اینستاگرام
موضوعات داغ

تخفیفات یلدایی خرید فالوور اینستاگرام

ما ایرانی ها با جشن گرفتن شب یلدا به عنوان طولانی ترین شب سال تنها با فاصله یک دقیقه نسبت به بقیه شب های سال، ثابت کرده ایم که چقدر دورهم بودن و همنشینی با عزیزان مان حتی تنها برای یک دقیقه لذت بخش و ارزشمند است. به مناسبت شب یلدا و شادی و زیبایی که زمستان با خودش برای ما به همراه می‌آورد، همه کسب و کار ها از تخفیفات یلدایی استفاده کرده و آن را بهانه ای برای سهیم شدن در شادی افراد می‌دانند.

از آن جایی که اکثر کسب و کار های خانگی و تقریبا تمامی صاحبان مغازه ها در اینستاگرام پیجی داشته و به بازار یابی برای محصولات و یا خدمات خود مشغول اند، انواعی از سایت های معروف در زمینه فروش فالوور مثل سایت خرید فالوور اینستاگرام و سایت دیجی فالوور سعی کرده اند تا با ارائه خدمات خود در رابطه با اینستاگرام مثل فروش فالوور، لایک، کامنت و هر خدمات دیگری با تخفیفات ویژه یلدایی، به موفقیت هر چه بیشتر کسب و کار هایی که از پلتفرم اینستاگرام استفاده می‌کنند کمکی کرده باشند.

پس اگر شما به عنوان مدیر یک پیج احساس می‌کنید که با وجود تمام تلاش هایی که انجام می‌دهید باز هم به اندازه ای که باید دیده نشده اید، از این فرصت ویژه استفاده کنید و با استفاده از تخفیفات یلدایی، خرید فالوور اینستاگرام را با بهترین قیمتی که می‌تواند وجود داشته باشد انجام دهید.

اگر هنوز از معجزه ای که با خرید فالوور اینستاگرام برای پیج تان رخ می‌دهد اطلاعی ندارید، ادامه مطالب را با دقت مطالعه کنید تا هر چه سریع تر خرید فالوور اینستاگرام را انجام داده و از تخفیفات یلدایی خرید فالوور اینستاگرام نهایت استفاده را کنید.

اهمیت فالوور ها برای پیج شما

فالوور ها به عنوان همان مشتریانی که وارد مغازه شما می‌شوند نقش به سزایی در جذب مشتریان دیگر ایفا می‌کنند. تصور کنید که به خرید رفته اید و با دیدن جمعیتی که از یک مغازه خاص خرید خود را انجام می‌دهند، شما هم ترغیب به خرید از آن مغازه می‌شوید. فالوور ها دقیقا همان مشتریانی هستند که داخل مغازه شما قرار گرفته اند.

قطعا هر چه پیج شما از فالوور های بیشتری برخوردار باشد نشان دهنده بهتر بودن پیج شما و در واقع فالوور ها مدرکی برای اعتبار بیشتر پیج شما هستند. علاوه بر این فالوور ها در واقع مخاطبان شما هستند تا با ارائه دادن محتوای خلاقانه و ارزشمند به آن ها باعث شوید تا خرید از پیج شما را به دیگر پیج های موجود در اینستاگرام ترجیح دهند.

همان طور که می‌دانیم امروزه برای فروش هر محصول چندین تا فروشنده در اینستاگرام وجود دارند و رقابت در بین هر کسب و کاری بسیار سخت و پیچیده است. شما یا باید از قیمت پایین تری استفاده کنید تا مشتری شما را به بقیه پیج ها ترجیح دهد و به این صورت مجبور می‌شوید تا سود خود را بسیار کم کنید و یا باید خیال مشتری را از بابت فیک نبودن پیج تان راحت کنید.

اگر شما هم تجربه خرید آنلاین از اینستاگرام داشته باشید احتمالا دیده اید که اکثر افرادی که قصد خرید از پیجی را دارند ابتدا در کامنت ها از فالوور های دیگر درباره واقعی و قابل اعتماد بودن پیج سوال می‌پرسند. قطعا اگر شما فالوور های زیادی نداشته باشید، هر چند که از یک تیم تولید محتوای فوق العاده و قیمت گذاری مناسب برخوردار باشید، باز هم مخاطبان ترجیح می‌دهند از یک پیج دیگر که با داشتن فالوور های بالا مطمئن تر به نظر می‌رسد خرید کنند، هر چند که اجناسش را با قیمت بالا تری هم به فروش برساند. دقیقا در این جا است که اهمیت فالوور ها برای شما آشکار می‌شود.

بار دیگر اهمیت فالوور ها را در زیر برای شما لیست می‌کنیم تا در صورت نیاز، خرید فالوور اینستاگرام را با تخفیفات یلدایی ویژه برای پیج تان انجام دهید.

  • با خرید فالوور افراد راحت تر به شما اعتماد می‌کنند؛ به شرطی که از سایت های معتبر برای خرید فالوور استفاده کنید و فالوور های واقعی را خریداری کنید.
  • با خرید فالوور کسب و کار شما هر چه سریع تر رونق پیدا می‌کند و به فروش بالا تری می‌رسید.
  • فالوور ها اعتبار پیج شما را تضمین میکنند و با انجام دادن عمل های اصلی برای پست های شما، باعث می‌شوند تا زحمت های شما به خوبی دیده شوند.
  • فالوور ها با نظرات و انتقادات خود باعث پیشرفت شما در زمینه ای که مشغول هستید می‌شوند، فقط باید یاد بگیرید که چگونه انتقادات را به ابزاری برای بهتر دیده شدن خود تبدیل کنید.

تخفیف یلدا خرید فالوور اینستاگرام,خرید فالوور اینستاگرام,تخفیف یلدا خرید فالوور اینستاگرام

چرا فالوور بخریم؟

اما سوالی که به وجود می‌آید این است که چرا فالوور بخریم؟ بهتر نیست صبر کنیم تا کم کم پیج مان رشد کند و مخاطبان خود را به دست بیاورد؟

در جواب این سوال باید بگوییم که همیشه تلاش شما کافی نیست. متاسفانه افراد زیادی بوده اند که با وجود تلاش های بسیار زیاد و استفاده از الگوریتم های اینستاگرام به صورت اصولی و صحیح، باز هم به هدف خود نرسیده اند و به اندازه ای که تلاش کرده اند دیده نشده اند. به طور کلی علاوه بر محصولات با کیفیت و تولید محتوای خوب، دو راه برای پیشرفت پیج شما وجود دارد.

اول آن که از اینفلوئنسر ها و افراد معروف در اینستاگرام برای تبلیغات و جذب مشتری خود استفاده کنید. نکته ای که در این جا وجود دارد این است که هر چند این روش مناسب و با بازدهی بالا است اما بسیار پر هزینه و گران است. یعنی شما، مخصوصا اگر در ابتدای راه باشید با شنیدن قیمت ها برای تبلیغات به کلی نا امید می‌شوید.

اما روش دوم که می‌توانیم بگوییم بهترین روش است، خرید فالوور اینستاگرام است که با صرف کمترین هزینه و بازدهی نسبتا عالی پیج شما را به صدر جدول در اینستاگرام می‌رساند. در ضمن کمی بالا تر هم درباره اهمیت خرید فالوور اینستاگرام به شما گفتیم و دقیقا چه زمانی بهتر از شب یلدا برای خرید فالوور اینستاگرام.

پس ما فالوور می‌خریم تا به دیده شدن هر چه بیشتر پیج و محصولات مان کمک کنیم و فروش خود را به چندین برابر برسانیم. فالوور میخریم تا به مخاطبان نشان دهیم که می‌توانند به پیج ما اعتماد کنند و با خیال راحت خرید خود را انجام دهند و در نهایت خرید فالوور را انجام می‌دهیم تا زحمت هایی که برای پیج و کسب و کار مان انجام داده ایم نادیده گرفته نشوند.

خرید فالوور های فیک، بد ترین بلایی که می‌توانید بر سر پیج تان بیاورید.

درباره خوبی های خرید فالوور به شما گفتیم. اما باید بدانید که هنگام خرید فالوور باید خیلی دقت کنید و بهترین سایت برای خرید فالوور را پیدا کنید تا فالوور های واقعی و اصل را به شما بفروشند. هر چقدر که ممکن است فالوور های واقعی برای پیج شما مخاطب به همراه بیاورند، فالوور های فیک دقیقا برعکس آن ها عمل می‌کنند و مخاطب های تان را از شما دور می‌کنند.

احتمالا شما هم تجربه دیدن پیج هایی از این قبیل را داشته اید:

  • پیج هایی که دارای چندین هزار فالوور هستند اما تعداد لایک های پست آن ها زیر صد عدد است.
  • پیج هایی که فالوور های زیادی دارند اما کامنت های آن ها بسته هستند.
  • پیج های با تعداد لایک غیر قابل مشاهده اما تعداد فالوور های زیاد.

همه ما بعد از دیدن این پیج ها به نوعی متوجه غیر واقعی بودن فالوور های آن ها می‌شویم و به راحتی تشخیص می‌دهیم که صاحب پیج از فالوور های فیک برای بیشتر دیده شدن فالوور هایش استفاده کرده است. احتمالا بعد از دیدن همچین پیج هایی حس بدی نسبت به آن گرفته و تصور می‌کنیم که صاحب آن پیج قصد کلاه برداری دارد. این دقیقا همان بلایی است که با خرید فالوور فیک بر سر پیج تان می‌آورید.

تخفیف یلدا خرید فالوور اینستاگرام,خرید فالوور اینستاگرام,تخفیف یلدا خرید فالوور اینستاگرام

از کجا فالوور بخریم؟

پیشنهاد ما این است که برای خرید فالوور اینستاگرام از هر سایتی خرید خود را انجام ندهید تا گرفتار فالوور های فیک نشوید. بلکه طبق گفته و نظر مشتریان سایت های مختلف عمل کنید و در نهایت بهترین آن ها را انتخاب کنید. اما به طور کلی ما بعد از بررسی نظر مشتریان قبلی دو تا از بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام را پیدا کرده و در اختیار شما قرار می‌دهیم.

سایت خرید فالوور اینستاگرام و سایت دیجی فالوور دو تا از بهترین سایت ها برای خرید فالوور اینستاگرام هستند که از یک تیم پشتیبانی قوی برای راهنمایی شما عزیزان استفاده می‌کنند. در واقع این دو سایت به دنبال جلب رضایت مشتری و کمک به افزایش فالوور های پیج شما به بهترین و واقعی ترین نحو ممکن هستند. همچنین انواعی از فالوور های مختلف در این سایت ها قابل خریداری هستند و صرفا محدود به خرید یک نوع فالوور نمی‌شوید.

تخفیفات یلدایی بهترین زمان برای خرید فالوور اینستاگرام

در نهایت همان طور که می‌دانید تا به این لحظه بازار خرید و فروش فالوور اینستاگرام بسیار داغ است و اعتماد کردن به هر سایتی برای خرید بسیار سخت می‌باشد. به هر حال ما به شما دو سایت مهم و با کیفیت را برای خرید فالوور معرفی کردیم. بهتر است در این بازه زمانی که تخفیفات یلدایی خرید فالوور اینستاگرام در این دو سایت فعال شده اند، حتما از این تخفیف استفاده کنید و برای یک بار هم که شده تاثیر خرید فالوور اینستاگرام را بر پیج خود ببینید تا شگفت زده شوید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا