اینستاگرام

آنفالو اینستاگرام یعنی چی؟

آنفالو اینستاگرام با چه روش هایی امکان پذیر است؟

یکی از موضوعاتی مهمی درباره رسانه اجتماعی اینستاگرام که به مضوعات پرتکرار و رایج در این پلتفرم تبدیل شده است، موضوع آنفالو در اینستاگرام است.

تمام صاحبان کسب و کارها و گردانندگان صفحات می دانند که یکی از مهمترین اهداف به شدت موثر در موفقیت صفحات اینستا، افزایش تعداد فالوورهای صفحات است.

در حقیقت افزایش تعداد فالوورهای صفحه به معنای این است که تعداد بازدیدکنندگان صفحه و در نتیجه تعداد مشتریان بالقوه آن کسب و کار افزایش می یابد. به همین دلیل گردانندگان صفحات از راهکارها و استراتژی ها و کمپین های متفاوت و گوناگونی برای افزایش فالوور اینستاگرام باکیفیت استفاده می کنند.

با این همه مشکلی که همه این صفحات با آن روبرو هستند، موضوع آنفالوو کردن فالوورها بعد از مدتی و در نتیجه کاهش تعداد فالوورهای صفحات است.

در این مقاله قصد داریم تا با تعریف و معرفی موضوع آنفالو در اینستاگرام، اطلاعات مفید مرتبط با جنبه های مختلف این موضوع را در اختیار خوانندگان قرار دهیم.

منظور از آنفالوو در اینستاگرام چیست؟

شاید اولین و مهمترین سوالی که برای گردانندگان صفحات اینستا به وجود می آید، موضوع معنای آنفالوو است. در حقیقت بسیاری با این پرسش روبرو هستند که زمانیکه از آنفالوو در اینستاگرام صحبت می کنیم؛ دقیقا درباره چه چیزی صحبت می کنیم.

پیش از این به این موضوع اشاره کردیم که افزایش تعداد فالوور، یکی از مهمترین اهداف هر صفحه اینستا است. زمانیکه از آنفالوو صحبت می کنیم، منظور کاربرانی است که به دلایل مختلف تصمیم گرفته اند تا دیگر یک صفحه خاص را دنبال نکنند.

بررسی ها نشان می دهد، زمانیکه یک کاربر اینستا تصمیم می گیر تا یک صفحه خاص را دراینستا دنبال کند، این دنبال کردن به آن معنا است که محتوای موجود در صفحه توانسته رضایت خاطر کاربر را فراهم کند.

با این همه این امکان وجود دارد که به تدریج و با گذشت زمان این کاربر خاص متوجه بشود که به دلایل مختلف به خصوص ضعیف شدن کیفیت محتوا، این صفحه دیگر جذابیتی برای او ندارد.

در این زمان است که کاربر برای نشان دادن نارضایتی خود؛ دست به آنفالوو کردن صفحه اینستا می زند.

به عبارت دیگر، آنفالوو قابلیتی است که اینستا در اختیار کاربران خود  قرار داده است تا به این ترتیب بتوانند نارضایتی خود از یک صفحه را بیان کنند.

نتیجه مستقیم این اقدام کاربران، کاهش فالوور اینستاگرام یک صفحه و در نتیجه کاهش مشتریان بالقوه برای کسب و کارهای اینستاگرامی است.

شرایط آنفالوو در اینستاگرام

اکنون که با تعریف مبحث آنفالوو کردن در اینستاگرام آشنا شدیم به سراغ موضوع مهم بعد، یعنی نحوه انجام این اقدام از سوی کاربران اینستاگرام می رویم.

البته نکته ای که خوانندگان باید به آن توجه داشته باشند این است که منظور از آنفالوو در اینستاگرام، آنفالووی خود پلتفرم اینستاگرام نیست.

درباره نحوه آنفالوو کردن باید گفت که اینستاگرام دو راهکار بسیار ساده را برای انجام این کار دراختیار کاربران خود قرار داده که کاربران با استفاده از هر کدام از این دو روش می توانند ظرف چند ثانیه و با چند کلیک، عمل آنفالوو کردن را انجام دهند.

روش اول: اولین روش پیش روی یک فالوور اینستاگرام برای آنفالو کردن یک صفحع، مراجعه مستقیم به صفحه اصلی پیچ است. کاربران در این صفحه کافی تا تنها بر گزینه آنفالوو کلیک کنند تا به سادگی از دنبال کردن آن صفحه انصراف دهند.

روش دوم: در روش دوم، کاربران اینستا حتی نیاز ندارند تا وارد صفحه اصلی پیجی شوند. این کاربران کافی است تا بر روی آیکون سه نقطه ای که در بالای هر پستی از یک صفحه نمایش داده می شود، کلیک کنند تا گزینه آنفالوو در اختیار آنها قرار داده شود.

در این مرحله هر کاربر کافی است تا تنها روی گزینه آنفالووی به نمایش درآمده کلیک کند، تا از فهرست فالوورهای آن پیج خارج شود.

آنفالو اینستاگرام,آنفالو اینستاگرام یعنی چی,آنفالو در اینستاگرام یعنی چه

آنفالوو کنندگان

سوالی که در این مرحله ممکن است برای بسیاری از گردانندگان صفحات اینستایی به وجود بیاید، این است که کدام یک از کاربران دست به آنفالوو در اینستاگرام زده اند.

دو روش و ابزار ساده برای پاسخ دادن به این پرسش در اختیار ادمین ها و صاحبان صفحات قرار دارد که در ادامه آنها را معرفی می کنیم.

روش اول: اپلیکیشن های آنفالو

اولین ابزار پیش روی صاحبان کسب و کارها برای مشخص کردن هویت فالوورهایی که پیج را آنفالوو کرده اند، استفاده از اپلیکیشن های آنفالو است.

انواع مختلفی از این برنامه های کاربردی در اختیار ادمین ها است که از جمله آنها می توان به اپلیکیشن follower tracker for Instagram برای سیستم های عامل اندروید یا اپلیکیشن followers on Instagram برای سیستم های عامل IOS اشاره کرد.

اگرچه هر کدام از اپلیکیشن های آنفالوو مسیرهای متفاوتی را برای نمایش نام آنفالوو کنندگان طی می کنند، اما می توان با اطمینان گفت که تمام این برنامه تلاش کرده اند تا این کار را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهند.

برای مثال کاربران اپلیکیشن follower tracker for Instagram بعد از نصب برنامه و دادن اجازه دسترسی صفحه اینستاگرام به اپلیکیشن، کافی است در صفحه اصلی این برنامه روی گزینه followers lost کلیک کنند تا جواب سوال خود را بیابند.

روش دوم: وب سایت آنفالویاب

دومین راهکار پیش روی گردانندگان صفحات اینستاگرام برای اطلاع از اطلاعات آنفالوو کنندگان، استفاده از انواع وب سایت آنفالویاب است.

گزینه های مختلفی در این زمینه پیش روی کاربران است، اما پیشنهاد ما به خوانند استفاده از وب سایت آنفالویاب ایمن unfollowgram.com است.

کاربرانی که مایل به استفاده از خدمات این سایت هستند، کافی است تا یک اکانت کاربری در این سایت ایجاد کنند. کاربران سایت در صفحه حساب خود می توانند با استفاده گزینه Who unfollowed me، به جواب پرسش خود درباره هویت آنفالوو کنندگان دست پیدا کنند.

البته نکته ای شایان ذکر در این جا این است که این سایت برای جمع آوری این اطلاعات نیاز دارد تا اجازه دسترسی به حساب اینستاگرام کاربران را کسب کند.

خلاصه کلام

در بخش پایانی این مقاله و اگر بخواهیم به صورت خلاصه اطلاعات مرتبط با آنفالوو در اینستاگرام را در اختیار خوانندگان قرار دهیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

آنفالوو یکی از نمادهای اعلام نارضایتی کاربران از محتوای صفحات اینستاگرام است. کاربران برای انجام این اقدام می توانند از دو مسیر مراجعه به صفحه اصلی پیج یا استفاده از امکان ارائه شده در هر پست، اقدام کنند.

گردانندگان صفحات اینستاگرام هم می توانند با استفاده از اپلیکیشن های گوناگون آنفالوویاب یا وب سایت های ارائه کننده این خدمت، از نام کاربری فالوورهایی که صفحات آنها را آنفالوو کرده اند آگاه شوند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا