سفر و گردشگری

10 تا از بهترین تاکسی اینترنتی های ایران

خلاصه نوشته

 • بهترین تاکسی های اینترنتی ایران امروزه با ارائه خدمات متفاوت به رقابت با یکدیگر می پردازند. پیشرفت تکنولوژی و اختراع اینترنت همچنین برنامه های تحت اپلیکیشن، موجب شده است که بستری برای راه اندازی کارهایی مانند تاکسی های اینترنتی فراهم شود. شرکتUber یکی از پایه گذاران موفق شرکت های تاکسی اینترنتی و خدمات حمل و نقل در جهان است. در ایران هم چند سالی است که تاکسی های آنلاین اینترنتی مانند اسنپ، تپ سی و ماکسیم رقابت فوق العاده ای با هم دارند.

بهترین تاکسی های اینترنتی ایران

به جرات می توان گفت که اینترنت بزرگ ترین و شگرف ترین تحولات را در زندگی انسان ها ایجاد کرد و شاید هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که بتوان از طریق آن، کسب و کارهای بیشماری را ایجاد نمود. این روزها نام تاکسی اینترنتی را زیاد می شنوید که هر روز نیز در حال گسترش هستند و هرکدام با ارائه خدمات مختلف، فعالیت خود را آغاز نموده اند. یکی از موفق ترین شرکت های دنیا در زمینه حمل و نقل و تاکسی های اینترنتی، Uber بوده که یک شرکت آمریکایی است. این کمپانی سبب شد تا سایر کشورهای جهان نیز فعالیتی مشابه این شرکت را آغاز کنند. اکنون در کشورمان نیز شاهد خدمات رسانی شرکت های مختلفی در این زمینه هستیم. جهت آشنایی شما عزیزان با این سرویس حمل و نقل، مطالبی را جمع آوری کرده ایم و در قالب این مقاله آن را شرح می دهیم.

ارزانترین تاکسی اینترنتی,انواع تاکسی اینترنتی,بهترین تاکسی آنلاین

تغییر روش های سنتی حمل و نقل با تاکسی آنلاین

بدون شک بارها و بارها برای تان پیش آمده است که برای رفتن به جایی عجله داشته و تصمیم گرفته اید که با نزدیک ترین آژانس محله تتان تماس بگیرید و درخواست یک ماشین کنید و قطعا با نبود ماشین مواجه شده اید. این روزها کمتر کسی به سراغ روش های سنتی می رود. از خرید گرفته تا انجام امور بانکی و خرید بلیط برای مسافرت و در نهایت گرفتن تاکسی. در واقع با وجود ماهیت اینترنت و پر رنگ تر شدن روز به روزش، مردم برای صرفه جویی در وقت و هزینه های شان ترجیح می دهند همانطوری که در خانه بر روی یک کاناپه لم داده اند کارهای شان را به راحتی با چند کلیک ساده انجام دهند. گرفتن تاکسی اینترنتی هم یکی از همین کارهای راحت است. با وجود اپلیکیشن های تاکسی آنلاین کمتر کسی به سراغ روش های سنتی می رود.
از طرف دیگر استفاده از تاکسی های آنلاین سبب شده است که کسب و کارهای سنتی مانند آژانس های درون شهری بازارشان روز به روز کسادتر از گذشته شود. تصورش را بکنید که یک راننده آژانس ساعت ها در آژانس منتظر می نشیند تا کسی تماس گرفته و یک سرویس به پستش بخورد و پس از بردن سرویس باز به آژانس برگشته و منتظر سرویس بعدی می نشیند. در حالیکه یک راننده تاکسی آنلاین پس از پیاده کردن مسافرش می تواند سریعا یک سرویس جدید را قبول کند! و یا در هر گوشه ای از شهر مسافر جابجا کند. همین موضوع سبب می شود که کسب و کارهایی که به صورت سنتی فعالیت می کنند به مرور زمان ضعیف و ضعیف تر شوند، چراکه این مردم هستند که با انتخاب شان تعیین می کنند که چه کسی در بازار حمل و نقل پیروز میدان شود.

تاکسی های اینترنتی

امکان استفاده از تاکسی اینترنتی از سال 93 برای پایتخت نشین ها فعال شد و آن ها متوجه شدند که بدون نیاز به پیدا کردن شماره آژانس های مختلف و چانه زدن بر سر قیمت ها، یک تاکسی پیدا کنند و به مقصدشان بروند. این تاکسی ها شامل برخی ماشین های مدل بالا هم می شد! تمیز بودن ماشین، برخورد بسیار خوب راننده و نیز هزینه هایی کمتر از سایر تاکسی ها و آژانس ها سبب شد تا در مدت زمانی کم، تاکسی های اینترنتی جای خود را در دل تهرانی ها باز کنند! برای این کار فقط کافی بود یک موبایل هوشمند داشته باشند و برنامه مخصوصی را روی آن نصب کنند.

بهترین تاکسی اینترنتی,بهترین تاکسی اینترنتی ایران,بهترین تاکسی اینترنتی برای راننده

کدام تاکسی اینترنتی بهتر است؟

این تاکسی ها در ابتدا با نام تاکسی یاب فعالیت خود را آغاز کرده بودند، اما از اردیبهشت 94 نام جدید برای خود اختیار کردند و از آن پس با اسم اسنپ، کار خود را ادامه داده و به سرعت معروف شدند. این مسئله باعث شد تا دید ایرانی ها نسبت به استارت آپ ها تغییر کند و با علاقه بیشتری از آن ها استقبال کنند. حتما برای شما هم پیش آمده که با مقایسه قیمت تاکسی های اینترنتی با سایر آژانس ها متوجه تفاوت قیمت بشوید. بهترین تاکسی های آنلاین هزینه کمتری دریافت می کنند و ماشین های بهتری هم در اختیار مسافر قرار می دهند. از این مسئله می توان نتیجه گرفت که در آینده نچندان دور استفاده از روش های سنتی به کلی منسوخ شده و روش های استفاده از تاکسی کاملا جدید و آنلاین شوند.

ملاک های انتخاب یک تاکسی آنلاین خوب

 • قیمت های مناسب برای مسیرهای دور
 • تخفیف به بهانه مناسبت های گوناگون
 • ارائه خدمات و سرویس های مختلف
 • زیاد بودن تعداد خودروها
 • دسترسی آسان و سریع به تاکسی ها
 • جذاب بودن رابط کاربری نرم افزار
 • ایمن بودن
 • رعایت حقوق افراد
 • حمل و نقل رایگان
 • خدمات رسانی به افراد معلول
 • رسیدگی به اعتراضات و شکایات

نکته: بهترین تاکسی اینترنتی های کشور از اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آیفون برخوردارند.

در این مقاله از سری مقالات بهترین سایت های ایران قصد داریم به تحلیل و معرفی بهترین تاکسی اینترنتی ایران در سال 98 بپردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین تاکسی اینترنتی برای رانندگان,بهترین تاکسی اینترنتی مشهد,بهترین تاکسی های اینترنتی ایران

اسنپ بهترین تاکسی اینترنتی ایران است که فعالیت های خود را از بهمن سال 1393 آغاز نمود و به سرعت در میان کاربران محبوبت فراوانی پیدا کرده است. این شرکت اولین سامانه آنلاین در زمینه حمل و نقل در ایران محسوب می شود. به جرات می توان گفت از سایر شرکت های حمل و نقل آنلاین معروف تر است؛ دلیل آن شاید تبلیغات گسترده به روش های مختلف بوده است. اکنون اسنپ در تمامی استان های ایران فعال بوده و بیش از 130 شهر مختلف را پوشش می دهد که رشد سریع آن را نظاره گر هستیم. این تاکسی اینترنتی خدمات مختلفی را به کاربران ارائه می دهد که در ادامه آن ها را شرح می دهیم.

آشنایی با اپلیکیشن اسنپ

پس از آن که مبدا و مقصدتان را انتخاب کردید، اسنپ چند سرویس مختلف را نشان می دهد. سرویس پایه اسنپ که معمولا با آن می توانید یک سفر مقرون به صرفه انجام دهید، “اسنپ اکو” نام دارد. یکی دیگر از گزینه ها “اسنپ پلاس” نام دارد که با استفاده از آن خودروهای مدل بالا تر را انتخاب می کنید و یک سفر باکیفیت تری نسبت به حالت عادی تجربه خواهید کرد. سرویس مخصوصی نیز برای بانوان در نظر گرفته شده که “اسنپ رز” نام دارد و راننده تاکسی خانم است؛ در این صورت خانم ها با احساس امنیت و راحت تری به مقصدشان می روند. “اسنپ باکس” نیز جهت ارسال بسته مورد نظر شما توسط پیک موتوری طراحی شده است.

قوانین اسنپ

میزان درآمد و حقوق حاصل از فعالیت رانندگان یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب بهترین تاکسی آنلاین است. پیش از آن که بخواهید در اسنپ ثبت نام کنید لازم است تا با برخی قوانین آن آشنا شوید. به طور کلی اسنپ 15 درصد از درآمد رانندگان را جهت حق کمیسیون کسر می کند؛ اما پاداش رانندگان همچنان محفوظ است. شرکت به صورت کلی یک روز در میان تسویه حساب می کند و به توجه به دلایل مختلف میزان درآمد اشخاص در هر ساعت متغیر بوده و بستگی به عوامل متعددی دارد. به عنوان مثال صبح ها و ظهرها مسافران بیشتر درخواست تاکسی دارند، بنابراین اگر در این ساعات جا به جایی مسافران بیشتر صورت گیرد، به طبع راننده درآمد بیشتری هم خواهد داشت.

یکی از ویژگی های خوب اسنپ بهترین تاکسی اینترنتی بین شهری، برای رانندگان این است که اگر مسافر سفر خاصی را لغو کند، شرکت مبلغی را به راننده می دهد. رانندگان می توانند درآمد خوبی را از این طریق کسب کنند؛ چراکه این اپلیکیشن بیش از 1 میلیون کاربر داشته و این رقم به سرعت در حال افزایش است. نکته قابل توجه ای که در واقع یک نقطه ضعف برای اسنپ محسوب می شود این است که رانندگان بیمه نمی شوند.

از تاریخ سی ام فروردین سال 1398 امکان تسویه حساب در روزهای تعطیل نیز برای رانندگان فراهم شد. آن ها با داشتن یک حساب بانکی از بانک های پاسارگاد، ملی، تجارت، ملت، سپه و صادرات به راحتی حقوق خود را از اسنپ دریافت می کنند. حق کمیسیون از ایثارگران، توان یابان، خانواده شهدا، آزادگان و جانبازان دریافت نخواهد شد. با توجه به موقعیت های مختلف، هزینه سفر با اسنپ نیز متفاوت می شود و ممکن است نسبت به حالت عادی کاهش یا افزایش یابد. این تغییرات بستگی به میزان عرضه و تقاضا نیز دارد. همچنین در روزهای که طرح ترافیک اجرا می شود، اسنپ از رانندگان حق کمیسیون را کسر نمی کند. به همین دلیل جا به جایی مسافران از این مسیرها برای رانندگان بسیار جذاب تر خواهد بود. در حال حاظر بهترین تاکسی اینترنتی برای رانندگان اسنپ می باشد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های خرید اینترنتی بلیط قطار ایران

اگر رانندگان بتوانند اشخاص دیگری را به عنوان راننده جذب اسنپ کنند، شرکت نیز از پاداشی برای معرف در نظر می گیرد که از 25 هزار تومان تا 60 هزار تومان متغیر خواهد بود. رانندگان در شهرهای پرترددی مانند مشهد مقدس شرایط بهتری نسبت به تهران دارند؛ چراکه ترافیک کمتری در این شهر وجود دارد.

کدام تاکسی اینترنتی بهتر است,ارزانترین تاکسی اینترنتی,انواع تاکسی اینترنتی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، شاپرک، اسنپ تاکسی، auxml.com، snapp.cab
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %52.8
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.61
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:40
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: اسنپ، snapp، اسنپ تریپ، snap، دانلود اسنپ

امکانات تاکسی اینترنتی اسنپ

 • فعالیت تعداد زیادی راننده در بیشتر نقاط شهر
 • امکان ورود به برنامه از طریق اکانت گوگل
 • سرعت بالاتر نسبت به سایر برنامه ها
 • عدم قطع شدن سرورها

این سایت با کلمه کلیدی “تاکسی اینترنتی” ششمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین تاکسی آنلاین,بهترین تاکسی اینترنتی,بهترین تاکسی اینترنتی ایران

تپ سی بهترین تاکسی آنلاین در کشور بوده و فعالیت خود را از سال 1395 و در تهران شروع کرد و کار جا به جایی های داخل شهر را سریع تر و مقرون به صرفه تر کرد. تپ سی اکنون 800 نفر پرسنل داشته و در شهرهای بزرگ و پرجمعیت درحال فعالیت است. تپ سی نیز دارای یک اپلیکیشن است هم رانندگان و هم مسافران باید آن را روی تلفن همراه هوشمند خود نصب کنند. این امکان در شهرهای قم، تبریز، ساری، انزلی، رشت، تهران، اصفهان، کرج، شیراز و… فعال می باشد.

هزینه های سفر با تپ سی

یکی از موضوعات چالش برانگیزی که برای انتخاب تاکسی های آنلاین وجود دارد، هزینه های آن است. رانندگان به دنبال درآمد بالا و مسافران به دنبال پرداخت مبلغ کمتر هستند. هزینه ها در تاکسی اینترنتی تپ سی طبق یک الگوریتم خاص و به صورت خودکار با توجه موقعیت زمانی و مکانی محاسبه می شوند. دلیل متغیر بودن قیمت برای یک مسیر مشخص، شرایط خاصی چون ترافیک، مسافتی که باید طی شود، دسترسی آسان به خودرو و… است که باعث می شود گاهی اوقات قیمت ها کاهش یا افزایش یابند. هدفمند بودن افزایش قیمت ها در تپ سی باعث می شود که مسافران هزینه اضافی را در ساعات اوج ترافیک پرداخت نکنند. به هرحال هر افزایش قیمتی یک دلیل خاص دارد و سعی شده که کاملا منصفانه صورت گیرد. با بررسی های انجام شده در مورد این سامانه ها ارزانترین تاکسی اینترنتی تپ سی می باشد و از طرفی می تواند بهترین تاکسی اینترنتی برای رانندگان هم بشمار آید.

خدمات تپ سی

تپ سی 3 بخش متفاوت با امکانات مخصوص به خود را دارد. سرویس اصلی آن “تپ سی” بوده که امکان جا به جایی با خودروهای معمولی را فراهم می کند. “تپ سی پرو” خودروهای باکیفیت را در اختیارتان قرار می دهد و یک سفر لذت بخش را برای شما به ارمغان می آورد و “تپ سی پرایم” نیز مختص بانوان است.

هزینه های سفر با تپ سی کمی ارزان تر از اپلیکیشن معروف اسنپ بوده و به همین دلیل می تواند رقیب سرسختی برای آن باشد. در صورت لغو سفر توسط مسافر، از طرف تپ سی هزینه ای به راننده داده نخواهد شد. نکته قابل توجه این که هنگام ثبت نام رانندگان، مبلغی از آن ها جهت استعلام گرفته می شود. حق کمیسیون 15 درصد بوده و پاداش رانندگان در طول دوره های زمانی مختلف به آن ها پرداخت می شود. این شرکت رانندگان را بیمه نمی کند و تعداد راننده های آن نسبت به اسنپ کمتر است. خدمات ارائه شده توسط این شرکت پایه و اصولی است بنابراین می تواند یکی از تاکسی های آنلاین محبوب در کشور به شمار آید.

بهترین تاکسی اینترنتی برای راننده,بهترین تاکسی اینترنتی برای رانندگان,بهترین تاکسی اینترنتی مشهد

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران، ایالات متحده امریکا
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، tap30.org، اسنپ، آپارات، ورزش 3
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %59.7
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.8
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:327
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: tap30، تپسی، تپ سی، تاکسی اینترنتی، دانلود تپسی برای io

امکانات تاکسی اینترنتی تپ سی

 • کمتر بودن هزینه برخی مسیرها نسبت به اسنپ
 • اتومبیل های بهتر نسبت به اسنپ
 • نمایش ترافیک های کوتاه خیابان
 • مجانی بودن اولین سفر تا سقف 15 هزار تومان
 • استفاده از تپ سی بدون نیاز به داشتن موبایل هوشمند، با شماره گیری 1630
 • امکان انتخاب مقاصد دوم و سوم و…

این سایت با کلمه کلیدی “تاکسی اینترنتی” دومین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین تاکسی های اینترنتی ایران,کدام تاکسی اینترنتی بهتر است,ارزانترین تاکسی اینترنتی

ماکسیم یکی از عظیم ترین شرکت های IT روسیه را دارد که توانسته سامانه حمل و نقل اینترنتی را در کشورهای مختلف به راه انداخته و اکنون جای خود را در بین کاربران ایرانی نیز باز کرده است. این شرکت از سال 2014 فعالیت خود را در سایر کشورها آغاز نمود و در سال 1396 برای اولین بار در تهران نیز صورت گرفت. پس از تهران شهرهای پرجمعیت نیز به سامانه ماکسیم پیوستند و هم اکنون از آن استفاده می کنند.

ماکسیم در کشورهایی مانند روسیه، ایران، شیلی، ایتالیا، قزاقستان، بلاروس و… در حال فعالیت است. در کشورمان ایران نیز این امکان در شهرهایی مانند شیراز، تهران، کرمان، مشهد و بسیاری از شهرهای دیگر فعال است.

خدمات ارائه شده توسط ماکسیم

اگر به هر دلیلی دسترسی به تلفن همراه هوشمند و اینترنت نداشتید به راحتی می توانید از طریق سامانه درخواست خودروی ماکسیم استفاده کنید و با از طریق پیامک اطلاعات لازم را ارسال و دریافت کنید. یکی از سرویس های متفاوت ماکسیم نسبت به اسنپ و تپ سی این است که برای پیدا کردن خودرو دلخواه در ساعات اوج ترافیک، می توانید مبلغی را به دلخواه به راننده پیشنهاد دهید و او را راضی کنید که شما را به مقصدتان برساند.

انواع تاکسی اینترنتی,بهترین تاکسی آنلاین,بهترین تاکسی اینترنتی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل، ورزش3، جوبینجا، نماد، زومیت
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %31.7
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.5
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:48
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: ماکسیم، تاکسی ماکسیم، سایت ماکسیم، taximaxim، ماکسیم تاکسی

امکانات تاکسی اینترنتی ماکسیم

 • امکان رزرو خودرو
 • معین شدن هزینه ها
 • پشتیبانی شبانه روزی
 • ثبت سفارش از طریق شماره تلفن 1611
 • امکان درخواست خدمات تکمیلی مانند صندلی برای خردسالان
 • امکان انتخاب مقاصد دوم، سوم و…

بهترین تاکسی اینترنتی ایران,بهترین تاکسی اینترنتی برای راننده,بهترین تاکسی اینترنتی برای رانندگان

در اواسط سال 1397 شرکتی به نام شهر هوشمند آستیاگ با ارائه خدماتی در زمینه حمل و نقل آنلاین با استفاده از خودروهای باکیفیت و ایمن فعالیت خود را آغاز نمود. شما با استفاده از سایت یا برنامه هیترو می توانید مبدا و مقصدتان را انتخاب کنید و خودروی مورد نظر را درخواست دهید. سرویس هیترو VIP در برخی نقاط تهران از جمله مناطق 1، 2، 3 و 6 در دسترس بوده و به زودی در تمامی شهرهای کشور فعالیت خود را شروع خواهد کرد. هیترو تاکسی می تواند به بهترین تاکسی اینترنتی تهران تبدیل شود.

بهترین تاکسی اینترنتی مشهد,بهترین تاکسی های اینترنتی ایران,کدام تاکسی اینترنتی بهتر است

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %37.4
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.6
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 2:49
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: هیترو تاکسی، تاکسی اینترنتی، تاکسی آنلاین، هیترو، تاکسی

امکانات تاکسی اینترنتی هیترو تاکسی

 • تاکسی های VIP برای ترانسفر فرودگاهی
 • خودروهای ویژه برای مراسمات خاص
 • دارای دو زبان فارسی و انگلیسی
 • معرفی امکان گردشگری

این سایت با کلمه کلیدی “تاکسی اینترنتی” سومین سایت جستجو گوگل می باشد.

ارزانترین تاکسی اینترنتی,انواع تاکسی اینترنتی,بهترین تاکسی آنلاین

کارپینو یکی از انواع تاکسی اینترنتی ایرانی و اولین شرکتی بود که در سال 1395 توانست مجوز فعالیت در حوزه تاکسی های اینترنتی را از سازمان تاکسیرانی بگیرد. پیشرفت قابل توجه این شرکت سبب شد تا پس از مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی راننده به آن بپیوندند. از آن جایی که کارپینو برای تاکسی های درون شهری طراحی شده است، بنابراین طرح های ترافیکی را شامل نشده و از این حیث می تواند یک انتخاب خوب باشد. این شرکت دارای خودروهای معمولی، لوکس و خودروهای ون است و این امکان را برای مسافر ایجاد می کند تا راننده را خودش انتخاب کند که خانم باشد یا آقا.

این شرکت نوپا اکنون در تهران و مشهد مشغول فعالیت بوده و با استفاده از اپلیکیشن آن می توانید از امکانات گسترده برنامه استفاده کنید. البته این اپلیکیشن دارای باگ های فراوانی است که برنامه نویسان آن باید درصدد حل آن ها برآیند.

بهترین تاکسی اینترنتی,بهترین تاکسی اینترنتی ایران,بهترین تاکسی اینترنتی برای راننده

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %30.7
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 3.05
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 4:06
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کارپینو، تاکسی اینترنتی، تاکسی آنلاین، carpino، تاکسی های آنلاین

امکانات تاکسی اینترنتی کارپینو

 • با کارپینو سفری امن و لذت بخش را تجربه خواهید کرد؛ چراکه این شرکت تمامی مسافران را بیمه می کند
 • تمامی رانندگان کارپینو مجوز ورود به محدوده های طرح طرافیک و زوج و فرد را دارند
 • رانندگان کاملا مورد تایید سازمان تاکسیرانی هستند
این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما ایران

این سایت با کلمه کلیدی “تاکسی اینترنتی” اولین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین تاکسی اینترنتی برای رانندگان,بهترین تاکسی اینترنتی مشهد,بهترین تاکسی های اینترنتی ایران

تاکسی 360 فعالیت خود را از سال 1396 آغاز کرد و دارای اپلیکیشنی است که از طریق می توانید از خدمات مختلف تاکسی 360 بهره مند شوید که مهمترین این خدمات مقایسه قیمت خودرو های بهترین تاکسی اینترنتی های ایران می باشد. در حال حاضر این سرویس در شهرهای اصفهان، شیراز، تهران، کرج، یزد، قم، تبریز، کرمان و… فعال است. استفاده از اپلیکیشن تاکسی 360 کاملا رایگان بوده و امکان پرداخت آنلاین نیز برای مسافر در نظر گرفته شده که با انتخاب پرداخت اعتباری قابل انجام است.

اپلیکیشن تاکسی 360 در جشنواره کارزار به عنوان اپلیکیشن برگزیده در برخی از مارکت های ایرانی انتخاب شد.

کدام تاکسی اینترنتی بهتر است,ارزانترین تاکسی اینترنتی,انواع تاکسی اینترنتی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %35.6
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.7
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 11:16
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: تاکسی اینترنتی، تاکسی 360، تاکسی آنلاین، تاکسی های آنلاین، taxi 360

امکانات تاکسی 360

 • این برنامه در بیش از 10 کلان شهر ایران با پوشش دهی 15 اپلیکیشن متفاوت در حال فعالیت بوده که در میان سرویس های مشابه منحصر به فرد است
 • پس از آن که مبدا را انتخاب کردید می توانید مدت زمان معطل شدن خود تا زمان رسیدن تاکسی را تخمین بزنید
 • پس از انتخاب مقصد و مشخص شدن هزینه پرداختی، بدون نیاز به استفاده از هیچ برنامه دیگری می توانید درخواست تاکسی دهید و پس از نمایش اطلاعات راننده آن را انتخاب کنید

این سایت با کلمه کلیدی “تاکسی اینترنتی” هفتمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین تاکسی آنلاین,بهترین تاکسی اینترنتی,بهترین تاکسی اینترنتی ایران

دینگ از بهترین تاکسی های آنلاین ایران است که فعالیت خود را از سال 1396 آغاز نمود. تاکسی اینترنتی دینگ دارای سرویسی به نام رزرو است. حالت رزرو همانطور که از نامش پیدا است قابلیت درخواست تاکسی از قبل را برای شما فراهم می کند. در صورتی که بخواهید در یک روز به مکان های مختلفی بروید با استفاده از این سرویس می توانید در زمان و هزینه ها صرفه جویی نمایید. تاکسی آنلاین دینگ در حال حاضر فقط در تهران فعال بوده و دارای اپلیکیشن اندروید و آیفون می باشد.

بهترین تاکسی اینترنتی برای راننده,بهترین تاکسی اینترنتی برای رانندگان,بهترین تاکسی اینترنتی مشهد

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %58.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 1.11
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:3
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: دینگ، تاکسی آنلاین، تاکسی اینترنتی، شرکت دینگ، تاکسی انلاین

امکانات تاکسی اینترنتی دینگ

 • آژانس ها و موسسات کرایه خودرو با ثبت نام در سایت می توانند قرارداد خود را منعقد کنند و پنل مخصوص به خود را در اختیار داشته باشند. با استفاده از این پنل خودروها و رانندگان آن ها به وسیله آژانس ثبت می شوند و رانندگان فعال درآمدشان به طرز چشمگیری افزایش پیدا می کند.
 • زیاد شدن میزان حمل و نقل بین سازمان های مختلف سبب می شود که امکانات ویژه ای برای استفاده از خدمات مختلف دینگ مانند سرویس بانوان، گلد و سرویس های عمومی به آن ها پیشنهاد شود. یکی از مزایای این همکاری قابلیت مشاهده ماشین ها روی مپ است.

این سایت با کلمه کلیدی “تاکسی اینترنتی” پنجمین سایت جستجو گوگل می باشد.

بهترین تاکسی های اینترنتی ایران,کدام تاکسی اینترنتی بهتر است,ارزانترین تاکسی اینترنتی

تاچ سی یکی دیگر از بهترین تاکسی اینترنتی های ایران است که در سال 1395 راه اندازی شد و دارای اپلیکیشن اندروید و آیفون نیز است که از دو زبان فارسی و انگلیسی پشتیبانی می کند. تاکسی اینترنتی تاچ سی در میبد، اردکان، مشهد، اهواز، بیرجند، یزد، سبزوار، تنکابن، نیشابور، طبس و گرگان در حال فعالیت است. سرویس هایی که تاچ سی ارائه می دهد شامل کامفورت، ون، پیک، تاکسی، سواری و تشریفات هستند. این سامانه در حال حاضر یکی از بهترین تاکسی اینترنتی های مشهد می باشد.

خدمات اپلیکیشن تاچ سی

یک گروه 23 نفره برای طراحی اپلیکیشن تاچ سی گرد هم جمع شدند که این گروه متشکل از برخی اساتید و برنامه نویسان موبایل بودند. طراحان رابط کاربری و مولتی مدیا از سال 94 برنامه را طراحی کرده و اجرای آن را آغاز کردند. آن ها برنامه را به مرور زمان توسعه دادند و با تامین پهنای باند و مرکز داده ها توانستند اقدام به جذب نیروهای اپراتور و پشتیبانی کنند. سپس با اخذ مجوزها و جذب رانندگان فعالیت تاچ سی آغاز شد. این برنامه در مشهد مقدس در حال فعالیت به زائران و مسافران بوده و از 4 زبان فارسی، عربی، انگلیسی و ترکی پشتیبانی می کند.

انواع تاکسی اینترنتی,بهترین تاکسی آنلاین,بهترین تاکسی اینترنتی

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %45.3
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.0
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 1:51
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: تاچ سی، تاچسی، اوبر، پیک موتوری مشهد، تاکسی vip

امکانات تاکسی اینترنتی تاچ سی

 • تاکسی تشریفاتی: در این نوع سرویس خودروهای لوکس به همراه پذیرایی و خمات تشریفاتی به مسافر ارائه می شود
 • تاکسی VIP: خودروهای موجود در این سرویس بنز و BMW هستند که خدمات ویژه ای را به مسافر ارائه می دهند
 • تاکسی معمولی: خودروهای مدل 90 به بالا برای این نوع سرویس در نظر گرفته شده اند
 • تاکسی ممتاز: ماشین های مدل جدید و کولر دار در تاکسی ممتاز مورد استفاده قرار می گیرند

بهترین تاکسی اینترنتی ایران,بهترین تاکسی اینترنتی برای راننده,بهترین تاکسی اینترنتی برای رانندگان

کاروانر فعالیت خود را از سال 1393 به منظور حل مشکل ترافیک و معضل آلودگی محیط زیست در ایران آغاز نمود. این سامانه اولین و کامل ترین سامانه اشتراک مسافرت در کشورمان است. فعالیت کاروانر جهت بومی سازی معنای اشتراک سفر یا همان Ridesharing بوده تا سفرهای کوتاه درون شهری به مقصد محل کار، مدرسه و… با سهولت بیشتری انجام شود. با استفاده از این سرویس از اتومبیل های شخصی کمتر استفاده شده و وسایل حمل و نقل عمومی جایگزین آن ها خواهند شد که در این صورت محیط زیست کمتر دچار آلودگی شده و ترافیک نیز کاهش می یابد.

مراحل درخواست خودرو از طریق کاروانر هیچ پیچیدگی ندارد و به راحتی انجام می گیرد. تمامی مراحل سفر زیر نظر کاروانر بوده و مسافر با خیال راحت می تواند سفر خود را انجام دهد. در صورت لغو درخواست نیز مبلغ پرداخت شده به حساب مسافر بازگردانده می شود. سامانه اشتراک سفر در کاروانو امکان ارسال پیامک و ایمیل را برای کاربران فراهم کرده و به همین دلیل مسافران با خیالی آسوده می تواند سفر خود را به مقصدشان انجام دهند و با پشتیبانی در ارتباط باشند. سامانه کاروانر یک رابط کاربری ساده دارد که قابلیت انتخاب راننده را به مسافر می دهد. هویت راننده از قبل مورد بررسی قرار گرفته و کاربران با خیال آسوده می توانند آن ها را انتخاب کنند. ارائه مشاوره فنی به کاربران یکی دیگر از خدمات کاروانر است که در آن یک گروه از افراد متخصص گرد یکدیگر جمع شده اند و راهکارهای خود را برای بهتر شدن خدمات این سامانه ارائه می دهند.

 

بهترین تاکسی اینترنتی مشهد,بهترین تاکسی های اینترنتی ایران,کدام تاکسی اینترنتی بهتر است

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: %41.5
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: 2.7
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: 3:2
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: کاروانرو، سفر اشتراکی، کاروان رو، carvanro، سفر اشتراکی بین شهری

امکانات تاکسی اینترنتی کاروانرو

 • انتخاب یک همسفر با وسیله نقلیه مناسب برای سفر خود

ارزانترین تاکسی اینترنتی,انواع تاکسی اینترنتی,بهترین تاکسی آنلاین

اگر به دنبال یک روش آسان برای درخواست تاکسی آنلابن هستید، چیتکس می تواند به شما کمک کند، این سامانه آخرین عضو لیست بهترین تاکسی اینترنتی ایران می باشد . اپلیکیشن چیتکس امکان مشاهده تمامی رانندگانی که در اطراف شما هستند را فراهم می کند. بنابراین با انتخاب مبدا و مقصد درخواست تاکسی دهید و با پرداخت آنلاین مبلغ کرایه، سفر خود را آغاز کنید. تیم پشتیبانی چیتکس به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالات، انتقادات و پیشنهادات کاربران می باشند.

بهترین تاکسی اینترنتی,بهترین تاکسی اینترنتی ایران,بهترین تاکسی اینترنتی برای راننده

 1. بیشترین مراجعین از کشورهای: ایران
 2. بیشترین بازدید از سایت های: گوگل
 3. رتبه محتوای بی ارزش سایت: –
 4. میزان بازدید متوسط از صفحات سایت: –
 5. میزان متوسط حضور هر نفر در سایت: –
 6. کلمات کلیدی مهم سایت: چیتکس، cheetax، تاکسی اینترنتی مشهد، تاکسی مشهد، تاکسی اسپین

امکانات تاکسی اینترنتی چیتکس

 • در سایت می توانید قیمت ها را مقایسه کنید.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

به نظر شما بهترین تاکسی اینترنتی ایران کدام است؟

مشاهده نتایج

بهترین تاکسی اینترنتی برای رانندگان,بهترین تاکسی اینترنتی مشهد,بهترین تاکسی های اینترنتی ایران Loading ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

دکمه بازگشت به بالا
بستن