اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی اینستاگرام برای چیست؟

تیک آبی اینستاگرام نمادی است که معمولا در کنار اکانت افراد معروف مشاهده می‌ شود و آن را با عنوان Verified Badge می‌ شناسند، لازم به ذکر است که بگوییم این نماد کمک می ‌کند که به راحتی اکانت افراد معروف را با صفحات فیک و کپی آن ها شناسایی کنید.

به طور کلی باید بگوییم تیک آبی تنها برای اشخاص کاربرد ندارد بلکه برندهای معروفی که از موسسات حقوقی برخوردار هستند می‌ توانند برای این‌ که صفحات آن‌ ها متمایز شود به دریافت تیک آبی بپردازند.

تیک آبی که در کنار حساب‌ های کاربری مشاهده می شود نشان می ‌دهد که این اکانت توسط اینستاگرام مورد تأیید است، در واقع تمامی اشخاص، برندها و مشاغل که از این تیک برخوردار هستند اعتبار خاصی را به اکانت خود می بخشند. وجود تیک آبی باعث می ‌شود که حساب‌ های کاربری فیک و تقلبی کاهش پیدا کند، از طرفی به‌ راحتی می ‌توان جعل کنندگان اکانت را شناسایی کرد.

تیک آبی اینستاگرام,تیک آبی اینستاگرام برای چیست,تیک آبی اینستاگرام چیست

تأیید شدن در اینستاگرام

همان‌ طور که گفته شد تیک آبی اینستاگرام به عنوان تاییدیه حساب ‌های واقعی معرفی می‌ شود که پیج افراد را قابل‌ اعتمادتر می‌ کند، بنابراین ممکن است بسیاری از افراد این سوال را از خود بپرسند که آیا هر فردی می‌ تواند نماد آبی اینستاگرام را دریافت کند؟ که در پاسخ به این سوال باید بگوییم اینستاگرام از سال ۲۰۱۸ برای ابهام ‌زدایی از روند بازار سیاه مخفی تیک آبی اینستاگرام را ارائه داد.

در واقع اپلیکیشن اینستاگرام امروزه در دسترس عموم مردم قرار دارد، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که اینستاگرام درخواست افراد را برای دریافت تیک آبی تایید کند، چراکه این تیک تنها برای برندهای خاص، شخصیت‌ های عمومی و افراد مشهور کاربرد دارد.

اینستاگرام اطلاعاتی را در صفحه راهنما در مورد دریافت تیک آبی قرار داده است که طبق آن می توان گفت تنها در حالتی درخواست نماد تیک آبی برای اکانت تایید می شود که حساب کاربری کاملاً منحصر به‌ فرد باشد و از اعتبار قانونی هم برخوردار باشند، از طرفی اینستاگرام بر روی تعداد بالای فالوور هم تاکید زیادی دارد، اما هیچ ‌گونه عددی برای آن مشخص نکرده است.

خرید تیک آبی اینستاگرام,تیک آبی اینستاگرام,تیک آبی اینستاگرام برای چیست

نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام رایگان یکی از موضوعاتی است که فکر کاربران را درگیر کرده و به ‌عنوان اولویت افراد حقیقی، برندهای شناخته‌ شده و بلاگرهای اینستاگرام معرفی می ‌شود، اما مراحل و شرایط دریافت تیک ممکن است با دشواری‌ هایی همراه باشد.

طبق بررسی‌ هایی که انجام‌ شده می‌ توان گفت روش‌ های مناسبی برای گرفتن تاییدیه اینستاگرام وجود دارد که در ۷ مرحله خلاصه می ‌شود بنابراین در ادامه مطالب این فرایند را برای شما بیان خواهیم کرد.

ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و به دیدن نمایه خود بپردازید سپس باید بر روی دکمه منو کلیک کنید که این گزینه در گوشه‌ سمت راست بالا وجود دارد و بعد از آن وارد تنظیمات اینستاگرام شوید که به شکل یک چرخ ‌دنده کوچک مشاهده می ‌شود.

حال باید بر روی نماد حساب کلیک کنید و گزینه Request Verification را بیابید در نهایت اسم کامل، نام حرفه‌ ای و دسته‌ بندی را انتخاب کرده و از طرفی با ارائه مدارک شناسایی یا کسب‌ و کار خود درخواست دریافت تیک آبی اینستاگرام را ارسال کنید.

تیک آبی اینستاگرام,تیک آبی اینستاگرام برای چیست,تیک آبی اینستاگرام چیست

نکات مهم دریافت تیک آبی اینستاگرام

همان‌ طور که در مطالب بالاتر گفته شد برای دریافت تیک آبی اینستاگرام باید مراحلی را طی کنید، اما مواردی وجود دارد که اگر به آن ‌ها توجهی نداشته باشید مسیر برای شما هموار نخواهد بود به‌ عنوان مثال زمانی‌ که قصد دارید Username را وارد کنید باید دقیقا آیدی خود را نوشته و در مرحله بعدی که از شما اسم کامل را می‌ خواهد نام کامل خود را وارد کرده که باید دقیقا مطابق مدارک هویتی باشد.

در مرحله بعدی از شما شناسه ای درخواست می ‌شود که حتما باید آن را پیوست کنید، اما دقت داشته باشید که اگر می‌ خواهید برای کسب‌ و کار یا اسم تجاری خود درخواست تایید ارسال کنید به شناسه دولتی نیاز دارید که افراد ساکن ایران باید از تصویر پاسپورت خود استفاده نمایند بعد از این ‌که درخواست شما بررسی شود نوتیفیکیشنی ارسال خواهد شد که با مشاهده آن می‌ توانید نتیجه درخواست را ببینید.

تیک آبی اینستاگرام,تیک آبی اینستاگرام برای چیست,تیک آبی اینستاگرام چیست

مزایای دریافت تیک آبی اینستاگرام

شاید بسیاری از افراد تصور کنند که داشتن یک نماد آبی در اینستاگرام چندان مهم نیست، اما باید بگوییم که این تیک آبی می‌ تواند اعتبار زیادی به پیج شما ببخشد و افراد را ترغیب کند که به دنبال کردن پیج شما بپردازند، بنابراین باید بگوییم که مزایای تیک آبی اینستاگرام برای کاربران این پلتفرم بسیار زیاد است که در ادامه آن‌ ها را بیان می ‌کنیم.

بدست آوردن اعتماد

یکی از مزایای گرفتن تیک آبی اینستاگرام این است که می‌ تواند اعتبار برند و کار شما را افزایش دهد، در واقع تا به امروز حساب‌ هایی که در اینستاگرام وجود داشته ان  زیاد به تیک آبی اینستاگرام توجهی نداشته اند و حدود یک درصد از حساب ها توسط این شبکه اجتماعی تایید شده که همین موضوع می ‌تواند نمایه تجاری شما را در اختیار افراد زیادی قرار دهد.

زمانی‌ که شما بخواهید با بلاگرها تعامل داشته باشید داشتن نماد آبی اینستاگرام به آنان اطمینان می ‌دهد که پیج شما فیک نیست و با یک پیج واقعی رو به ‌رو هستند و در نهایت به‌ راحتی می ‌توانید با آن ‌ها معامله کنیم.

کاهش جعل هویت و کپی برداری

یکی از بزرگ ترین مزایای تیک آبی اینستاگرام کاهش جعل هویت می‌ باشد، در واقع شما برای دریافت فالوور باید وقت و هزینه زیادی را صرف کنید که شاید برای بسیاری از افراد قابل‌ توجه نباشد و به‌ راحتی هویت شما را جعل کنند، بنابراین اگر بتواند یک برند تجاری یا کسب‌ و کار را با تیک آبی اینستاگرام همراهی کنید کسی نمی‌ تواند از اکانت شما کپی برداری کند.

دسترسی به ویژگی‌ های خاص

از دیگر مزیت‌ های دریافت تیک آبی اینستاگرام این است که کاربران این شبکه اجتماعی خیلی سریع‌ تر از کاربران معمولی به ویژگی خاص اینستاگرام دسترسی پیدا خواهد کرد که می‌ تواند بر روی کسب درآمد شما تاثیر زیادی داشته باشد.

برجسته کردن نام تجاری

دریافت تیک آبی اینستاگرام علاوه‌ بر این‌ که به افزایش فالوورهای شما کمک می‌ کند شما را در صدر نتایج جستجو قرار می دهد، همچنین محتوای این ‌گونه از پیج ها با توجه به الگوریتم ‌های اینستاگرام تحت حمایت قرار می‌ گیرد، بنابراین نسبت‌ به پست فالوورهای دیگر مورد توجه قرار می‌ گیرد این حالت به شما کمک می ‌کند که برند تجاری خود را بلد کنید و برای ارتقای شرکت از آن استفاده نمایید.

دریافت تیک آبی اینستاگرام می ‌تواند این موضوع را نشان دهد که شما هر راهی را که دنبال کنید و هر تجارتی که داشته باشید رهبر آن بازار است، بنابراین سطح آگهی مردم از برند شما را افزایش خواهد داد.

منحصر بودن پیج اینستاگرام

همان‌ طورکه گفته شد دریافت تیک آبی اینستاگرام به شما کمک می ‌کند که اکانت خود را با افرادی که این تیک را ندارند متمایز کنید و به اندازه ‌ای مهم است که توجه افراد زیادی را به سوی پیج شما جلب خواهد کرد. بسیاری از کاربران اینستاگرام دوست دارند فقط پیج های اصلی را دنبال کنند، به ‌همین علت به‌ دنبال پیج هایی هستند که از تیک آبی اینستاگرام برخوردار هستند.

تیک آبی اینستاگرام,تیک آبی اینستاگرام برای چیست,تیک آبی اینستاگرام چیست

شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام همان طور که متوجه شدید از مزایای بسیاری برخوردار است و برای به دست آوردن آن هم شرایطی وجود دارد که در صورت رعایت کردن آن ها به راحتی می توانید این نماد اعتماد را به دست آورید، البته به این موضوع دقت داشته باشید که خرید تیک آبی اینستاگرام می تواند روال کار شما را سریع تر کند.

یکی از مهم ترین شرایطی که اینستاگرام برای ارائه تیک آبی در نظر گرفته است داشتن یک اکانت کامل می باشد، به عنوان مثال قرار دادن نام کامل، استفاده از تصویر پروفایل، داشتن بیوگرافی و … از قوانین مهم برای داشتن اکانتی کامل است.

از نکات دیگر که برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشید این است که حداقل یک پست را درون پیج خود قرار دهید و پروفایل شما باید از میزان سرچ بالایی برخوردار باشد.

از شروط دیگر منحصر بودن و معنبر بودن اکانت شما می باشد، چرا که پیج شما نماینده کسب و کار و هویت شما می باشد، همچنین تنها یک حساب برای هر شخصی قابل تایید است، بنابراین باید اکانت خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنید.

نحوه فعال کردن تیک آبی اینستاگرام

تا این قسمت از مطالب در مورد تیک آبی اینستاگرام مطالبی را در اختیار شما قرار دادیم، حال اگر قصد دارید این تیک را دریافت کنید باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

در مرحله اول باید وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و به بخش پروفایل کاربری خود مراجعه کنید و در ادامه مراحل تنظیمات اینستاگرام را بیابید و گزینه Request Verification  را انتخاب نمایید.

در ادامه فرآیند صفحه جدیدی را مشاهده می کنید که حاوی یک فرم است و باید تمامی اطلاعات خود را درون این فرم قرار دهید سپس باید عکس گذرنامه، شناسنامه یا گواهینامه خود را بارگذاری کنید و در نهایت بعد از تکمیل اطلاعات گزینه send را انتخاب کرده تا درخواست شما ارسال شود.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا