سفر و گردشگری

10 تا از بهترین سایت های گردشگری جهان

خلاصه نوشته
  • بهترین سایت های گردشگری با معرفی زیبا ترین مناطق تفریحی گردشگری جهان توانسته اند نظر کاربران بسیاری را به خود جلب نمایند و تحولی عظیم در رونق صنعت گردشگری جهان ایجاد کنند. این سایت ها با ارائه خدمات بی نظیر در کنار معرفی جذاب ترین اماکن تفریحی کم هزینه ترین سفرها را برای گردشگران به ارمغان آورده اند.

بهترین سایت گردشگری جهان کدام است؟

امروزه مردم دیگر همانند قدیم برای یافتن یک تور گردشگری در روزنامه ها یا آژانس های مسافرتی نمی گردند و به محض اینکه تصمیم می گیرند به مسافرت بروند به وب سایت های اینترنتی که در زمینه گردشگری وجود دارد سری می زنند و با چند کلیک ساده اطلاعات بسیاری در رابطه با مهم ترین مقاصد گردشگری، شرایط مقصدی که برای سفر انتخاب نموده اند، بهترین مسیر ارتباطی به آنجا و … به دست می آورند.

در واقع می توان گفت وب سایت های گردشگری به یکی از قوی ترین ابزارهای مسافرت مدرن تبدیل شده و موجب شده اند که سبک مسافرت تمامی مردم جهان متحول شود. این وب سایت ها نقش بسیار مهمی در معرفی قطب های گردشگری ایران و جهان و مناطق بکر و دست نیافتنی دارند، به عبارتی مردم با مراجعه با این بهترین سایت های گردشگری ایران و جهان با اماکن تفریحی جدیدی آشنا می شوند و سفرهای بسیار لذت بخشی را تجربه می کنند، بنابراین می توان گفت این وب سایت ها با محتواهایی که قرار می دهند نقش مهمی در صنعت توریسم و گردشگری دارند. در جهان وب سایت های گردشگری بسیاری وجود دارد که ما در گذشته بهترین سایت های گردشگری ایران و امروز قصد داریم 10 مورد از بهترین سایت های گردشگری جهان در سال 2020 را به شما معرفی کنیم.

بهتربن سایت گردشگری,بهترین سایت های گردشگری جهان,بهترین سایت گردشگری جهان,

10. تریپ اکسپرت | TripExpert

این سایت امکانی را فراهم نموده است که تمامی افراد بتوانند بررسی ها و نظرات خود را در رابطه با اماکن گردشگری به اشتراک بگذارند. در تریپ اکسپرت بهترین سایت گردشگری جهان، کافی است که نام مقصد مورد نظر یا محل اقامت خود را وارد نمایید تا کارشناسان و متخصصین این سایت اطلاعات جامع و کاملی در مورد آن مکان را در اختیارتان قرار دهند.

بهترین سایت گردشگری دنیا,سایت جاذبه های گردشگری جهان,سایت های گردشگری,

9. تریپ ترایب | Trip Tribe

اگر به سایت تریپ ترایب یکی از بهترین سایت های گردشگری جهان مراجعه کنید می توانید مطابق سلیقه و شخصیت تان مکانی مناسبی برای سفر در ایام تعطیلات انتخاب نمایید. همچنین از طریق این سایت می توانید با افرادی که از لحاظ سن، سلیقه و علاقمندهای و روابط اجتماعی دارای علایق مشترکی هستید ارتباط برقرار نمایید و در تماس باشید. البته دقت کنید هدف اصلی این سایت دوستیابی نیست بلکه سعی دارد که افرادی که مشتاق سفر هستند با هم در ارتباط باشد.

سایت گردشگری,سایت گردشگری جهان,بهتربن سایت گردشگری,

8. اسلیپینگ این ایرپورتس | Sleeping In Airports

گاهی اوقات شرایط پیش می آید که مجبور هستید به جای رزرو اتاق در بهترین هتل ها و مهمانسراها ،فرودگاه را برای استراحت و خواب انتخاب نمایید. این سایت گردشگری راه اندازی شده است که به شما کمک کند در چنین شرایطی از مقاصد و فرودگاه هایی که چنین امکانی در آن ها وجود دارد اطلاع یابید و بتوانید با ارزیابی و بررسی آن ها بهترین تصمیم ممکن را بگیرید.

بهترین سایت های گردشگری جهان,بهترین سایت گردشگری جهان,بهترین سایت گردشگری دنیا,

7. پیک | Peek

اگر به سایت پیک محبوبترین و از بهترین سایت های گردشگری جهان مراجعه کنید می توانید تجربیات بهترین سفرها را که افراد از طریق این سایت  برای خود ساخته اند را مشاهده نمایید. سایت پیک شما را تشویق می کند که هر چه سریعتر برای سفرهای خود برنامه ریزی کنید و امکانی را فراهم نموده است که بتوانید پیشنهاداتی  از مشهور ترین ساکنین شهر ها به ویژه شهرهای گردشگری را دریافت کنید تا در سفر به آنجا روزهای خاطره انگیزی را برای خود بسازید. به عنوان مثال اگر بدانید که در شهر مقصدتان از کجا باید اتومبیل ورزشی اجاره کنید قطعا می تواند بسیار جذاب باشد و … . در پیک می توانید تمامی اطلاعات مقصد سفر را به راحتی به دست آورید.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های خرید بلیط هواپیما ایران

سایت جاذبه های گردشگری جهان,سایت های گردشگری,سایت گردشگری,

6. اویستر | Oyster

شاید تا به حال برای تان پیش آمده باشد که با اعتماد به تصاویری که  مراکز گردشگری از امکاناتشان یا هتل ها از اتاق های خود در صفحه شان قرار می دهند به آن مکان رویایی سفر کرده اید و پس از رسیدن به آنجا متوجه شوید که کاملا متفاوت با تصورات شماست. اویستر یک  The Hotel Tell-All می باشد و امکانی را فراهم نموده که کاربران بتوانند تصاویر هتل ها و امکان گردشگری را با تصاویر اویستر به راحتی مقایسه کنند و متوجه شوند که چقدر تصاویر واقعی آن مکان می تواند برای آن ها جذاب باشد و در رابطه با سفر به آنجا تصمیم بگیرند.

سایت گردشگری جهان,بهتربن سایت گردشگری,بهترین سایت های گردشگری جهان,

5. رم تو ریو | Rome2Rio

این سایت به دلیل امکانات منحصر به فردی که دارد بسیار جذاب است. در رم تو ریو ابزارهایی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان هزینه های سفر به مقصد مورد نظر را در تمامی حالات مختلف بررسی و مقایسه نمود. علاوه بر این سایت ایرلاین ها و خطوط اتوبوسرانی که در مسیر رسیدن به مقصد مورد نظر شما فعالیت دارند را معرفی می کنند که با کلیک بر روی آن ها به راحتی می توانید بلیط سفرتان را رزرو نمایید.

بهترین سایت گردشگری جهان,بهترین سایت گردشگری دنیا,سایت جاذبه های گردشگری جهان,

4. یلپ | Yelp

ارزیابی های مختلفی که در سایت های گردشگری گوناگون در رابطه با یک مکان گردشگری یکسان صورت می گیرد موجب می شود که افراد نتوانند به درستی در رابطه با محل سفر خود تصمیم بگیرند. سایت یلپ هر مکانی را به صورت تخصصی همراه با تصاویر مورد ارزیابی و رتبه بندی قرار می دهد و اطلاعات کاملا دقیق و به روزی را در اختیار فرد قرار می دهد. این سایت حتی افرادی که  در سایت نظر می دهند نیز ارزیابی می کند و بر اساس آن کاربران می توانند تشخیص دهند که فرد نظر دهنده یک کاربر معمولی و تازه کار است و یا یک متخصص در حوزه سفر . با وجود چنین امکانات و ارزیابی هایی قطعا فرد بهتر می تواند مکان مناسب سفر را انتخاب نماید.

سایت های گردشگری,سایت گردشگری,سایت گردشگری جهان,

3. ریسپانسیو تراول | Responsible Travel

می توان گفت سایت ریسپانسیو تراول بهترین سایت گردشگری دنیاست و می تواند رویایی ترین سفرها را برای کاربران خود بسازد. این سایت تنها بهترین مکان های گردشگری جهان را به شما پیشنهاد نمی دهد بلکه ابتدا هدف و نوع سفر شما را مورد بررسی قرار می دهد سپس متناسب با آن خاص ترین مکان ها را پیشنهاد می دهد. به عنوان مثال از شما می خواهد که تعیین کنید سفرتان کاری است یا یک تفریح خانوادگی یا ماه عسل می باشد، آیا قصد دارید در این سفر بیشتر به بازدید از اماکن تفریحی بروید یا خرید کنید و … . متناسب با اطلاعاتی که شما به سایت می دهد بهترین مکان ها همراه با تصاویر مربوط به آن ها، هزینه سفر، شرایط آنجا و … را در اختیارتان قرار می دهد. اقدام جالب دیگر سایت ریسپانسیو تراول تفکیک  مقصد ها و محل های اقامت بر اساس مسئولیت شان می باشد و به همه جزئیات به طور کامل می پردازد بنابراین می تواند سایت بسیار مناسبی برای افراد علاقمند به  اکوتوریسم باشد.

این مطلب را از دست ندهید
10 تا از بهترین سایت های گردشگری ایران

بهتربن سایت گردشگری,بهترین سایت های گردشگری جهان,بهترین سایت گردشگری جهان,

2. اسکیپ لاجد | Skiplagged

پیشنهادات این سایت گردشگری می تواند شما را شگفت زده نماید و راهکارهایی را به شما ارائه می دهد که سفر هوایی بسیار ارزان قیمتی به مقاصد مختلف دنیا داشته باشید. شاید برای شما سوال باشد که چنین چیزی چگونه ممکن است؟  در پاسخ به این سوال باید گفت کافی است به جای رزرو پروازهای مستقیم از پروازهای غیر مستقیم که چندین توقف در شهرهای دیگر دارند استفاده نمایید. با این روش اگر چه چند ساعت دیر تر به محل مورد نظر خود می رسید اما هزینه سفر شما به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.

بهترین سایت گردشگری دنیا,سایت جاذبه های گردشگری جهان,سایت های گردشگری,

1. ایر هلپ | AirHelp

گاهی اوقات در طی سفر اتفاقاتی می افتد که شما را اذیت می کنند مانند تاخیر چندین ساعته هواپیما، گم شدن چمدان و … که اگر با قوانین غرامت در سفرهای هوایی آشنا باشید به راحتی می توانید از ایرلاینی که بلیط پرواز را از آن خریداری نموده اید غرامت بگیرید. سایت ایرهلپ به همین منظور راه اندازی شده است و اطلاعات کاملی در رابطه با حقوق مسافر و شرایط گرفتن غرامت و .. در اختیار کاربران قرار می دهد. بنابراین اگر قصد دارید با هواپیما به سفر بروید به شما پیشنهاد می کنیم که پیش از سفر حتما سری به این سایت بزنید.

پیشنهاد کاربران

هیپمانک | Hipmunk

خیلی از افراد علاقمند هستند تصاویری از فضای داخلی هواپیما پیش از پرواز ببینند و یا اینکه بدانند توقف های بین راهی بر آن ها چگونه خواهد گذشت. سایت هیپمانک بر اساس معیارهای خود مقدار آزاردهندگی پروازها را تعیین می کند. علاوه بر این به کمک آن می توانید بر اساس نقشه حرارتی که دارد بهترین هتل را در سفر خود رزرو نمایید.

بلک تومیتو | Black Tomato

با بلک تومیتو یکی دیگر از بهترین سایت های گردشگری جهان می توانید رویایی ترین سفرها را تجربه کنید. این سایت برترین بسته های تعطیلات لوکس و رویایی را به شما پیشنهاد می دهد که با انتخاب آن ها می توانید سفری خاطره انگیز را برای خود رقم بزنید. بنابراین اگر می خواهید ماه عسلی چند مقصدی و منحصر به فرد داشته باشید و یا تعطیلات خود را به بهترین شکل ممکن سپری کنید حتما سری به این سایت بزنید. در بلک تومیتو حتی می توانید مواردی که دوست دارید را  با مراجعه به قسمت باکت لیست به لیست سفرتان اضافه نمایید.

لطفا با نظرات خود و معرفی سایت هایی که در این زمینه فعالیت دارند ما را همراهی کنید.

2 واکنش کاربران به این مقاله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا