رپورتاژ آگهی رایگان

موسسه علمی پژوهشی فخر رازی

درباره وبسایت فخر رازی

وب سایت موسسه علمی پژوهشی فخر رازی یکی از بهترین سایت های فروشگاه اینترنتی کشور است که در حوزه دانلود پایان نامه و مطالب آموزشی کشور فعالیت های خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده است.

پایان نامه چیست؟

پایان نامه به متنی اطلاق می گردد که توسط دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی برای اخذ مدرک نگارش می یابد. در پایان نامه دانشجویان با آزمایش، مشاهده، تجزیه و تحلیل و … پژوهشی را انجام داده و در نهایت سوال تحقیق مدنظر خود را پاسخ می دهند.
اغلب پایان نامه ها دارای ۵ فصل کلیات، مبانی نظری و پیشینیه، روش شناسی، یافته ها و نتیجه گیری می باشند.

  • در فصل اول ابتدا در بخش بیان مسئله، مسئله ای که می بایست حل شود بیان می گردد و اهداف، فرضیات، سوال و اهمیت و ضرورت تحقیق مشخص می گردد.
  • فصل دوم ادبیات تحقیق و مفاهیم به کار رفته در پژوهش را مورد کنکاش قرار می دهد و تحقیقاتی که تاکنون در این زمینه انجام گردیده و نتایج آنها بررسی می گردد.
  • فصل سوم، روش به کار رفته در پژوهش را شرح می دهد. دانشجو با توجه به رشته و نوع پژوهش از روش تحقیق به خصوصی برای انجام پژوهش استفاده می کند.
  • در فصل چهارم پایان نامه فرآیند انجام پژوهش در قالب تصاویر، جداول، نمودارها و … شرح داده می شود. در این فصل گاهی اوقات نتیجه هر مرحله در ذیل آن مرحله به صورت مختصر بیان می گردد.
  • فصل پنجم پایان نامه نتایج یافته های پژوهش را مورد بحث قرار می دهد. در فصل نتیجه گیری، نتیجه هر مرحله از تحقیق به صورت مفصل بررسی می گردد و در انتها نتیجه پژوهش که اثبات یا رد فرضیه پژوهش یا پاسخ به سوال تحقیق است، مشخص می گردد.

پیش از اخذ واحد پایان نامه، دانشجو در درسی به نام روش تحقیق، با کلیات مراحل تحقیق در رشته خود آشنا می گردد. اما از آن جایی که دانشجو تا به حال پژوهشی را انجام نداده است، تا این مرحله فقط به صورت نظری با نوع پژوهش در رشته خود آشنایی دارد.
برای آن که مراحل انجام پایان نامه به درستی طی شود و دانشجو پژوهشی اصیل و نو را به سرانجام برساند، وجود فردی آشنا و مجرب به پژوهش در کنار دانشجو برای انجام یک تحقیق امری ضروری است. لذا یکی از اساتید دانشگاه به عنوان استاد راهنمای دانشجو در نظر گرفته می شود و این فرد وظیفه راهنمایی دانشجو از انتخاب موضوع پایان نامه تا اصلاح نهایی آن را بر عهده دارد.

انجام پایان نامه,دانلود پایان نامه,سایت فخر رازی

وبسایت فخر رازی با قرار دادن مجموعه ای پایان نامه برای دانلود، فرصتی در اختیار دانشجویان و پژوهشگران قرار داده است تا بتوانند از پایان نامه های موجود در قسمت دانلود پایان نامه وبسایت فخر رازی استفاده نمایند و از آنها به عنوان ادبیات تحقیق بهره گیرند. لازم به ذکر است که پایان نامه های موجود، فاقد اطلاعات کتابشناختی هستند. دانشجویان در صورت تمایل به استناد به پایان نامه می توانند با یک ایمیل اطلاعات لازم برای استناد را از وبسایت فخر رازی دریافت نمایند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا