رپورتاژ آگهی رایگان

رونمایی از سایت رشد فردی aharshad.ir با هدف رشد فردی و رشد شخصیتی

درباره سایت موفقیت و رشد فردی امیرحسین ارشد

با هدف رشد فردی و رشد شخصیتی و انتشار پادکست های موفقیت، از سایت رشد فردی aharshad.ir به آدرس Aharshad.ir در تاریخ ۲۰ مهر ماه ۱۳۹۹ رونمایی شد.

به گزارش رشد فردی aharshad.ir، سایت Aharshad.ir که یک سایت در زمینه موفقیت است با ارائه سرویس‌ها و خدمات جدیدی در این حوزه قصد دارد رشد فردی و رشد شخصیتی و انتشار پادکست های موفقیت را تسهیل کند.

امیرحسین ارشد، مدیر وب سایت رشد فردی aharshad.ir در زمینه ضرورت‌ها و دلایل راه‌اندازی این وب‌ سایت گفت: «یکی از بهترین شیوه های یادگیری یک حرفه یاد دادن است و من با آموزش دادن سعی دارم که علاوه بر انتقال تجربیات، در کنار رشد خودم دیگران هم رشد کنند و در این مسیر با قدرت هر چه تمام تر و با ابزار های محتوایی مثل پادکست و ویدیو ها و مقاله ها قدم بر میدارم.

وی در زمینه امکانات و خدمات این سایت و تمایز آن افزود: « پادکست های رایگان و اختصاصی به همراه انتشار بهترین و پر بازدید ترین ویدیوها در زمینه موفقیت به همراه مقاله های تکمیلی در زمینه رشد فردی از جمله فعالیت های این وب سایت می باشد.»

گفتنی است رشد فردی aharshad.ir، به مناسبت این رونمایی، اقدام به منتشر کردن پادکست ها و ویدیوهای جدیدکرده و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فعالیت‌ها و خدمات آن می‌توانند به سایت رشد فردی aharshad.ir به آدرس Aharshad.ir مراجعه کنند.

برنامه این سایت، منتشر کردن پادکست های کاملا اختصاصی برای بهبود شخصیتی و رشد فردی است که می تواند در زندگی شما تاثیر گذار و اثر گذار باشد.

تمام هدف من به عنوان مدیر این سایت این است که هر تجربه ای که در زندگی کسب کردم و موارد و کارها و اقداماتی که در زندگیم تاثیر گذار بوده را به کاربران خودم منتقل کنم.

بعد از راه اندازی وب سایت و شروع فعالیت تا به امروز خوشبختانه بازخورد های بسیار مثبتی از سوی کاربران برای بنده ارسال شده و همین امر باعث شده که با تمام قدرت در این مسیر ثابت قدم باشم و طبق یک برنامه و استمرار منظم تولید محتوا کنم.

تمام نوشته ها و صحبت های بیان شده در پادکست ها و سایر محتوا بر پایه تجربه شخصی بنده است و هر اقدامی و تکنیک و مهارتی که توضیح داده شده، شخص بنده تجربه کردم و استفاده کردم و طبق توضیحات که در متن ارسال شده بود، من یاد میدم تا یاد بگیرم.

این نکته حائز اهمیت است که در رسانه های پادکست محور مثل شنوتو و ناملیک و تهران پادکست و سایت های بین المللی مثل کست باکس و اپل پادکست و سایر سایت ها ، پادکست های سایت با عنوان “رشد تو”منتشر می شود و با جستجو چنل “رشد تو ” میتوانید به پادکست های وب سایت رشد فردی aharshad.ir  دسترسی داشته باشید.

توصیف ارتباط من با کاربرانم این جملات است. انتقال تجربیات می کنم تا تجربه کسب کنم. آموزش میدم تا یاد بگیرم. رشد می کنید و من هم در کنار شما رشد می کنم. این پیوندی است که بین موفقیت من با موفقیت کاربرانم شکل گرفته.

به امید رشد فردی و سربلندی افرادی که به دنبال تغییر هستند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا