اینستاگرام

دانلود موزیک بدون کپی‌ رایت برای اینستاگرام و یوتیوب

همانطور که می دانید، امروزه فعالیت کاربران در اپلیکیشن های اینستاگرام و یوتیوب به شدت افزایش یافته است. برای این که بتوان در اینستاگرام و یا یوتیوب به خوبی پیشرفت کرد و از آن کسب درآمد نمود، می بایست به صورت حرفه ای تولید محتوا انجام داد. اگر می خواهید در تولید محتواهایتان از آهنگ های زیبا و معروف استفاده نمایید، می بایست قانون کپی رایت را در آن به خوبی رعایت کنید.

اگر می خواهید به دانلود موزیک بدون کپی رایت برای اینستاگرام و یوتیوب بپردازید، به شما پیشنهاد می دهیم تا انتهای مقاله با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد مطالعه و بررسی تان قرار دهید.

بررسی مشخصات و ویژگی های موزیک بدون کپی رایت

اگر می خواهید اینستاگرام و یوتیوب پست و استوری های شما را به دلیل کپی رایت حذف نکند، می بایست حتما به هنگام دانلود موزیک قانون کپی رایت را مد نظر تان قرار دهید. بسیاری از موزیک و ویدئو ها هستند که تنها برای استفاده از آن ها می بایست از صاحبان شان اجازه بگیرید و سپس به دانلود و استفاده از آن ها در پیج شخصی تان بپردازید.

باید دقت داشته باشید اگر حق کپی رایت را برای چندین بار رعایت نکنید، پلتفرم مد نظر اکانت شما را برای همیشه محدود و مسدود می کند. به شما پیشنهاد می دهیم تا حتما موزیک هایی را انتخاب نمایید که موزیک های بدون کپی رایت را انتخاب و از آن ها در پست و استوری های خود بهره مند گردید.

بررسی قانون کپی رایت موزیک در اینستاگرام

در این قسمت از مقاله، می خواهیم به بررسی قانون کپی رایت موزیک در اینستاگرام نیز بپردازیم. دقت داشته باشید اگر در پست هایتان از موزیک استفاده می کنید، حتما از صاحب اثر اجازه و یا به عبارت دیگر مجوز انتشار بگیرید. در غیر این صورت پست و استوری شما توسط اینستاگرام حذف شده و سپس یک پیام اخطار به شما ارسال می گردد.

بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند چگونه از صاحب اثر اجازه پخش در اینستاگرام را بگیریم؟ در پاسخ به چنین سوالاتی باید بگوییم کافی است به صاحب اثر پیامی را از طریق ایمیل ارسال کنید و از او اجازه ای برای نشر اثر در پیج اینستاگرامی تان دریافت کنید. پس از انجام این مرحله، می بایست بر روی پیام اخطار اینستاگرام ضربه ای بزنید تا صفحه اصلی برای تان نمایش داده شود.

سپس به دنبال گزینه appeal بگردید و آن را لمس نمایید. دقت داشته باشید اینستاگرام مجدد با پیامکی از شما خواهد پرسید آیا صاحب اثر مجوز نشر موزیک و ویدئو را به شما داده است؟ در این صورت تنها با ارسال یک امضاء الکترونیکی می توانید این مورد را تایید نمایید. پس از انجام اقدامات فوق، اینستاگرام پست شما را پس از ساعاتی باز می گرداند و می توانید آن را در اختیار فالوور هایتان قرار دهید.

عده ای از افراد به دروغ امضای الکترونیکی را ارسال می کنند بدون آن که از صاحب اثر مجوزی را برای پخش دریافت کرده باشند. باید بگوییم در این صورت هنرمندی که به پخش موزیک آن پرداخته اید، می تواند به شکایت از شما بپردازد و مشکلات متعددی را برای تان به ارمغان آورد. لذا خواهشمندیم از انجام چنین کار هایی به شدت جلوگیری نمایید.

بررسی قانون کپی رایت موزیک در یوتیوب

علاوه بر اینستاگرام که به قانون کپی رایت به شدت اهمیت می دهد، یوتیوب نیز برای کاربران خود این قانون را تعریف کرده است. باید توجه داشته باشید قانون کپی رایت در یوتیوب بسیار سختگیرانه تر از اینستاگرام پیگیری می شود و کاربران فعال در یوتیوب می بایست حتما به این موضوع توجه داشته باشند تا بتوانند بدون هیچ مشکلی به کسب درآمد نیز بپردازند.

بسیاری از افراد ممکن است با خود بپرسند به چه دلیل قانون کپی رایت تا این حد توسط یوتیوب جدی گرفته می شود؟ در پاسخ به چنین سوالاتی باید بگوییم اگر قانون کپی رایت وجود نداشته باشند، کاربران یوتیوب می توانند ویدئو های یک دیگر را در پیج خود منتشر کرده و از آن استفاده نمایند که این موضوع چندان خوشایند نمی باشد.

باید توجه داشته باشید سیستم های بسیار قوی همچون سیستم content id در یوتیوب وجود دارد که تمامی داده های منتشر شده را در خود ثبت می کنند. هنگامی که کاربران این پلتفرم می خواهند پستی را منتشر کنند، باید بدانند پست شان در ابتدا توسط ربات ها اسکن می شود و اگر قانون کپی رایت در آن رعایت نشده باشد، نمی توان آن را ارسال نمود و پیامکی مبنا بر کپی بودن ویدئو به فرد نمایش داده می شود.

پس از دیدن پیامک اخطار می توانید اقدامات زیر را انجام دهید تا بتوانید هر چه سریع تر ویدئو خود را بارگذاری نمایید.

  • ادیت ویدئو و حذف موسیقی های کپی
  • استفاده از موزیک های audio library در ویدئو ها
  • دریافت مجوز از صاحب موسیقی

دقت داشته باشید در بسیاری از موارد ممکن است ربات ها کپی بودن یک ویدئو را اشتباه تشخیص دهند، در این صورت می توانید به اعتراض در قسمت actions بپردازید و با موفقیت پست خود را اپلود نمایید.

نحوه تشخیص موزیک های کپی رایت

به هنگام انتخاب یک موزیک، می بایست به کپی رایت بودن آن توجه داشته باشید. برای فهمیدن موزیک های کپی رایت می بایست به استفاده از دو سایت بپردازید که این سایت ها عبارت اند از:

  • وب سایت duplichecker.com

اولین وب سایتی که می توانید با استفاده از آن کپی رایت بودن یک موزیک را تشخیص دهید، وب سایت duplichecker.com می باشد. دقت داشته باشید این وب سایت رایگان بوده و عموم افراد می توانند از ویژگی و مزایای بی شمار آن بهره مند گردند. برای این که بتوانید تشخیص دهید یک موزیک کپی رایت دارد یا خیر، کافی است موزیک را در وب سایت آپلود نمایید و منتظر نتیجه آن بمانید.

  • وب سایت plagiarismdetector.com

وب سایت plagiarismdetector.com از دیگر وب سایت هایی می باشد که با استفاده از آن خواهید توانست کپی رایت بودن یک موزیک را دریابید. در این وب سایت نیز می توانید موزیک مد نظر خود را اپلود نمایید و نتیجه آن را مورد بررسی تان قرار دهید و در صورت مجاز بودن، از آن در ویدئو های اینستاگرام و یوتیوب تان استفاده کنید.

کپی رایت اهنگ در یوتیوب,کپی رایت اینستاگرام,کپی رایت اهنگ در یوتیوب

از چه سایت هایی می توانیم موزیک های بدون کپی رایت را دانلود کنیم؟

اگر می خواهید به تولید محتوا در اینستاگرام و یوتیوب بپردازید، کافی است تا موزیک های تان را از وب سایت های زیر دانلود نمایید و از آن در ویدئو هایتان بهره مند گردید.

  • Audio library

یوتیوب کانالی را در اختیار کاربرانش قرار داده است که افراد با مراجعه به آن می توانند موزیک های مجاز و بدون کپی رایت را مشاهده و دانلود نمایند.

  • وب سایت mixkit.com

یکی از بهترین وب سایت هایی که می توانید به دانلود موزیک های بدون کپی رایت در آن بپردازید، mixkit.com می باشد. در این وب سایت تعداد بسیار بالایی از موزیک های مجاز لیست شده اند که افراد می توانند از آن ها بهره مند گردند.

  • وب سایت mixnay.com

یکی از بهترین وب سایت ها برای دانلود موزیک های مجاز برای پست های اینستاگرام و یوتیوب، می توان به وب سایت mixnay.com اشاره کرد. برای دانلود موزیک های مورد علاقه تان، کافی است سبک مد نظر را در نوار جستجو، جستجو نمایید و موزیک های مناسبی را مشاهده کنید.

  • وب سایت songsara.net

اخرین وب سایتی که می توانید از آن برای دانلود موزیک های بدون کپی رایت کمک بگیرید، وب سایت songsara.net می باشد. دقت داشته باشید این وب سایت ایرانی بوده و کاربری بسیار اسانی خواهد داشت.

سخن پایانی

همانطور که تاکنون متوجه شده اید، برای تولید محتوا در پلتفرم های اینستاگرام و یوتیوب می بایست سخت گیرانه تر عمل کرد تا بتوانید به خوبی از این فضاها کسب درآمد کنید. امیدواریم با مطالعه مطالب فوق، توانسته باشید سوالات و ابهامات ذهن خود را برطرف کرده و در صورت لزوم به دانلود موسیقی های بدون کپی رایت در وب سایت های ذکر شده بپردازید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا