اینستاگرام

بهترین زمان انتشار پست در استوری قانون ساعت طلایی

بهترین ساعت بازدید استوری در اینستاگرام

در این مقاله قصد داریم درباره بهترین ساعت بازدید استوری سخن بگوییم؛ چراکه در صورت انتشار استوری ها در زمان درست میزان بازدید آن به طرز شگفت انگیزی افزایش پیدا خواهد کرد و احتمال منجر شدن آن به افزایش فالوور بالاتر خواهد رفت.

یکی از جذاب ترین قابلیت های پلتفرم اینستاگرام از آغاز به وجود آمدن اش تا به حال استوری بوده است.

ناگفته نماند که استوری ها به علت کوتاه بودن و همچنین داشتن حالت تصویری از جهت تبلیغات نیز بسیار استراتژیک و حائز اهمیت محسوب می شوند.

اگر شما هم در اینستاگرام به عنوان یک اینفلوئنسر فعالیت دارید و یا اینکه می خواهید در آینده ای نه چندان دور تبدیل به یک اینفلوئنسر ماهر شوید که تبلیغات گسترده انجام می ‌دهد، به شما پیشنهاد می کنیم مطالب ذکر شده در ادامه را از دست ندهید.

استوری اینستاگرام چیست,بهترین ساعت بازدید استوری,استوری اینستاگرام چیست,

استوری اینستاگرام چیست و چه کاربردی دارد؟

پیش از هر چیز لازم است معنای کلمه ی استوری را بررسی کنیم. این کلمه که ریشه در زبان انگلیسی دارد به معنای داستان می باشد.

علت انتخاب این نام از جانب اینستاگرام، به اشتراک گذاشته شدن داستان های روزانه زندگی افراد در صفحات شان می باشد. نکته حائز اهمیت آن است که پیج های مشهور و و محبوب باید فعالیت قابل قبولی در بخش استوری داشته باشند و از این طریق روند زندگی روزمره و یا حتی کسب و کار خود را با دیگران شیر نمایند.

توجه داشته باشید که از طریق استوری های جذاب نیز افزایش بازدید استوری اینستاگرام امکان پذیر می باشد؛ به همین علت نباید از تولید محتوای خوب و مناسب غافل شد‌

این نکته را نیز مد نظر خود قرار دهید که استوری ها برای مدت زمان طولانی در پیج باقی نمانده و پس از ۲۴ ساعت پاک خواهند شد.

بهترین ساعت بازدید استوری,استوری اینستاگرام چیست,بهترین ساعت بازدید استوری,

ساعت های شلوغ اینستاگرام که مناسب برای استوری می باشند

قبل از شروع این بخش لازم است متذکر شویم که طبق الگوریتم های تخصصی اینستاگرام تعامل نقش اساسی در افزایش بازدید استوری اینستاگرام دارد؛ حتی گاهی ممکن است عدم وجود تعامل مناسب بازدید از پست ها نیز کاهش پیدا کند.

به همین خاطر است که یافتن بهترین ساعات بازدید استوری ارزش بیشتری پیدا می‌ کند.

طبیعتاً انتشار پست و استوری در ساعات شلوغی اینستاگرام که کاربران بیشتری نسبت به سایر ساعات مشغول به فعالیت در این پلتفرم هستند احتمال دیده شدن آن محتوا را بالاتر می‌ برد.

البته در برخی ساعات نیز شما می توانید به صورت تخصصی و با توجه به حوزه فعالیت تان استوری خود را منتشر نمایید که در بخش‌های بعدی بیشتر در این باره سخن خواهیم گفت.

همان طور که می دانید داشتن تعامل با سایر کاربران و همچنین افزایش بازدید استوری اینستاگرام کاملاً بستگی به طرز رفتار مخاطب شما دارد به همین ‌جهت باید پیش از شروع کار سوالاتی را از خود بپرسید.

این مطلب را از دست ندهید
آشنایی با ریلز اینستاگرام و دانلود ریلز

برای مثال پرسش های موضوع پیج چیست؟ مخاطب ما کیست؟ این مخاطب در چه روزهایی و در چه ساعاتی آنلاین می شود؟ محتوای ما چیست؟ چه ساعتی برای انتشار آن محتوا بهتر است؟ استراتژی منحصر به فرد پیج ما چیست؟ و غیره از مهم ترین سوالات مشخص کننده ادامه مسیر به شمار می روند.

استوری اینستاگرام چیست,بهترین ساعت بازدید استوری,استوری اینستاگرام چیست,

عواملی که ساعات طلایی انتشار استوری در اینستاگرام به آن ها وابسته است

طبق بررسی های بی شماری که در این زمینه داشته اند متوجه شده ایم که روزهای کاری بهترین زمان در طول هفته جهت انتشار استوری به شمار می‌ روند.

اگر می خواهید بیشترین میزان بازدید از استوری را تجربه نمایید، می توانید در روزهای شنبه، دوشنبه و سه شنبه تعداد قابل ‌توجهی استوری منتشر نمایید.

توجه داشته باشید که در روزهای پایان هفته و تعطیل نیز کم ترین میزان بازدید از استوری ها انتظار می رود. از طرف دیگر در زمان های صبح، ظهر و عصر می توانید بازدید خوبی دریافت نمایید.

برای باری دیگر تذکر می دهیم که قبل از ساعت انتشار کیفیت محتوا بیشترین تاثیر را در میزان بازخورد خواهد داشت؛ بنابراین از کنار این موضوع به راحتی گذر نکنید.

یکی دیگر از نکاتی که در این زمینه وجود دارد توجه به ماهیت استوری می باشد. جالب است بدانید که با توجه به ماهیت و موضوع استوری ها ساعات طلایی جهت انتشار نیز تفاوت پیدا می کند.

برای مثال در صورت انتخاب موضوعی همچون تبلیغ غذاهای یک رستوران ساعات سرو غذا مثل ناهار و یا شام یکی از ایده آل ترین گزینه ها به حساب می آید.

جهت یافتن بهترین ساعت بازدید استوری لازم است با روحیات و سلیقه مخاطب خود آشنا شوید تا بتوانید بازخورد خوبی نیز دریافت نمایید.

موضوع دیگری که لازم است آن را نیز رعایت فرمایید ثبت لحظه های خود با مخاطبان می باشد. برای مثال شما نباید عکس بارش باران و یا یک روز برفی را در روزی آفتابی استوری کنید.

بهترین ساعت بازدید استوری,استوری اینستاگرام چیست,بهترین ساعت بازدید استوری,

زمان های پربازدید پلتفرم اینستا جهت انتشار استوری ها

گاهی اوقات ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که دو استوری با موضوعات مشابه را در ساعات گوناگون منتشر نموده و با بازخورد متفاوتی نیز روبرو شده باشید.

پس نتیجه میگیریم که زمان انتشار استوری بیشتر از آنچه که فکر می کنیم مهم است.

در برخی از بازه های زمانی شما می توانید افزایش بازخورد داشته باشید. به طور مثال در ساعات ۸ الی ۱۰ صبح، ۱۶ الی ۱۹ بعد از ظهر، و ساعت ۲۲ الی ۱ بامداد شرایط خوبی را تجربه خواهید کرد.

همان طور که پیش از این نیز اشاره کردیم هر موضوع ساعت طلایی خود را دارد.

برای مثال مسافرت و جهانگردی در جمعه بین ۹ صبح الی ۱ بعد از ظهر  رسانه و سرگرمی سه شنبه ها و ۵ شنبه ها بین ساعت ۱۲ الی ۳ بعد از ظهر، غذا و نوشیدنی جمعه ها ساعت ۱۲ به بعد از ظهر، خرده‌ فروشی سه ‌شنبه ‌ها، پنجشنبه ‌ها و جمعه ‌ها ساعت ۱۲ به بعد از ظهر، داروسازی و بهداشت و درمان چهارشنبه و یکشنبه ساعت ۹ صبح، مراقبت فردی جمعه و پنجشنبه بین ساعات ۱ الی ۳ بعد از ظهر و غیره بهترین بازخورد را تجربه خواهند کرد.

این مطلب را از دست ندهید
روش های تضمینی کسب درآمد از اینستاگرام

قانون طلایی در استوری اینستاگرام

مهم ترین نکته در انتشار استوری ها داشتن روندی مشخص می باشد. جالب است بدانید که طبق آمار های گرفته شده انتشار رگباری استوری ها سبب کاهش بازدید خواهد شد.

شما میتوانید به جای در پیش گرفتن روند رگباری استوری های خود را با فواصل مشخص انتشار دهید.

بهره بردن از ابزار های اینستاگرامی جهت پیدا کردن بهترین زمان انتشار

اگر اکانت اینستاگرام خود را به یک بیزینس اکانت تبدیل نمایید، قادر خواهید بود از ابزارهایی همچون اینسایت (insights) استفاده نمایید.

این ابزار به شما در شناخت بهتر مخاطب و همچنین پیدا نمودن بهترین زمان انتشار پست و استوری کمک می کند.

امیدواریم توانسته باشید با استفاده از مطالب ذکر شده در بالا با بهترین ساعت بازدید استوری آشنا شده باشید.

پیشنهاد می کنم همین حالا از خدمات سایت دیجی فالوور استفاده کنید. اگر به دنبال فالوور ایرانی اینستاگرام هستید برای ورود به این سایت روی “خرید فالوور اینستاگرام” کلیک نمایید

برای خرید فالوور اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

دکمه بازگشت به بالا