اعزام دانشجو

هزینه مهاجرت به کانادا + انواع مهاجرت

پیشنهاد ویژه بست فارسی

اگر دنبال بهترین سایت برای اعزام دانشجو و مهاجرت به ترکیه می گردی بزن رو دکمه پایین

قیمت لیر ترکیهاعزام دانشجوتحصیل در ترکیهمهاجرت به ترکیه

امروزه مهاجرت به کانادا یکی از مسائل بحث‌ برانگیزی است که متقاضیان بسیار زیادی دارد. راه‌ های مختلفی برای اخذ اقامت کانادا پیش روی متقاضیان قرار گرفته، از طرفی افرادی که متقاضی مهاجرت به این کشور هستند معمولا هزینه مهاجرت به کانادا را مورد بررسی قرار می‌ دهد.

هزینه مهاجرت به کانادا چقدر است؟

یکی از سوالاتی که ممکن است برای بسیاری از متقاضیان پیش بیاید این است که هزینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل، از طریق کار، از طریق سرمایه‌ گذاری و … چقدر است.

با توجه به این‌ که روش‌ های مختلفی برای مهاجرت به کانادا وجود دارد متقاضیان با هزینه‌ های متفاوتی رو به رو خواهند بود، به عنوان مثال اگر فردی به‌ دنبال مهاجرت از طریق تحصیل در کشور کانادا باشد با هزینه های درخواست ویزا و شهریه دانشگاه مورد نظر خود مواجه خواهد بود، همچنین برای سرمایه‌ گذاری در کشور کانادا و و درخواست ویزا باید مبلغ سرمایه ‌گذاری آن را مدنظر قرار دهید.

به طور کلی هر روشی که برای مهاجرت به کانادا انتخاب می ‌کنید باید هزینه زندگی در این کشور را هم در نظر داشته باشید، در ادامه مطالب اطلاعات مناسبی را در مورد هزینه مهاجرت به کانادا از طریق مسیرهای مختلف در اختیار شما قرار خواهیم داد.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

تحصیل در کشور کانادا یکی از مباحثی است که بسیاری از متقاضیان به آن توجه ویژه ‌ای دارند. برای بررسی هزینه مهاجرت تحصیلی به کانادا باید به این نکته دقت کنید که این روش مهاجرت هزینه‌ های بسیاری را برای متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

به ‌عنوان مثال افرادی که قصد ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان را دارند باید میانگین ۳۰ هزار دلار در سال به عنوان هزینه تحصیل به مدرسه مورد نظر خود پرداخت کنند.

از طرفی برای تحصیل در دانشگاه‌ های این کشور با توجه به رشته و مقطع تحصیلی متقاضیان  شهریه‌ های گوناگونی وجود دارد که می توان به بررسی میانگین آن ها پرداخت.

در نهایت هزینه زندگی دانشجویی هم  به هزینه ‌های دیگر اضافه خواهد شد، البته به این نکته دقت داشته باشید که در شهرهای کوچک هزینه‌ ها برای دانشجویان بسیار کمتر می ‌شود.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه ‌گذاری

مهاجرت به کانادا,هزینه مهاجرت به کانادا,مهاجرت به کانادا

بسیاری از افراد ممکن است سرمایه ‌ای داشته باشد و بخواهند آن را در کشور کانادا سرمایه ‌گذاری کنند، بنابراین حتما باید به بررسی شرایط و هزینه مهاجرت به کانادا بپردازند تا با مشکلات غیر منتظره ای مواجه نشوند.

به عنوان مثال تجزیه‌ و تحلیل هزینه ‌هایی که برای سرمایه‌ گذاری نیاز دارند به آن‌ ها کمک می ‌کند که بتوانند تصمیم درستی را اتخاذ کنند و براساس شرایطی که دارند سرمایه ‌گذاری‌ های خود را در یکی از ایالت‌ های کانادا انجام دهند.

هزینه مهاجرت از طریق کارآفرینی کانادا

یکی از روش ‌هایی که طرفداران بسیار زیادی برای مهاجرت به کانادا دارد کارآفرینی می ‌باشد که هر فردی با داشتن سابقه مدیریت بیزینس به‌ راحتی می ‌تواند حدود ۱۰ ماه اقامت کانادا را بدست آورد.

البته به این نکته دقت داشته باشید که برای مهاجرت از طریق کارآفرینی با هزینه‌ های بسیاری رو به رو خواهید شد و با توجه استانی که مد نظر دارید کار خود را در آن‌ جا انجام دهید.

هزینه مهاجرت به کانادا از طریق کارآفرینی برای شما متفاوت خواهد بود، در نهایت اگر بتوانید سرمایه‌ گذاری و کارآفرینی خود را به ‌درستی انجام دهید فرزندان شما تا سن ۲۱ سالگی و همسر شما می‌ توانند اقامت کانادا  به دست آورند.

هزینه مهاجرت از طریق نو آفرینی و کانادا

مهاجرت به کانادا,هزینه مهاجرت به کانادا,مهاجرت به کانادا

از دیگر مسیرهایی که متقاضیان مهاجرت به کانادا برای خود انتخاب می ‌کنند استارتاپ یا نو آفرینی می ‌باشد به این معنی که مهاجران می ‌توانند با نو آفرینی در کانادا اقامت دائم خود را به دست آورد که این اقامت شامل حال خانواده فرد هم خواهد شد.

البته به این نکته دقت داشته باشید که برای مهاجرت از این طریق نیازی به استخدام نیروی کار ندارید و هزینه مهاجرت به کانادا برای متقاضیان بسیار کمتر خواهد شد به این معنی که تنها باید یک طراحی جدید و خلاقانه را ارائه دهید.

یکی از نکات مهمی که باید ذکر کنیم این است که هنگام نو آفرینی در کانادا دولت به شما کمک زیادی خواهد کرد، بنابراین نیازی نیست که هزینه ‌های زیادی را برای مهاجرت به کانادا پرداخت کنید؛ اما اگر ایده‌ خلاقانه ‌ای ندارید باید هزینه ‌هایی را در نظر بگیرید و یک بیزینس پلن مناسب را برای خود تهیه نمایید.

هزینه مهاجرت از طریق کار شرکت به کانادا

بسیاری از افراد ممکن است در کشور خود کسب ‌و کاری را داشته باشند که تحت این شرایط می‌ توانند اقامت کانادا را بدست آورند. در واقع مهاجرت از طریق کار شرکت روش جدیدی است و افرادی که از کسب ‌و کار خاصی برخوردار باشد می‌ توانند یک شعبه را هم در کانادا راه ‌اندازی کنند.

در این روش متقاضیان به مدت ۵ تا ۷ سال اقامت کانادا را به دست می آورند و نیازی به هزینه زیادی ندارد، بعد از آن به ‌راحتی می ‌توانید با تغییر نوع اقامت خود در کشور کانادا اقامت دائم را بدست آورید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا