رپورتاژ آگهی رایگان

دنیای کودکانه فیلم گردی دنیایی بی انتها از کارتون ها

برای مبارزه با کرونا در خانه می مانیم!

شعاری که شاید مهم ترین راه حل برای مبارزه با شیوع بیماری همه گیر کرونا باشد. در خانه ماندن اگر آسان بود حتما خیلی از خانواده ها آن را رعایت می کردند. یکی از سختی ها، عدم وجود سرگرمی مناسب و همیشگی است. که خود این موضوع هم دارای ریشه هایی مانند هزینه های بالا، مشکلات اقتصادی و عدم شناخت راه حل هاست.

درباره فیلم گردی

فیلم گردی یکی از بهترین سایت های دانلود فیلم و سریال در ایران است که با هدف ایجاد یک پلتفرم مناسب خانواده تلاش دارد تا با ایجاد محیطی مناسب، محتوای جذاب و مناسب سلیقه مخاطب، بار هزینه های سرگرمی را تا حد ممکن از دوش خانواده ها بردارد. در این راستا بخش کودک فیلم گردی کاملا رایگان است و کودکان عزیز می توانند به راحتی به هزاران کارتون جدید و انیمیشن رایگان سینمایی و سریالی دسترسی داشته باشند.

انیمیشن رایگان,دانلود سریال,دانلود فیلم

فیلم گردیِ کودکان با خیالی آسوده

سنین کودکی از مهم ترین زمان های شکل گیری شخصیت هر فرد می باشد. مسئولیت مراقبت و راهنمایی والدین و نقش آن ها در شکل گیری کودکان بسیار مهم و غیرقابل انکار است. در حوزه محتوای کودک و سرگرمی ویدئویی هم دیده می شود که کودک مهم ترین الگوهای رفتاری، اخلاقی و کنشی خود را از شخصیت های ویدئویی و کارتونی می گیرد و به صورت کوتاه مدت و بلند مدت آن را بروز می دهد.

تلاش فیلم گردی ایجاد یک بستر مناسب برای ایجاد محیطی سالم و قابل کنترل برای سرگرمی کودکان است. بنابراین با ایجاد ویژگی های زیر تلاش کرده است که خیال خانواده را از سرگرمی کودکانشان راحت کند.

  • انتخاب ۲ بازه اصلی سنی خردسال و کودک جهت نمایش محتوای مناسب.
  • مجزا کردن بخش کودک از بقیه سایت جهت گردش راحت کودک در بین محتواهای مناسب.
  • درنظر گرفتن قفل کودک در نسخه اپ اندروید فیلم گردی.
  • طراحی ویژه کودکان جهت پیدا کردن راحت محتوای جذاب برای کودک.
  • دسته بندی های پرطرفدار کودکان و هم چنین دسته بندی بر اساس شخصیت های آشنا برای آنها.
  • قرارگیری محتوا بر روی سایت بعد از نظارت های فراوان و درنظر گرفتن مسائل اجتماعی و فرهنگی.

سایت فیلم گردی,انیمیشن رایگان,دانلود سریال

هزاران کارتون و انیمیشن رایگان

شاید یکی از دغدغه های مهم هزینه های اشتراک، ترافیک و فضای ذخیره سازی باشد. با یک حساب سرانگشتی می بینید که با هربار دانلود یک محتوا و یا گرفتن DVD های مختلف چه هزینه هایی باید پرداخت شود. در کنار این موضوع که این محتوا برای کودک تکراری می شود و این هزینه به صورت ثابت وجود دارد.

در فیلم گردی صرفا با انجام ثبت نام می توانید به هزاران ساعت کارتون و انیمیشن دسترسی داشته باشید و بدون پرداخت اشتراک به صورت آنلاین انیمیشن ببینید. این درحالی است که هزینه ترافیک اینترنت شما نیم بها حساب می شود و نسبت به دانلود آن محتوا هزینه ی کمتری دارد.

در ضمن در اپ موبایل فیلم گردی می توانید به صورت رایگان به دانلود انیمیشن موردنظر پرداخته و دفعات بعدی بدون استفاده از ترافیک اینترنتی آن را برای کودک خود نمایش دهید.

انیمیشن رایگان,دانلود سریال,دانلود فیلم

شعار فیلم گردی ایجاد بستری بر پایه سرگرمی و مناسب خانواده ها است تا بتواند سهمی مناسب و درخور خانواده ایرانی در اوغات فراقت داشته باشد. با ثبت نام در سایت فیلم گردی می توانید علاوه بر هزاران انیمیشن رایگان، به فیلم، سریال و مستند های رایگان به صورت هفتگی دسترسی داشته باشید.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا