رپورتاژ آگهی رایگان

یارکتاب پیشرو در ترویج فرهنگ کتابخوانی

برگزاری و شرکت در مسابقه کتابخوانی

درباره سایت یارکتاب

سامانه “یار کتاب” یکی از بهترین سایت های سرگرمی در کشور است که از مهر ماه سال ۱۳۹۵ در بستر فضای مجازی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی راه اندازی شد.
کلیه خدمات این سامانه برای شرکت کنندگان و برگزار کنندگان مسابقات کتاب و کتابخوانی مجازی در سراسر کشور به صورت رایگان می باشد. مدیر موسسه فرهنگی و هنری “ترنم یار مهربان خاوران” در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه صنعتی بیرجند. گفت: اهداف این سامانه کاهش هزینه های برگزاری و تبلیغات جهت اطلاع رسانی مسابقات، راحتی دسترسی کاربران علاقه مند به مسابقات کتاب و کتابخوانی در سراسر کشور، امکان برگزاری مسابقات کتابخوانی توسط کاربران در کمترین زمان و همچنین شفاف‌سازی مسابقات کتابخوانی در سراسر کشور است.

یوسفی افزود: سامانه “یار کتاب” دارای مجوز رسمی از سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی و دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک کشور می باشد. این سامانه همچنین در تارنمای ساماندهی سایت های اینترنتی رسانه ‌های دیجیتال هم به ثبت رسیده است.
وی خاطر نشان کرد: هدف اصلی “یار کتاب” ایجاد انگیزه و ترویج روحیه فرهنگ و مطالعه در نسل جوان است که با استفاده این سامانه از فناوری های نوین رسانه به دنبال آن بودیم که مسابقات مجازی کتابخوانی را به صورت مجازی و آنلاین در سراسر کشور برگزار کنیم تا کاربران علاقه مند به راحتی به این مسابقات دسترسی داشته باشند.
مدیر موسسه فرهنگی هنری “ترنم یار مهربان خاوران” در ادامه گفت: تاکنون ۷۵۰ مسابقه کتابخوانی آنلاین مجازی در این سامانه برگزار و جوایزی به نفرات برتر اهدا شده است. هم اکنون ۱۰ مسابقه کتابخوانی آنلاین هم در حال برگزاری است و افراد علاقه مند می توانند با مراجعه به سامانه “یارکتاب” در این مسابقات شرکت کنند.

یوسفی در ادامه اظهار داشت: هدایای اهدا شده به برگزیدگان مسابقات کتاب و کتابخوانی مجازی در سامانه “یارکتاب” به صورت نقدی بوده و این هدایا پس از قرعه‌ کشیِ هر مسابقه، سریعاً به حساب آن فرد واریز می گردد. تاکنون به شرکت کنندگان مسابقات کتابخوانی این سامانه، بیش از ۴۰ میلیون تومان هدیه نقدی اهدا شده است.

برگزاری مسابقه کتابخوانی با چند کلیک,مسابقات آنلاین کتابخوانی,مسابقه کتابخوانی

مدیر موسسه فرهنگی هنری “ترنم یار مهربان خاوران” در پاسخ به چگونگی عضویت و شروع فعالیت در سامانه “یار کتاب”بیان کرد: افراد علاقه مند به شرکت در این مسابقات کتابخوانی، کافیست به سامانه “یار کتاب” به آدرس اینترنتی “yarketab.com” مراجعه و ثبت نام کنند. وی تاکید کرد: همچنین افراد و سازمان های مختلف می توانند با استفاده از بستر اینترنتی “یار کتاب” به راحتی اقدام به برگزاری مسابقات کتابخوانی نمایند.

اگه دنبال یه سایت خوب برای خرید فالوور واقعی میگردی؟ اگه میخوای با خرید لایک به اکسپلورر اینستاگرام راه پیدا کنی؟ حتما یه سری به سایت دیجی فالوور بزن

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام 100K با 25% تخفیف خرید تیک آبی اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا