خبری

10 تا از بهترین سایت های خبری ایران

خلاصه نوشته
 • دنبال کردن بهترین سایت های خبری ایران مزایای بسیاری برای مان خواهد داشت، که یکی از مهم ترین آن به روز بودن و آگاهی از تمامی اخبار و مسائلی است که درون جامعه رخ خواهند داد. به طور کلی می توان گفت سایت های معتبر خبری می توانند منبعی موثقی باشند تا دیگر گول افراد سودجویی که با هر بهانه ای به دنبال حاشیه سازی و انتشار اخبار دروغین هستند را نخوریم.

پربازدیدترین سایت خبری ایران

امروزه به منظور گسترش سریع اخبار در سراسر دنیا غالبا اخبار را از طریق فضای مجازی و وب سایت های مختلف منتشر می کنند. با این روش افراد راحت ترمی توانند ظرف مدت زمان کوتاهی به جدید ترین اخبار روز دنیا دسترسی داشته باشند. به همین منظور وب سایت ها و پایگاه های خبری متعددی راه اندازی شده اند که هر کدام در بخشی از حوزه خبری فعالیت دارند. کاربرانی که دنبال کننده اخبار از طریق فضای مجازی هستند باید توجه داشته باشند که اخبار را از سایت های معتبر خبری دنبال کنند.

عصر حاضر، عصر اطلاعات و فضای سایبری بوده و یکی از ابزارهای انتقال اطلاعات اینترنت می باشد که نقش بسازیی در زندگی روزمره انسان در خصوص اطلاع رسانی و آگاه سازی پیدا کرده است. امروزه اکثر مردم از اینترنت به جای روزنامه ها و مجلات با موضوعات گوناگون استفاده می کنند. بنابراین وجود سایت های خبری بدیهی بوده و تعداد این سایت های خبری رو به افزایش است.

سایت های خبری ایران در عصر امروز از موثرترین رسانه های کشور محسوب می شود. قابلیت هایی چون به روز رسانی سریع، دسترسی آسان و هزینه کم، سایت های خبری را به رسانه های مهم کشور تبدیل نموده است و روز به روز به تعداد بازدید کننده گان این سایت ها اضافه می شود. اما در این میان بهترین سایت های خبری با امکانات و طراحی عالی، ظاهر ساده و کاربر پسند و منابع موثق و اخبار به روز و کاملا درست کمتر دیده می شود.

این روزها کم کم به دورانی نزدیک می شویم که رسانه های مکتوب مثل روزنامه ها و مجلات، جای خود را به سایت های خبری فارسی و روزنامه های آنلاین می دهند. بنابراین هر روز که از پیشرفت فن آوری اطلاعات می گذرد، نقش سایت های خبری و خبرگزاری های آنلاین، بیشتر و بیشتر می شود.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

رسانه های خبری اینترنتی همیشه نقش مهمی در زندگی و جامعه داشته اند و خواهند داشت تا جایی که اگر وجودشان کمرنگ شود احتمال کمرنگ شدن حوزه خبری وجود دارد. در واقع می توان گفت که رسانه ها و سایت های خبری باعث پیشرفت جامعه شده و سبب می شوند تا دیگر هیچ اهانت و تهمتی موجب ایجاد تفرقه و تخریب یک جامعه نشود. به طور کلی بهترین سایت های خبری مسئولیت بسیار سخت و سنگینی را بر عهده دارند، چراکه گاهی با انتقاد خود در خصوص برخی از مسائل روز و معضلات جامعه سبب می شوند تا پیشرفتی عظیم صورت بگیرد.

از طرف دیگر هر کدام از این سایت ها در خصوص یک موضوع و یا چند موضوع تمرکز دارند از بهترین سایت های خبر ورزشی گرفته تا سیاست و تحلیل مسائل مختلف روز جامعه، که شما می توانید بنابر سلیقه خود هر کدام از این سایت ها را دنبال نمایید. در واقع سایت های خبری یکی از مهم ترین و موثر ترین عناصر انتقال اطلاعات از طریق اینترنتی می باشند که تاثیر بسزایی در رشد و توسعه صنعت خبرنگاری کشورمان دارند.

پیگیری خبرهای جدید و از طرف دیگر انتشار بروز ترین خبرهای مهمی که در کشور رخ می دهند تاثیرات بسزایی در افراد مختلف خواهند داشت. برای مثال آسیب های اجتماعی کاهش می یابد و گاهی با انتشار یک خبر فرهنگ سازی عمیقی صورت می گیرد. در واقع نظارت سایت های خبری و رسانه های مختلف خبری بر روی مسائلی که اتفاق می افتند، باعث اصلاح بسیاری از مشکلات می شوند و کمک بزرگی به جامعه می کنند.

پربیننده ترین سایت های خبری ایران نقش مهمی در کشور ایفا می کنند، آنان همانند سفیران صلح می مانند چراکه با تلاش خود در جهت ارائه خبرهای مهم بدون هیچ کم و کاستی و یا شایعه سازی مردم را به موقع آگاه می سازند و گاه فرصت های مهمی را برای مردم به ارمغان می آورند. پس با تمامی این تفاسیر دنبال کردن سایت های خبری نقش مهمی در زندگی همه ما خواهد داشت، البته به شرطی که سایت های مهم و معتبر را دنبال کرده باشیم.

بهترین سایت خبری در ایران,بهترین سایت خبری فارسی,بهترین سایت های خبری ایران

نقش و اهمیت سایت های خبری

سایت خبری در واقع نوعی رسانه الکترونیکی می باشد که اخبار مرتبط با حوزه فعالیت خود را به صورت آنلاین و ۲۴ ساعته در اختیار کاربران قرار می دهد. در حال حاضر افراد کمتربه خرید روزنامه و مجلات برای اطلاع یافتن از جدید ترین اخبار روز دنیا می پردازند و اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای انتقال اطلاعات جایگاه ویژه ای در زندگی مردم پیدا کرده است. به طوری که اکثر مردم اخبار را از طریق اینترنت و رسانه های آنلاین دنبال می کنند. همین مسئله موجب شده است که روز به روز به تعداد سایت های خبری ایران افزوده شود و سایت های خبری به یکی از مهم ترین رسانه های کشور در زمینه انتشار اخبار تبدیل شوند.

معتبر ترین سایت خبری ایران,پربازدیدترین سایت خبری ایران,پربیننده ترین سایت خبری ایران

امکانات بهترین سایت های خبری کدامند؟

بیشتر مردم از بعضی امکاناتی که در سایت های خبری ارائه شده اند آگاهی دارند، اما آیا می دانید بهترین سایت های ایرانی با موضوعیت خبری باید چه امکانات جامع و حرفه ای داشته باشند؟

لیست مهم ترین امکانات بهترین سایت های خبری ایرانی

 • محتوای با کیفیت بالا، ساده و خوانا
 • انتشار اخبار صحیح همراه با منبع
 • دسته بندی، چیدمان و گرافیک سایت باید مناسب سایت های خبری باشد (کاربر پسند)
 • طراحی واکنشگرا داشته باشد
 • به روز رسانی اخبار
 • استفاده از تصاویر با کیفیت و تا حد ممکن کم حجم
 • امکان ارسال ایمیل خبری توسط کاربران
 • قرار دادن زبان های دیگر در زیر دامنه ها
 • استفاده از انواع عکس و فیلم در کنار خبر
 • احترام به باورهای دینی و سنتی اقوام مختلف
 • بی طرف بودن در مسائل مختلف و پرهیز از سیاست زدگی

مزایای بهترین سایت خبری ایران

دنبال کردن اخبار از بهترین سایت های خبری مزیت های بسیاری دارد. کاربران با مراجعه به این سایت ها در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند از بیشترین اخبار روز دنیا مطلع شوند. همچنین افراد می توانند با اتصال به اینترنت و وارد شدن به این سایت ها به راحتی خبر مورد نظر خود را در بین دسته بندی ها  و آرشیو سایت بیابند و نیازی به خرید روزنامه ها و مجلات متعدد نمی باشد. علاوه بر این سایت های خبری به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارند و تمامی اخبار و وقایع جهان را لحظه ای پوشش می دهند.

پیشنهاد ویژه “بهترین سایت خبری ایران”

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

در لیست بهترین سایت های خبری ایران می توان به سایت شهر خبر اشاره کرد که با اطلاع رسانی و جمع آوری دقیق و لحظه به لحظه از خبرگزاری ها و سایت های خبری باعث شده تا کاربران در کوتاهترین زمان به منابع خبری خود دست پیدا کنند.

این سایت به هیچ ارگانی وابسته نیست و گرایش سیاسی ندارد. درضمن این سایت دارای اپلیکیشن در دو نسخه اندروید و آیفون می باشد.

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، هلند
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، مشرق نیوز، خبرگزاری برنا، خبرگزاری تسنیم، ورزش۳
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۲۸.۹
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۵.۱۴
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۵:۱۹
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: شهر خبر، خبر، ورزش ۳، اخبار، اخبار روز

امکانات سایت شهر خبر

 • دسته بندی سیاست و اقتصاد
 • دسته بندی ورزشی
 • دسته بندی حوادث
 • دسته بندی استخدام
 • دسته بندی فناوری
 • دسته بندی پزشکی و سلامت
 • دسته بندی فرهنگی و هنری
 • دسته بندی جهان و گوناگون
 • دسته بندی گردشگری
 • دسته بندی تصویری و ویدیویی
 • دسته بندی پربیننده ترین اخبار روز
 • دسته بندی پربیننده ترین اخبار هفته
 • دسته بندی آخرین اخبار
 • تب اخبار خودرو

حال که با برخی امکانات و مزایای سایت های خبری آشنا شدید در این مقاله می خواهیم به تحلیل و معرفی ۱۰ سایت خبری و خبرگزاری مطرح کشور در سال ۱۴۰۱ بپردازیم که دارای بهترین رنک الکسا در ایران هستند. با ما همراه باشید.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

سایت خبرگزاری فارس نخستین و بهترین سایت خبری ایران است که از بهمن ماه ۱۳۸۱ راه اندازی شده و اخبار را به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی و ترکی منتشر می کند.
آرم این خبرگزاری به شکل حرف “فا” طراحی شده که امواج مدور آب را نشان می دهد. این حرف یکی از قابلیت‌ های خبر یعنی ایجاد امواج و حرکت در جامعه اشاره دارد.
بودجه خبرگزاری فارس، از طریق کمک‌ های فرهنگی سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران تأمین می شود. اکثراً مدیران این خبرگزاری، سابقه عضویت در دستگاه نظامی سیاسی را داشته یا دارند. نفوذ رسانه ‌ای ایران از طریق خبرگزاری فارس در خاورمیانه رو به افزایش بوده و حتی این امر باعث شده تلاش های آمریکا در منطقه رو به ضعیف شدن باشد.
خبرگزاری فارس در سایر استان ها مانند خوزستان، کرمانشاه، همدان، یزد، لرستان، آذربایجان غربی و خراسان جنوبی دفاتر خود را دایر کرده است. جشنواره فصلی فارس با هدف افزایش رقابت در رشد کیفی و محتوایی خبر و شناسایی برترین خبرنگاران و آثارشان در سالهای گذشته برگزار شده است.

یکی از مهمترین قسمت های موسسه فرهنگی فارس، تاسیس دانشکده رسانه فارس می باشد. این موسسه مجوز مرکز آموزشی خود را در سال ۱۳۹۲ از دانشگاه علمی کاربردی گرفته و در رشته خبرنگاری و عکاسی، در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به آموزش پرداخته است. نکته دیگر در مورد سایت خبرگزاری فارس تاسیس مرکز آموزش خبرنگاری با نام باشگاه خبری توانا در سال ۱۳۸۷ می باشد. این مرکز با جذب جوانان متعهد افرادی را برای تزریق به تحریریه خود تربیت کرده است و در حال حاظر از آنها به بهترین نحو استفاده میکند.

مدیر مسئول: پیام تیر انداز.

سایت خبرگزاری فارس دارای اپلیکشن در نسخه های اندروید بوده و به کاربرانش قول داده نسخه آیفون خود را هم به زودی منتشر کند.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، خبرگزاری تسنیم، خبرگزاری مهر، ایسنا، ورزش۳
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۴۲.۱
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۴.۱۱
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۵:۳۵
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فارس، خبرگزاری فارس، farsnews، فارس اصفهان، فارس نیوز

امکانات سایت خبرگزاری فارس

 • دسته بندی اجتماعی
 • دسته بندی اقتصادی و سیاسی
 • دسته بندی بین الملل
 • دسته بندی علمی و دانشگاهی
 • دسته بندی فرهنگ و هنر
 • دسته بندی ورزشی
 • دسته بندی عکس، فیلم و صوت
 • دسته بندی گرافیک و کاریکاتور
 • دسته بندی فارس+
 • تب اخبار مهم
 • تب برگزیده ها، پرخواننده ها، پربیننده ها

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

سایت خبر فارسی پربیننده ترین سایت خبری ایران است که دارای جستجوگر هوشمند خبری می باشد و با این کار دسترسی کاربران به محتوی مفید سایت‌ های خبری را آسان نموده. این پایگاه خبری در ۲۰ بهمن ۱۳۸۹ توسط شرکت دانش بنیان پرتوتک سامانه شروع به کار کرد.

جستجوگر سایت خبر فارسی هر روز به صورت اتومات هزاران خبر را از فضای مجازی خوانده و با استفاه از جدیدترین و پیشرفته‌ ترین روش‌ های هوش مصنوعی طبقه بندی می کند تا در اختیار کاربرانش قرار دهد.
فرآیند پردازش خبر در سایت خبر فارسی بسیار بالا و دقیق است چراکه از بهترین و جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده کرده است.

از ویژگی های خبر فارسی می توان به دارا بودن آرشیوی از هزاران سایت خبری شاراه داشت که جزو منابع خبر فارسی قرار گرفته اند و روز به روز به تعدادشان اضافه می شود. همین موضوع سبب میشود تا امکان گستردگی اطلاعات بالا رفته تا کاربران براحتی بتوانند تمامی خبرهای مرتبط به یک موضوع را حتی با جهت گیری های گوناگون، مطالعه نمایند.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، سنگاپور
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، خبرگزاری فارس، خبرگزاری باشگاه خبرگاران جوان، ایرنا، ایسنا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۵۲.۱
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۲.۲۱
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۱:۵۶
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ورزش۳، شهر خبر، ایسنا، varzesh3، ایرنا

امکانات سایت خبر فارسی

 • ارسال خبرنامه های موضوعی بر روی ایمیل کاربران بصورت روزانه. ارسال خبرنامه های سفارشی بر اساس واژه های مشخص
 • تفکیک جغرافیایی و نمایش خبرهای ایران بر اساس استان، شهرستان و شهرها
 • جستجوی پیشرفته و دقیق
 • نمایش اطلاعات چند رسانه ای مانند صوت و ویدیو
 • نمایش آخرین اطلاعات آب و هوای شهرهای مهم ایران
 • دسته بندی سیاسی و اقتصادی
 • دسته بندی ورزشی
 • دسته بندی فرهتگ و هنر
 • دسته بندی علمی و پزشکی
 • دسته بندی فناوری و ارتباطات
 • دسته بندی اجتماعی
 • دسته بندی بین الملل
 • دسته بندی حوادث
 • دسته بندی مذهبی
 • دسته بندی صوت و تصویر
 • تب لینکهای ویژه
 • تب مهمترین اخبار
 • تب مطالب پیشنهادی
 • تب پربازدیدترین خبرها ۱۲ ساعت، ۲۴ ساعت و هفته گذشته
 • تب جدیدترین اخبار شهرها
 • تب جدیدترین خبرها

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

بدون شک سایت باشگاه خبرنگاران جوان، معتبر ترین سایت خبری ایران است که از رسانه‌ های خبری منتسب به سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بوده و به منظور آموزش مهارت های حرفه ای خبرنگاران و همچنین رشد و شکوفایی استعدادهای بالقوه قشر جوان علاقمند به این حرفه و پوشش جامع خبری، توسط معاونت سیاسی سازمان صدا و سیمای کشور در سال ۱۳۷۸ تأسیس شده‌ است.
باشگاه خبرنگاران جوان به ‌همراه خبرگزاری صدا و سیما و همچنین شبکه خبر وظیفه تأمین قسمت های خبری تمامی شبکه‌ های رادیویی و تلویزیونی این سازمان را بر عهده دارد.
این خبرگزاری در تمام استان ‌های ایران مراکز فعال داشته و اعضای آن از طریق مراجعه جوانان علاقه‌ مندان به این عرصه و برگزاری دوره‌ های آموزشی انتخاب می شوند. این سایت دارای زبانهای افغانی، عربی و انگلیسی می باشد.
یکی از نکات مثبت این سایت ارسال ایمیل خبری است که می تواند بازدید ثابت خوبی را برای سایتش به همراه داشته باشد.

باشگاه خبرنگاران جوان دارای اپلیکشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، افغانستان
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، خبرگزاری فارس، ورزش۳، خبرگزاری تسنیم، ایسنا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۵۷.۵
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۲.۶۷
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۴:۰۴
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: مترجم گوگل، گوگل ترجمه، باشگاه خبرنگاران جوان، دیوار، پخش زنده شبکه سه

امکانات سایت باشگاه خبرنگاران جوان

 • دسته بندی سیاسی و اقتصادی
 • دسته بندی بین الملل
 • دسته بندی ورزشی
 • دسته بندی اجتماعی
 • دسته بندی فضای مجازی
 • دسته بندی فرهنگی هنری
 • دسته بندی علمی پزشکی
 • دسته بندی فیلم و صوت
 • دسته بندی عکس
 • دسته بندی استان ها
 • دسته بندی شهروند خبرنگار
 • دسته بندی وب گردی
 • دسته بندی اخبار افغانستان
 • دسته بندی پخش زنده
 • تب پربازدیدترین ها و پربحث ترین ها
 • تب مهمترین عناوین گروه ها
 • تب برگزیده ها و آخرین اخبار

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‌ تنها خبرگزاری با هویت دانشجویی و اولین خبرگزاری غیردولتی کشور پس از انقلاب اسلامی به حساب می آید که امتیاز آن در تاریخ ۱۳۷۸/۴/۲ از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار جهاد دانشگاهی قرار گرفت. سایت خبرگزاری ایسنا بهترین سایت خبری در ایران است که از ۱۳ آبان ماه ۱۳۷۸ فعالیتش را آغاز کرده و مطالبش را به زبان های فارسی، عربی، فرانسوی و انگلیسی منتشر می نماید.
تصمیم گیرنده اصلی این خبرگزاری رئیس جهاد دانشگاهی می باشد. بخش ورزشی این سایت به صورت مستقل فعالیت میکند. خط مشی سایت ایسنا را می‌ توان با توجه به دو شعار “چو ایران نباشد تن من مباد” و “رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود” مشاهده کرد، که این باعث افزایش درجه اعتماد مخاطبانش شده است.
مدیر مسئول: علی متقیان.

سایت خبری ایسنا دارای اپلیکشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، خبرگزاری مهر، خبرگزاری فارس، ایرنا، خبرگزاری تسنیم
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۵۰.۲
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۳.۷۴
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۵:۰۴
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ایسنا، ایسنا اصفهان، سوابق بیمه، سابقه بیمه، همراه مکانیک

امکانات سایت خبرگزاری ایسنا

 • دسته بندی اقتصادی (طلا و ارز)
 • دسته بندی علمی و دانشگاهی
 • دسته بندی فرهنگی و هنری
 • دسته بندی اجتماعی
 • دسته بندی بین المللی
 • دسته بندی ورزشی (نتایج زنده)
 • دسته بندی استانها
 • دسته بندی عکس، ویدئو و گرافیک
 • دسته بندی ایسنا+
 • دسته بندی بازار
 • تب انتخاب سردبیر
 • تب خبرهای پربحث و برگزیده ها
 • تب آخرین اخبار استان ها

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

سایت خبری فرارو یکی دیگر از معتبرترین سایت های خبری کشور است که فعالیت های خود را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده است. در این سایت مجموعه ای از افراد جوان مشغول به فعالیت هستند و مهم ترین هدف شان کمک به جریان آزاد و حق مدار  و البته آگاهی مردم از جدید ترین اخبار روز ایران و جهان است.
سایت فرارو تحت نظر هیچ ارگان یا جناحی نیست و با هیچ یک از این ها فعالیت نمی کند. این مجموعه هیچ کاری با گروه های مختلف سیاسی از جمه اصلاح طلب ها و اصول گراها هم ندارد. سایت فرارو کاملا مطابق قوانین و مافع ملی و انقلاب اسلامی عمل می نماید.

سایت فرارو نگاه خاصی به تمامی مسائل روز دنیا دارد و با روش های خاص خودش تمامی این موضوعات را تحلیل می کند. فرارو به مسائل مهمی همچون اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی می پردازد. این مجموعه به خاطر عدم درگیری با مسائل بی ارزش رسانه ای  و شایعات و حاشیه ها، تمامی اخبار خود را با فرهیخنگان مهمی که در این زمینه فعالیت دارند مطرح می کند و در نهایت اخبار را به درستی ارائه می دهد. مهم تری ویژگی مجموعه خبری فرارو صداقت در کار و سرعت و درستی است که تمامی این ها به وضوح در خبرهای شان مشخص می باشد.

از دیگر ویژگی های بارز این مجموعه خبری می توان به دوری از دورغ و حاشیه سازی در خبرها، عدم انتشار اخبار دروغین، و دوری از تهمت ها و افتراهای بی شرمانه اشاره کرد. این سایت در حین انتشار خبرهایش تمامی منابع موثق خود را هم درج می نماید. پایگاه خبری فرارو در هیچ شرایطی به هیچ یک از افراد جامعه توهین نمی کند و تمامی تحلیل هایش در چهار چوب قانون بوده و به هیچ شخصی اسائه ادب نمی کند. همچنین تمامی دست اند در کاران فرارو در زمینه نظر دهی و رفع نقص های شان توسط مخاطبین خود بسیار خوشحال می شوند و از این موضوع هم استقبال خواهند کرد.

مدیر مسئول: محمد حسین خوشوقت.
سردبیر: محمد نوین.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، آلمان
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ورزش۳، عصر ایران، پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، تابناک
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۴۲.۷
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۳.۶۵
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۵:۵۳
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فرارو، قیمت دلار، تقویم ۹۸، محسن لرستانی، نقشه مترو تهران

امکانات سایت خبری تحلیلی فرارو

 • دسته بندی صفحه نخست (سیاست، اقتصاد، فرهنگ، جامعه و …)
 • دسته بندی راهنمای خرید (عمومی، مسکن، خودرو، موبایل، لوازم خانگی، لپ تاپ، سهام، طلا و …)
 • دسته بندی زندگی و سرگرمی (سفر، رشد فردی، عمومی، مد و پوشاک، دکوراسیون و …)
 • دسته بندی ورزش (فوتبال ایران، فوتبال جهان، عمومی، جام ملت های آسیا، جام جهانی، المپیک)
 • دسته بندی علم و تکنولوژی (موبایل و گجت، اپلیکیشن و نرم افزار، تجارت الکترونیک، هوا فضا و …)
 • دسته بندی عکس (سیاست، گزارش زنده، جامعه، فرهنگ، طبیعت، ورزش و …)
 • دسته بندی ویدیو (قاب متحرک، اسکوپ، خبری، حیات وحش، کلوز آپ و …)
 • تب تیتر امروز
 • تب برگزیده، تازه ها، پر بازدید ها، پر بحث
 • تب از میان اخبار
 • تب محبوب ها
 • تب خواندنی ها
 • تب تازه ترین عناوین
 • تب سینما و تلوزیون
 • تب گزارش و تحلیل رویداد ها
 • تب پرطرفدار
 • تب پر بازدید های ماه

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

سایت تحلیلی خبری عصر ایران بهترین سایت خبری فارسی است که از تابستان سال ۱۳۸۵ و توسط چند روزنامه نگار ایرانی راه اندازی شد. تفکر اصلی این سایت برای راه اندازی این مجموعه این بود که: زمانیکه اکثر جناح ها و گروه ها و خیلی از چهره های سیاسی، تریبونی برای رساندن صدای خود به مردم دارند، عصر ایران هم بتواند صدای مردم را به بهترین نحو انعکاس دهد. این سایت علاوه بر اطلاع رسانی و خبر، اخبار فرهنگی، سلامت، خودرو و حتی ورزشی را پوشش می دهد.

این سایت خبری زبان عربی را پوشش داده است، از این رو این سایت مرجعی برای سایت ها، روزنامه‌ ها و جراید معتبر عربی مانند، جریده الرای، الشرق الاوسط، بی‌ بی‌ سی عربی، ۱۴ آذار، العراق للجمیع، محیط، العربیه، النهار الکویتیه، القبس، الحیاه، الیوم‌السابع، الاتحاد، مباشر و … شده است.

سایت خبری عصر ایران با انتشار روزانه مطالب و آخرین اخبار مرتبط با تحولات ایران و جهان عرب توانسته جایگاه خوبی در بین کاربران عرب داشته باشد.

مدیر مسئول: محمد حسین جعفری.
سردبیر: جعفر محمدی.

سایت خبری عصر ایران ۲

این سایت در طراحی جدید خود قسمت هایی نظیر سرویس عکس و نمایش عکس‌ های مختلف و زیبا و بخش طنز و کاریکاتور را قرار داده تا بتواند به نوعی موجبات سرگرمی کاربران خود را فراهم کند.
هدف از اضافه شدن این بخش در سایت ایجاد تعادل نسبی بین اخبار خشک سیاسی و مطالب خواندنی و متنوع غیر سیاسی بوده و عصر ایران اعتقاد دارد که تمام مردم اعم از سیاسی و غیرسیاسی، علاقه‌ مند به موضوعات جذاب اعم از علمی، روانشناسی، داستان، فیلم، عکس و مطالب سرگرم‌ کننده و خنده دار و … می باشند.

سایت عصر ایران دارای اپلیکیشن در نسخه اندروید است و به زودی نسخه آیفون خود را منتشر می کند.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ورزش۳، پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، تابناک، دیجی کالا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۴۸.۶
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۲.۸۵
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۴:۳۵
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: عصر ایران، ایران خودرو، asriran، دیوار، عصر ایران

امکانات سایت عصر ایران

 • تب پربازدید های روز، هفته، ماه و سال
 • دسته بندی نظر سنجی
 • دسته بندی آرشیو
 • دسته بندی آب و هوا
 • دسته بندی اوقات شرعی
 • دسته بندی بورس
 • دسته بندی پیوند ها
 • دسته بندی سواد زندگی
 • تب فیلم
 • تب تازه های کسب و کار
 • تب نقد حال
 • تب خودرو
 • تب فرهنگ و هنر
 • تب سلامت
 • تب اقتصاد
 • تب مجله تصویری سلاح
 • تب فرهنگ و هنر
 • تب مجله تصویری سلاح

امکانات سایت عصر ایران ۲

 • تب خواندنی ها – دیدنی ها
 • تب بندی وبگردی
 • تب بندی پیامک
 • تب داستان کوتاه
 • تب روانشناسی
 • تب فناوری
 • تب دانلود برترین بازی ها و برترین اپلیکیشن ها
 • تب آشپزی، مد، آرایش و زیبایی

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

خبرگزاری تسنیم یک وب سایت خبری (چشمه ی جوشان آگاهی بخشی) می باشد که صاحب امتیازش مؤسسه‌ ی آتی‌ سازان فرهنگ تسنیم است. تسنیم یکی از رسانه های منتسب به سپاه می باشد که در ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۱ راه اندازی شد. این خبرگزاری با در نظر گرفتن ۲ حوزه‌ ی حجیم کاری در داخل و خارج ایران تلاش می کند تا اهداف خود را در جهت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی محقق سازد.

مدیر مسئول: مجید قلی زاده.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

 • بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، آلمان
 • بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، خبرگزاری فارس، خبرگزاری مهر، شهر خبر، ایسنا
 • رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۵۲.۹
 • میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۳.۲۲
 • میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۳:۴۷
 • کلمات کلیدی مهم سایت: قیمت دلار، تسنیم، قیمت طلا، قیمت ارز، قیمت سکه

امکانات سایت خبرگزاری تسنیم

 • دسته بندی سیاسی و اقتصادی
 • دسته بندی ورزشی
 • دسته بندی بین الملل
 • دسته بندی اجتماعی
 • دسته بندی فرهنگی
 • دسته بندی استانها و بازار
 • دسته بندی عکس و فیلم
 • دسته بندی رسانه ها
 • دسته بندی گرافیک و کاریکاتور
 • تب پر بیننده ترین اخبار
 • تب گرافیک و کاریکارتور

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

خبرگزاری مهر یکی از بهترین سایت های خبری ایران و وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی است که در اسفند سال ۸۱ شروع به کار کرده و پس از دو ماه، در ۲۹ اردیبهشت سال ۸۲ به صورت آزمایشی روی شبکه اینترنت قرار گرفت.
سایت خبری مهر فعالیت خود را از تیر ماه ۱۳۸۲ به صورت رسمی آغاز کرد و تا به حال توانسته است مطالب خود را به هفت زبان فارسی، انگلیسی، کردی، عربی، اردو و ترکی منتشر نماید.

سایت خبرگزاری مهر با هجده خبرگزاری معتبر دنیا از جمله خبرگزاری‌ های شینهوا در کشور چین، کیودو در کشور ژاپن، پی تی آی در کشور هند، اینترفاکس در کشور روسیه و … قرارداد همکاری امضاء کرده‌ است.
این خبر گزاری نیمه دولتی در سال ۱۳۹۰ مجوز انتشارات رسانه مهر را با هدف منتشر کردن کتوب و آثار مکتوب از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت نموده است.

مدیر مسئول: محمد شجاعیان زنجانی.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، بریتانیا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، خبرگزاری فارس، ایسنا، خبرگزاری تسنیم، ایرنا
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۴۲.۸
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۴.۸۹
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۱۰:۱۱
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: فارس، مهر، خبرگزاری مهر، سازمان سنجش، خبرگزاری فارس

امکانات سایت خبرگزاری مهر

 • دسته بندی فرهنگ و هنر
 • دسته بندی دین و اندیشه
 • دسته بندی حوزه و دانشگاه
 • دسته بندی دانش و فناوری
 • دسته بندی سلامت
 • دسته بندی جامعه
 • دسته بندی اقتصاد و بازار
 • دسته بندی سیاست و بین الملل
 • دسته بندی عکس و فیلم
 • دسته بندی تلویزیون و مجله مهر
 • تب ۱۰ خبر اول
 • تب تازه ترین اخبار
 • تب اخبار پربازدید
 • تب صفحه اول روزنامه ها
 • تب اینفو مهر
 • تب عکس، فیلم و رادیو مهر
 • تب استان ها

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

وب سایت خبری تحلیلی تابناک از برترین سایت های خبری ایران است که با هدف ارتقای سطح بینش و آگاهی عمومی به امر اطلاع رسانی پرداخته است.
سایت خبری تابناک یک وبگاه خبری و تحلیلی اصولگرا می باشد که از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده است. این سایت به سه زبان دنیا (فارسی، انگلیسی و عربی) مطالبش را منتشر می کند.

سایت خبری تابناک دارای اپلیکشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، آلمان
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، تابناک باتو، ورزش۳، تابناک جوان، عصر ایران
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۴۵.۷
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۳.۳۴
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۴:۵۴
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: تابماک، tabnak، شهر خبر، کارگزاری مفید، ایران رنتر

امکانات سایت خبری تحلیلی تابناک

 • دسته بندی آی تابناک و تابناک من
 • دسته بندی استانها
 • دسته بندی تابناک با تو
 • دسته بندی تابناک جوان
 • دسته بندی اقتصادی و مجلس
 • دسته بندی ورزشی
 • دسته بندی اجتماعی و فرهنگی
 • دسته بندی فیلم و با بینندگان
 • تب سوژه روز
 • تب تلخند
 • تب تابناک ویدیو
 • تب جدیدترین اخبار و پربازدیدها
 • تب گفتگو، مقالات و گزارش
 • تب پربحث ترین عناوین

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

سایت خبر آنلاین یکی از بهترین سایت های خبر اصولگراست که آخرین تحلیل ها و گزارشات مهم و اتفاقات روز ایران و دنیا را در اختیار کاربرانش قرار می دهد. شروع فعالیت سایت خبر آنلاین از سال ۱۳۸۷ بوده است و اخبار خود را امروزه به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی منتشر می کند.

سایت تحلیلی خبر فارسی از مجموعه های “خبر آنلاین ” است که شامل روزنامه های “”خبر جنوب”، “خبر ورزشی”، “هفته نامه سیاحت و تجارت” و “هفته نامه ادبی نگاه پنجشنبه” می باشد.
این سایت بدون هیچ ابایی به نقد و تحلیل کارشناسانه دستگاها و عملکرد مسئولان می پردازد تا با هدف ارتقای دانایی جامعه حق پرسشگری شهروندان را با پاسخگویی مسئولان دنبال نماید.

مدیر مسئول: علیرضا معزشورای.
سردبیر: محمد مهاجری، حسن لاسجردی، محمود ظهیرالدینی، سید عبدالجواد موسوی، محسن حدادی، کیوان مافی.
سردبیر شبکه‌ های اجتماعی: مریم صدرالادبایی.
سردبیر زبان‌ های انگیسی و عربی: محمدرضا نوروزپور.
سردبیر چندرسانه‌ ای: فرهاد عشوندیی.

سایت خبر آنلاین دارای اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون می باشد.

بهترین سایت خبری,بهترین سایت خبری ایران,بهترین سایت خبری ایران کدام است

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا، کانادا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ورزش۳، خبرگزاری فارس، ایسنا، شهر خبر
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %۴۱.۳
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: ۴.۰۹
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: ۶:۰۷
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: خبرآنلاین، خبر، خبر آنلاین، خبرانلاین، khabaronline

امکانات سایت خبرآنلاین

 • دسته بندی سیاست و اقتصاد
 • دسته بندی فرهنگ و جامعه
 • دسته بندی بین الملل
 • دسته بندی ورزش
 • دسته بندی دانش و فناوری اطلاعات
 • دسته بندی طنر و کاریکاتور
 • دسته بندی چند رسانه ای
 • دسته بندی استانها
 • دسته بندی گردشگری
 • دسته بندی چندرسانه ای
 • تب پربیننده ترین ها
 • تب برگزیده ها، پربحث ترین، محبوب ترین و نظرات
 • تب یادداشت پیشخوان مطبوعات
 • تب ویدیو و عکس
 • تب بازار

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین سایت خبری ایران کدام است؟

مشاهده نتایج

Loading ... Loading ...

1 دیدگاه

 1. تابناک مگه سایت خبری؟
  این عکسی که گذاشتی داره نشون میده این سایت یه سایت تبلیغاتی هست که دایم تبلیغات روی اعصابت راه میره اصلا نمیشه اخبار رو دید.
  صرف چهار تا خبر با چهل هزار تبلیغ که نمیشه گفت سایت خبری!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا