رپورتاژ آگهی رایگان

سایت جذاب و متفاوت انگیزشی – آموزشی موفقیت نگرش نیک

من محمد باقرپور هستم مدیر سایت نگرش نیک (negareshenik.ir) که در سال ۹۶ این سایت را راه اندازی کرده ام و هر روز در سایت نگرش نیک جدیدترین ویدیوهای آموزشی را از موفق ترین، باتجربه ترین و بزرگترین اساتید موفقیت قرار می دهیم، مثل جدیدترین آموزش های ویدیویی دن لاک، جول اوستین، باب پراکتور.

نحوه ی کار سایت نگرش نیک چگونه است؟

افراد موفق بسیار زیادی در جهان هستند که می توانیم از آموزش های آنها استفاده کنیم ولی چون خیلی از ماها زبان انگلیسی مان خوب نیست، متأسفانه این فرصت را از دست می دهیم و نمی توانیم از این آموزش ها بهره مند شویم. من در سایت نگرش نیک بخشی را راه اندازی کرده ام که هر روز به طور کاملاً منظم رأس ساعت ۱۷ عصر یک ویدیوی آموزشی از بزرگترین اساتید حوزه ی موفقیت در آن قرار می دهم که نکته جالب توجه آن می دانید کجاست؟

اینکه من اول هر هفته برنامه ی ویدیوهایی که از شنبه تا جمعه ی آن هفته هر روزه ساعت ۱۷ عصر دریافت می کنید را به شما می دهم و عکس آن را در ابتدای سایت قرار می دهم.

دقیقاً از چه افرادی و در چه حوزه هایی از موفقیت ویدیو می گذاریم؟

من در سال ۹۶ سایت نگرش نیک را راه اندازی کردم تا در آن بتوانم آموزش های جول اوستین را با دیگران به اشتراک بگذارم که در ادامه علاوه بر جول اوستین از موفق ترین افراد جهان هم آموزش هایی در این سایت قرار دادم که باز هم متأسفانه در ایران خیلی شناخته شده نیستند ولی مطالب فوق العاده کاربردی ای دارند:

  • مثل دن لاک که در بحث کارآفرینی، فروش، هوش مالی، بیزینس یک اسطوره هست ولی شناخت چندانی از او نداریم و آموزش های کمی از او در سایت های ایرانی موجود است که باعث می شود افرادی که انگلیسی بلد نیستند، نتوانند از این آموزش ها بهره ببرند، ولی ما در سایت نگرش نیک ویدیوها و سمینارهای بسیار زیادی از دن لاک برای اولین بار منتشر کرده ایم.
  • یا مثل نیک وی آچیچ که به خاطر یک بیماری نادر مادرزادی بدون دست و پا به دنیا آمد ولی به قول خودش تبدیل به دست و پای خدا شد تا به مردم زیادی در سراسر جهان کمک کند

یا باب پراکتور که متخصص قانون جذب و مشاور کسب و کار است که در فیلم راز هم حضور داشت. استادی که تحت نظر مربی هایی مثل ارل ناینتینگل و ناپلئون هیل نویسنده ی کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و… آموزش دیده است و سمینارها و ویدیوهای زیادی از ایشان در سایت نگرش نیک منتشر می کنیم.

  • یا جول اوستین که به شدت روی تغییر نگرش و باور شما نسبت به زندگی تأثیر مثبت می گذارد و سمینارها، مقالات، دوره های آموزشی زیادی از او در سایت نگرش نیک قرار داده ایم، همین الان می توانید استفاده کنید.
  • یا مل رابینز کسی که قانون ۵ ثانیه را برای اولین بار به ما یاد داد که با استفاده از این قانون طلایی می توانیم فوق العاده در زندگی مان پیشرفت کنیم و سریع ۵، ۴، ۳، ۲، ۱ اقدام کنیم.
  • یا افراد دیگر مثل جی شتی، استیو هاروی، رابرت کیوساکی، جان آساراف و… .

ما از این افراد در سایت نگرش نیک هر روزه ویدیوهای آموزشی با زیرنویس فارسی و اکثرا با زیرنویس انگلیسی همزمان قرار می دهیم که می توانید برای رشد شخصی خود و همچنین به دلیل دو زیرنویسه بودن آنها برای تقویت زبان انگلیسی خود استفاده کنید.

دوست دارید هر روز یک گام از دیروز خودتان بهتر شوید؟

هر روز آموزش های بهترین مربی های موفقیت جهان را در اختیار شما قرار می دهیم.

با ما همراه باشید، سورپرایزهای ویژه ای برای شما داریم.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا