای مشاغل عمومی و غیرتخصصی به کشورهای اروپایی ارسال کنید.

حال اگر شما در حوزه خاصی مهارت داشته باشید به‌ راحتی از طریق جاب آفر و ویزای کار اروپا مورد پذیرش قرار خواهید گرفت، مشاغل بسیار زیادی در کشورهای اتحادیه اروپا متقاضیان کار را به ‌عنوان نیروی کار استخدام می‌ کنند.

بهترین مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت به آلمان

کشور آلمان با توجه به این که بازار کار خوبی را در اختیار مهاجران قرار می‌ دهد مشاغل مختلفی را هم ایجاد کرده که متقاضیان می‌ توانند با توجه به مهارت و تخصصی که دارند درخواست ویزای کاری را برای یکی از آن‌ ها ارسال کنند، البته به این نکته دقت داشته باشید که برای دریافت ویزای کاری حتما باید مهارت بالایی در زبان آلمانی داشته باشید.

از طرفی  مهاجرانی که به زبان انگلیسی هم تسلط دارند، می‌ توانند مشاغل مربوط به حوزه‌ های مدیریت، مهندسی و IT را انتخاب کند.

از موارد دیگری که هنگام انتخاب بهترین شغل ‌ها برای مهاجرت به آلمان باید بیان کنیم این است که مشاغل تخصصی که ارائه می ‌شوند به مدرک دانشگاهی و سابقه کاری نیاز دارند، بنابراین مهاجران می ‌توانند با توجه به مدرک زبان، مدرک دانشگاهی و مهارت کاری در این کشور مشغول بکار شوند، البته مشاغل آلمانی ‌زبان این کشور به‌ دنبال نیروهایی هستند که دارای مدرک کارشناسی ارشد می‌ باشند.

بهترین شغل‌ ها برای مهاجرت به کشور لهستان

متقاضیانی که قصد مهاجرت به ‌عنوان نیروی کار دارند معمولا کشورهای معروفی چون آلمان، فرانسه یا ایتالیا را انتخاب می کنند، اما باید بگوییم که کشوری چون لهستان با توجه به این ‌که با کمبود نیروی کار مواجه است و  پذیرش مهاجران را انجام می ‌دهد، گزینه بسیار مناسبی بشمار می ‌رود.

در این کشور مشاغل مختلفی چون مشاغل عمومی، نماینده‌ فروش، تکنیسین، مشاغل مهندسی، حسابداری، مدیریت، صنعت خدمات و … از جمله مشاغلی به شمار می ‌روند که درخواست متقاضیان را برای کار قبول خواهند کرد، بنابراین اگر فردی دارای تجربه کافی، مدرک زبان بین ‌المللی و مدرک دانشگاهی برخوردار باشد به‌ راحتی در این کشور به‌ عنوان نیروی کار پذیرش می شود‌.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا