رپورتاژ آگهی رایگان

موتور جستجوی تور بیسان گشت

درباره بیسان گشت

سایت بیسان گشت یکی از بهترین سایت های تور آخر لحظه ای در کشور است که فعالیت های خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است.

حتما تابحال برای افراد زیادی پیش آمده که قصد سفر داشته باشند و نیاز باشید که بسته ی سفر خود را از یکی از آژانس های مسافرتی تهیه کنند. معمولا افراد در خرید بسته های تور مسافرتی دچار سردرگمی می شوند. بیسان گشت به این سردرگمی ها پایان می بخشد.

همواره یکی از گسترده ترین عوامل پیشرفت انسان ها ارائه راهکارهایی برای کاهش وقت و هزینه در انجام امور بوده و یا اینکه هر کاری به بهترین شکل انجام شود و هر فرد از انجام آن کار آسوده خاطر بوده که بهترین نتیجه را خواهد داشت و در این مسیر با کمترین سردرگمی ها مواجه خواهد بود. این عوامل بسته به نیاز در همه ی زمینه های فنی ، علمی ، سلامت و تجاری وجود دارند و بسته به نیاز باعث پیشرفت در این زمینه ها می شوند. یکی ازمحسوس ترین پیشرفت های بشر که به سرعت در حال گسترش است ، پیشرفت های زمینه تجارت و بازار داد و ستد است. همانطور که گفته شد این نیاز ها هستند که باعث ارائه راهکار ها می شوند. اکنون به برسی بعضی نیاز ها در بازار گردشگری می پردازیم.
سفر و گردشگری در کشور ایران همراه یکی از تقاضا های اصلی مردم بوده و بازار آژانس های مسافرتی همواره رونق داشته. کشور ایران از دیرباز در زمینه گردشگری در منطقه پیشرو بوده و وجود زیرساخت های طبیعی و تاریخی ، کاروانسراها و هتل های قدیمی ، فرودگاه های قدیمی نه تنها در تهران بلکه در سایر شهرستان ها که تاسیس آنها در زمانی بوده که کشور های همسایه که امروز از قطب های اصلی گردشگری در دنیا هستند حتی یک باند پرواز نداشته اند ، همگی دلیل بر رونق این بازار از گذشته دارند. بنابراین جای تعجب نیست که امروز تنها در تهران چند هزار آژانس مسافرتی وجود دارد.

حال اگر فردی قصد خرید تور مسافتی دارد کافیست با کمتراز ده آژانس مسافرتی تماس بگیرد تا دچار یک سردرگمی عجیب در خرید تور خود بشود. در این مواقع اگر فرد هتل و تاریخ سفر خود را از قبل انتخاب کرده باشد تنها با نظر ها و قیمت های متفاوت روبروست اما اگر به دنبال ارزانترین پرواز ، بهترین پیشنهاد ، آفر های لحظه آخری و حتی تور های لاکچری باشد ، با دنیایی از پیشنهاد ها با قیمت های بالا و پایین و انتخاب های سردرگم کننده مواجه خواهد بود. در اینجا اگر فردی که با چندین آژانس مختلف تماس گرفته و پیشنهادات مختلف را به خوبی و کامل دریافت و یادداشت کرده باشد ، راحت تر میتواند به مقایسه بپردازد و کمتر دچار سردرگمی میشود. در این شرایط نیز انتخاب بسیار محدود است و در نهایت باید بین حدود بیست تا سی پیشنهاد یکی را انتخاب کنید و یا آژانس هایی که پیشنهادات و قیمت های بهتری داشته اند را انتخاب کند و دوباره با آنها تماس بگبرد تا بسته های سفر بیشتری را دریافت کند.
بیسان گشت تمام بسته های سفر خود را برای تاریخ های مختلف، پرواز های مختلف و هتل های مختلف بصورت مجزا در یک قالب مشخص ارائه می دهد.
برای مشاهده پکیج های بیسان گشت، به عنوان مثال برای سفر به باکو کافیست در وبسایت بیسان گشت وارد صفحه تور باکو شوید. در اینجا شما با یک تقویم مواجه می شوید که ارزانترین قیمت تور باکو را برای هر تاریخ نمایش می دهد .

با انتخاب تاریخ شما لیست پرواز های رفت و برگشت به تاریخ شروع آن روز را ملاحظه می نمایید و با انتخاب هر پرواز جدولی از لیست قیمت تور با همان پرواز و هتل های مختلف دریافت می نمایید. این سیستم این امکان را به شما می دهد که در یک لحظه چند صد پیشنهاد تور مرتب شده بر اساس قیمت هتل ها و پرواز ها را بطور همزمان داشته باشید. در این شرایط به راحتی می توانید قیمت تور ها را با هم مقایسه کنید ، هتل ها را بررسی کنید ، موقعیت هتل ها را ببینید ، خدمات اتاق و تور را ببینید و بهترین انتخاب تور خود را رقم بزنید. حال پس از انتخاب بسته ی سفر خود پیشنهاد میکنیم با چند آژانس دیگر تماس بگیرید تا از بابت قیمت های بیسان گشت آسوده خاطر شوید.

این سامانه در وبسایت بیسان گشت ابتدا برای تور دبی راه اندازی شد و در حال حاظر تورهای شش مسیر پر تردد به این سامانه اضافه شده اند.
یکی از امکانات ویژه و منحصر به فرد وبسایت بیسان گشت در ارائه تورهای ترکیبی می باشد.

فرض کنید قصد سفر با تور تایلند را دارید. تورهای تایلند معمولا به دلیل مسافت زیاد و داشتن هزینه ویزا به صورت هفته ای و ترکیبی اجرا می گردند. پکیج های تور ترکیبی تایلند معمولا به صورت تور ترکیبی بانکوک و پوکت و یا بانکوک و پاتایا می باشند که به دلیل اینکه یک پکیج تور شامل انتخاب ۲ هتل می باشد ، ارائه انتخاب های مختلف ومحاسبه نرخ تور های ترکیبی را با مشکل مواجه کرده است. در وبسایت بیسان گشت این امکان فراهم شده تا نرخ پکیج های ترکیبی هر هتلی در بانکوک و با هر هتلی در پوکت و پاتایا محاسبه گردد.

تور باکو,تور تایلند,تور دبی

بهترین زمانبندی سفر با بیسان گشت

بیسان گشت شرکتی پیشرو در ارائه آنلاین بسته های سفر می باشد که کلیه ی مراحل طراحی و اجرای خدمات آنلاین بصورت انحصاری و اختصاصی توسط واحد فناوری و اطلاعات این شرکت طراحی و اجرا شده و کلیه تورهای آژانس بیسان گشت توسط واحد فنی تور و کانترها و کارگزاران مستقیم مقیم در مقاصد سفر پشتیبانی می گردد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا