رپورتاژ آگهی رایگان

حکاکی لیزری فلزات

مجموعه چاپ الماس تهران

مجموعه چاپ الماس تهران مجری کلیه امور طراحی ، چاپ ، خدمات بعد از چاپ و لیزر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز و در ابتدای این مسیر توانست نظر بسیاری از مشتریان خود را جلب نماید. این موسسه با دارا بودن تیمی مجرب و همچنین دستگاه های به روز و مدرن توانسته نیازهای چاپی خیل بیشماری از مشتریان خود را برطرف نماید. این موسسه با داشتن دستگاه های حکاکی فلزات امروزه میتواند در بخش صنعت نیازهای کارفرمایان و صنعتگران خوب کشورمان را برطرف نماید.

دستگاه حکاکی فلزات قادر به چاپ بر روی کلیه قطعات صنعتی فلزی و غیر فلزی میباشد. همانگونه که همه میدانند چاپ شماره سریال های متغیر و بارکد های صنعتی بدلیل هزینه زیاد ساخت کلیشه های قدیمی به صرفه نمیباشد اما امروز مجموعه ما توانسته با فراهم آوردن دستگاه های مدرن و به روز این نیاز مهم از صنعتگران را برطرف نماید.

قابلیت های دستگاه حکاکی فلزات:

  • چاپ هر اطلاعاتی بدون نیاز به ساخت کلیشه
  • سرعت ، دقت و ظرافت بسیار بالا دستگاه
  • خروجی بسیار با کیفیت بدون آسیب به قطعات

خدمات حکاکی فلزات برای چه صنایعی استفاده میشود؟

کلیه صنایعی که نیاز به ثبت اطلاعات بر روی قطعات خود دارند میتوانند از خدمات مجموعه ما بهره مند گردند برای مثال صنایع خودرویی و صنایع وابسته به خودرو جزو مشتریان موسسه ما بوده و کلیه قطعات تولیدی خود را با شماره بارکد های متغییر میتوانند به مجموعه ما بسپارند. و یا صنایع ساختمانی و صنایع وابسته به آن نیز میتوانند در خصوص تولیدات خود از خدمات مجموعه ما بهرهمند شوند.

آیا چاپ بر روی قطعات از بین میروند؟

بزرگترین و بارز ترین شاخصه این نوع از چاپ این میباشد که تا زمانی که قطعه در حال استفاده میباشد و یا به اصطلاحی قطعه از بین نرفته است چاپ شما برروی آن باقی میماند و بزرگترین حسن این دستگاه ها نسبت به دستگاه های چاپ با کلیشه همین میباشد چون با فناوری جدید با سوخته شدن قطعه چاپ شما ایجاد میشود و شما هیچ نگرانی در خصوص از بین رفتن چاپ خودتان بر روی قطعه ندارید.

زمان آماده شدن چاپ یک قطعه چقدر میباشد؟

بدلیل استفاده از فناوری لیزر سرعت چاپ شما بسیار بیشتر از چاپ های سنتی مانند سیلک ، تامپو ، اسید شور ، پانتوگراف و غیره میباشد به همین دلیل زمان نهایی چاپ کار بر اساس ابعاد و اندازه قطعه و طرح موجود جمع بندی میگردد.

آیا این نوع از چاپ مناسب برای تیراژ های بالا میباشد؟

این نوع از چاپ هم میتواند بر روی یک قطعه و هم میتواند برروی تیراژ های بسیار بالا انجام شود بدلیل اینکه شما از طریق نرم افزار قادر به جابه جایی اعداد و حروف خود هستید به همین دلیل این کار مناسبترین راه برای چاپ روی تیراژ های بالا میباشد.

هزینه این نوع چاپ به نسبت چاپ های سنتی چقدر میباشد؟

هزینه این نوع از چاپ ها بسیار مقرون به صرفه تر و مناسبتر از چاپ های سنتی میباشدد بدلیل اینکه هزینه های جانبی برای مشتریان بعمل نمی آورد و صرفاً قطعات طبق طرح موجود بر روی بدنه آنها حکاکی و چاپ میشود.

در پایین ما چند نمونه از کارهای اجرا شده توسط مجموعه الماس تهران را برای شما آماده کرده ایم.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا