اینستاگرام

بهترین سایت خرید تیک آبی اینستاگرام

یکی از مهمترین و بهترین ویژگی هایی که اینستاگرام دارد خرید تیک آبی است. باید توجه داشته باشید که این ویژگی منحصر به فرد است و تمامی افراد، نمیتوانند به آن دسترسی داشته باشند. بلکه تنها به برخی از کاربران اینستاگرامی  که کمی جلو تر به ویژگی های آن ها می‌پردازیم اختصاص داده می شود.

حتما شما هم کنجکاوید تا بدانید که چگونه و از چه طریقی میتوان به تیک آبی اینستاگرام دسترسی پیدا کرد. اگر به صورت خیلی ساده بخواهیم تیک آبی را تعریف کنیم، باید بگوییم که خرید تیک آبی اینستاگرام باعث اعتماد هر چه بیشتر کاربران به شما می‌شود، مخصوصا اگر پیجی دارید که توسط آن فروش آنلاین را انجام می‌دهید و به مخاطبانی نیاز دارید که باید برای خرید از پیج شما اعتماد کاملی به شما داشته باشند. در واقع به بیانی دیگر داشتن تیک آبی اینستاگرام، بستری را فراهم می کند که کاربران راحت تر به شما اعتماد کنند. همین امر سبب می شود تا کاربران بیشتری با شما ارتباط برقرار کنند و در اثر این اتفاق قطعا فروش محصولات شما، دیده شدن پیج تان و یا هر هدف دیگری که دارید به نحو مطلوبی دست یافتنی تر خواهد شد.

دسترسی به تیک آبی کار چندان راحتی نخواهد بود. اگر شما در یک زمان بندی مناسب و با برنامه به تولید محتوا برای پیج خود مشغول هستید، اگر پست گذاری را طبق شیوه خاص خودش انجام می‌دهید، اگر هر روز زنجیره مناسبی از استوری ها را برای مخاطبان تان ارائه می‌دهید و به طور کلی اگر به فنون اینستاگرامی مسلط هستید، قطعا در مسیر درست برای رسیدن به تیک آبی اینستاگرام هستید. چرا که تمامی الگوریتم های اینستاگرام را به خوبی رعایت می‌کنید. اما نکته ای که در این جا وجود دارد این است که تقریبا تمامی افرادی که به دنبال کسب سود از اینستاگرام با هر فعالیتی هستند، با این الگوریتم ها آشنا بوده و طبق آن ها عمل می‌کنند.

پس مسیر سختی در پیش روی ما قرار دارد تا بتوانیم تیک آبی اینستاگرام را به دست بیاوریم. از طرفی تیک آبی ارزش خاصی را برای پیج ما به وجود می‌آورد که می‌تواند ما را از تمامی رقبا منحصر به فرد سازد. در واقع افرادی که موفق شدند تیک آبی اینستاگرام را به دست بیاورند به نوعی توسط اینستاگرام مورد پذیرش و مقبولیت قرار گرفته اند و این موضوع برای پیج  و کسب و کار ما ارزش بیشتری را به همراه می‌آورد. در نهایت پیج های با تیک آبی بیشتر مورد اعتماد مخاطبان قرار می‌گیرند و زود تر به هدف خود می‌رسند. در ادامه تمامی مواردی که باید در رابطه با تیک آبی اینستاگرام و خرید آن بدانید را برای شما توضیح می‌ دهیم.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام

آشنایی با تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام که در کنار پروفایل پیج قرار می‌گیرد، به عنوان نشان تایید شده نیز شناخته می شود و نمادی از اصالت و اعتبار در این پلتفرم است. این علامت کوچک آبی همان طور که گفتیم در کنار نام پروفایل برخی از حساب‌ها ظاهر می‌شود و همان ارزش و اعتباری که گفتیم را به پیج می‌دهد. یعنی مخاطب با دیدن تیک آبی در کنار پروفایل پیج ما متوجه می‌شود که این پیج توسط اینستاگرام به عنوان یک اکانت واقعی که می‌تواند متعلق به یک شخص خاص، یک برند معروف و یا یک موجودیت قابل توجه باشد، به رسمیت شناخته شده است.

گرفتن تیک آبی اینستاگرام کمک می‌کند تا در بین هزاران هزار پیج های مشابه ای که امروزه در یک زمینه فعالیت می‌کنند تفاوت خاصی به وجود بیاید و کشش کاربران به سمت پیجی باشد که توسط اینستاگرام مورد تایید واقع شده است. همچنین کاربران می‌توانند در تشخیص بین پیج های فیک و پیج های واقعی به خوبی عمل کنند.

گرفتن تیک آبی اینستاگرام,تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام

چرا تیک آبی؟

اپلیکیشن هایی که در جهان امروز وجود دارند، در دسترس تمامی افراد قرار گرفته اند و با این وجود ممکن است سو استفاده هایی در زمینه های مختلف رخ دهد‌. با توجه به این امر اینستاگرام تیک آبی را به وجود آورد تا مقداری از پیج های فیک و تقلبی کاسته شود. فرض کنید شما به دنبال پیج علی کریمی می گردید. هنگامی که نام آن را در اینستاگرام جستجو کنید، با پیج های زیادی با این نام‌ مواجه خواهید شد. بسیاری از پیج ها توسط طرفداران تاسیس می شود و برای اینکه پیج اصلی را تشخیص دهید، می توانید از تیک آبی این مسئله را دریابید. پیجی که دارای تیک آبی باشد پیج رسمی علی کریمی است.

در اینجا چند نکته کلیدی وجود دارد که باید در مورد تیک آبی اینستاگرام بدانید:

فرآیند تأیید: از آخرین به روز رسانی ، روند تأیید به طور آشکار توسط اینستاگرام فاش نشده است. با این حال، کاربران می‌توانند با مراجعه به تنظیمات حساب کاربری خود در برنامه اینستاگرام و انتخاب «درخواست تأیید» برای تأیید درخواست کنند. اینستاگرام معمولاً بررسی می‌کند تا ببیند که پیج درخواست دهنده با معیار های تایید اعتبار تطابق دارد یا خیر.

معیارهای تأیید: معیار های خاصی برای دریافت تیک آبی به طور عمومی توسط اینستاگرام مشخص نشده اند، با این حال پیج هایی که توسط مخاطبان زیادی دنبال می‌شوند و به نوعی توجه کاربران را به خود جلب می‌کنند پس از مدتی فعالیت تیک آبی اینستاگرام را دریافت می‌کنند. اکانت های متعلق به چهره‌های عمومی مشهور، افراد مشهور، برندهای جهانی، و نهادهای رسانه‌ای، ورزشی، دولتی و سایر زمینه‌های مرتبط از آن جایی که قابل توجه و مورد علاقه عموم و البته معتبر هستند، دارای تیک آبی اینستاگرام هستند.

اجتناب از کلاهبرداری: به دلیل این که افراد دوست دارند کسب و کاری که برای آن شبانه روز زحمت کشیده اند هر چه سریع تر مورد استقبال مخاطبان قرار بگیرد، معمولا به راحتی در دام کلاهبرداران می‌افتند. دقت کنید که نباید به هر شخصی که ادعا می‌کند می‌تواند برای شما تیک آبی ایسنتاگرام را فعال کنند اعتماد کنید. بلکه باید از طریق سایت های معتبر و شناخته شده اقدام به این کار کنید. در ضمن نکته دیگری که وجود دارد این است که داشتن تیک آبی ایسنتاگرام برای هر پیجی لازم نیست.

بلکه پیج های بسیار پر مخاطب که ممکن است پیج های فیک همانند آن ها مانع شناخت پیج اصلی شود در اولویت هستند. اگر تازه کار هستید و یا فعلا در شرایطی قرار ندارید که بتوانید تیک آبی را بگیرید بهتر است بر روی فعالیت های تمرکز کنید که مخاطبان را جذب می‌کند و دقیقا طبق الگوریتم های اینستاگرام پیش بروید تا مسیر دریافت تیک آبی اینستاگرام را به خوبی طی کنید.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام

چرا تیک آبی اینستاگرام به وجود آمد؟

با افزایش محبوبیت اینستاگرام، بسیاری از چهره‌های عمومی، سلبریتی‌ ها، برندها و سایر نهادهای برجسته شروع به استفاده از این پلتفرم کردند. این امر خطر جعل هویت و حساب‌ های جعلی را افزایش می‌ دهد که می‌ تواند منجر به سردرگمی و آسیب احتمالی به شهرت آن افراد یا نهادها شود. اینستاگرام برای رفع این مشکل و ارائه ابزاری برای شناسایی حساب‌های معتبر به کاربران، نشان تأیید تیک آبی را معرفی کرد.

تیک آبی چندین هدف را دنبال می کند:

تأیید هویت: نشان تأیید، تأیید می‌کند که حساب واقعاً متعلق به شخصیت عمومی، سلبریتی، نام تجاری یا نهادی است که ادعا می‌کند آن را نمایندگی می‌کند. این به کاربران کمک می‌کند بدانند که با حساب اصلی در حال تعامل هستند و نه  با حساب جعلی.

اعتبار: وجود نشان تأیید اعتبار به پیج شما می بخشد. با گرفتن تیک آبی پیج شما به عنوان یک پیج محبوب و پر مخاطب و مهم تر از همه تایید شده توسط اینستاگرام شناخته می‌ شود که توانایی جذب مخاطبان زیادی را داشته و مسیر درستی را طی کرده است.

تمایز حساب: با نشان تأیید، کاربران به راحتی می توانند بین حساب های تأیید شده و حساب های معمولی تمایز قائل شوند، که می تواند به ویژه هنگام جستجو یا دنبال کردن شخصیت ها یا مارک های شناخته شده مفید باشد.

کاهش جعل هویت: اینستاگرام قصد دارد با ارائه نمادی قابل مشاهده از تأیید هویت، از ایجاد حساب‌های جعلی برای فریب کاربران جلوگیری کند.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام

نحوه ی گرفتن تیک آبی اینستاگرام

اطمینان از واجد شرایط بودن: تیک آبی معمولاً برای حساب‌هایی که دارای منافع عمومی، چهره‌های برجسته، افراد مشهور، مارک‌های جهانی یا نهادهایی در زمینه‌های مختلف بودند، رزرو می‌شد. قبل از درخواست، مطمئن شوید که حساب شما معیارهای واجد شرایط بودن را دارد.

به تنظیمات بروید: برنامه اینستاگرام را باز کنید و به صفحه پروفایل خود بروید. روی سه خط افقی (منو) در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید، سپس “تنظیمات” را انتخاب کنید.

درخواست تأیید: در منوی «تنظیمات»، «حساب» را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید. به دنبال «درخواست تأیید» بگردید و آن را انتخاب کنید.

ارائه اطلاعات: از شما خواسته می شود نام حساب خود را وارد کنید و دسته ای را انتخاب کنید که به بهترین شکل حساب شما را نشان دهد (به عنوان مثال، اخبار/رسانه ها، ورزش، دولت، موسیقی و غیره). همچنین ممکن است از شما خواسته شود که برای تأیید هویت خود یک کارت شناسایی عکس دار صادر شده توسط دولت آپلود کنید.

ارسال درخواست: پس از ارائه اطلاعات لازم، درخواست تأیید خود را با ضربه زدن روی «ارسال» یا «ارسال» ارسال کنید.

منتظر پاسخ اینستاگرام باشید: پس از ارسال درخواست، تیم اینستاگرام اکانت شما را بررسی خواهد کرد. فرآیند تأیید ممکن است مدتی طول بکشد، و هیچ تضمینی وجود ندارد که حساب شما حتی اگر معیارهای واجد شرایط بودن را داشته باشد تأیید شود.

همان طور که واضح است حساب های زیادی در اینستاگرام وجود دارند که تلاش می‌کنند تا فعالیت های خود را به گونه ای جذاب و مورد پسند انجام دهند تا به تیک آبی دسترس پیدا کنند. ممکن است این پیج ها کاملا واجد شرایط گرفتن تیک آبی باشند اما از ان جایی که اینستاگرام یک اپلیکیشن با تعداد بسیار زیادی از مخاطبان و کاربران است در این زمینه بسیار محتاط عمل می‌کند و این قابلیت را به راحتی در اختیار پیج های حتی تایید شده و منطبق با شرایط هم قرار نمی‌دهد.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام

توصیه هایی برای افزایش شانس دریافت تیک آبی اینستاگرام

قبل از اینکه برای خرید تیک آبی اینستاگرام خود عجله کنید، پیشنهاد می­ کنیم که از توصیه های اعضای با تجربه تیم دیجی فالوور استفاده کنید تا شانس خود را برای دریافت نشان آبی افزایش دهید.

در ادامه چند مورد از توصیه های کمک کننده را با یکدیگر بررسی می­ کنیم.

۱. پروفایل اینستاگرام خود را تکمیل کنید.

در اولین مانع زمین نخورید. توجه داشته باشید که اگر مشخصات پروفایل شما کامل نباشد، اینستاگرام تیک آبی را به شما نمی دهد. بنابراین، باید مطمئن شوید که یک عکس پروفایل مناسب آپلود کرده ایم و تمام اطلاعات مورد نیاز را در بخش بیو اینستاگرام تکمیل کرده اید.

اطلاعات دقیق و مختصر درباره خود یا کسب و کارتان را وارد کنید و مطمئن شوید که حسابتان روی حالت خصوصی (Private) تنظیم نشده است. به یاد داشته باشید که یک پروفایل قوی برای تحت تاثیر قرار دادن اینستاگرام هنگام بررسی پرونده شما ضروری است.

۲. فعال باشید و پست های خود را شخصی سازی کنید.

فرقی ندارد که شما پست معمولی بگذارید و یا پستی بسیار خاص را طراحی کنید، باید به صورت مرتب در اینستاگرام حضور داشته باشید تا در این پلتفرم به عنوان یک اکانت فعال شناخته شوید. با این کار شانس شما برای دریافت تیک آبی افزایش پیدا می‌کند.

همان طور که کمی بالا تر به آن اشاره کردیم حتی اگر شما طبق بهترین روتین روزانه اینستاگرام پیش بروید باز هم ممکن است در روند دریافت تیک آبی به مشکل برخورد کنید. یکی از روش های سریع و راحت می تواند خرید این تیک های آبی می باشد که شما باید دقت کنید از سایت معتبری برای خرید تیک آبی اینستاگرام کمک بگیرید مثل سایت خرید فالوور اینستاگرام که هم کمترین قیمت را ارایه می دهد و هم بهترین کیفیت را دارا هست.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی می‌ تواند تاثیرگذاری تبلیغات شما را افزایش دهد؟

تیک آبی اینستاگرام می‌ تواند تأثیرگذاری تبلیغات شما را در این پلتفرم افزایش دهد به دلایل زیر:

  1. اعتماد مخاطبان: تیک آبی اینستاگرام نماد اعتبار و رسمیت حساب کاربری شما در اینستاگرام است. وجود این تیک به معنای این است که حساب کاربری شما توسط تیم اینستاگرام به عنوان واقعی و معتبر تأیید شده است. این اعتبار باعث می‌شود که مخاطبان به محتواهای شما بیشتر اعتماد کنند و بهترین تجربه کاربری را از حساب کاربری شما تجربه کنند.
  1. افزایش ترافیک و بازدید: اعتماد بیشتر مخاطبان به حساب کاربری شما می‌ تواند به افزایش ترافیک و بازدید از پست‌ ها و صفحه شما منجر شود. افراد به راحتی‌تر به محتوای شما دسترسی پیدا می‌ کنند و احتمالاً بیشترین تعداد کلیک و بازدیدهای مرتبط با تبلیغات شما را به دست می‌ آورید.
  1. افزایش انگیزه برای مشارکت: مخاطبان ممکن است بیشتر به تعامل با حساب کاربری شما واکنش نشان دهند. اعتماد به نفع افزایش تعداد کامنت‌ ها، لایک‌ ها و اشتراک‌ گذاری‌ های محتوای شما می‌ آید که این نیز به بهبود تأثیر تبلیغات شما کمک می‌ کند.
  1. افزایش تبدیل‌ پذیری: اعتماد به نفع بهبود نرخ تبدیل مشتریان نیز می‌ آید. وقتی مخاطبان به محتواها و تبلیغات شما اعتماد دارند، احتمال تبدیل شدن آنها به مشتریان و انجام اقدامات مورد نیاز مانند خرید یا ثبت‌ نام در خدمات شما افزایش می‌ یابد.
  1. جذب هدفمند ترین مخاطبان: افرادی که به تیک آبی اهمیت می‌ دهند ممکن است از نسل‌ ها و اقتصادهای مختلف باشند. این به شما امکان می‌دهد تا با استفاده از تبلیغات هدفمندتر و دقیق‌تری مخاطبان خود را جذب کنید.
  1. افزایش نرخ بازگشتی: افرادی که به محتوای شما اعتماد دارند، احتمالاً بیشتر به حساب کاربری شما بازگشت خواهند کرد. این به معنای افزایش نرخ بازگشتی (Retention Rate) است که می‌تواند به افزایش مشتریان دائمی و معتبرتر شما منجر شود.

به طور خلاصه، خرید تیک آبی اینستاگرام می‌ تواند به عنوان یک عنصر اعتماد ساز و تأییدی برای حساب کاربری شما عمل کند و تأثیر مثبتی بر روی تبلیغات و محتوای شما در این شبکه اجتماعی داشته باشد، از جمله افزایش اعتماد مخاطبان، ترافیک بیشتر، تعامل بیشتر، و نرخ تبدیل بهتر.

افزایش نرخ تبدیل با تیک آبی اینستاگرام

سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام می‌ تواند به افزایش نرخ تبدیل (Conversion Rate) حساب کاربری شما کمک کند. نرخ تبدیل به نسبت مخاطبانی است که اقدامات مورد نظر مانند خرید محصول، ثبت‌ نام، اشتراک گذاری اطلاعات تماس، یا هر اقدام دیگری را انجام می‌ دهند. بهترین راه‌ ها برای افزایش نرخ تبدیل با تیک آبی عبارتند از:

اعتماد سازی: تیک آبی اینستاگرام نمایانگر اعتماد و رسمیت حساب کاربری شماست. در مطالب و تبلیغات خود به این نکته اشاره کنید که حساب شما توسط اینستاگرام تأیید شده است، و افراد می‌توانند به طور اعتمادی با حساب کاربری شما تعامل کنند.

ارائه محتوای ارزشمند: اطمینان حاصل کنید که محتواهای شما ارزشمند و جذاب برای مخاطبان هستند. اگر محتواهای شما مفید و جذاب باشند، افراد بیشتری به تبدیل شدن به مشتریان علاقه خواهند داشت.

تخصیص تخفیف‌ ها و پیشنهادهای ویژه: استفاده از تیک آبی به عنوان نماد اعتماد برای تخصیص تخفیف‌ ها و پیشنهادهای ویژه به مخاطبان می‌ تواند ترغیب‌ کننده باشد. مثلاً می‌ توانید تخفیف‌ های اختصاصی برای دنبال‌ کنندگان خود ایجاد کنید.

تبلیغات هدفمند: با استفاده از امکانات تبلیغاتی اینستاگرام می‌ توانید تبلیغات هدفمندی ایجاد کنید که به دقت به مخاطبان با توجه به ویژگی‌ ها و نیازهای آنها تعریف شده‌ اند. این می‌ تواند به افزایش نرخ تبدیل کمک کند.

ارتقاء پست‌های تبلیغاتی:  از امکانات تبلیغاتی اینستاگرام برای ارتقاء پست‌های تبلیغاتی خود استفاده کنید. این امکان به شما این اجازه را می‌دهد که پست‌های تبلیغاتی را به یک نسل خاص از مخاطبان نمایش دهید که احتمال تبدیل بیشتری دارند.

مانیتورینگ و بهبود مستمر: نرخ تبدیل را به صورت منظم مانیتور کنید و با تجزیه و تحلیل داده‌ها و بازخوردهای کاربران بهبودهای مستمر در تبلیغات و استراتژی‌های خود اعمال کنید.

به طور کلی، تیک آبی اینستاگرام می‌تواند به عنوان عاملی کلیدی در افزایش نرخ تبدیل و افزایش مشتریان شما موثر باشد، اگر از آن به درستی بهره‌بری کنید و محتواها و تبلیغات خود را با دقت بهینه‌سازی کنید.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام برای چیست؟

تیک آبی اینستاگرام نمادی است که معمولا در کنار اکانت افراد معروف مشاهده می‌ شود و آن را با عنوان Verified Badge می‌ شناسند، لازم به ذکر است که بگوییم این نماد کمک می ‌کند که به راحتی اکانت افراد معروف را با صفحات فیک و کپی آن ها شناسایی کنید.

به طور کلی باید بگوییم تیک آبی تنها برای اشخاص کاربرد ندارد بلکه برندهای معروفی که از موسسات حقوقی برخوردار هستند می‌ توانند برای این‌ که صفحات آن‌ ها متمایز شود به دریافت تیک آبی بپردازند.

تیک آبی که در کنار حساب‌ های کاربری مشاهده می شود نشان می ‌دهد که این اکانت توسط اینستاگرام مورد تأیید است، در واقع تمامی اشخاص، برندها و مشاغل که از این تیک برخوردار هستند اعتبار خاصی را به اکانت خود می بخشند. وجود تیک آبی باعث می ‌شود که حساب‌ های کاربری فیک و تقلبی کاهش پیدا کند، از طرفی به‌ راحتی می ‌توان جعل کنندگان اکانت را شناسایی کرد.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام

تأیید شدن در اینستاگرام

همان‌ طور که گفته شد تیک آبی اینستاگرام به عنوان تاییدیه حساب ‌های واقعی معرفی می‌ شود که پیج افراد را قابل‌ اعتمادتر می‌ کند، بنابراین ممکن است بسیاری از افراد این سوال را از خود بپرسند که آیا هر فردی می‌ تواند نماد آبی اینستاگرام را دریافت کند؟ که در پاسخ به این سوال باید بگوییم اینستاگرام از سال ۲۰۱۸ برای ابهام ‌زدایی از روند بازار سیاه مخفی تیک آبی اینستاگرام را ارائه داد.

در واقع اپلیکیشن اینستاگرام امروزه در دسترس عموم مردم قرار دارد، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که اینستاگرام درخواست افراد را برای دریافت تیک آبی تایید کند، چراکه این تیک تنها برای برندهای خاص، شخصیت‌ های عمومی و افراد مشهور کاربرد دارد.

اینستاگرام اطلاعاتی را در صفحه راهنما در مورد دریافت تیک آبی قرار داده است که طبق آن می توان گفت تنها در حالتی درخواست نماد تیک آبی برای اکانت تایید می شود که حساب کاربری کاملاً منحصر به‌ فرد باشد و از اعتبار قانونی هم برخوردار باشند، از طرفی اینستاگرام بر روی تعداد بالای فالوور هم تاکید زیادی دارد، اما هیچ ‌گونه عددی برای آن مشخص نکرده است.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام

نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام رایگان یکی از موضوعاتی است که فکر کاربران را درگیر کرده و به ‌عنوان اولویت افراد حقیقی، برندهای شناخته‌ شده و بلاگرهای اینستاگرام معرفی می ‌شود، اما مراحل و شرایط دریافت تیک ممکن است با دشواری‌ هایی همراه باشد.

طبق بررسی‌ هایی که انجام‌ شده می‌ توان گفت روش‌ های مناسبی برای گرفتن تاییدیه اینستاگرام وجود دارد که در ۷ مرحله خلاصه می ‌شود بنابراین در ادامه مطالب این فرایند را برای شما بیان خواهیم کرد.

ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و به دیدن نمایه خود بپردازید سپس باید بر روی دکمه منو کلیک کنید که این گزینه در گوشه‌ سمت راست بالا وجود دارد و بعد از آن وارد تنظیمات اینستاگرام شوید که به شکل یک چرخ ‌دنده کوچک مشاهده می ‌شود.

حال باید بر روی نماد حساب کلیک کنید و گزینه Request Verification را بیابید در نهایت اسم کامل، نام حرفه‌ ای و دسته‌ بندی را انتخاب کرده و از طرفی با ارائه مدارک شناسایی یا کسب‌ و کار خود درخواست دریافت تیک آبی اینستاگرام را ارسال کنید.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام

نکات مهم دریافت تیک آبی اینستاگرام

همان‌ طور که در مطالب بالاتر گفته شد برای دریافت تیک آبی اینستاگرام باید مراحلی را طی کنید، اما مواردی وجود دارد که اگر به آن ‌ها توجهی نداشته باشید مسیر برای شما هموار نخواهد بود به‌ عنوان مثال زمانی‌ که قصد دارید Username را وارد کنید باید دقیقا آیدی خود را نوشته و در مرحله بعدی که از شما اسم کامل را می‌ خواهد نام کامل خود را وارد کرده که باید دقیقا مطابق مدارک هویتی باشد.

در مرحله بعدی از شما شناسه ای درخواست می ‌شود که حتما باید آن را پیوست کنید، اما دقت داشته باشید که اگر می‌ خواهید برای کسب‌ و کار یا اسم تجاری خود درخواست تایید ارسال کنید به شناسه دولتی نیاز دارید که افراد ساکن ایران باید از تصویر پاسپورت خود استفاده نمایند بعد از این ‌که درخواست شما بررسی شود نوتیفیکیشنی ارسال خواهد شد که با مشاهده آن می‌ توانید نتیجه درخواست را ببینید.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام

مزایای دریافت تیک آبی اینستاگرام

شاید بسیاری از افراد تصور کنند که داشتن یک نماد آبی در اینستاگرام چندان مهم نیست، اما باید بگوییم که این تیک آبی می‌ تواند اعتبار زیادی به پیج شما ببخشد و افراد را ترغیب کند که به دنبال کردن پیج شما بپردازند، بنابراین باید بگوییم که مزایای تیک آبی اینستاگرام برای کاربران این پلتفرم بسیار زیاد است که در ادامه آن‌ ها را بیان می ‌کنیم.

بدست آوردن اعتماد

یکی از مزایای گرفتن تیک آبی اینستاگرام این است که می‌ تواند اعتبار برند و کار شما را افزایش دهد، در واقع تا به امروز حساب‌ هایی که در اینستاگرام وجود داشته ان  زیاد به تیک آبی اینستاگرام توجهی نداشته اند و حدود یک درصد از حساب ها توسط این شبکه اجتماعی تایید شده که همین موضوع می ‌تواند نمایه تجاری شما را در اختیار افراد زیادی قرار دهد.

زمانی‌ که شما بخواهید با بلاگرها تعامل داشته باشید داشتن نماد آبی اینستاگرام به آنان اطمینان می ‌دهد که پیج شما فیک نیست و با یک پیج واقعی رو به ‌رو هستند و در نهایت به‌ راحتی می ‌توانید با آن ‌ها معامله کنیم.

کاهش جعل هویت و کپی برداری

یکی از بزرگ ترین مزایای تیک آبی اینستاگرام کاهش جعل هویت می‌ باشد، در واقع شما برای دریافت فالوور باید وقت و هزینه زیادی را صرف کنید که شاید برای بسیاری از افراد قابل‌ توجه نباشد و به‌ راحتی هویت شما را جعل کنند، بنابراین اگر بتواند یک برند تجاری یا کسب‌ و کار را با تیک آبی اینستاگرام همراهی کنید کسی نمی‌ تواند از اکانت شما کپی برداری کند.

دسترسی به ویژگی‌ های خاص

از دیگر مزیت‌ های دریافت تیک آبی اینستاگرام این است که کاربران این شبکه اجتماعی خیلی سریع‌ تر از کاربران معمولی به ویژگی خاص اینستاگرام دسترسی پیدا خواهد کرد که می‌ تواند بر روی کسب درآمد شما تاثیر زیادی داشته باشد.

برجسته کردن نام تجاری

دریافت تیک آبی اینستاگرام علاوه‌ بر این‌ که به افزایش فالوورهای شما کمک می‌ کند شما را در صدر نتایج جستجو قرار می دهد، همچنین محتوای این ‌گونه از پیج ها با توجه به الگوریتم ‌های اینستاگرام تحت حمایت قرار می‌ گیرد، بنابراین نسبت‌ به پست فالوورهای دیگر مورد توجه قرار می‌ گیرد این حالت به شما کمک می ‌کند که برند تجاری خود را بلد کنید و برای ارتقای شرکت از آن استفاده نمایید.

دریافت تیک آبی اینستاگرام می ‌تواند این موضوع را نشان دهد که شما هر راهی را که دنبال کنید و هر تجارتی که داشته باشید رهبر آن بازار است، بنابراین سطح آگهی مردم از برند شما را افزایش خواهد داد.

منحصر بودن پیج اینستاگرام

همان‌ طورکه گفته شد دریافت تیک آبی اینستاگرام به شما کمک می ‌کند که اکانت خود را با افرادی که این تیک را ندارند متمایز کنید و به اندازه ‌ای مهم است که توجه افراد زیادی را به سوی پیج شما جلب خواهد کرد. بسیاری از کاربران اینستاگرام دوست دارند فقط پیج های اصلی را دنبال کنند، به ‌همین علت به‌ دنبال پیج هایی هستند که از تیک آبی اینستاگرام برخوردار هستند.

تیک آبی اینستاگرام,خرید تیک آبی اینستاگرام,سایت گرفتن تیک آبی اینستاگرام

شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام

دریافت تیک آبی اینستاگرام همان طور که متوجه شدید از مزایای بسیاری برخوردار است و برای به دست آوردن آن هم شرایطی وجود دارد که در صورت رعایت کردن آن ها به راحتی می توانید این نماد اعتماد را به دست آورید، البته به این موضوع دقت داشته باشید که خرید تیک آبی اینستاگرام می تواند روال کار شما را سریع تر کند.

یکی از مهم ترین شرایطی که اینستاگرام برای ارائه تیک آبی در نظر گرفته است داشتن یک اکانت کامل می باشد، به عنوان مثال قرار دادن نام کامل، استفاده از تصویر پروفایل، داشتن بیوگرافی و … از قوانین مهم برای داشتن اکانتی کامل است.

از نکات دیگر که برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام باید به آن توجه داشته باشید این است که حداقل یک پست را درون پیج خود قرار دهید و پروفایل شما باید از میزان سرچ بالایی برخوردار باشد.

از شروط دیگر منحصر بودن و معنبر بودن اکانت شما می باشد، چرا که پیج شما نماینده کسب و کار و هویت شما می باشد، همچنین تنها یک حساب برای هر شخصی قابل تایید است، بنابراین باید اکانت خود را به بهترین شکل ممکن معرفی کنید.

نحوه فعال کردن تیک آبی اینستاگرام

تا این قسمت از مطالب در مورد تیک آبی اینستاگرام مطالبی را در اختیار شما قرار دادیم، حال اگر قصد دارید این تیک را دریافت کنید باید مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

در مرحله اول باید وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و به بخش پروفایل کاربری خود مراجعه کنید و در ادامه مراحل تنظیمات اینستاگرام را بیابید و گزینه Request Verification  را انتخاب نمایید.

در ادامه فرآیند صفحه جدیدی را مشاهده می کنید که حاوی یک فرم است و باید تمامی اطلاعات خود را درون این فرم قرار دهید سپس باید عکس گذرنامه، شناسنامه یا گواهینامه خود را بارگذاری کنید و در نهایت بعد از تکمیل اطلاعات گزینه send را انتخاب کرده تا درخواست شما ارسال شود.

دکمه بازگشت به بالا