رپورتاژ آگهی رایگان

دانلود کتاب عشق سال های وبا

کتاب عشق سال های وبا اثر گابریل گارسیا مارکز

بررسی و معرفی رمان عشق سال های وبا اثر گابریل گارسیا مارکز: ادبیات آمریکای لاتین را اغلب با موضوعاتی از قبیل آزادی خواهی و مبارزات مردمی، انقلاب و شورش به یاد می آوریم.از ماریو بارگاس یوسا گرفته تا ریکاردو پالما و… که همگی نوشته هایی پیرامون این موضوعات را دارا می باشند، اما در پس این موضوعات میتوان در نوشته های بسیاری از نویسنده های مشهور آمریکای لاتین حال و هوای عاشقانه را نیز یافت.عاشقانه هایی ناب به شکل جدید؛ «عشق سال های وبا» از گابریل گارسیا مارکز را میتوان نمونه بینظیری از آن مثال زد.

چقدر باعث تاسف است اگر ببینی هنوز کسانی وجود دارند که به خاطر مسائلی بجز عشق، خودکشی می‌ کنند.

دانلود رایگان کتاب,دانلود کتاب عشق سال های وبا,کتاب عشق سال های وبا

کتاب عشق سال های وبا

داستان کتاب روایتگر عشق بین دو شخصیت «فرمینا داثا» و «فلورنتینو آریثا» است. این کتاب همانند تمامی کتاب های عاشقانه از یک قانون کلیشه ای استفاده میکند و آن هم موانع موجود بر سرراه میان عاشق و معشوق.ماجرا در اواخر قرن ۱۹شروع و درقرن۲۰ در یک شهر بندری نزدیک دریای کارائیب ادامه می یابد. این کتاب نیز همانند «پاییز پدرسالار» دارای فلش بک است. بطوریکه ابتدای کتاب در واقع اواسط داستان را نشان میدهد و بتدریج به گذشته تمامی شخصیت ها برمیگردد و قطعات پازل را درکنار هم قرار میدهد.

انسان فقط روزی متولد نمی‌شود که از شکم مادر بیرون می‌آید، بلکه زندگی وادارش می‌کند چندین مرتبه دیگر از شکم خود بیرون بیاید و متولد شود.

دانلود رایگان کتاب,دانلود کتاب عشق سال های وبا,کتاب عشق سال های وبا

فلورنتینو ،جوانی ست با هویت نامعلوم از پدرش، که همراه با مادر خود زندگی میکند. وی ابتدا در تلگراف خانه ی شهر کارمیکند و در یک دیدار اتفاقی که تلگرافی را برای لورنزو داثا می آورد،با دخترش،فرمینا نیز آشنا می شود.در همان سال نامه های زیادی بین آن دو ردوبدل میشود تا اینکه پدر فرمینا پس از رسوایی پیدا شدن نامه های بین آن دو در مدرسه مطلع میشود، تلاش میکند رابطه میان آن دو را از بین ببرد و برای همین دخترش را به سفری دریایی طولانی همراه خود میبرد.پس از برگشت از سفر فرمینا متوجه میشود که دیگر همانند قبل علاقه ای به فلورنتینو ندارد و ارتباط خود را با او به اتمام میرساند و با شخص دیگری به نام خوونال اوربینو ازدواج میکند و ضلع دیگری را به این عشق اضافه میکند.

قلب بشر، از فاحشه‌ خانه هم بیشتر اتاق دارد.

کتاب شامل شش فصل می باشد که هر فصل را یک شخصیت از زبان و نگاه خود روایت میکند. داستان، تماما صحنه های عاشقانه، خیانت و مرگ را درخود آمیخته است و اتفاقاتی پیش می آید که به خواننده اجازه پیشبینی داستان را نمیدهد. در سال ۲۰۰۷ براساس این کتاب فیلمی با همین نام به کارگردانی مایک نیوول ساخته شده است و از بازیگران آن میتوان به خاویر باردم اشاره کرد.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا